Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 8 października 2019, 21:27

keeper pisze:nie wpłacałem nigdy przelewem, a miałem duży problem z weryfikacją i wypłatami, więc przestań pisać głupoty
Nie pisze głupot tylko pisze jak jest.

Wysłane z nokia 3310


Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » wtorek, 8 października 2019, 23:27

liseklsk pisze: wtorek, 8 października 2019, 21:27
keeper pisze: nie wpłacałem nigdy przelewem, a miałem duży problem z weryfikacją i wypłatami, więc przestań pisać głupoty
Nie pisze głupot tylko pisze jak jest.

Piszesz jak jest u Ciebie. Po czym zakładasz, że jeśli się z czymś nie spotkałeś i masz screen na dowód że się nie spotkałeś, to tego nie ma.
Nie wiem, czy piszesz głupoty, ale wykazujesz się znacznym egocentryzmem i nieumiejętnością zrozumienia, że świat nie kończy się na Tobie.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 9 października 2019, 00:19

liseklsk pisze: wtorek, 8 października 2019, 21:27
keeper pisze:nie wpłacałem nigdy przelewem, a miałem duży problem z weryfikacją i wypłatami, więc przestań pisać głupoty
Nie pisze głupot tylko pisze jak jest.

Wysłane z nokia 3310
no to właśnie ludzie ci tu udowadniają, że nie piszesz jak jest, tylko piszesz jak to sam masz - czyli fajnie ze ci wszystko działa, ale piszesz nieprawdę, że to przez to, że ktoś przelewy fiatów robił i dlatego weryfikacja nagła,
i inni maja masę problemów i potracili kasę przez to nagłe blokowanie środków przez BB,
więc nie wiadomo po co się tak produkujesz, tylko wprowadzając dezinformacje i nieprawdziwe tezy

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 9 października 2019, 01:48

@kajetan @keeper wy piszecie jak to jest u was, kilka osób ma jakieś problemy i ciągle te same osoby piszą o problemach. dlatego ja piszę jak jest u mnie i nie tylko ja. skoro jednak nie wszyscy maja problemy z wypłatami tylko jakaś część osób to dla was znaczy że wszyscy a tylko ja widocznie jestem wybrany i jest u mnie wszystko ok. od kilku miesięcy piszecie że BB za chwilę się zawinie i jakoś się nie zawinął do tej pory. Jak bitmarket robił cyrki z weryfikacją to te same osoby im przyklaskiwały na forum.
Napisałem już wcześniej że jest mnóstwo giełd do wyboru to po co wpłacać kasę na BB i się denerwować skoro tam nic nie działa i za chwilę się zawiną bo to troszkę podpada pod hipokryzję.
Tu będę krzyczał jaki to BB jest zły a za chwilę lecę i wpłacam tam kasę.
Zarzucacie kilku osobom w tym mnie że ciągle są po stronnie BB co nie jest prawdą, my jesteśmy po prostu obiektywni za to wasza grupka co by nie zrobił to i tak poleci hejt. To samo jest na wykopie ma hasło BB już leci hejt. Nie wiem czym to jest spowodowane może wizerunkiem byłego prezesa.
Jestem z tą giełdą praktycznie od początku i jak każda giełda ma swoje problemy większe i mniejsze ale nie straciłem tam ani złotówki.
Za to straciłem na kilku innych, poloniex przez kilka miesięcy oddawał moje XRP i wiele innych przypadków.
Proponuje wam omijać tą giełdę szerokim łukiem skoro macie tyle z nią problemów. Będziecie spać spokojniej.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 9 października 2019, 06:40

no właśnie znów piszesz nieprawdę, ostatnio 'nowe' osoby zaczęły pisać o swoich problemach,
na co zacząłeś spamować, że wszystko jest ok i dlatego właśnie zmuszasz osoby co wcześniej też miały duże problemy,
aby się wypowiadały, więc może przestań spamować i daj im się wypowiadać, bo już całe forum wie, że ty czy teamfm jesteście super zadowoleni i wszystko wam działa...
i nie nie jesteście obiektywni, tylko fanatyczni w swoim bronieniu bb

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 9 października 2019, 09:17

prap0n pisze: piątek, 4 października 2019, 19:26
eD2k pisze: środa, 2 października 2019, 18:09
ikswodnal pisze: środa, 2 października 2019, 13:22 Jesteś adwokatem(?), pracownikiem(?) BitBay?
liseklsk, macbak2 oraz teamfm to znana na forum grupa wzajemnej adoracji (plusująca się nawzajem) wspierająca bubelka. Trzeba brać na to poprawkę czytając ich wpisy. A czy robią to za pieniądze czy z miłości to już nie wnikam.

Zagladam do tego watku co jakis czas i potwierdzam ze przynajmniej jeden z wymienionych userow zawsze sie odzywa jak pojawia sie jakis problem z gielda.
Niczym adwokat gieldy, i prawie za kazdym razem bagatelizuje problem.

Dokladnie jest to user @teamfm
95% jego wszystkich wypowiedzi na forum zostalo napisane w tym temacie. A dlaczego tak jest, to odpowiedzcie sobie sami ;)
Tylko 95%?
Bo tylko z tej giełdy korzystam, po co mam się wypowiadać na temat bitfinex jak tam nie korzystam? :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jvri » środa, 9 października 2019, 11:16

liseklsk pisze: środa, 9 października 2019, 01:48 @kajetan @keeper wy piszecie jak to jest u was, kilka osób ma jakieś problemy i ciągle te same osoby piszą o problemach. dlatego ja piszę jak
Jestem z tą giełdą praktycznie od początku i jak każda giełda ma swoje problemy większe i mniejsze ale nie straciłem tam ani złotówki.
Za to straciłem na kilku innych, poloniex przez kilka miesięcy oddawał moje XRP i wiele innych przypadków.
Proponuje wam omijać tą giełdę szerokim łukiem skoro macie tyle z nią problemów. Będziecie spać spokojniej.
Nie jestem tą samą osobą bo wcześniej też problemów nie miałem. Ale się zaczęły. I sposób w jaki podchodzi do tego BB jest najzwyczajniej w świecie nieprofesjonalny. I tak, cieszę się, że na forum się narzeka, dzięki temu mam możliwość uzyskania informacji, iż nie jestem sam z tym problemem.
Zwinął bym się chętnie, ale mnie zblokowali, kradnąc sobie przy okazji prowizję za przelew PLN.

Nie komentuje personalnych wycieczek, bo są niepotrzebne, ale bronienie giełdy na zasadzie "bo mi działa" może wzbudzić skrajne emocje ;)

2zl
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 8 stycznia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2zl » środa, 9 października 2019, 13:53

no właśnie mi wrócił przelew na giełdę. Ale w sumie był komunikat że wpłaty fiat są opóźnione

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: emceef » czwartek, 10 października 2019, 22:47

W końcu wypłaciłem crypto z giełdy, ale o przelewie powrotnym do mnie pieniędzy ani widu ani słychu

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 11 października 2019, 10:32

@emceef Prześlij nam proszę numer Twojego zgłoszenia w wiadomości prywatnej i jak najszybciej wszystko sprawdzimy ;)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » sobota, 12 października 2019, 11:21

Wszedłem na tą stronę kyc bitbay tak z ciekawości, aby sprawdzić status mojego konta. Oczywiście przed wejściem na tą stronę w prawym górnym rogu informacja "ZWERYFIKOWANY". Jakie było moje zdziwienie, jak zobaczyłem iż wszystkie 4 punkty są na czerwono i cała weryfikacja od nowa. Moje pytanie brzmi, co ma na celu ponowną weryfikację? Przecież Bitbay ma wszystkie informacje, które wymaga ponownie. Dane osobowe, mail, telefon, adres zameldowania. Niedługo będzie trzeba jeszcze podać numer buta? Zobaczymy jak długo będą weryfikować konto. Dane się nie zmieniły. Zdziwiłbym się, gdyby weryfikacja była odrzucona.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 12 października 2019, 11:35

Co zrobisz, nowy operator, nowe wymagania

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » sobota, 12 października 2019, 12:44

Igoria od dawna jest operatorem. Dane się nie zmieniły. Jedyne co doszło, to selfie z dowodem. Przecież można było dodatkową weryfikację zrobić tylko w tej kwestii. Same problemy, zupełnie jak z rządem PIS.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 12 października 2019, 12:47

I od dawna jest ponowna weryfikacja, tylko prowadzona jest etapowo

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: emceef » niedziela, 13 października 2019, 11:07

Mimo wszystko, 3 dni na dodatkową weryfikacje to zdecydowanie za mało

Mnie akurat nie było w Polsce i straciłem 4 zł, których nigdy nie odzyskam

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » niedziela, 13 października 2019, 16:27

Wyjdź na miasto ładna pogoda może gdzieś na chodniku znajdziesz 5taka :D

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: emceef » niedziela, 13 października 2019, 16:45

Te 5 zł to klient mniej dla nich i negatywna opinia wśród znajomych

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » niedziela, 13 października 2019, 17:31

@emceef dusigroszu za dychę, podaj adres Liska to mogę Ci wysłać 2 Liski :D Mnie Bitcoin goli codziennie na kilka dyszek :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: emceef » niedziela, 13 października 2019, 21:19

Nie chodzi o kase tylko o zasadę :D

Dostajesz informacje o 3 dniach roboczych na maila - którego nie wszyscy codziennie czytają a jak sie nie dostosujesz to płać. Powinna być o tym informacja przed przelewem na giełdę

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 14 października 2019, 11:04

Te zjedzone 4zl to zjadł bank za zwrot, na kontach firmowych banków przelewy nie są darmowe.
P.S. jak napiszesz do nich to jestem pewny iż Ci zwrócą te 4zł :P jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości