Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adamu79 » środa, 3 lutego 2021, 11:34

Tak szczerze to nie wiem po co ten FUD tutaj na Bitbay.
Posprawdzajta nr kont bankowych. Ostatnio zmienił się operator - teraz jest Alior.
Korzystam cyklicznie z tej giełdy wyłącznie jako bramki fiat/crypto, crypto/fiat.
Do tej pory żadnej wpadki, przelewy PLN do dwóch dni a krypto kilka, kilkanaście minut.

Jak ktoś tam aktywnie handluje to sprawa może wyglądać inaczej (obawa o zdeponowane środki).
Pamiętajcie - środki zdeponowane na giełdzie to nie Wasze środki (tak samo jak w banku) z tym, że giełda zwija się znacznie szybciej i łatwiej niż bank.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 3 lutego 2021, 12:00

maxxam97 pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 22:331. Zanim jednak chciałbym spytać czy wpłacając przykładowo 1000 PLN przelewem online dostanę na konto również 1000 PLN? Rozumiem, że opłaty są równe 0 PLN, jednak mogą być jakieś "prowizje" etc, które de facto nie są opłatam, ale jednak nadal uszczuplają budżet.
Tak, dokładnie wpłacając 1000 zł przelewem bankowym na Twoim saldzie pojawi się równe 1000 zł.
maxxam97 pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 22:332. Jednocześnie chciałbym spytać jaki dokument mogę przedstawić zamiast rachunków za prąd? Wynajmuję mieszkanie więc rachunki nie są na moje imię i nazwisko..
Dokumentem potwierdzającym adres może być:

- Rachunek (za prąd, wodę, telefon, gaz itp.). Wszelkie faktury ze sklepów stacjonarnych i internetowych nie są akceptowane.
- Umowa (np. z bankiem lub ubezpieczycielem) z widoczną pieczątką oraz podpisem. Umowa najmu mieszkania, kupna/sprzedaży samochodu nie jest akceptowana.
- Pismo urzędowe (z ZUS, US itp.)
- Potwierdzenie przelewu z konta (Pan musi być jego nadawcą)
- Wyciąg z konta bankowego.
maxxam97 pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 22:333. Ile trwa u Was proces weryfikacji i jak szybko księgujecie wpłaty?
Wszystkie szczegóły dotyczące weryfikacji konta dostępne są tutaj - https://bitbay.net/pl/pomoc/poczatkujac ... woje-konto

Czas zaksięgowania środków na koncie Użytkownika jest zależny od sesji elixir międzybankowych. Środki muszą realnie znaleźć się na rachunku BitBay, wówczas zostaną dodane do salda w jednej z sesji księgowania, które w dni robocze odbywają się około 11:00, 14:00 i 16:00. Ważne oczywiście, żeby przelew został wysłany poprawnym tytułem oraz na właściwy numer konta.
maxxam97 pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 22:334. Co oznacza, że macie problem z wypłatami LTC? Jak dużego rzędu opóźnienia mogą wystąpić?
Aktualnie nie występują już żadne opóźnienia przy wypłatach LTC.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mxxm977 » środa, 3 lutego 2021, 12:15

Dzięki za odpowiedź!
BitBay pisze: środa, 3 lutego 2021, 12:00Wszystkie szczegóły dotyczące weryfikacji konta dostępne są tutaj - https://bitbay.net/pl/pomoc/poczatkujac ... woje-konto
Przeszedłem przez weryfikację wysyłając odpowiednie dokumenty. Mam nadzieję, że zostanie szybko zweryfikowane ;)
Dzięki za pomoc!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 3 lutego 2021, 14:50

maxxam97 pisze: środa, 3 lutego 2021, 12:15Przeszedłem przez weryfikację wysyłając odpowiednie dokumenty. Mam nadzieję, że zostanie szybko zweryfikowane
Dzięki za pomoc!
Nie ma sprawy, zrobimy wszystko aby jak najszybciej poinformować o statusie weryfikacji ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mxxm977 » środa, 3 lutego 2021, 14:53

BitBay pisze: środa, 3 lutego 2021, 14:50Nie ma sprawy, zrobimy wszystko aby jak najszybciej poinformować o statusie weryfikacji
Właściwie to już weryfikacja przebiegła pomyślnie. Teraz tylko przelew i można się cieszyć handlem ;)
Dzięki za pomoc!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mxxm977 » czwartek, 4 lutego 2021, 11:43

@BitBay Mam jeszcze pytanie co do regulaminu wpłat.
Przeszedłeś pomyślnie pierwszy etap weryfikacji w BitBay. Możesz teraz dokonywać wpłat poprzez przelewy bankowe. Tutaj sprawdzisz tabelę opłat i prowizji. Środki zostaną zaksięgowane po zaakceptowaniu ostatniego etapu weryfikacji. Pamiętaj, że dane nadawcy przelewu muszą pokrywać się z danymi, które podałeś w procesie weryfikacji. W przypadku gdy dane przelewu będą różniły się od danych przesłanych w formularzu weryfikacyjnym, przelew zostanie zwrócony do nadawcy, pomniejszony o koszty transferu.
Przede wszystkim chodzi o fragment "środki zostaną zaksięgowane po zaakceptowaniu ostatniego etapu weryfikacji". Czyli mając pierwszy poziom weryfikacji (dowód osobisty, selfie, potwierdzenie przelewu etc) mogę przesłać pieniądze przelewem tradycyjnym oraz będę mógł nimi "obracać" przed osiągnięciem drugiego poziomu weryfikacji? Czy będą one czekać zamrożone, aż do momentu gdy wykonam ten drugi etap?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » piątek, 5 lutego 2021, 10:42

Czy ja dobrze widzę wypłata USDT fee 95 :shock:

Dodano po 3 godzinach 13 minutach 53 sekundach:
W tabeli opłat jest 2 USDT
Aktualnie na stronie wypłaty jest 90 USDT
Czyli ile w końcu :?:

Mój błąd, patrzyłem na Minimalne wartości wypłat. To chyba wyskość fee mnie oszołomiła ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 08:07 przez WitoldC, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 5 lutego 2021, 12:19

Chcesz i masz, już jest 90 na stronie. Ktoś wspominal, że transfery poza systemem bankowym będą dużo tańsze?

Dodano po 4 minutach 56 sekundach:
g100 pisze: poniedziałek, 18 stycznia 2021, 17:44 @BitBay , już nie wiem czy wy tak nieudolnie tłumaczycie, czy kpicie w żywe oczy, ale ile razy poniższego nie przeczytam:

Obrazek

to zawsze wychodzi mi z tego zgoda na inwestowanie naszych środków i wypłacanie odsetek Suszkowi. Jeszcze te odsetki możnaby przeboleć, ale każda inwestycja niesie niezerowe ryzyko (a w świecie krypto x10), którego użytkownicy nie powinni ponosić.

Może podpisz się z imienia i nazwiska, żebyśmy w razie problemów interpretacyjnych w przyszłości mieli kogo wskazać prokuraturze.

Poza tym, czemu nie wszyscy dostali powiadomienia emailem? Rozumiem, że zgodnie z poniższym ich nadal obowiązuje stara wersja regulaminu i mogą spać spokojnie?

Obrazek
@BitBay?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: owpiotr » piątek, 5 lutego 2021, 12:32

Bitbay znowu 'trwają prace serwisowe' chyba powoli trzeba zwiewać z giełd, bo co chwilę jakieś zwiechy...

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pokavb » piątek, 5 lutego 2021, 13:34

Coś dużo tych przerw technicznych

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marcinkowsky12 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 14:44

od 2 lutego czekam na weryfikację do 2 poziomu. A tymczasem przy logowaniu, system nadal proponuje mi weryfikację. Zaś gdy kliknę w sprawdzenie statusu swojej weryfikacji to widzę: "Gratulacje. Zacznij korzystać z pełnej funkcjonalności BitBay
"

Wygadany
Posty: 670
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kuba9449 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 15:04

@marcinkowsky12
Mam to samo, ponad tydzień czekam na weryfikację, support nie odpowiada...

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marcinkowsky12 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 15:07

mi teraz na czacie napisali ,ze mają zgłoszenie, ale trzeba czekac, czyli lipa

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: HypnoFukka » poniedziałek, 8 lutego 2021, 21:44

Witam,

Mam pytanie odnośnie przesyłania ETH z Bitbay na Binance. Czy nie ma jakiegoś "zagrożenia" w przesyle eth bezpośrednio na binance ?
Nie rozumiem komunikatu który widnieje na bitbay - może ktoś rozwinąć myśl ?

"Prosimy również nie dokonywać przelewów ETH na zakup tokenów ETH. Nie ma możliwości zwrócenia nabytych w ten sposób tokenów na konto użytkownika." - chodzi tu o zakup tokenów ERC20? Tzn handel coinów w relacji do eth ? Czy o co kaman ? :roll:

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pierniczek123 » wtorek, 9 lutego 2021, 07:55

HypnoFukka pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 21:44Nie rozumiem komunikatu który widnieje na bitbay


Nie chodzi o bitbay tylko o eth. Ceny za przesył są bardzo duże!! Wszędzie na każdej giełdzie. Masz inne waluty do przesyłu np xrp ltc itp Poczytaj zanim coś zrobisz.

Wygadany
Posty: 670
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kuba9449 » wtorek, 9 lutego 2021, 09:41

No i odrzucili weryfikację, niby podałem złe miejsce wydania dowodu, co w tym polu mam wpisać?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomant » wtorek, 9 lutego 2021, 10:15

kuba9449 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 09:41No i odrzucili weryfikację, niby podałem złe miejsce wydania dowodu, co w tym polu mam wpisać?
Prawdę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: HypnoFukka » wtorek, 9 lutego 2021, 16:14

Pierniczek123 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 07:55
HypnoFukka pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 21:44Nie rozumiem komunikatu który widnieje na bitbay


Nie chodzi o bitbay tylko o eth. Ceny za przesył są bardzo duże!! Wszędzie na każdej giełdzie. Masz inne waluty do przesyłu np xrp ltc itp Poczytaj zanim coś zrobisz.
wiem, że są duże ale nie odpowiedziałeś na pytanie ;p

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pierniczek123 » wtorek, 9 lutego 2021, 17:09

HypnoFukka pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 16:14nie odpowiedziałeś na pytanie

Masz lupe na forum wpisujesz i szukasz.

viewtopic.php?f=27&t=34736&p=676000#p676000

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: spartan12 » wtorek, 9 lutego 2021, 21:59

Witam
Też czekam na weryfikację konta 4 dzień. Proszę o przyspieszenie i odpowiedź na zgłoszenie o numerze: 214039.
Dziekuje

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości