Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: remm » sobota, 9 stycznia 2021, 23:32

Witam.Mam problem mianowicie wysłałem XRP na swoj protfel Ledger Live i wpisałem przez przypadek TAG zamiast zaznaczyć wyślij bez TAGU, kryptowaluty nie dochodzą. Adres portfela dobry podałem tylko on był bez TAGu a ja myśląc że inaczej nie wyśle wpisałem byle jaki.. Czy jest szansa odzyskac to co straciłem? 5500 tys zł na dzien dzisiejszy :/

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nkamui » niedziela, 10 stycznia 2021, 10:00

7 dzień bez odpowiedzi na moje zgłoszenia. Bijecie rekordy w olewaniu klientów!!!!

Infolinia nie działa, czat nie działa, na zgłoszenia nie odpowiadają, tu przedstawiciel pisze, żeby podać numer zgłoszenia, a nawet nie odczytał wiadomości.

Bitbay umiera!!!

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 10 stycznia 2021, 10:01

Ewakuaaacja!

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: InformatkSzymonPatyk » niedziela, 10 stycznia 2021, 11:08

Czesc kiedyś używałem Bb i był ok , kiedyś uwielbiałem Bitmarket i Bitkurwex, Coindeal dał dupy z PLN , więc proszę powiedzieć mi gdzie mam teraz grać na parze PLN ?
moderator usunął mi zapytanie z wątku o BTC :!:

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 10 stycznia 2021, 11:26

Graj na Binance, bez weryfikacji do wypłaty 2 btc na dzień (6 zl mln miesięcznie!)

a jak potrzebujesz pln to bitomat

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 10 stycznia 2021, 12:12

nkamui pisze: niedziela, 10 stycznia 2021, 10:00Infolinia nie działa, czat nie działa, na zgłoszenia nie odpowiadają, tu przedstawiciel pisze, żeby podać numer zgłoszenia, a nawet nie odczytał wiadomości.
Czas na odpowiedź może być nieco wydłużony z uwagi na dużą ilość otrzymywanych w ostatnim czasie zgłoszeń za co przepraszamy. Po sprawdzeniu widzimy, że Twoja sprawa jest już procesowana przez jednego z naszych konsultantów, odpowiedzieliśmy również na przesłaną przez Ciebie wiadomość.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 11:42

Do tej pory nie miałem jakichś większych problemów z wypłatami PLN z BB, ale nie były to też jakieś ogromne kwoty. Mimo tego, chyba czas na mały odpoczynek od BB i przenosiny na Binance. Wypłata EUR kosztuje tam 0.8 EUR, mniej niż połowa tego co na BB za PLN.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: remm » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 13:20

@BitBay To jak co sie stalo z XRP ? wyslalem na Ledger pisze platnosc zakonczona a XRP nie ma już 4 dzien na moim portfelu . DO supportu pisalem wyslalem zdj ale odpowiedzi brak

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 14:55

@remm Możesz nam przesłać w prywatnej wiadomości numer zgłoszenia? Sprawdzimy sprawę jak najszybciej.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: remm » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 15:01

@BitBay Pisze ze nie mam uprawnien do wysyłania wiadomosci , wyślę tu nr 199902

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2021
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: king6 » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 18:46

Cześć, macie pomysł, co myśleć o nowym zapisie w regulaminie?
Akceptując niniejszy Regulamin, Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie przez BitBay we własnym imieniu środków przekazanych na rachunek Użytkownika wyrażonych w walutach FIAT lub kryptowalutach oraz kryptowalutach nabytych przez Użytkownika w trakcie transakcji dokonywanych w Serwisie, bez obowiązku wypłaty Użytkownikowi jakichkolwiek odsetek za czas, w którym BitBay korzystał z tych środków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 19:02

@king6 bitmarket 2.0 :lol:

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 20:45

king6 pisze: poniedziałek, 11 stycznia 2021, 18:46 Cześć, macie pomysł, co myśleć o nowym zapisie w regulaminie?
Akceptując niniejszy Regulamin, Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie przez BitBay we własnym imieniu środków przekazanych na rachunek Użytkownika wyrażonych w walutach FIAT lub kryptowalutach oraz kryptowalutach nabytych przez Użytkownika w trakcie transakcji dokonywanych w Serwisie, bez obowiązku wypłaty Użytkownikowi jakichkolwiek odsetek za czas, w którym BitBay korzystał z tych środków.
Gdzie to widzisz?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2021
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: king6 » poniedziałek, 11 stycznia 2021, 23:25


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » wtorek, 12 stycznia 2021, 00:18

king6 pisze: poniedziałek, 11 stycznia 2021, 18:46 Cześć, macie pomysł, co myśleć o nowym zapisie w regulaminie?
Akceptując niniejszy Regulamin, Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie przez BitBay we własnym imieniu środków przekazanych na rachunek Użytkownika wyrażonych w walutach FIAT lub kryptowalutach oraz kryptowalutach nabytych przez Użytkownika w trakcie transakcji dokonywanych w Serwisie, bez obowiązku wypłaty Użytkownikowi jakichkolwiek odsetek za czas, w którym BitBay korzystał z tych środków.
Ciekawe...

Przeciez to sie nadaje conajmniej na jakis news na strone glowna. Przy takim zapisie moga robic wszystko. Nawet grac waszymi srodkami albo wykonywac jakies operacje, gdzie np. wasze pieniadze zostana zamrozone :D
Do tego jeszcze wytluszczone.



Idealna podkladka pod teoretyczny exit scam w bialych rekawiczkach.
Chyba ze jest to wyrwane z jakiegos kontekstu

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 12 stycznia 2021, 00:45

Ach, jest tutaj: https://bitbay.net/pl/nowy-regulamin-bitbay-estonia

Dostaliście jakieś powiadomienia o tym? Pogrubieniem są chyba oznaczane zmiany wobec poprzedniej wersji.

@BitBay, @SylwesterSuszek - może parę słów wyjaśnienia? Co zamierzacie robić z naszymi pieniędzmi na boku? Gdzie powiadomienie o nadchodzącej zmianie? Tydzień czasu raptem został, zamierzacie ogłosić za pięć dwunasta?

Dodatkowo pytanie do @SylwesterSuszek: czy BitBay jest na dzisiaj w pełni wypłacalny?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pablo12 » wtorek, 12 stycznia 2021, 08:42

Właśnie miałem wpłacić pieniądze a lubię zerknąć przed wpłatą w ten wątek i proszę jaki kwiatek :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2021
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: king6 » wtorek, 12 stycznia 2021, 10:08

g100 pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 00:45Dostaliście jakieś powiadomienia o tym? Pogrubieniem są chyba oznaczane zmiany wobec poprzedniej wersji.


W mailu przyszło powiadomienie. Od tygodnia czekam na "weryfikację" więc z nudów zerknąłem.

Różnica jest jeszcze w poprzednim punkcie: wcześniej było "pozostają w wyłącznej dyspozycji Użytkownika."

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 12 stycznia 2021, 11:19

Mnie nawet mailem nie zaszczycono, co za bałagan... W każdym razie teraz już macie oficjalnie na papierze, że to co wpłacacie do bitbeja przestaje być wasze.

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: qba » wtorek, 12 stycznia 2021, 12:10

Na Bitcan mignęła mi podobna formułka.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości