Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:14

Korekta pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 00:18@BitBay Mam 2. poziom weryfikacji, wiec chyba ostateczny. Czy taki level wtajemnicznia wystarczy zebym bez przeszkod, limitow i niespodzianek mogl wplacac i wyplacac pieniadze?
Tak, mając II poziom weryfikacji konta masz dostęp do pełnej funkcjonalności platformy - w tym do wszystkich metod wpłat i wypłat ;)

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:21

ej, bez jaj, nie wprowadzajcie ludzi w błąd, też miałem drugi poziom weryfikacji a musiałem się spowiadać skąd mam środki i udowadniać to dokumentami ze skarbówki....

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 grudnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: iksiowaty » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:38

Ja również mam 2 poziom weryfikacji i taki piękny komunikat "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI" podczas próby wypłaty środków, także nie mam dostępu do pełnej funkcjonalności platformy jak to Państwo ładnie piszą.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dragon44 » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:57

Witam,

Jakie są opłaty na innych giełdach za wypłatę USDT ? Dzisiaj zaglądałem na bitbay i jest 50 USDT niezależnie od ilości jaką chcesz wypłacić . To trochę dużo chyba, że się mylę ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 grudnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: iksiowaty » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 14:25

Daję znać, że możliwość wypłat z mojego konta została odblokowana, minęło trochę ponad 5dni. Nie fortunnie im ten moment weryfikacji wyszedł ale wybaczam i cieszę się z powrotem pełną funkcjonalnością konta. Jak pewnie wielu forumowiczów gdzieś tam z tyłu głowy zawsze mam historię z bitmarketem więc takie blokady/akcje są wyjątkowo stresujące.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 14:39

iksiowaty pisze: poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:38 "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI" podczas próby wypłaty środków


Takie akcje mocno dziwia i smierdza, zwlaszcza ze gielda ponosi najwieksze ryzyko podczas WPLATY srodkow na gielde.

Jak pisalem z bb korzystam bardzo sporadycznie gdy koniecznie musze uzyskac/wplacic PLN.
Rowniez mialem 2 poziom weryfikacji, gdzie i tak dostalem prosby o papierologie dot. zrodla pochodzenia srodkow.

BitBay od czasu reportazu TVN oraz wielu raportow na temat blokowania srodkow pojawiajacych sie tutaj jak i w social media, jest gieldą o podwyzszonym ryzyku. Czyli jesli ktos juz musi korzystac, to wyplacamy/wplacamy czesciami.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: greedopl » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 19:04

chciwyszczur pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 20:17 Hej. Wiecie może czy istnieje jakaś określona kwota po przekroczeniu której Bitbay przeprowadza taką weryfikację? Czy to jest tak że weryfikują wszystkich po kolei jak leci? Myślałem żeby wrzucić tam 10 tysięcy złotych ale jeżeli mam znowu wysyłać pliki ze skanami, PITami czy selfie z datą (hehe serio) to mi się odechciewa. Nie to że mam coś do ukrycia. Po prostu Bitbay nie jest dla mnie żadną instytucją zaufania publicznego ani żoną żebym się z nim wszystkim dzielił.
Mnie właśnie weryfikują wpłaciłem ponad 50 tysi... Kurwica bierze, kurs skoczył na 99tysi i nie mogłem nic zrobić, bo wpłata zamiast być zaksięgowana o 11:00 jak się reklamują to przyszła teraz 19... Ręce opadają. I jeszcze od razu obligatoryjnie zablokowali wypłaty :D
Edit: szkoda, że nie poczytałem forum wcześniej to bym takich sum nie wpłacał a kilkanaście x drobniej. Teraz dupa. Ale pewnie po stanie konta też by nagle zażądali weryfikacji, to mi jeszcze koło pióra lata, najgorsze te spóźnienia wpłat. Jak wpłaciłem poniżej 10 tysi to przyszło regulaminowo 8 rano wpłata 11 na koncie... A teraz 8 rano wpłata 19 na koncie :D czyli po musztardzie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 19:24

BitBay pisze: poniedziałek, 4 stycznia 2021, 13:14Tak, mając II poziom weryfikacji konta masz dostęp do pełnej funkcjonalności platformy - w tym do wszystkich metod wpłat i wypłat ;)
Ta emotikonka na końcu jest trafiona w punkt.
Trzeba przyznać, że macie tupet.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: owpiotr » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 19:43

Dziś chciałem przerzucić 29 OMG z bitbay'a na ledger'a i wyskoczyła mi opłata za transakcję 18 OMG, to jest jakaś norma?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 20:33

Nie chcę być złym prorokiem, ale coraz bardziej zaczyna śmierdzieć wokół BitBay. KYC/AML to jedno - w tym biznesie to niechlubna norma, że wpłacić można zawsze, a wypłacić to już w zależności od widzimisię kogoś klikającego z garażu. Co martwi mnie jeszcze bardziej, to że na tej giełdzie od wielu miesięcy panuje kompletna stagnacja. Rekordowe ceny i wolumeny powinny się przekładać na rekordowe zyski i rozwój, tymczasem odnoszę wrażenie, ze w BitBay nie ma już ani żadnej osoby, która robi IT na pełen etat. Każde jedno zgłoszenie do wsparcia, które wymaga choć minimum wiedzy technicznej, ląduje w czarnej dziurze - zupełnie jak bym tam tylko sprzątaczki zostały i pan od wklejania mordek na forum. Ja profilaktycznie redukuję swoją ekspozycję na czas nieokreślony.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: polleck » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 22:34

Panie co Ty gadasz... Pan Prezes Sylwester u Majka na lajwach taki wygadany, jak masz jakiś problem z giełdą to wal od razu do niego na FB, olej support. Poza tym otwierają kolejne oddziały w kolejnych krajach świata, na kolejnych kontynentach... no jak komuś źle i przykro, smutno, to radzę posłuchać Pana Prezesa na lawach i od razu humor się poprawia.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: greedopl » wtorek, 5 stycznia 2021, 05:55

Nie wiem czy ktoś już zadał takie pytanie, ale bardzo mnie to nurtuje, czy haker może wykraść z giełdy środki zdeponowane jako Fiat? Dla przemyślenia chodzi mi o sytuację, gdzie zrobiłem dopiero przelew na swoje konto w pln na giełdę. Czy haker może te środki wykraść tak jak krypto? Czy to raczej mniej realne niż kradzież krypto?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 5 stycznia 2021, 12:07

greedopl pisze: wtorek, 5 stycznia 2021, 05:55Nie wiem czy ktoś już zadał takie pytanie, ale bardzo mnie to nurtuje, czy haker może wykraść z giełdy środki zdeponowane jako Fiat? Dla przemyślenia chodzi mi o sytuację, gdzie zrobiłem dopiero przelew na swoje konto w pln na giełdę. Czy haker może te środki wykraść tak jak krypto? Czy to raczej mniej realne niż kradzież krypto?


Haker może wszystko, ale w praktyce jeśli już ktoś kradnie fiat to najczęściej właściciele giełdy.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomaroc » czwartek, 7 stycznia 2021, 23:57

@BitBay co jest z Wami?
Próbuje wysłać z giełdy Litecoina na Ledgera.
Próbuje adres segwit (MQU1***) - BŁĄD Nieprawidłowy adres portfela !, biorę adres nativ (ltc1***) - BŁĄD Nieprawidłowy adres portfela !

Na innych giełdach nie ma z tym problemu. Zarówno apkę jak i urządzenie mam zaktualizowane.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » piątek, 8 stycznia 2021, 00:18

@tomaroc patrzyłes tutaj?
https://support.ledger.com/hc/en-us/art ... ecoin-LTC-

Litecoin address formats

Legacy addresses start with an L. This is Litecoin's original address format. The option to add legacy addresses in Ledger Live is planned.

SegWit addresses start with an M. The SegWit upgrade reduces network fees, speeds up transaction signing on hardware wallets, and enables second-layer solutions like Lightning Network. By default, new accounts added in Ledger Live are SegWit accounts.
Tip: If your exchange does not yet support the SegWit address format, you can use this address converter to send LTC to your Ledger device.

Bech32 addresses start with ltc1. These are native SegWit addresses that feature safety and security improvements. This address format will be implemented in Ledger Live.


Ja używam tego konwertera (odnośnik ze strony ledgera):
https://litecoin-project.github.io/p2sh-convert/

Miałem z tym problem ze 2 lata temu. Jeszcze tego nie zmienili? Zajebista ta giełda ^%$#@&*%

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2021
Reputacja: 138
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Apogeum_vel_Vetz » piątek, 8 stycznia 2021, 18:55

@BitBay konto u was mialem wiele lat, status weryfikacji II poziom, waszej gieldy uzywalem glownie, kiedy chcialem grac na LSK dzis od godziny wchodze i widze status: NIEZWERYFIKOWANY, gdzie jeszcze do 17 wszystko bylo ok ;] planujecie kroic ludzi, czy jak? ;]

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » piątek, 8 stycznia 2021, 19:32

ludzie nie potraficie przejrzeć pare stron tego wątku zanim będziecie tam handlować?

to czy macie zweryfikowane konto czy nie, nie ma żadnego znaczenia,
jak będziecie chcieli wypłacić/wpłacić kwotę, którą sobie zakwestionują,
to czeka was blokada i będziecie się spowiadać jak żonie ze szminki na ..udzie

ale to od dawna ciągle ktoś tu pisze, a ludzie dalej zdziwieni.... serio?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nkamui » piątek, 8 stycznia 2021, 21:11

mam problem z Bitbay. od 5 dni nie realizują mojego zgłoszenia.
infolinia nie działa, czat nie działa, a support milczy.

co się dzieje tam ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 8 stycznia 2021, 21:35

nkamui pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 21:11mam problem z Bitbay. od 5 dni nie realizują mojego zgłoszenia.
infolinia nie działa, czat nie działa, a support milczy.

co się dzieje tam ?
Podaj nam proszę w prywatnej wiadomości numer zgłoszenia, sprawdzimy najszybciej jak to możliwe.
Apogeum_vel_Vetz pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 18:55@BitBay konto u was mialem wiele lat, status weryfikacji II poziom, waszej gieldy uzywalem glownie, kiedy chcialem grac na LSK dzis od godziny wchodze i widze status: NIEZWERYFIKOWANY, gdzie jeszcze do 17 wszystko bylo ok ;] planujecie kroic ludzi, czy jak? ;]
Jeśli weryfikowałeś niedawno konto i miałeś II poziom weryfikacji to status z pewnością się nie zmienił. Rozumiemy, że po wyczyszczeniu danych w przeglądarce problem z wyświetlaniem błędnego statusu występuje w dalszym ciągu?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2021
Reputacja: 138
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Apogeum_vel_Vetz » sobota, 9 stycznia 2021, 06:10

wszystko juz git, co do wyplat wiekszych sum ostatnio z BB w lipcu robilem wyplaty po 80k wszystko bylo ok, jak juz bede sprzedawak LSK w okolicach 6,8-7,5 pLN zrobie kolejny test wiekszego przelewu i dam znac, pa sprawy wyjasnione znikam :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości