Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 2 października 2019, 12:48

@ikswodnal ja nie muszę nic uzgadniać. w pierwszej odpowiedzi napisałem że chodzi o fee i to porównywałem przy standardowej wypłacie BTC nie na adres Bech32. marcos napisał że zapłacił 16zł opłaty za wysyłkę co jest zgodne z tabelą opłat i prowizji, po czym zaczął robić aferę. Gdy mu udowodniłem że takie opłaty są na wielu giełdach a nawet wyższe, stwierdził że BB wziął większą opłatę niż to jest zapisane w tabeli. Gdzie tak jak wspomniałem wyżej napisał że pobrało mu 16zł.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » środa, 2 października 2019, 13:22

liseklsk pisze: środa, 2 października 2019, 12:48w pierwszej odpowiedzi napisałem że chodzi o fee i to porównywałem przy standardowej wypłacie BTC nie na adres Bech32.
To wyjaśnia sprawę. Jesteś adwokatem(?), pracownikiem(?) BitBay?. Markos20 nie poruszył by tematu gdyby BitBay uruchomił wypłatę środków na adresy Bech32.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 2 października 2019, 13:25

@ikswodnal a ty jesteś jego adwokatem? gdzie napisał że chodzi mu o wypłaty na adresy Bech32. Wręcz napisał wyżej że chodzi mu o to że BB pobrał większa opłate niż jest to napisane w tabeli opłat i prowizji.
Ja nie twierdziłem że BB jest najtańszy a porównałem standardowe wypłaty BTC.
Więc nie rozumiem twojego posta, który zupełnie nic nie wnosi do dyskusji i jest nie na temat.
Gościu robi awanturę że BB ma najwyższe fee za wysyłkę jakie spotkał, gdy mu udowodniłem że nie ma racji, napisał że BB pobrał mu więcej niż jest napisane. No sorry
Nie wysyłam BTC, raczej inne krypto więc nie interesuje się zbytnio jakie są fee na różnych giełdach i od czego uzależnione.
Spojrzałem teraz na szybko na kucoina i również jest to 0,0005 BTC. Wprowadziłem adres Bech32 i nadal było to 0.0005 BTC.
Często wysyłam ETH i tu akurat BB ma jedno z najniższych fee. Na większości giełd z topu jest to 0.01 ETH a na BB 0.00126

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » środa, 2 października 2019, 13:47

liseklsk pisze: środa, 2 października 2019, 13:25gdzie napisał że chodzi mu o wypłaty na adresy Bech32. Wręcz napisał wyżej że chodzi mu o to że BB pobrał większa opłate
Nie jestem jego adwokatem, (zraża mnie tak samo przez wycieczki osobiste). Napisał wyraźnie że korzysta z portfela Coinomi - gdyby BitBay przekazywał środki na Bech32 to Coinomi przyjęło by te środki z niższym fee od BitBay`a, mógł by dalej przekazać te środki z niższym fee (ło kurcze robie za znawcę portfeli - to już jest śmieszne). Ciekawi mnie odpowiedź na pytanie - pracownik czy adwokat?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 2 października 2019, 13:53

@ikswodnal Ani tym ani tym. Jak ktoś pisze bzdury to będę to prostował. Nie wiem jaki adres jest na coinomi. Zauważ że on stwierdził iż opłata 0,00045BTC nie jest nigdzie podana na stronie BB ani podczas wypłaty. Następnie stwierdził że jednak pobrali mu więcej niż było napisane. No to ewidentnie się coś nie zgadza. O kretynach i innych nie chce mi się rozpisywać

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » środa, 2 października 2019, 14:01

liseklsk pisze: środa, 2 października 2019, 13:53Nie wiem jaki adres jest na coinomi
Kończy dyskusję niewiedza o czym się dyskutuje.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 2 października 2019, 14:05

ikswodnal pisze:
liseklsk pisze: środa, 2 października 2019, 13:53Nie wiem jaki adres jest na coinomi
Kończy dyskusję niewiedza o czym się dyskutuje.
I to jest taka odpowiedź. Wyjaśniłem że gościu pisze najpierw tak potem że mu pobrali więcej niż w tabeli ale to jest nie istotne przecież

Wysłane z nokia 3310


Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marcos20 » środa, 2 października 2019, 17:01

O! Zminusował mnie"teamfm"-ten co mu na forum zarzucali, że jest od bimbaya. Uderz w stół a nożyce się odezwą...

Dodano po 24 minutach 57 sekundach:
Lisek a ty co sie udzielasz? To nie do ciebie było. Aaaa już wiem, na dwa konta jedziesz

Dodano po 35 sekundach:
Uważaj bo ci minusów braknie :D

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » środa, 2 października 2019, 18:09

ikswodnal pisze: środa, 2 października 2019, 13:22 Jesteś adwokatem(?), pracownikiem(?) BitBay?
liseklsk, macbak2 oraz teamfm to znana na forum grupa wzajemnej adoracji (plusująca się nawzajem) wspierająca bubelka. Trzeba brać na to poprawkę czytając ich wpisy. A czy robią to za pieniądze czy z miłości to już nie wnikam.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 2 października 2019, 18:12

@marcos20
Chłopie robisz jakieś awantury o własną głupotę, wszędzie masz podaną cenę wypłaty BTC, dokładnie bodajże w 3 miejscach na stronie. Cena ta jest mniejsza bądź porównywalna jak na większości giełd (z tych których używam to jedynie gdax ma mniej bo ma za free).

Minus jest i chętnie dam kolejnego - forum jest do poruszenia merytorycznych problemów a nie po to byś się rozczulał z tym iż nie potrafisz czytać.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: r1111 » środa, 2 października 2019, 18:43

Coś bitbay znowu ma wtopy z księgowaniem wpłat. Na moje zgłoszenie do supportu, o brak zaksięgowanej wpłaty, dostałem link do ponownej weryfikacji.... Weryfikacja zrobiona, ale konto nadal puste.. mimo 2óch przelewów.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marcos20 » środa, 2 października 2019, 18:52

@teamfm Forum jest do poruszania merytorycznych spraw... To forum? Żart stulecia. Dawaj hurtem te minusy.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
@r1111 Eee tam, to na pewno przez to, że nie doczytałeś :D

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 3 października 2019, 03:57

@marcos20 od spraw niedowidzenia nie jest forum a okulista.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jvri » czwartek, 3 października 2019, 07:08

r1111 pisze: środa, 2 października 2019, 18:43 Coś bitbay znowu ma wtopy z księgowaniem wpłat. Na moje zgłoszenie do supportu, o brak zaksięgowanej wpłaty, dostałem link do ponownej weryfikacji.... Weryfikacja zrobiona, ale konto nadal puste.. mimo 2óch przelewów.
Jak zrobiłeś przelew bez ponownej weryfikacji to kasa wróci Ci na konto, tyle że pomniejszona o jakiś tam procent - taka niespodzianka od BB. I uprzedzając pytania - tak to na pewno Twoja wina, a BB w bardzo legalny i czytelny sposób sobie zgarnia hajs :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 3 października 2019, 10:11

r1111 pisze: środa, 2 października 2019, 18:43Coś bitbay znowu ma wtopy z księgowaniem wpłat. Na moje zgłoszenie do supportu, o brak zaksięgowanej wpłaty, dostałem link do ponownej weryfikacji.... Weryfikacja zrobiona, ale konto nadal puste.. mimo 2óch przelewów.
Prześlij nam proszę numer Twojego zgłoszenia w prywatnej wiadomości i jak najszybciej wszystko sprawdzimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 13:51

r1111 pisze: środa, 2 października 2019, 18:43Weryfikacja zrobiona, ale konto nadal puste.. mimo 2óch przelewów.
U mnie to samo, weryfikacja wczoraj wieczorem zrobiona, dzisiaj rano zatwierdzona, o dziwo bardzo szybko, jednak środki nadal niezaksięgowane :D Dziwne, bo przez całe dwa lata miałem zweryfikowane konto, wszystko sprawnie, ostatnie przelewy 2 tygodnie temu; przelałem w poniedziałek znowu i wołają o weryfikację ponowną :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » czwartek, 3 października 2019, 21:09

marcos20 pisze: środa, 2 października 2019, 18:52@teamfm Forum jest do poruszania merytorycznych spraw... To forum? Żart stulecia. Dawaj hurtem te minusy.
To już jest jakaś zorganizowana akcja naganiaczy na rzecz BitBay`a. Szkodzą forum, kryptowalutom ale i BitBay`owi. Może jakiś administrator albo moderator zainteresuje się tym problemem.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: r1111 » czwartek, 3 października 2019, 22:57

Kolego, bez przesady, ja grzecznie informuję, że Bitbay w kulki leci, tj
a) nie księguje przelewów przychodzących (w moim przypadku 2 przelewy poszły sobie w niebyt)
b) robi ni z gruchy ni z pietruchy "ponowną weryfikację" zweryfikowanych użytkowników, wysyłając przy tym podwójnie błędny link do weryfikacji (po pierwsze z kropką na końcu, co akurat idzie się domyśleć, że trzeba wywalić, po 2gie należy ten link wkleić do przeglądarki dopiero po zalogowaniu się na bitbaya co jest ciekawostką informatyczną samą w sobie). Tak jak by wystawić link do koniecznej weryfikacji z samego systemu - po zalogowaniu, było trudno). Generalnie takie maile z "weryfikacją konta", zawsze na 99% pochodzą pod próby wyłudzenia danych , więc obawy miałem chyba słuszne i z tąd weryfikacja tego "cuda" przez infolinię...
c) na problem z brakiem księgowania fiatów, zgłoszony do supportu, zlewka totalna ze strony supportu (poza przydzieleniem nr zgłoszenia przez automat). I tak od 1.10.2019. Dobrze, że chociaż propozycja przyspieszenia tematu przez PW, poszła na publiku (wysłałem pw do Bitbay'a)
Gdzie tu naganiactwo? To że publicznie piorę brudy, zlany przez giełdę ciepłym moczem? Może powinienem od razu przejść się na policję/prokuraturę i zgłosić przywłaszczenie FIATÓW? Tak "wg" kolegi było by lepiej? Chyba lepiej stosować delikatne formy nacisku, adekwatne do sytuacji. Na wszystko, co napisałem, mam oczywiście dowody. Oczywiście jak sprawa zostanie rozwiązana, odniosę się do mojego tematu na forum. Uczciwie chyba postawiłem sprawy.
Jak dla mnie to czysty "scum alert", pierwszego stopnia - czyli lekki, ale jest - czyli moje konto na bitbay jest obecnie czyste, poza "zaginionymi" FIATAMI. Osobiście mam nadzieję, że obecna systuacja jest tylko pochodną zmiany operatora płatności giełdy + do tego, typowo polski chaos/burdel/ do wyboru... Ale nadzieja matką.... sami wiecie.

P.S. Mnie tu możecie "zlać", w końcu jakiś "zielony" bez reputacji się wypowiada. Ale jak widać, nie jestem sam...(nie mam czasu na pisanie głupot na forach), czas to, sami wiecie..

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » czwartek, 3 października 2019, 23:23

r1111 pisze: czwartek, 3 października 2019, 22:57Gdzie tu naganiactwo? To że publicznie piorę brudy, zlany przez giełdę ciepłym moczem? Może powinienem od razu przejść się na policję/prokuraturę i zgłosić przywłaszczenie FIATÓW? Tak "wg" kolegi było by lepiej?
Twój wywód jest oczywistą oczywistością. Przykro że zostałem źle zrozumiany, nie zaznaczyłem "Nie łącz z poprzednim postem" szkoda. Sam toczę z BitBay`em wojnę utrudnianą przez jurgieltników (?) BitBay`a o wprowadzenie adresów Bech32 dla przesyłu wartości do klientów - z marnym skutkiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » piątek, 4 października 2019, 10:45

Nadal bez rezultatu, otworzyłem ticket'a :D Dzisiaj zrobiłem kolejny przelew mam nadzieję, że dojdzie inaczej będę musiał zainteresować się futurenet'owym coindeal'em :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości