Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 14 października 2019, 11:58

No i wszystko jasne. Problemów z BitBay ciąg dalszy. Jako długoletni klient, od dawna zweryfikowany, weryfikacja została odrzucona w dwóch punktach. To są jakieś jaja.
@BitBay weźcie się tam za prawidłową pracę, a nie tylko klientom utrudniacie życie.

weryfikacja.jpg

Dodano po 22 minutach 19 sekundach:
Zrobiłem ponownie weryfikację i po kilku minutach SMS i e-mail o odrzuconej weryfikacji. Bitbay, to są jakieś jaja, nawet dodzwonić się do Was nie idzie.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 14 października 2019, 12:24

Zdradź jaki dokument wysłałeś w jakiej jakości a nie to, że odrzucili.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 14 października 2019, 12:59

@teamfm Wysłałem potwierdzenie przelewu za rachunek telefoniczny. Przelew z konta PKO BP. Okazuje się, że Bank PKO BP w potwierdzeniu przelewu podaje tylko Imię i Nazwisko osoby zlecającej przelew, ale nie wiadomo dlaczego nie podaje adresu. Mimo, iż jest podany numer konta na wyciągu, który jest zarejestrowany w BitBay jako mój rachunek, weryfikacja została odrzucona. Rada dla Wszystkich weryfikujących się, jeśli nie ma Adresu Zameldowania na wyciągu albo Imienia i Nazwiska, należy wysłać Fakturę na nasze dane. Może być z sieci komórkowej, za gaz, prąd czy inne tego typu. Muszą być kompletne dane na jednym dokumencie plus informacja, iż dokument został wygenerowany automatycznie i jest dokumentem elektronicznym.

2zl
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 8 stycznia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2zl » poniedziałek, 14 października 2019, 14:34

a mi z kolei nie dochodzą przelewy ale na giełdę :) czekam na jakieś wiadomości z supportu

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 15 października 2019, 09:07

@2zl Daj znać czy Twój problem został już rozwiązany :) jeśli w dalszym ciągu czekasz na odpowiedź z z supportu to prześlij nam numer zgłoszenia w prywatnej wiadomości i postaramy się jak najszybciej wszystko sprawdzić.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pokavb » wtorek, 15 października 2019, 09:49

Masakra jakaś z tą ponowną weryfikacją. Ile można czekać na ponowną weryfikacje , pierwsze Selfi odrzucili -niby za słaba jakoś zdjęcia . Ponownie wysłałem o lepszej jakości i czekam czekam czekam kilka dni już :/ .

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 15 października 2019, 12:30

@pokavb Kontaktowałeś się już z naszym supportem?

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pokavb » wtorek, 15 października 2019, 14:38

@BitBay Oczywiście. I też czekam na odpowiedź. W supporcie chyba też braki kadrowe bo czas na odpowiedź zdecydowanie za długa.

Jeszcze nie dawno problem z wpłatami. Teraz ponowna weryfikacja i też problem z wpłatą. Sam nie Wiem co o tej giełdzie już myśleć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 15 października 2019, 14:45

@pokavb Na każde zgłoszenie staramy się odpowiadać do 24 godzin, jeśli czekasz dłużej to prześlij nam proszę w wiadomości prywatnej numer tego zgłoszenia.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pawek » środa, 16 października 2019, 09:44

Witam. Chcę przestrzec WSZYSTKICH tu zebranych, żę gie ła bitbay przywłaszczyła sobie moje środki i od 1.5 miesiąca nie mogęich odzyskać. Pisali ze mną w wiadomościach, po czym kontakt z ich strony sie urywa i nic nie robią sobie ze sprawy. PROSZE PRZEMYŚLEĆ INWESTYCJE U TYCH LUDZI.


Jesśli jest tu ktoś z obsługi proszę o zajęcie sie moją sprawą, albo bede pisal wszedzie gdzie sie da, ze jestescie zlodziejami.

Ticket ID: 126697

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kch33 » środa, 16 października 2019, 10:40

Witam, jak dlugo obecnie trwa księgowanie środków pln? Jeszcze przed wakacjami w ciągu 24h środki były widoczne na giełdzie obecnie po jakim czasie należy się "martwić"/pisac do supportu?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: milar » środa, 16 października 2019, 11:28

@Pawek To sobie jeszcze poczekasz, u mnie mija już 4 miesiące jak zablokowali środki.
Chciałem wypłacić krypto i rozwiązać umowę żeby się od nich uwolnić, ale na do widzenia chcą mnie jeszcze weryfikować.
Nie wiem po co skoro nie wypłacam zł. i rozwiązuję umowę. Mam wrażenie że brakuje im płynności i są na musiku bo dzwonią do mnie ich konsultanci namawiając do pozostania i handlu na ich ,,giełdzie'' ,ale wypłaty mi zablokowali.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 16 października 2019, 13:03

kch33 pisze: środa, 16 października 2019, 10:40Witam, jak dlugo obecnie trwa księgowanie środków pln? Jeszcze przed wakacjami w ciągu 24h środki były widoczne na giełdzie obecnie po jakim czasie należy się "martwić"/pisac do supportu?
Jeśli środki nie zostały zaksięgowane po 24 godzinach to prosimy o przesłanie potwierdzenia na support@bitbay.net
Pawek pisze: środa, 16 października 2019, 09:44Jesśli jest tu ktoś z obsługi proszę o zajęcie sie moją sprawą, albo bede pisal wszedzie gdzie sie da, ze jestescie zlodziejami.
Przekazaliśmy już numer zgłoszenia do odpowiedniego działu, prosimy o cierpliwość i wkrótce wszystko zostanie wyjaśnione drogą mailową.
milar pisze: środa, 16 października 2019, 11:28Mam wrażenie że brakuje im płynności i są na musiku bo dzwonią do mnie ich konsultanci namawiając do pozostania i handlu na ich ,,giełdzie'' ,ale wypłaty mi zablokowali.
Zapewniamy, że nie mamy problemów z płynnością o czym już wielokrotnie wspominaliśmy. Wszelkie szczegóły dotyczące Twojej sprawy z pewnością zostały przesłane drogą mailową. Jeżeli czekasz na odpowiedź na jakiekolwiek swoje zgłoszenie to podaj nam w prywatnej wiadomości jego numer i jak najszybciej wszystko sprawdzimy.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kch33 » środa, 16 października 2019, 13:40

Dziękuje za informacje, zauważyłem że w ING jest jedno pole na nazwe i adres odbiorcy. Czy to może powodować problemy przy automatycznym księgowaniu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 16 października 2019, 13:50

kch33 pisze: środa, 16 października 2019, 13:40Dziękuje za informacje, zauważyłem że w ING jest jedno pole na nazwe i adres odbiorcy. Czy to może powodować problemy przy automatycznym księgowaniu?
To nie powinno powodować żadnych opóźnień, skontaktuj się proszę z supportem i po dokładnym sprawdzeniu będziemy w stanie wszystko wyjaśnić ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetz » środa, 16 października 2019, 20:49

@BitBay czy mozecie podac co dokladnie sie zmienilo w regulaminie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » środa, 16 października 2019, 22:16


Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nightwalker » środa, 16 października 2019, 23:23

Jak to jest że zwykły przelew bankowy zazwyczaj wystarczy do potwierdzenia tożsamości osoby a tutaj jakieś cuda na kiju... Chciałem dziś przelać kasę i coś sobie kupić ale jak przy jakiejkolwiek wypłacie ma mi się pokazać ponowna weryfikacja z przekazywaniem danych na bazie których ktoś może robić wały to ja dziękuję, a i tak się wahałem przy pierwszej weryfikacji czy aby na pewno chcę to robić (tj. wysyłać skan dowodu)... A wasza wiarygodność dostaje po zadzie gdy wchodząc na stronę widzę że jestem 'Zweryfikowany' a na stronie kyc już nie... Tz że co? Że kasa od kiedyś zweryfikowanych może do was płynąć ale wypływać już nie? Przecież to jest chore... Zablokujcie chociaż te wpłaty FIAT takim osobom jeżeli zależy wam na waszej wiarygodności.
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 października 2019, 08:15 przez nightwalker, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CamillusPL » czwartek, 17 października 2019, 03:38

Pawek pisze: środa, 16 października 2019, 09:44 Witam. Chcę przestrzec WSZYSTKICH tu zebranych, żę gie ła bitbay przywłaszczyła sobie moje środki i od 1.5 miesiąca nie mogęich odzyskać. Pisali ze mną w wiadomościach, po czym kontakt z ich strony sie urywa i nic nie robią sobie ze sprawy. PROSZE PRZEMYŚLEĆ INWESTYCJE U TYCH LUDZI.


Jesśli jest tu ktoś z obsługi proszę o zajęcie sie moją sprawą, albo bede pisal wszedzie gdzie sie da, ze jestescie zlodziejami.

Ticket ID: 126697
To masz chyba większe środki bo mi udało się wypłacić bez problemu. Ciekawe czy wróciło moje 3000zł które kiedyś kiedyś wysłałem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 17 października 2019, 09:12

@nightwalker Użytkownicy, którzy zostali poproszeni o ponowną weryfikację konta nie mogą również wpłacać środków. Dodatkowa weryfikacja jak wielokrotnie wspominaliśmy jest wymogiem operatora płatności.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości