Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 25 listopada 2019, 09:06

Jeśli błędnie wyświetlają się statusy weryfikacji to sugerujemy wykonać kombinację klawiszy ctrl + shift + r lub w przypadku MacBook ⌘ + Shift + r, jeżeli mimo wszystko będzie pojawiał się tego typu problem to jest to jedynie błąd wyświetlania i zapewniamy, że pracujemy aby jak najszybciej to naprawić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pan Inwestor » poniedziałek, 25 listopada 2019, 11:18

@BitBay jak rozumieć status przelewu przychodzącego w PLN na "oczekujący"? Rozumiem, że pieniądze zostały zaksięgowane na koncie bankowym ale dlaczego nie na giełdzie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gracz » poniedziałek, 25 listopada 2019, 13:27

@BitBay
W piątek tj. 22.11 wykonałem przelew około 17 i do tej pory nic nie doszło.

@Pan Inwestor
U mnie to samo. Musisz wykonać kombinacje klawiszy zzzafgiooqoog145af i dojdzie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pan Inwestor » poniedziałek, 25 listopada 2019, 15:02

U mnie zaksięgowało na zielono po tym jak napisałem na forum. Przelew zlecony również w Piątek. Zastanawia mnie tylko dlaczego niby jest w "oczekujący" skoro to nie jest kryptowaluta ;-)

@BitBay przy próbie wypłaty LTC na adres zaczynający się na MQ... pisze, że 'niepoprawny adres portfela'. Portfel wygenerowany na Ledger Nano S.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:01

Gracz pisze: poniedziałek, 25 listopada 2019, 13:27W piątek tj. 22.11 wykonałem przelew około 17 i do tej pory nic nie doszło.
Jeśli w sesji około godziny 17:00 nie będziesz miał środków na saldzie to prześlij nam proszę potwierdzenie tej wpłaty na support@bitbay.net
Pan Inwestor pisze: poniedziałek, 25 listopada 2019, 15:02@BitBay przy próbie wypłaty LTC na adres zaczynający się na MQ... pisze, że 'niepoprawny adres portfela'. Portfel wygenerowany na Ledger Nano S.
Skorzystaj z konwertera adresów LTC i nie powinno być problemów z wypłatą środków ;)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KonradDb » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:14

Witam, w ramach informacji/ostrzeżenia chciałbym opisać mój problem z Bitbay.
Jakiś miesiąc temu Bitbay zablokował mi konto "ze względów bezpieczeństwa" co skutkuje oczywiście tym, że nie mogę wypłacić swoich środków.
Jestem oczywiście zweryfikowanym użytkownikiem od ponad dwóch lat. Od samego początku mam Google authenticator na giełdzie i na swojej poczcie email. Konto zostało mi zablokowane "w trosce o bezpieczeństwo moich środków". Słyszał ktoś żeby osobie mającej GA na giełdzie i poczcie ktoś włamał się na konto i ukradł pieniądze/krypto ? Jeśli tak, poproszę o jakiegoś linka z opisem takiego przypadku.
Tak więc w związku z powyższym Bitbay chce żebym potwierdził swoją tożsamość wysyłając swoje selfie z dowodem i kartką z dzisiejszą datą. Oczywiście niechętnie ale wysłałem im to o co prosili. I tu zaczyna się problem z ich strony. Nie podoba im się że mój dowód jest lekko pęknięty ( jest w całości, wszystkie dane są czytelne, dowód mam w takim stanie ponad rok czasu, weryfikowałem się nim na wielu innych giełdach, używałem go załatwiając sprawy w urzędzie lub nawet BIORĄC KREDYT W BANKU i nikt nigdy nie miał z nim żadnego problemu) pomijam już fakt że ja nie chce się u nich zweryfikować bo jestem zweryfikowany od dawna, oni chcą tylko potwierdzić moją tożsamość także selfie z data napisana na kartce powinno wystarczyć. Zaproponowałem też weryfikacje poprzez wideorozmowe jako że jest to jeden ze sposobów weryfikacji w bitbay. Oczywiście im to nie wystarczy. Pomimo moich starań, pisania do nich w celu rozwiązania tego głupiego problemu nic się nie zmieniło - konto zablokowane, środki zablokowane.
Ciągle twierdzą że nie są wstanie potwierdzić mojej tożsamości ( WTF !? Selfie z kartką z dzisiejszą datą do tego nie wystarcza? ) bo mój dowód jest zniszczony. Komedia. Jak napisałem wcześniej w żadnym urzędzie lub banku nikt nie robił mi z tego tytułu żadnego problemu- dowód jest w jednym kawałku, wszystkie dane sa czytelne itp. itd. gdyby było inaczej już dawno wymieniłbym na nowy, jeśli nikt nigdy nie miał z tym problemu to znaczy że wszystko jest ok i dowód wymienię dopiero jak się skończy jego ważność (ponad rok czasu). Nie będę wymieniał swojego dowodu na nowy bo Bitbay ma takie widzimisię.
Dla mnie sprawa wygląda tak - Bitbay chce kupić sobie trochę czasu ( wymiana dowodu trochę zajmuje) bo brakuje im pieniędzy, nie zdziwię się jak niedługo zwiną się z środkami wszystkich użytkowników. Każdy oczywiście niech robi ze swoją kasą co chce ale jak ktoś nie chce mięć zablokowanych swoich pieniędzy "ze względów bezpieczeństwa" niech lepiej omija tą giełdę szerokim łukiem.
Pozdrawiam Forumowiczów

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pawel296 » wtorek, 26 listopada 2019, 09:39

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź przedstawicieli BB @teamfm @BitBay

A ty @KonradDb lepiej ucz się całej historii blockchaina, no i dowiedz się kto ukrywa się pod Satoshi Nakamoto. Zaprawdę powiadam ci... suszek już układa pytania.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 26 listopada 2019, 10:19

@KonradDb Czy mógłbyś nam przesłać w prywatnej wiadomości numer Twojego zgłoszenia? Najszybciej jak to możliwe sprawdzimy sprawę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 21 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: detroit4079 » wtorek, 26 listopada 2019, 19:34

Witam Bitbay,podpinam sie również.W zeszły czwartek wysłałem 100 euro i do dziś nie widać,przedwczoraj wysłałem z crypto uzbierane również nie widać.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prostyler » środa, 27 listopada 2019, 03:41

"
Monero (XMR) jest kryptowalutą o bardzo wysokim poziomie anonimowości transakcji, podatną na wykorzystywanie w celu prania brudnych pieniędzy. Stanowi to przyczynę konieczności zakończenia obsługi rynku XMR na naszej giełdzie. Z tego samego powodu Monero (i inne kryptowaluty o podobnej charakterystyce) zostało już usunięte z innych platform.

Jako licencjonowana giełda, BitBay musi spełniać rynkowe standardy. Ich przestrzeganie pozwala nam zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo prawne i wygodę korzystania z giełdy przy udziale przyjaznego systemu bankowości i dostępności operatorów płatniczych. "

lizanie dupy rzadzacym przez BB ciag dalszy. Wlasnie wyplacam z tamtad resztki kasy, jakies grosze ktore tam zostaly.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 27 listopada 2019, 09:42

detroit4079 pisze: wtorek, 26 listopada 2019, 19:34Witam Bitbay,podpinam sie również.W zeszły czwartek wysłałem 100 euro i do dziś nie widać,przedwczoraj wysłałem z crypto uzbierane również nie widać.
Cześć, wpłaty i wypłaty euro są chwilowo niedostępne, natomiast pracujemy nad tym aby jak najszybciej przywrócić obie opcje. Czy kontaktowałeś się juz z naszym supportem?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 21 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: detroit4079 » środa, 27 listopada 2019, 19:04

BitBay pisze: środa, 27 listopada 2019, 09:42Cześć, wpłaty i wypłaty euro są chwilowo niedostępne, natomiast pracujemy nad tym aby jak najszybciej przywrócić obie opcje. Czy kontaktowałeś się juz z naszym supportem?

Witam,jeden z crypto wczoraj doszedł a drugi jeszcze nie wiem,pomimo ze dziś dostałem odpowiedz od bitbaya ze nic nie widać i potrzebuja wiecej informacji na ten temat,na razie jestem w kontakcie z nimi jak coś to dam znać póżniej.
dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KonradDb » czwartek, 28 listopada 2019, 20:46

BitBay pisze: wtorek, 26 listopada 2019, 10:19@KonradDb Czy mógłbyś nam przesłać w prywatnej wiadomości numer Twojego zgłoszenia? Najszybciej jak to możliwe sprawdzimy sprawę.
Jakby ktoś myślał że problem rozwiązany to od razu prostuje że nie. Nie odblokują mi konta póki nie wyrobie nowego dowodu - podobno mój jest uszkodzony- przepisy jasno określają że NIE jest - jak też wcześniej pisałem w żadnym urzędzie czy banku tez nigdy nie usłyszałem że mój dowód jest uszkodzony. Podtrzymuje to co napisałem wcześniej.

Dodano po 1 godzinie 35 minutach 46 sekundach:
Dobra napiszę tutaj, pisałem wam już to kilka razy poprzez email ale za każdym razem nabieracie wody w usta i nie odpowiadacie.
Cytuje ustawę na którą się powołujecie stwierdzając że mój dowód jest uszkodzony/nieważny
art. 46 Ustawy z dnia 6 sierpnia 2010:
" Oznacza to takie naruszenie dokumentu, które podważa jego wiarygodność, utrudnia identyfikację jego posiadacza lub uniemożliwia korzystanie z niego "
Chodzi tutaj głownie o to czy dowód jest w jednym kawałku ( wiadomo jeśli jest ucięty narożnik to nie ma żadnej dyskusji - dowód nieważny)
i czy dane są czytelne - też nie ma żadnej dyskusji wiadomo.
MÓJ DOWÓD JEST W JEDNYM KAWAŁKU !! WSZYSTKIE DANE SĄ CZYTELNE !! NIC NIE UTRUDNIA MOJEJ IDENTYFIKACJI POPRZEZ TEN DOWÓD !!!
Napiszę jeszcze raz tutaj na email nie odpisujecie. Na dowodzie KAŻDEGO człowieka jest jakaś rysa/przetarcie itp NIKT nie trzyma swojego dowodu w klaserze ze znaczkami pocztowymi także ŻADEN DOWÓD nie jest w stanie idealnym jak z fabryki. Dlatego ustawa precyzyjnie określa co to znaczy uszkodzony dowód. Mój dowód jest CAŁY, WSZYSTKIE DANE SĄ CZYTELNE I NIC NIE UMOŻLIWIA MI KORZYSTANIA Z NIEGO I NIC NIE UTRUDNIA MOJEJ WERYFIKACJI TYM DOWODEM !!!
Kolejny raz piszę, nie wyrobie nowego dowodu bo WY macie takie widzimisię. I Kolejny raz napiszę W ŻADNYM Polskim urzędzie czy banku nikt nigdy nie miał żadnego problemu z moim dowodem !!!
Proszę nie pisać żebym odezwał się w wiadomości prywatnej itp bo gówno to daje i ciągle twierdzicie ze mam zniszczony dowód a na moje argumenty ze nie jest zniszczony NIGDY nie odpisaliście.
Odpiszcie tutaj przy wszystkich, czemu twierdzicie że mój dowód jest zniszczony chociaż żaden urząd czy bank nigdy tak nie stwierdził.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pawel296 » czwartek, 28 listopada 2019, 20:54

Tak w chuja lecącej giełdy jeszcze nie widziałem. Od momentu ewakuacji z tego dziadostwa mam spokojniejszy sen.
@Konrad30DG mam nadzieję że uda ci się zabrać kredki z tego czegoś co się zwie giełdą.

Ma ktoś info co się dzieje z chłopem który spowiadał się suszkowi? Chodzi mi o tego co mu zaj*bali ponad 100 tysi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » czwartek, 28 listopada 2019, 21:01

pawel296 pisze: czwartek, 28 listopada 2019, 20:54Ma ktoś info co się dzieje z chłopem który spowiadał się suszkowi? Chodzi mi o tego co mu zaj*bali ponad 100 tysi.


Kasy nie odzyskal. Jak pisze "szukaja suszka". Polecam jego komentarze:

https://www.wykop.pl/ludzie/komentowane ... trojekxx7/
















Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pawel296 » czwartek, 28 listopada 2019, 23:34

Ten co niby zrobił przekręt stawia się na wezwania, a niewinny, upasiony na cudzej zajumanej kapuście wieprz chowa się. Nie rozumiem, takiego suszka powinni namierzyć i za ryj zaciągnąć na komende. To powinna być kwestia tygodnia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » piątek, 29 listopada 2019, 11:40

A jak pisałem że bitbay to jeden wielki shit, to mi nikt nie wierzył :mrgreen:

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KonradDb » piątek, 29 listopada 2019, 12:06

Jako ciekawostkę dodam, że zablokowali mi konto na którym suma krypto i fiatów to <1k
Nie jest to kwota jak u powyższego Trojekxx7 z wykopu czyli >100k
Także w mojej ocenie, jeśli blokują już taką drobnice to może świadczyć o tym, że ich kondycja jest naprawdę bardzo słaba.

Oświadczam szanownemu Bitbay, że dopóki nie odblokują mi konta lub nie zwrócą całej sumy np. w BTC na wskazany przeze mnie adres to na każdej kolejnej stronie tego wątku będę ostrzegał ludzi przed tą "giełdą"

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krzysztofkrypto » piątek, 29 listopada 2019, 13:44

Ode mnie zażądali przeniesienia srodków na ich rzecz jak chcialem zamknąć rachunek. Też chcą zebym im po raz drugi udowadnial ze ja to ja. Nie zgodzilem sie po raz kolejny wyslac im skanu dowodu osobistego. Nie moge tez przelac srodków na wlasny adres. Nie zżeknę sie srodków przez wyslanie takiego oswiadczenia i nie zeskanuje ponownie dowodu. Martwy punkt. Kuriozum. Jak im napisalem w mailu ze mogą sobie je ... zatrzymać i natychmiast usunąć mój profil wymyślili oświadczenie.

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zbyszek_gd » piątek, 29 listopada 2019, 23:01

krzysztofkrypto pisze: piątek, 29 listopada 2019, 13:44Ode mnie zażądali przeniesienia srodków na ich rzecz jak chcialem zamknąć rachunek.

O co miałoby na celu takie przeniesienie, jak to motywowali? Trochę nie kumam tego ruchu.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości