Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 18 marca 2020, 11:56

@Kedyw Jesteśmy jedynie platformą umożliwiającą zakup/sprzedaż kryptowalut i nie mamy wpływu na to jakie oferty wystawiają i realizują Użytkownicy naszej giełdy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12824
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » środa, 18 marca 2020, 14:58

@BitBay

Bubelku, dokonałem wczoraj wieczorem wpłaty PLN, nadal czekam na zaksięgowanie środków. Czy w tym momencie macie jakieś opóźnienia?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 19 marca 2020, 08:33

@ergorg Nie powinny występować żadne opóźnienia. Czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12824
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » czwartek, 19 marca 2020, 08:49

@BitBay, nadal nie mam środków na koncie, liczę na pierwszą, dzisiejszą sesję o 11:00.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 19 marca 2020, 09:09

@ergorg Ok, prześlij nam proszę potwierdzenie tej wpłaty na http://support.bitbay.net/ i jak najszybciej wszystko sprawdzimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12824
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » czwartek, 19 marca 2020, 09:46

@BitBay, ok, moja wina, wykonałem przelew na zły numer konta.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 19 marca 2020, 13:52

Kedyw pisze: środa, 18 marca 2020, 10:17 Wciąż chodzi mi po głowie pytanie skąd te różnice w cenach kryptowalut? Jednak poproszę o jakowąś odpowiedź.
Może z tego, że to wolny rynek, a nie gospodarka centralnie sterowana.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 25 lutego 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kedyw » czwartek, 19 marca 2020, 14:00

Bitfinex 5818.20 12:57:18
Bitstamp 5825.85 12:57:18
Bittrex 5823.02 12:57:17 1
Coinbase Pro 5821.84 12:57:18
Gemini 5823.29 12:57:18
Itbit 5822.75 12:57:16
Kraken 5823.50 12:57:18

A na Bitbeju 5952, tak wygląda wolny rynek? W Afryce chyba!

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 19 marca 2020, 14:43

Sprzedawaj po atrakcyjnej wysokiej cenie, to wyrównasz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 19 marca 2020, 15:55

Obrazek

Drodzy Użytkownicy, dzisiaj wystartowała nasza zbiórka zbiórka rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z epidemią koronawirusa!
Razem możemy więcej Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji!

Środki w kryptowalutach oraz złotówkach możecie wpłacać od 19 marca do 2 kwietnia na rzecz Fundacji TVS. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitali w województwie śląskim.

Więcej informacji, adresy do wpłat kryptowalut oraz numer rachunku bankowego w PLN znajdziecie na stronie zbiórki.
>>> bit.ly/bitbay-wspieramy-sluzbe-zdrowia <<<

Wielkie podziękowania dla osób i firmy, które nas wspierają!

Patronat medialny nad zbiórką objęły redakcje bitcoin.pl, Comparic24, BitHub, Cyfrowa Ekonomia oraz FXMAG. Każdy, kto chce dodatkowo wesprzeć naszą akcję może skontaktować z nami pod adresem media@bitbay.net.
Trzymajcie się zdrowo. Jeśli tylko możecie - #ZostańWDomu

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » czwartek, 19 marca 2020, 17:13

@BitBay

serio DASH ciągle ma 50 potwierdzeń do zaksięgowania?
nie mieliście tego zmniejszyć?
taki Kraken tylko 6 potrzebuje...
a u was to parę godzin trzeba czekać...

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Szymon.alp » niedziela, 22 marca 2020, 16:05

Witam Panie i Panowie:)

Wiąże sie z nastepującym problemem.
20.03.2020 zleciłem transkacje z portfela Bitstamp na @Bitbay w BCH(BCC).
"2 przelewy" poszły w jednej transakcji.
Sprawdzajac rejestr blockchain na blockchair.com i bch.btc.com wszystko jest w porzadku. Wszystko poszło
jak trzeba. Kwota widnieje na żądanym adresie.Niestety na
@Bitbay dostepna jest tylko jedna czesc, drugi przelew nie istnieje i nie został zaksiegowany. Nie mam do niego dostepu.
Pisze do nich, niestety zostałem tylko poinformowany przez Pania konsultant,że sprawa została skierowana do działu technicznego. Trwa to juz dobre ponad 50h .
Czy ktos miał podobny problem? Ktos potrafi wytłumaczyc sytuacje?


Z góry dziekuje za komentarze w tej kwestii.

PS Cena poszła od tamtego czasu ok 15 % w dół.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Valdgeer » niedziela, 22 marca 2020, 20:39

Ja czekam 2 dzien na reset hasła.
Chyba się zwiajają.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 23 marca 2020, 09:12

Szymon.alp pisze: niedziela, 22 marca 2020, 16:05Czy ktos miał podobny problem? Ktos potrafi wytłumaczyc sytuacje?
Jeśli otrzymałeś informację od jednego z naszych konsultantów, że sprawa jest już procesowana to bardzo prosimy o cierpliwość i wkrótce z pewnością wszystko zostanie wyjaśnione.
Valdgeer pisze: niedziela, 22 marca 2020, 20:39Ja czekam 2 dzien na reset hasła.
Chyba się zwiajają.
Rozumiemy, że w celu zresetowania hasła podajesz login (nie adres mailowy) przypisany do Twojego konta?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Valdgeer » poniedziałek, 23 marca 2020, 13:39

login = email
dawno sie nie logowalem i nic innego w mailach od Bitbay nie widze :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 23 marca 2020, 14:16

@Valdgeer Login nie jest tym samym co adres mailowy. Ze względów bezpieczeństwa nie znajdziesz go również w żadnych wiadomościach mailowych ;) Jeśli nie pamiętasz loginu to prosimy o kontakt z naszym supportem i będziemy w stanie go przypomnieć ;)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Szymon.alp » poniedziałek, 23 marca 2020, 17:09

Szymon.alp pisze: niedziela, 22 marca 2020, 16:05 Witam Panie i Panowie:)

Wiąże sie z nastepującym problemem.
20.03.2020 zleciłem transkacje z portfela Bitstamp na @Bitbay w BCH(BCC).
"2 przelewy" poszły w jednej transakcji.
Sprawdzajac rejestr blockchain na blockchair.com i bch.btc.com wszystko jest w porzadku. Wszystko poszło
jak trzeba. Kwota widnieje na żądanym adresie.Niestety na
@Bitbay dostepna jest tylko jedna czesc, drugi przelew nie istnieje i nie został zaksiegowany. Nie mam do niego dostepu.
Pisze do nich, niestety zostałem tylko poinformowany przez Pania konsultant,że sprawa została skierowana do działu technicznego. Trwa to juz dobre ponad 50h .
Czy ktos miał podobny problem? Ktos potrafi wytłumaczyc sytuacje?


Z góry dziekuje za komentarze w tej kwestii.

PS Cena poszła od tamtego czasu ok 15 % w dół.
Mija kolejny dzień ( 77 h) bez echa.
Strach pomyśleć gdyby cała sytuacja dotyczyła kwoty o jedno zero lub 2,3 więcej.
Jestem ciekaw zakończenia . Ktoś się zetknął podobną kwestią?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 24 marca 2020, 08:16

@Szymon.alp Podaj proszę numer Twojego zgłoszenia w prywatnej wiadomości i sprawdzimy na jakim jest etapie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Szymon.alp » wtorek, 24 marca 2020, 09:57

@BitBay Niestety nie moge wysłac na priv bo "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować lub brać udział w dyskusjach." mimo,ze jestem zarejestrowany i biore udział w dyskusji :P Moge wysłać jakims innym kanałem? Dziekuje za odzew i prosze o pomoc.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 24 marca 2020, 13:20

@Szymon.alp Widzimy, że już dostaliśmy od Ciebie wiadomość, sprawdzimy sprawę i odpowiemy najszybciej jak to możliwe :)

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
Obrazek

Nasza zbiórka na rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z epidemią koronawirusa właśnie osiągnęła cel 50000 zł :!:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i zapraszamy do dołączenia pozostałych!

W dalszym ciągu środki w kryptowalutach oraz złotówkach możecie wpłacać do 2 kwietnia na rzecz Fundacji TVS.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitali w województwie śląskim.

Więcej informacji, adresy do wpłat kryptowalut oraz numer rachunku bankowego w PLN znajdziecie na stronie zbiórki :arrow: http://bit.ly/bitbay-wspieramy-sluzbe-zdrowia

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości