Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » piątek, 8 listopada 2019, 22:28

@BitBay
Co to oznacza "II poziom weryfikacji" ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » piątek, 8 listopada 2019, 23:03

@BitBay 14 Października się weryfikowałem. Dziś, 8 Listopada, a pokazało mi się, że jestem niezweryfikowany. O co tutaj chodzi? Czyżby moje dokumenty były ważne 3 tygodnie? Przecież to jest jakiś żart. Nie dość, że problemy z samą weryfikacją, bo nie akceptujecie potwierdzenia przelewu z PKO BP to teraz po 3 tygodniach nie miła niespodzianka:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » piątek, 8 listopada 2019, 23:19

Sprawdziłem właśnie konto. Też mam "niezweryfikowany"
Zero info na mailu. Przestrzegam przed wpłatami na giełdę, to juz ostro zalatuje.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » piątek, 8 listopada 2019, 23:23

Sylwester na Telegramie rano mi odpisał, że dział IT już pracuje nad tą weryfikacją, a wszystkie konta są aktywne
To samo potwierdził BB z oficjalnego konta - wiedzą o błędnym wyświetlaniu
https://photos.app.goo.gl/dAXa2LTBy5sLKCXd7

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gracz » sobota, 9 listopada 2019, 07:01

@BitBay
Wszystko działa.II poziom weryfikacji ;)
Kiedy nowe waluty ? KMD>FCT>NANO

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » sobota, 9 listopada 2019, 14:45

A takie pytanie jeszcze mam. Co się dzieje gdy dokument wysłany do weryfikacji stracił ważność? Weryfikacja również traci ważność?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » niedziela, 10 listopada 2019, 13:03

W każdym momencie twój konto może zostać "zablokowane" a ty proszony o wysłanie nowych dokumentów, wiele razy taką sytuacje opisywali tutaj ludki.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 10 listopada 2019, 14:56

Krzychu K pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:45A takie pytanie jeszcze mam. Co się dzieje gdy dokument wysłany do weryfikacji stracił ważność? Weryfikacja również traci ważność?
W tej sytuacji prosimy o przesłanie aktualnego dokumentu tożsamości poprzez formularz http://kyc.bitbay.net/ ;)

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » niedziela, 10 listopada 2019, 18:58

@BitBay Czyli mam rozumieć że status niezweryfikowany jest powodem upłynięcia daty ważności dowodu a nie jakimś problemem technicznym?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hash. » niedziela, 10 listopada 2019, 19:19

@BitBay chętnie dowiem się, w czym jestescie gorsi od swojej polskiej konkurencji, skoro ich proces ubiegania się o licencje na Malcie prawdopdoobnie zakończy się jednak sukcesem. Rozumiem też, że odpuściliście sobie obsługę pozostałych fiatów? ;) Po raz kolejny zero informacji z waszej strony + chroniczne unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania. Ktoś w ogóle kontroluje waszych "specjalistów" od social mediów?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:33

@BitBay

Nadal CZEKAM na Waszą odpowiedź w sprawie znaków wodnych. Będę pytać do skutku.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 12 listopada 2019, 14:52

Pytać pewnie bedziesz długo, tak zmienili regulamin i masz 2 opcje
1 - akceptujesz
2 - nie akceptujesz i wybierasz inną giełdę

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » wtorek, 12 listopada 2019, 15:59

teamfm pisze: wtorek, 12 listopada 2019, 14:522 - nie akceptujesz i wybierasz inną giełdę

Bardzo chętnie. Tylko jest jeden problem. Moje środki na giełdzie. Żeby wypłacić fiaty i krypto muszę się ponownie zweryfikować według nowych zasad. Żeby zamknąć konto i odzyskać środki muszę się ponownie zweryfikować według nowych zasad. Taki malusi problemik.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 12 listopada 2019, 23:34

"II poziom - po zaakceptowaniu dokumentu potwierdzającego adres otrzymujesz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu - w tym do wpłat ekspresowych i wypłat."

Edit:
Dobra, nieważne, już kumam o co chodzi xd

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tomasz_Es » środa, 13 listopada 2019, 00:46

@BitBay Jak to jest że mam "II poziom weryfikacji" a raz na 10 logowań w jego miejsce wskakuje "niezweryfikowany" a później znowu "II poziom weryfikacji" - weryfikowałem się miesiąc temu drugi raz, oczywiście pozytywnie. Macie chyba jakiegoś buga na platformie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 13 listopada 2019, 08:58

@Tomasz_Es Jeżeli będzie pojawiał się taki błąd to spróbuj wykonać kombinacje klawiszy ctrl + shift + r lub w przypadku MacBook ⌘ + Shift + r ;)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » środa, 13 listopada 2019, 09:18

@BitBay

Miło, że jednak żyjecie. To może wreszcie raczycie się wypowiedzieć na temat zakazu znaków wodnych na skanach dokumentu? Chyba potraficie obronić swoje racje? A może się mylę?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 listopada 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tupcio » środa, 13 listopada 2019, 12:01

Witam,

WIdzę, że nie tylko mnie ta kwestia niepokoi - brak możliwości zamieszczenia znaku wodnego. Już nie chodzi o to, że nie ufam BitBay, bo zakładam, że Nasze dane są dobrze zabezpieczone ... :) ale w razie jakiegoś ataku hakierskiego, gdzie te zdjęcia mogą wyciec... To aż się prosi o kłopoty. Bardzo chciałbym poznać zdanie @BitBay w tej kwestii.

Napisałem wczoraj do supportu niemal identyczną wiadomość, na razie zero odpowiedzi.

Pozdrawiam

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 13 listopada 2019, 12:34

już tu pisałem wcześniej z czego wynika ta zmiana (info z wypowiedzi Suszka),
ale fakt, zawsze to lepiej wygląda jak oficjalnie Bitbay to napisze, że to dla ich wygody :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 listopada 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tupcio » środa, 13 listopada 2019, 12:46

Nie wnikam czy to dla ich wygody czy nie, ale priorytetem powinno być bezpieczeństwo, a nie wygoda...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości