Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: klopi90 » wtorek, 1 czerwca 2021, 10:52

Ha, dawno nie korzystałem z tej "giełdy" ale dzisiaj postanowiłem pozbierać drobnicę z wszystkich koszyczków i okazało się, że nie mogę wysłać nawet BTC na inną giełdę bez weryfikacji. Na fiat nie zmienisz, nigdzie indziej nie podeślesz, przecież to podchodzi pod scam, tylko ładnie opakowany paragrafami z dupy.

Nie polecam, i cieszę się, że się w czas ewakuowałem głównym kapitałem.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » niedziela, 6 czerwca 2021, 22:43

Mi już nawet nie odpisują, szkoda, myślałem że da się załatwić sprawe blokady konta 'bo tak' ale jednak rok i ostatnie miesiące bez odpowiedzi pokazują sprawe jasno :-( mam prawnika w Estonii, ale huk wie czym zarządza ta spółka, jak w przypadku bitmarket... 3 spółki - jedna domena - 2ga baza a trzecia klienci.. masakra

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: owpiotr » sobota, 12 czerwca 2021, 23:16

Kiedy bb przekaże airdrop xrp? Zdaję się, że airdrop już wyszedł.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pan Inwestor » niedziela, 13 czerwca 2021, 10:45

Do 11 czerwca był czas, aby ustawić się w kolejce po odebranie tokenów. Z tego co wiem, to nie ma konkretnej daty kiedy będą dystrybuowane. Trzeba czekać a giełda Bitbay jest na liście giełd, które również będą ten token dystrybuować.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: owpiotr » niedziela, 13 czerwca 2021, 13:59

No to czekamy, gdzieś na jakieś grupie tg przeczytałem, że ktoś już claimował.

Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: EL POLAKO » niedziela, 13 czerwca 2021, 16:04

Witam, czy wypłacenie PLN z BitBay na konto w mBanku jest możliwe obecnie? Mam aktualną weryfikację itd. Zastanawiam się tylko czy sprzedawać ETH na PLN, czy jednak przenieść ETH na inny podmiot i spieniężać się gdzie indziej?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 15 czerwca 2021, 08:23

EL POLAKO pisze: niedziela, 13 czerwca 2021, 16:04Witam, czy wypłacenie PLN z BitBay na konto w mBanku jest możliwe obecnie? Mam aktualną weryfikację itd. Zastanawiam się tylko czy sprzedawać ETH na PLN, czy jednak przenieść ETH na inny podmiot i spieniężać się gdzie indziej?
Cześć, jeśli dokonywałeś wcześniej jakiejkolwiek wpłaty z tego rachunku bankowego to nie będzie żadnego problemu aby na ten sam rachunek zlecić wypłatę środków.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 września 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomekjanos » wtorek, 15 czerwca 2021, 19:47

już nie polecam, dzisiejsza próba wypłaty tysiaka z bankomatu euronet przez SKYCASH skończyła się niepowodzeniem, nie doszedł do mnie kod sms, tysiak znikł z bitbay'a, mam czekać 60 dni na rozpatrzenie przez "operatora" mojej sprawy, ale za mailową radą supportu bitbay'a mogę sprobować skorzystać z innego bankomatu :evil: , szkoda bo w 2017, 2019 wypłacałem bez problemu, lepiej trzymać się jak najdalej bo widzę że ludzie będą płakać przez nich

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 17 czerwca 2021, 13:25

Kto normalny wypłaca przez bankomat, po drodze tylu operatorów, że zawsze coś się u nich wyrypie - liczysz, że wypłacając z bankomatu a nie na konto jesteś anonimowy?

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » piątek, 18 czerwca 2021, 06:49

@BitBay Co się stało w sekcji poleconych ??
brak wszystkich kryptowalut na liście, dział "zaproszeni" jest pusty. Miałam kilkadziesiąt osób zapisanych z mojego lnku a teraz nie ma nikogo

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 22 czerwca 2021, 14:57

leniart1986 pisze: piątek, 18 czerwca 2021, 06:49@BitBay Co się stało w sekcji poleconych ??
brak wszystkich kryptowalut na liście, dział "zaproszeni" jest pusty. Miałam kilkadziesiąt osób zapisanych z mojego lnku a teraz nie ma nikogo
Czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy? Rozumiemy, że próbowałeś wyczyścić pliki cookies i odświeżyć stronę?

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » wtorek, 22 czerwca 2021, 16:03

@BitBay Problem występuje na każdej z przeglądarek tzn chrome, opera, IE pomimo usuwania ciasteczek i tak dalej
dział poleconych na chwile obecną u mnie wygląda tak, że lista kryptowalut w programie partnerskim liczy kilka pozycji, w zakładka " zaproszeni" jest pusta, tak jak bym nie miała nikogo zaproszonego a miałam dość dużo osób zaproszonych z mojego linku

Obrazek


Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » wtorek, 22 czerwca 2021, 20:54

leniart1986 pisze: wtorek, 22 czerwca 2021, 16:03tak jak bym nie miała nikogo zaproszonego a miałam dość dużo osób zaproszonych z mojego linku


dokladnie mam to samo od kilku dni, biedabejowe zalecenia niczego nie wnosza, tak jakby baza danych osob z refa wyparowala :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 23 czerwca 2021, 11:09

@leniart1986 , @Hamas

Napiszcie proszę na czat do naszego supportu (lub wiadomość przez formularz kontaktowy), sprawdzimy dokładnie konta i na pewno wszystko się wyjaśni.

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 174
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sebamistrz » czwartek, 24 czerwca 2021, 10:30

Czy ktoś odzyskał bazę refów w Bitbay po kontakcie z supportem ?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2021
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bartek1 » czwartek, 24 czerwca 2021, 15:21

Mam pytanie do bitbay w jaki sposób możemy odebrac tokeny mimo govermance osoby kture miałe tokeny tenxpay migawka czasowa w kwietniu mają do odbioru tokeny mimo deweloperzy tenx pay mówią że gielda może odebrac je w imieniu użytkowników?

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » sobota, 26 czerwca 2021, 20:17

sebamistrz pisze: czwartek, 24 czerwca 2021, 10:30 Czy ktoś odzyskał bazę refów w Bitbay po kontakcie z supportem ?
@sebamistrz
U mnie bez zmian
problem jak występował tak dalej występuje, na ticket 0 odp a na czat nie szło się dostać bo wszyscy zajęci

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » niedziela, 27 czerwca 2021, 14:36

sebamistrz pisze: czwartek, 24 czerwca 2021, 10:30 Czy ktoś odzyskał bazę refów w Bitbay po kontakcie z supportem ?
Niestety, nie moge wyslac nawet zgloszenia mailowego, bo wyskakuje od tygodnia blad weryfikacji captcha :lol:

nie :roll: po krotkim namysle jednak to nie jest qrwa smieszne :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 28 czerwca 2021, 08:47

leniart1986 pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 20:17problem jak występował tak dalej występuje, na ticket 0 odp a na czat nie szło się dostać bo wszyscy zajęci
Podaj proszę w prywatnej wiadomości numer zgłoszenia, sprawdzimy je jak najszybciej.
Hamas pisze: niedziela, 27 czerwca 2021, 14:36Niestety, nie moge wyslac nawet zgloszenia mailowego, bo wyskakuje od tygodnia blad weryfikacji captcha
Prześlij proszę w takim przypadku wiadomość bezpośrednio na adres support@bitbay.net

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » piątek, 2 lipca 2021, 18:31

@BitBay mozecie aktualizacje dla LML zrobic :idea: nazwa + logo
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości