BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » czwartek, 23 lipca 2020, 19:44

:!: BRAWO :!: jeszcze xin i bob, a naprawde bedzie pozytywnie :ugeek:

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 300
Reputacja postu: 
2

Postautor: BitBay » piątek, 24 lipca 2020, 11:44

Obrazek

Zakończenie obsługi walut FTO oraz KZC.

Podjęliśmy decyzję o delistowaniu FTO oraz KZC.
Z uwagi na niestabilność sieci oraz niepewną przyszłość projektów Futurocoin (FTO) oraz KZCash (KZC) informujemy, że 1 marca 2021 zostanie całkowicie zakończona obsługa tych kryptowalut. Poniżej znajdziecie informacje na temat harmonogramu delistingu.

29.07.2020 - Zablokowanie możliwości wpłat FTO oraz KZC

30.07.2020 - Zamknięcie rynków w parach z FTO I KZC oraz anulowanie wystawionych ofert.

30.09.2020 - Zablokowanie możliwości samodzielnych wypłat. Co ważne, po tej dacie:
- Wypłaty będą realizowane raz w miesiącu po wcześniejszym kontakcie z naszym supportem.
- Środki znajdujące się na Twoim koncie w walucie FTO lub KZC zostaną zdeponowane na ujemnie oprocentowanym rachunku depozytowym.

01.03.2021 - Całkowite zakończenie obsługi FTO i KZC. Brak możliwości wypłat.

Ze szczegółami delistingu FTO i KZC możecie zapoznać się na stronie:
https://bit.ly/bitbay-delisting-fto-kzc

Informujemy również, że od 30 lipca będzie obowiązywał nowy regulamin.
W razie pytań kontaktujcie się z naszym supportem. Możecie skorzystać z czatu na naszej stronie. Znajdziecie go w prawnym dolnym rogu.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
10

Postautor: Tomasz_Es » poniedziałek, 27 lipca 2020, 01:14

@BitBay co z aktualizacja/migracja sieci Augur 28.07 ? Czy blokujecie wplaty/wyplaty na czas aktualizacji ? Finex juz wydal komunikat a u was zero.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1196
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » wtorek, 28 lipca 2020, 09:11

@BitBay czy oprócz delistowania shitów, dodacie jakieś nowe krypto?

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1

Postautor: EhnatoX » wtorek, 28 lipca 2020, 15:41

Widzieliście nową tabele opłat za wypłaty? https://cryps.pl/bitbay-zmienia-regulam ... a-wyplaty/

Najlepszy jest LINK, którego wypłata kosztuje 0,97 czyli na dzień dzisiejszy 7$
BitBay dla mnie na dzień dzisiejszy to może co najwyżej kantor do wypłaty PLN a nie giełda.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
5

Postautor: BitBay » czwartek, 30 lipca 2020, 12:59

Tomasz_Es pisze: poniedziałek, 27 lipca 2020, 01:14@BitBay co z aktualizacja/migracja sieci Augur 28.07 ?
Na ten moment możemy poinformować, że będziemy wspierać REPv2, natomiast więcej szczegółów podamy wkrótce ;)

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » piątek, 31 lipca 2020, 12:42

Obrazek

Słyszeliście już o możliwości wpłat kartami Mastercard :?:

Teraz szybko i bezpiecznie możecie zasilić konto na BitBay w PLN lub EUR korzystając z kart kredytowych i debetowych Mastercard. Karty Visa już niedługo!  8-)

Środki zostaną dodane do salda nawet w 10 minut a wpłaty obsługujemy 24/7!

Pod poniższym linkiem możecie sprawdzić jak skorzystać z wpłaty kartą
https://bit.ly/bitbay-wplaty-kartami-platniczymi

Usługa jest już dostępna dla użytkowników z Europy ale wkrótce zostanie rozszerzona na kolejne regiony świata, waluty oraz o możliwość wypłat

Po więcej szczegółów dotyczących płatności kartami zapraszamy tutaj :arrow: https://bit.ly/bitbay-wplaty-kartami-Mastercard

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » piątek, 31 lipca 2020, 15:11

@BitBay Możecie sprawdzić fee pobierane od wypłaty XBX? Teraz jest to 1000XBX co daje 25zł za wysyłkę tokena. Czy nie jest to znowu błąd jak kiedyś z SRN?
Uzyskałem już odpowiedź na czacie.
Rozumiem że opłaty dla górników się zwiększyły ale przy np. PAY pobieracie 115 PAY co daje nam 28,79PLN a za wysyłkę dajecie opłatę 3,30$ co daje około 12zł. I tak jest też z innymi tokenami, może dostosujcie opłatę za wysyłkę do rzeczywistej opłaty, którą płacicie.
Wyżej już też ktoś pisał że wypłata LINK to jest 7$ no chyba trochę za mocno tam słonko grzeje, chyba że idziecie w stronę HITBTC z opłatami.
Tutaj wypłata LINK z waszego portfela: https://etherscan.io/tx/0x1efcff99bd84a ... aed4d4394e
Fee 2,90$ wy pobieracie 7$ to o co tu chodzi?

Wygadany
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0

Postautor: marimach77 » piątek, 31 lipca 2020, 18:00

liseklsk pisze:[mention]BitBay[/mention]
Fee 2,90$ wy pobieracie 7$ to o co tu chodzi?
Sylwester na paliwo do helikoptera skądś kasę musi mieć ObrazekObrazek

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1

Postautor: EhnatoX » niedziela, 2 sierpnia 2020, 13:13

Przez te opłaty usuwam konto. Dla mnie za drogo. Wypłacać PLN da się przez p2p w Binance i trwa to 15 minut. Kupowanie krypto w Binance również o wiele tańsze, już nie mówiąc o trejdzie i przesyłaniu krypto na portfel.
nara

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
12

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 16:22

@BitBay Kolejny powód żeby trzymać się od was z daleka: https://bitbay.net/pl/polityka-odzyskiw ... -i-tokenow
Nie ukrywam że to moja wina, pomyliłem się i wysłałem token NEU na adres ETH. Każdemu może się to zdarzyć. Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź iż moje środki są nie do odzyskania ponieważ kwota jest mniejsza niż 250$, było to około 190$ czyli rozumiem że to są żadne pieniądze i można napisać klientowi że ma spadać. Pominę już fakt że za odzyskanie środków życzycie sobie 100$ bo wymyślacie jakieś cross-chain. Przecież posiadacie klucze prywatne do portfeli i uważam że to nie jest problem abyście przesłali sobie te środki na wasz adres na którym trzymacie tokeny NEU. Miałem podobny przypadek na giełdzie kucoin i moje środki bez żadnej opłaty zostały dodane do salda w przeciągu kilku godzin, ale to trzeba wyjść trochę do użytkownika. Łatwiej jest zrobić sobie regulamin, ustalić minimalną kwotę przelewu oraz jakąś absurdalną opłatę. To tylko pokazuje jak jesteście nastawieni w stosunku do swoich klientów, dzięki którym istniejecie. Szkoda bo przez wiele lat korzystałem i nie jeden raz tutaj czy na wykopie was broniłem. Nie rozumiem dlaczego nie możecie sobie pobrać tych 100$ i dodać mi do salda reszty. Przelew byłby na 249$ też byście to olali.

Jeszcze jedno dodam bo oczywiście odpowiedzi na moje poprzednie pytanie jak i użytkownika, który wkleił tabelę nowych prowizji od wypłat się nie doczekałem.
Wstawiacie tutaj post z linkiem do nowego regulaminu ale przypadkowo zapomnieliście wstawić link do nowych prowizji od wypłat.
Fajnie jest się pochwalić nowym regulaminem czy dodaniem wpłat kartami, ale napisać o nowych prowizjach już nie jest fajnie. Ciekawe ile osób nie doszło do tej informacji na czas i z z rozbiegu wysłało jakiegoś tokena.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 4 sierpnia 2020, 09:56

@liseklsk W kwestii informowania o nowych prowizjach, każdy Użytkownik został poinformowany o tym mailowo jeszcze przed zmianą, dodatkowo po zalogowaniu się do konta w górnej części widoczny był pasek informujący o nowych prowizjach oraz w zakładce aktualności dodany jest news z taką informacją.

Co do Twojej transakcji NEU przesłaliśmy wiadomość prywatną z prośbą o podanie numeru zgłoszenia, które przesłałeś w tej sprawie do naszego supportu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » wtorek, 4 sierpnia 2020, 10:29

@BitBay Wysłałem wiadomość. Niestety ja żadnego maila nie dostałem, chociaż mam w profilu wszystko zaznaczone. Wiele osób pisało tutaj o tym problemie że również nie otrzymują wiadomości.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » czwartek, 6 sierpnia 2020, 12:30

Obrazek

Cześć!

Czy korzystaliście już z wpłat kartami płatniczymi? :D
Jeśli nie to sprawdźcie jakie to proste :!: Wpłaty kartą kredytową, lub debetową Mastercard możecie dokonać w kilka minut 8-)

- Prowizja od 10 PLN i księgowanie w 10 minut!
- Możliwość korzystania z kilku kart. Jednocześnie na Twoim koncie mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe.
- 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR
Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziesz nad polem kwota wpłaty. Limit jest aktualizowany codziennie.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do naszego FAQ :arrow: https://bit.ly/bitbay-wplaty-kartami-platniczymi

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 13:30

@BitBay Może zrobicie dynamiczne fee na tokenach erc20? PRzykładowo PAY w dwa dni urósł 50% a fee za wysyłkę jest ciągle takie samo. Na teraz wychodzi 73PLN
Jeżeli pobieraliście 217 PAY przy cenie 0,24PLN to teraz powinniście pobierać 153 PAY
To samo tyczy się XBX. 15.08 kosztowało 0.0000008 BTC, teraz 0.00000137 do 0.000002.
Wysyłałem PAY około dwóch godzin temu.
Transaction Fee:
0.016442064 Ether ($7.03)
7$ to nawet nie jest 28zł a pobieracie 73zł.
Transakcja z wczoraj
Transaction Fee:
0.018498618 Ether ($7.90)
Nie wiem czy policzyć wszystkie i zwrócicie nadpłatę czy zarabiacie także na wysyłce.
Teraz policzyłem dokładnie kilka wypłat XBX. Tu jest pierwsza z brzegu: https://etherscan.io/tx/0xc6c2cbe9a975b ... 3a1cac1ee3
Transaction Fee:
0.01145708715059 Ether ($4.91)
Pobraliście 1700 XBX, Kurs XBX
0.00000125 BTC x 1700 XBX = 0.00212500 BTC
0.00212500 BTC x 43820 = 93,71 PLN / 3,71 = 25$
Takich przelewów wykonałem 20. 20x20$ różnicy w tym co pobieracie od użytkownika w tym co płacicie.

EDIT
Otrzymałem informację od Pana Sylwestra że pracujecie nad wprowadzeniem dynamicznego fee.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 17:41 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja: 721
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 15:02

tak tylko spytam - zmusza cię ktoś do korzystania z jakiejś konkretnej giełdy??

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 15:30

@adiqq Chyba nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi. Giełda zarabia na prowizji a nie na podwyższaniu opłat za wysyłkę. Jeżeli pobiera 25$ za wysłanie a uiszcza opłatę w wysokości 5$ to chyba jest coś nie tak

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 16:45

Zrozumiałem doskonale. Skoro jakaś giełda mnie tak kroi - nawet jeśli jest to w zgodzie z ichnimi regulaminami, to od razu przenoszę się do konkurencji, która tak nie postępuje....

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 16:52

@adiqq Masz rację. Jednak lubię BB i wolałbym żeby nie robili w taki sposób, naprawdę jestem długo u nich i są coiny oraz sytuacje, których na innych giełdach nie ma.

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: adiqq » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 16:58

Rozumiem - ale własnie na tym to polega - że z przyzwyczajenia i sentynymentu nic nie zmieniamy. Podejrzewam, że jak nie poczują odpływu klientów, to nic się nie zmieni...ja tym punkcie jestem bardzo wyczulony. Jak na którejś giełdzie widzę zbójeckie opłaty i prowizje, to od razu się wynoszę....

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”