Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 10 stycznia 2022, 16:29

Zonda pisze: poniedziałek, 10 stycznia 2022, 15:49Nie mniej, weryfikując dokumenty potwierdzające źródło środków, które pochodzą, np: ze sprzedaży samochodu, takie informacje widnieją w umowie, którą przesyła do nas użytkownik.

Nie są w waszym centrum zainteresowania, ale przy okazji i tak wiecie o swoim kliencie prawie wszystko.

Zeznanie podatkowe nie wystarcza, to dalej ciągniecie temat i chcecie następny dokument. Na przykład umowę sprzedaży samochodu.

Z tego co piszą użytkownicy to zawsze wam coś nie pasuje w tych dokumentach.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trzeźwy inaczej » wtorek, 11 stycznia 2022, 13:23

Zonda pisze: poniedziałek, 10 stycznia 2022, 15:49takowe informacje nie są potrzebne do weryfikacji źródła pochodzenia środków, przez co tego typu pytania nie padają ze strony analityków.

Potwierdzam że takie pytanie nie padło w moim przypadku. Natomiast wątek samochodu oraz mojej sytuacji życiowej pojawił się podczas jednej w waszych radosnych procedur które wszczynaliście jedna po drugiej.
Otrzymaliście ode mnie bardzo szczegółowe informację włącznie z warunkami mieszkaniowymi i sytuacją życiową. Nie pytaliście precyzyjnie o markę pojazdu, model i kolor. Wasze pytania były natomiast skonstruowane w taki sposób, że należało Wam opisać całego siebie. Niemalże zdjąć przez wami majtki, bo gdyby nie zawrzeć tych informacji, otrzymywałbym kolejne pytania pomocnicze a proces trwałby w nieskończoność. To właśnie po tym mailu w którym odpisałem Wam jak wygląda moje życie zawodowe, życie prywatne, życie towarzyskie, listy kontrahentów, profilu firmy, największych dostawców i odbiorców, przesłaliście mi maila z prośba o przesłanie salda konta za ten sam okres co na początku całych tych dziwnych procedur. Wtedy zmieniłem decyzję i chciałem przejść ten proces. Wtedy już konkretnie korespondowałem z Panią Anną Wierzbicką, Dawidem Lichy i Julia Wysocką. Mimo mojej natarczywości w kwestii chęci wzięcia udziału w tych procedurach i zadaniu konkretnych pytań, dostałem tylko maila w treści którego padło stwierdzenie:
Dziękujemy za wiadomość. Prosimy o zignorowanie wiadomości wysłanej w panelu klienta.
Potem konto odblokowano.
Moim zdaniem tracicie płynność. Zwlekacie z przelewami PLN żeby uzbierać pieniądze. Ja de facto nie wypłaciłem tej kwoty która chciałem, bo przytrzymaliście mi tak długo PLN, że jak już mogłem je wypłacić to nie były mi potrzebne i kupiłem za nie krypto a potem poszedłem sobie do Waszej konkurencji.

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » wtorek, 11 stycznia 2022, 13:51

trzeźwy inaczej pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 13:23Potwierdzam że takie pytanie nie padło w moim przypadku. Natomiast wątek samochodu oraz mojej sytuacji życiowej pojawił się podczas jednej w waszych radosnych procedur które wszczynaliście jedna po drugiej.

Jak mozesz to pokaz jakie pytania konkretnie zadawali (oczywiscie bez swoich odpowiedzi), niech inni zobacza z czym sie musza ewentualnie liczyc

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
37
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trzeźwy inaczej » wtorek, 11 stycznia 2022, 16:33

bMh pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 13:51Jak mozesz to pokaz jakie pytania konkretnie zadawali (oczywiscie bez swoich odpowiedzi), niech inni zobacza z czym sie musza ewentualnie liczyc

Nie będę wrzucał tutaj prywatnej korespondencji między mną a podmiotem z którym wiąże mnie umowa.
Poproszono mnie (czasami wielokrotnie) podczas kilku różnych procedur o:
- wyciągi z rachunku bankowego z różnych okresów
- informację jak wszedłem w posiadanie określonej kwoty w określonym miesiącu określonego roku
- wykazanie dokumentami pochodzenia określonej kwoty w określonym miesiącu określonego roku
- wykazanie zależności pomiędzy przepływem gotówkowym a profilem działalności ( i tutaj musiałem opisać jak wygląda moje życie prywatne, życie osobiste i życie zawodowe) co wymagało tłumaczenia się dlaczego mam więcej pieniędzy niż Ci którzy wstają o 10:00 rano.
- udokumentowanie pochodzenia gotówki rozliczeniami w podatku dochodowym za ubiegłe lata (bez określenia okresu)
- opisanie przedmiotu mojej działalności gospodarczej i metody rozliczania się z klientami.
- przesłanie selfie z paszportem i kartką z datą (zrobienie odpowiedniego zdjęcia zajęło kilka dni)
a następnie
- umawiano a potem odwoływano telekonferencje
- dzwonił do mnie człowiek z Zondy
- ja dzwoniłem do Zondy
- trwał regularny ostrzał mailami z mojej strony z presją na szybką wypłatę

I tak minął okres w którym kasa była mi potrzebna i PLN nie wypłaciłem. Mogłem oczywiście to zrobić bo przeszedłem wzorowo wszystkie procedury jedna po drugiej, ale minęło tyle czasu, że się rozmyśliłem. Kasa nie była mi już potrzebna. O to właśnie chodzi. 5 na 10 osób podda się. Wolumen nie spadnie.
Gdyby moja firma upadała też bym tak robił. Gdybym za pieniądze moich klientów po cichu kupił przyczepę kapusty a na drugi dzień cena kapusty by spadła o 50%, to bym wolał ludziom oddawać kapustę. Oddając im kapustę zamiast kasy wychodzi mniejsza strata. Do tego odstraszę kilku wierzycieli i jakoś do przodu się kręci...
Wniosek z tego jest taki, że nawet jeżeli Zonda nie upada, to mają zbyt niskie depozyty żeby zapewnić bieżącą płynność. Realnie każda transakcja poza giełdę trwa średnio 14 dni.
Kroczycie drogą do upadku bo taka polityka wypchnie każdą firmę z rynku po jakimś czasie. Nawet jeżeli jesteście do cna uczciwi.

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » wtorek, 11 stycznia 2022, 17:50

trzeźwy inaczej pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 16:33Nie będę wrzucał tutaj prywatnej korespondencji między mną a podmiotem z którym wiąże mnie umowa.

Oczywiscie rozumiem i szanuje Twoja decyzje, niemniej jednak dziekuje Ci za podanie duzo istotnych szczegolow. Teraz kazdy, kto sie z tym zapozna sam sobie bedzie mogl odpowiedziec na pytanie czy tak wyglada prawidlowy proces KYC/AML?

Jeszcze tylko moglbys powiedziec ile zajal caly proces? Czy trwalo to wspomniane przez Ciebie 14 dni czy dluzej?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » wtorek, 11 stycznia 2022, 18:45

trzeźwy inaczej pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 16:33- wykazanie zależności pomiędzy przepływem gotówkowym a profilem działalności ( i tutaj musiałem opisać jak wygląda moje życie prywatne, życie osobiste i życie zawodowe) co wymagało tłumaczenia się dlaczego mam więcej pieniędzy niż Ci którzy wstają o 10:00 rano.

Pisałem, że z nimi coś jest nie tak. Proces KYC/AML chyba nie na tym polega ?
Zonda pisze: poniedziałek, 10 stycznia 2022, 15:49Należy mieć na uwadze cel przesłania danego dokumentu- ma on wykazać, skąd pochodzą środki, jakie są deponowane na giełdę oraz potwierdzić jego wiarygodność. Zapewniamy, iż informacje takie jak marka samochodu czy jego rok produkcji nie są w naszym centrum zainteresowania. :)
Jesteście żałośni. Te wasze tłumaczenia są tak niewiarygodne, że sami się pogrążacie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trzeźwy inaczej » wtorek, 11 stycznia 2022, 19:03

bMh pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 17:50Jeszcze tylko moglbys powiedziec ile zajal caly proces? Czy trwalo to wspomniane przez Ciebie 14 dni czy dluzej?

W zasadzie żeby dokładnie podać te daty musiałbym marnować czas na wertowanie więc opowiem chronologicznie.
Pod koniec listopada (27-28) chciałem wypłacić 20000zł. Zrobiłem zlecenie, czekam a kasy nie ma. Wchodzę na zondę a tam przelew nie wyszedł. Zlecam go ponownie i kontaktuje się z supportem. Dostaje zapewnienie że zlecony przelew na pewno wyjdzie. Kolejnego dnia okazało się że nie wyszedł. Support stwierdził że przelew został zablokowany z powodu dziwnych ruchów i się zaczęło.
Skończyło się 9.12.2021 o 12:33.

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » wtorek, 11 stycznia 2022, 19:21

Dzięki za info. Życzę sukcesów inwestycyjnych bez takich przygód i pozdrawiam ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 listopada 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dziki » środa, 12 stycznia 2022, 11:50

Jako ciekawostke napisze tutaj ze Wirex rowniez zaczal sprawdzanie pochodzenia srodkow. Konto praktycznie nie uzywane od 2 lat. Nawet nie podchodzilem do weryfikacji. Po miesiacu bez odpowiedzi z mojej strony konto zostalo zablokowane. Nie mialem tam zadnych srodkow.
Tutaj wrzucilem plik czego wymagaja:
https://www.udrop.com/6gOB/Origin_of_Fu ... nnaire.pdf

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: angy_23 » piątek, 14 stycznia 2022, 11:30

Pitura_25 pisze: środa, 5 stycznia 2022, 14:46 Ta "firma" to dramat i sześć metrów mułu !!! Niestety miałem z nimi przyjemność, a raczej nieprzyjemność. Zarabiam sporo i legalnie płacę podatki - wszystkie. Kiedyś handlowałem na BitBay i nie było żadnego problemu. W 2021 chciałem zasilić konto Zondy i przelałem środki. Po czym okazało się, że zostałem potraktowany jak złodziej. Dosłownie - tak się poczułem. Musiałem przesłać im dane z kont i moje wpływy, które grubo przewyższały przelane środki. To im jednak nie wystarczyło. Zablokowali mi środki. Dosłałem kolejne dokumenty, kolejne konta. Dalej otrzymałem odpowiedź, że teraz mam udowodnić skąd wziąłem stare krypto - sprzed roku, kiedy Zondy nie było i których dawno na BitBay nie ma.
Wtedy zdałem sobie sprawę z tego, że mogę nigdy tego nie odzyskać, a firma robi dosłownie wszystko, żeby tych środków nie zwrócić. Pierwsza myśl, to to, że są niewypłacalni i grają na zwłokę. Szok i przerażenie ! Dziękuję za współpracę i nie pozdrawiam. Ludzie, jeżeli szanujecie swoje pieniądze i zdrowie psychiczne, to trzymajcie się od nich z daleka. Już mnie tam nie ma i nigdy nie wrócę - nigdy przenigdy.

A czy moge zapytac jak sobie z nimi poradziles? Mam podobna sytuacje, przesylalam trzecia serie dokumentow i ciagle chca czegos nowego. Dodam ze w pierwszym rzucie dokumentow wyslalam dokumenty ( przelewy z legalnych zrodel dochodu za ktore place podatki) na kwote przewyzszajaca kwote ktora wplacilam na Bitbay. Czy w takim wypadku powinni juz uznac weryfikacje srodkow za skonczona? Czy pismo od prawnika wystarczy w takim przypadku? I czy ktos moze polecic pranika od takish spraw w Łodzi ?

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tutkarz » piątek, 14 stycznia 2022, 17:08

Ja to się w ogóle dziwię, że wy im takie dane wysyłacie. Gdybym miał większą kwotę do wypłacenia natychmiast bym się skontaktował z prawnikiem bo moim zdaniem nie mają prawa do żądania takich informacji. Co więcej, uważam, że my jako użytkownicy nie możemy się zgadzać ani na te ani tym bardziej kolejne wersje KYC/AML bo to zaczyna już zakrawać. Jak Unia czy rząd chce, żebyśmy stosowali zasady KYC/AML to niech najpierw skonstruują infrastrukturę pod to. Teraz jakbym chciał skorzystać z tych wszystkich usług kryptowalutowych, które sobie winszują zdjęcia mnie, mojego dowodu albo jeszcze lepiej wszystkiego na raz (np. crypto.com, star terra, weryfikacja zonda i inne) to bym musiał dedykować jeden pokój jako pracownie fotograficzną, gdzie bym miał nastawiane aparatów, różne tła i specjalne oświetlenie tylko do serwisów kryptowalutowych. To jest najzwyklejsza kpina z użytkownika. Tak żadnej adopcji kryptowalut najzwyczajniej nie będzie bo jak ktoś usłyszy jakie błazenady musi robić z aparatem, żeby zacząć przygodę z krypto, to się w czoło co najwyżej postuka.

Jeżeli już chcą robić jakieś KYC, to proszę bardzo, niech zrobią nowy urząd, który będzie rejestrował jakieś konto np. ETH na danego użytkownika z imienia i nazwiska, gdzie sobie skarbówka to zanotuje w zeszyciku i potem takim kontem - poprzez podpis kluczem prywatnym - można potwierdzić swoją tożsamość na giełdzie i to bez ujawniania swoich danych osobowych. Do tego istniała by strona z listą zapytań dla naszego adresu, żeby można było na bieżąco wiedzieć kto i po co zapytuje o nasze dane. I wszyscy by byli zadowoleni. Bo teraz podając swoje dane osobowe, które prędzej czy później zostaną wykradzione, jedyne co robimy to przysługę przestępcom. A uczciwy jak zwykle traci podwójnie.

Zonda nie ma najmniejszego poważania dla prywatności i wygody użytkowników i mam nadzieję, że spotka ich za to sroga kara.
Im się wydaje, że jak będą stosować takie absurdalne wymagania to nie będą mieli problemu z "regulatorem". A ja twierdzę, że jak tak dalej będą robić to pozostanie im zamknąć biznes bo nikt im i tak żadnych pieniędzy nie powierzy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » piątek, 14 stycznia 2022, 18:27

@tutkarz Jak masz problem z KYC to możesz kupić w kantorze albo od osoby fizycznej.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » piątek, 14 stycznia 2022, 20:07

revo pisze: piątek, 14 stycznia 2022, 18:27Jak masz problem z KYC to możesz kupić w kantorze albo od osoby fizycznej.

Problem nie jest w KYC/AML bo ludzie to przechodzą, żeby móc legalnie operować na giełdzie w tym wpłacać i wypłacać środki.
Problem jest w tym, że weryfikacja użytkownika nic nie daje bo dalej trzeba udowadniać pochodzenie środków.
Tu pojawia się kolejny problem. Ludzie przesyłają dokumenty potwierdzające legalne pochodzenie środków w tym PIT, umowy sprzedaży samochodów itd., a i tak te dokumenty dla Zondy są niewygodne bo cały czas chcą nowych dokumentów.

To gdzie jest problem ? W użytkownikach czy w Zondzie ?
To wygląda jak próba wyciągania wrażliwych danych od klientów.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 stycznia 2022
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pitura_25 » sobota, 15 stycznia 2022, 00:21

angy_23 pisze: piątek, 14 stycznia 2022, 11:30 A czy moge zapytac jak sobie z nimi poradziles? Mam podobna sytuacje, przesylalam trzecia serie dokumentow i ciagle chca czegos nowego. Dodam ze w pierwszym rzucie dokumentow wyslalam dokumenty ( przelewy z legalnych zrodel dochodu za ktore place podatki) na kwote przewyzszajaca kwote ktora wplacilam na Bitbay. Czy w takim wypadku powinni juz uznac weryfikacje srodkow za skonczona? Czy pismo od prawnika wystarczy w takim przypadku? I czy ktos moze polecic pranika od takish spraw w Łodzi ?
W moim przypadku nie zdążyli zablokować całego konta. Choć mój dochód udokumentowany w ciągu ostatnich 6 miesięcy przekraczał 10 krotnie środki, które chciałem wypłacić. Po kilku mailach stwierdziłem, że nie będę się kopał z koniem i ryzykował upadku tej pseudo firmy. Kupiłem crypto i przewaliłem na zewnętrzny portfel. Długo nie zapomnę tego stresu, kiedy czekałem na przejście crypto. Dzięki temu moja prywatna gotówka, już leży na moim koncie w banku. Nie dziękuję za współpracę z tymi ludźmi. Trzymajcie się od nich z daleka.
Przesłałem im sporo dokumentów, za każdym razem będąc pewnym, że no teraz to już na 100% zdejmą blokadę. Wtedy pojawiały się kolejne żądania. Kosmos. Nawet urząd skarbowy tak mnie nie trzepał jak te cudaki. Wyraźnie widać, że z jakiegoś im tylko znanego powodu robią wszystkim takie problemy.

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » sobota, 15 stycznia 2022, 01:06

Wygląda jakby nie mieli gotówki, ale z krypto problemów nie mają.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maciej84 » sobota, 15 stycznia 2022, 16:16

Ja również wszystkie krypto przelałem na ledgera, na szczęście sie udało .Nie ma sensu ryzykować ... kiedyś mi zablokowali możliwość wypłacania krypto... bez żadnego powodu ... tydzień przepychanek przez te ich formularze i odblokowali.... stwierdzili na końcu ze to była pomyłka .... Nigdy więcej ....

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 14 grudnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trzeźwy inaczej » niedziela, 16 stycznia 2022, 12:02

bMh pisze: sobota, 15 stycznia 2022, 01:06Wygląda jakby nie mieli gotówki, ale z krypto problemów nie mają.
trzeźwy inaczej pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 16:33Gdybym za pieniądze moich klientów po cichu kupił przyczepę kapusty a na drugi dzień cena kapusty by spadła o 50%, to bym wolał ludziom oddawać kapustę. Oddając im kapustę zamiast kasy wychodzi mniejsza strata.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 18 stycznia 2022, 10:13

Zostaliśmy pierwszą giełdą kryptowalut licencjonowaną w Estonii, która przeszła audyt finansowy i tym samym spełnia wszystkie wymogi licencyjne stawiane przez FIU. Nasza płynność finansowa jest doskonała i nie mamy żadnych problemów z wypłatą gotówki naszym użytkownikom.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 18 stycznia 2022, 10:18

Zonda pisze: wtorek, 18 stycznia 2022, 10:13i nie mamy żadnych problemów z wypłatą gotówki naszym użytkownikom.
No chyba jednak nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » wtorek, 18 stycznia 2022, 10:23

i nie mamy żadnych problemów z wypłatą gotówki naszym użytkownikom.


Po ruchu i obrotach na gieldzie i spreadach skaczacych czasami do 2%, jakos tego nie widac :lol:
Mozecie probowac twierdzic ze jest inaczej, ale jesli komus nie wystarcza posty uzytkownikow w mediach spolecznosciowych, to publiczne dane rynkowe sa wystarczajacym wskaznikiem ze cos jest nie tak.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości