Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mjjanas1509 » piątek, 4 lutego 2022, 10:52

@Zonda
podany przez Ciebie adres emial jest błędny, proszę o podanie poprawnego

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 4 lutego 2022, 11:52

Podany adres mailowy jest poprawny. Możesz skorzystać również z formularzu kontaktowego: https://support.zondaglobal.com/pl/support/home

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » piątek, 4 lutego 2022, 11:59

@mjjanas1509
Ty lepiej przejrzyj ten temat, żebyś im przypadkiem nie wysłał wrażliwych danych, po których dalej robią problemy.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mjjanas1509 » poniedziałek, 7 lutego 2022, 13:23

Zablokowali mi środki na koncie, nie odpowiadają na maile, blokują każdy nr z któego próbuje sie z nimi skontakotwać.
Ktoś miał podobny problem? gdzie szukać pomocy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:54

mjjanas1509 pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 13:23Zablokowali mi środki na koncie, nie odpowiadają na maile, blokują każdy nr z któego próbuje sie z nimi skontakotwać.
Ktoś miał podobny problem? gdzie szukać pomocy?


Policja i prokuratura
Spoiler:
Znajdź jakiegoś prawnika co napisze ładne pisemko do nich.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:57

mjjanas1509 pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 13:23 Zablokowali mi środki na koncie, nie odpowiadają na maile, blokują każdy nr z któego próbuje sie z nimi skontakotwać.
Ktoś miał podobny problem? gdzie szukać pomocy?
Podaj nam numer zgłoszenia - sprawdzimy sytuację. Jesteśmy licencjonowaną i regulowaną giełdą, tym samym środki nie są blokowane bezpodstawnie.

W sprawie kontaktu telefonicznego, pamiętaj proszę, aby skontaktować się z nami tylko i wyłącznie z numeru telefonu przypisanego do Twojego konta.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bult » poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:44

Zonda pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:57W sprawie kontaktu telefonicznego, pamiętaj proszę, aby skontaktować się z nami tylko i wyłącznie z numeru telefonu przypisanego do Twojego konta.

Że co ? Tego jeszcze nie słyszałem nigdzie ... kontakt może nawet być z kosmosu a macie odebrać i wyjaśnić blokadę środków - to wasz obowiązek !
Zonda pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:57Jesteśmy licencjonowaną i regulowaną giełdą, tym samym środki nie są blokowane bezpodstawnie.
Jak giełda z licencją może pisać takie bzdury ? Jak tak dalej pójdzie i ktoś zgłosi takie nadużycia do organu , który licencję wystawił to wam ją zabiorą i po całej zabawie ...
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:47

Może warto w takim razie to zgłosić? Niech przyjrzą się sprawie. Tylko co z użytkownikami, jak ich ściągną?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:56

Bult pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:44 Zonda pisze: ↑ poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:57
W sprawie kontaktu telefonicznego, pamiętaj proszę, aby skontaktować się z nami tylko i wyłącznie z numeru telefonu przypisanego do Twojego konta.


Że co ? Tego jeszcze nie słyszałem nigdzie ... kontakt może nawet być z kosmosu a macie odebrać i wyjaśnić blokadę środków - to wasz obowiązek !
Może być specjalny dział do tego, lepiej zadzwonić bezpośrednio na odpowiedni numer do działu, nie widzę nic w tym dziwnego.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 7 lutego 2022, 22:09

Bult pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:44Że co ? Tego jeszcze nie słyszałem nigdzie ... kontakt może nawet być z kosmosu a macie odebrać i wyjaśnić blokadę środków - to wasz obowiązek !


Kontakt z numeru przypisanego do konta jest częścią autoryzacji tożsamości. Ma to zapewnić bezpieczeństwo danych użytkownika, aby osoby trzecie nie uzyskały żadnych informacji. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Bult pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:44Jak giełda z licencją może pisać takie bzdury ? Jak tak dalej pójdzie i ktoś zgłosi takie nadużycia do organu , który licencję wystawił to wam ją zabiorą i po całej zabawie ...


Ponownie prosimy - podaj nam numer zgłoszenia, a zajmiemy się tym. Tak jak i Tobie, zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » wtorek, 8 lutego 2022, 10:02

Czy coś się ostatnio zmieniło w API?
Wywala mi INVALID_HASH_SIGNATURE przy utworzeniu orderu

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 8 lutego 2022, 10:15

W autoryzacji przez API nic się nie zmieniło. Jeśli występują u Ciebie problemy z API, napisz do nas na: support@zondaglobal.com. Nasi specjaliści sprawdzą co się stało i pomogą Ci rozwiązać problem.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 8 lutego 2022, 10:19

@WitoldC
w autoryzacji sie moze nie zmienilo
ale wylaczyli stara nazwe API z bitbay, musisz przejsc na zondowe API

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mjjanas1509 » wtorek, 8 lutego 2022, 11:00

U mnie to samo, 7 dni temu zablokowali konto i nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z tego scamu, prosili 2x o dokumenty i wysłałem im natychmiastowo to co chcieli, blokują każdy telefon z którego próbuje się dodzwonić, pisanie maili nie ma senu bo i tak nie odpowiadają, jeśli ktoś ma wie jak odzyskać dostęp do pieniędzy to prosze o kontakt, albo jeżęli macie prawnika który wie jak to rozegrać to dajcie znać.

@zonda co Ty na to? znów podasz mi adres do supportu na który nikt nie odpowiada?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 8 lutego 2022, 14:37

Podaj nam proszę numer zgłoszenia, tak abyśmy mogli sprawdzić szczegóły. Wówczas będziemy mogli odnieść się do Twojej sprawy. Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane ze źródłem pochodzenia środków, napisz do nas maila. Tam, konsultant, który prowadzi Twoją sprawę, rzetelnie odpowie na każde nurtujące Cię pytanie.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bult » środa, 9 lutego 2022, 01:03

FlyingAtom pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:56
Bult pisze: poniedziałek, 7 lutego 2022, 21:44 Zonda pisze: ↑ poniedziałek, 7 lutego 2022, 14:57
W sprawie kontaktu telefonicznego, pamiętaj proszę, aby skontaktować się z nami tylko i wyłącznie z numeru telefonu przypisanego do Twojego konta.


Że co ? Tego jeszcze nie słyszałem nigdzie ... kontakt może nawet być z kosmosu a macie odebrać i wyjaśnić blokadę środków - to wasz obowiązek !
Może być specjalny dział do tego, lepiej zadzwonić bezpośrednio na odpowiedni numer do działu, nie widzę nic w tym dziwnego.
Z tego co pisał użytkownik to nie ma być kontakt na specjalny nr Zondy do danego działu ale on ma się kontaktować z nr swojego przypisanego do konta nie innego (a przecież może posiadać ich kilka itd...) a to jest bardzo dziwne bo jeszcze się z tym nigdzie nie spotkałem.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » środa, 9 lutego 2022, 13:17

mjjanas1509 pisze: wtorek, 8 lutego 2022, 11:00U mnie to samo, 7 dni temu zablokowali konto i nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z tego scamu,
mjjanas1509 pisze: wtorek, 8 lutego 2022, 11:00 prosili 2x o dokumenty i wysłałem im natychmiastowo to co chcieli,

To mnie interesuje. Chcą, żeby wysłać im dodatkowe dokumenty, ludzie to robią i cały czas są problemy.

Użytkownik przechodzi weryfikacje KYC/AML, dalej wysyła dodatkowe dokumenty potwierdzające legalność pochodzenia środków i po tym ciągle jest problem z wypłaceniem pieniędzy ? :roll:

@Zonda
Co trzeba zrobić, żeby wypłacić pieniądze od was ? Tylko nie pisz o przepisach bo się do nich nie stosujecie. Ewidentnie utrudniacie klientom wypłacenie pieniędzy. Ta historia regularne się powtarza.

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nrth » środa, 9 lutego 2022, 13:54

Jest jeszcze ktoś kto nie rozumie, że oni robią to celowo? Przytrzymują kase, obracają itp.

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » środa, 9 lutego 2022, 16:08

shinya56 pisze: środa, 9 lutego 2022, 13:17Co trzeba zrobić, żeby wypłacić pieniądze od was ?
Poczekac az uzbieraja od innych uzytkownikow :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 9 lutego 2022, 16:14

shinya56 pisze: środa, 9 lutego 2022, 13:17
mjjanas1509 pisze: wtorek, 8 lutego 2022, 11:00U mnie to samo, 7 dni temu zablokowali konto i nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z tego scamu,
mjjanas1509 pisze: wtorek, 8 lutego 2022, 11:00 prosili 2x o dokumenty i wysłałem im natychmiastowo to co chcieli,

To mnie interesuje. Chcą, żeby wysłać im dodatkowe dokumenty, ludzie to robią i cały czas są problemy.

Użytkownik przechodzi weryfikacje KYC/AML, dalej wysyła dodatkowe dokumenty potwierdzające legalność pochodzenia środków i po tym ciągle jest problem z wypłaceniem pieniędzy ? :roll:

@Zonda
Co trzeba zrobić, żeby wypłacić pieniądze od was ? Tylko nie pisz o przepisach bo się do nich nie stosujecie. Ewidentnie utrudniacie klientom wypłacenie pieniędzy. Ta historia regularne się powtarza.
Aby wypłacić środki, konieczne jest posiadanie II poziomu weryfikacji. To znaczy, że po zaakceptowaniu dokumentu potwierdzającego adres użytkownik otrzymuje dostęp do pełnej funkcjonalności systemu - w tym do wpłat ekspresowych i wypłat. Następnie, zależnie od metody wypłaty, np. przy wypłacie za pomocą karty kredytowej / debetowej bądź przy użyciu ZEN konieczne jest posiadanie włączonego zabezpieczenia Google Authenticator.

Natomiast, przy procedurze źródła pochodzenia środków, wypłaty są wstrzymane do czasu uzyskania niezbędnych dokumentów potwierdzających pochodzenie środków.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości