Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 22 lipca 2019, 11:22

maciej84 pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:03BitBay chyba nie moge wysłać do was prywatnej wiadomosci,wiec zamieszcze numery zgloszeń tutaj, prosze o pilne załatwienie tej sprawy, bo wypłaty dalej są zablokowane, pomimo iż we wtorek dostałem maila z zapewnieniem że moje konto jest poprawnie zweryfikowane i w pełni funkcjonuje....
[T#00060718]
[T#00060744]
[T#00062832]
Po sprawdzeniu widzimy, że jeden z naszych konsultantów już pracuje z Twoim zgłoszeniem i w dniu dzisiejszym otrzymasz odpowiedź ;)
tu83 pisze: sobota, 20 lipca 2019, 20:09@BitBay Trzy pytania.

1. Kiedy konkretnie planujecie wprowadzić dźwignię?
2. Jakiej wielkości maksymalnie będzie?
3. Na jakich krypto?
Na tym etapie możemy potwierdzić jedynie, że trwają prace nad opcją dźwigni. W momencie gdy będziemy już bliżej wdrożenia podamy więcej szczegółów.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maciej84 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 20:12

BitBay pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 11:22maciej84 pisze: ↑ sobota, 20 lipca 2019, 19:03
BitBay chyba nie moge wysłać do was prywatnej wiadomosci,wiec zamieszcze numery zgloszeń tutaj, prosze o pilne załatwienie tej sprawy, bo wypłaty dalej są zablokowane, pomimo iż we wtorek dostałem maila z zapewnieniem że moje konto jest poprawnie zweryfikowane i w pełni funkcjonuje....
[T#00060718]
[T#00060744]
[T#00062832]
Po sprawdzeniu widzimy, że jeden z naszych konsultantów już pracuje z Twoim zgłoszeniem i w dniu dzisiejszym otrzymasz odpowiedź



Super, wiec wasz kolejny konsultant robi mnie w konia... dziś o 11:27 otrzymałem dwie odpowiedzi , możecie je sobie sprawdzić, są to zgloszenia o numerach :
[T#00062832]
[T#00060744]
Najchętniej bym jest tutaj skopiował i wkleił ... ale wiem że zaraz mnie oskarżycie o coś...
Tak wiec w skrócie odpowiedź waszego konsultanta to znowu przeprosiny za niedogodności, znowu zapewnienie że moje konto jest zweryfikowane wg nowej procedury KYC i że moge w pełni korzystać, wpłacać i wypłacać itp.
I najważniejsze "Zrealizowanie wypłaty BTC a wstrzymanie wypłaty ETH i XRP jest wynikiem niekonsekwencji proceduralnej, która powstała z naszej winy i już została w Pana przypadku rozwiązana. Wypłaty zablokowane, czyli wypłata w ETH i XRP zostały przywrócone do Pana konta tak, że może je Pan zlecić ponownie"

Myslę sobie super, w końcu ktoś odpowiedzialny zabrał się do pracy...
Jakiesz zdziwienie zagościło na mej twarzy , gdy w tej własnie chwili, gubo po 19:30 wchodzę na konto, klikam portfele, następnie wypłaty... a ta, co??? To samo... CZyli znak b2 i napis BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI

Czyli w skrócie , od dwóch tygodni mnie zwodzicie zapewniając że mogę w pełni korzystać z konta, ja pisze jak idiota kolejne zgłoszenia o braku możliwość wypłaty, kolejni konsultanci mnie przepraszają i zapewniają że problem już został rozwiązany, a w istocie nic sie nie zmienia.... Przecież to są jakieś kpiny i jaja....
W takim razie do kogo mam się zgłosić aby mieć mozliwość wypłacenia swoich krypto?? Konkretnie proszę podać jakis nr tel albo konkretnego maila żebym mógł to zgłosić i żeby ktoś rozwiązał w końcu problem w wypłatami. Pisze zgłoszenia tutaj, pisze przez strone i jak grochem o scianę. Wy mi piszecie że problem rozwiązany a ja wchodzę na konto i zablokowane wypłaty.... Przecież to jest jawne oszukiwanie klienta...
Mam zdjecia screeny moge wstawić podesłąć....
Prosze ten problem rozwiązać i naprawić osobiscie, skoro wasi konsultanci tego nie potrafią. Czekam na odpowiedź, bo to już nie jest śmieszne.....

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15

@teamfm @Macbak2

Tak sobie czytam te wasze posty i czytam i zastanawiam sie czy jestescie pracownikami BB czy tylko "pozytecznymi...."

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:24

eD2k pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15zastanawiam sie czy jestescie pracownikami BB
No nie - są pełnoprawnymi uczestnikami forum, tylko wynagrodzenie albo jakieś profity mają z BitBay`a. W dawnych czasach nazywało się takich jurgieltnikami.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: milar » wtorek, 23 lipca 2019, 01:52

ikswodnal pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:24No nie - są pełnoprawnymi uczestnikami forum, tylko wynagrodzenie albo jakieś profity mają z BitBay`a. W dawnych czasach nazywało się takich jurgieltnikami.
W obecnych czasach znalazło by się bardziej soczyste określenie - z latarnią w tle.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Macbak2 » wtorek, 23 lipca 2019, 04:36

@eD2k, @ikswodnal i @milar, nie jestem żadnym pracownikiem @BitBay, tylko staram się po prostu patrzeć obiektywnie i rozumieć obie strony medalu.
Bo popatrzcie, co zrobiliście z tego tematu, tego się już czytać nie chce. Tylko jojczenie, narzekanie, krytyka, straszenie się nawzajem i grożenie BitBayowi, że będziecie zgłaszać ich do odpowiednich instytucji.
Popatrzcie na ostatnie wpisy:
- Tu gość się rzuca, bo godzinę czeka na księgowanie wpłaty i jeszcze nie ma
- Drugi z kolei się rzuca, bo nie może wypłacić, a mu się selfie z dowodem nie chce zrobić
- Jeszcze inny się rzuca, bo mu mu kasa nie doszła jak Igoria miała problemy
Ta ludzie kochani, w pierwszym przypadku, wystarczyło tylko sprawdzić sobie godziny księgowania i byś wiedział, że za dwie godziny będziesz miał zaksięgowane, a nie smarowanie posta, jaki BitBay zły.
W drugim przypadku, wystarczyło cyknąć te parę fotek z gębą i dosłać dokumenty, bo to nie wymysł giełdy ta weryfikacja, tylko rządzących.
A w trzecim przypadku, wystarczyło skorzystać z poczty, zamiast przelewów, bo to nie wina Bitbay, że nie działały.
Trochę zrozumienia, a nie takie nawalanie pałą po łbie BitBay.

Ale nas użytkowników, też rozumiem, bo BitBay też nie jest bez winy.
- Mógł dać jakiś rozsądny termin na weryfikację, po którym dopiero wtedy by zaczął blokować i wysłać maile ludziom
- Mógł też dać jakąś informację, że z Igorią są problemy i żeby nie wybierać tej metody płatności
- Mógłby też zatrudnić bardziej kompetentnych ludzi
Ale jeszcze raz apeluję, trochę zrozumienia, nie walmy tak BitBay-a po łbie :D

Takim działaniem szkodzimy im i sobie. Nakręcamy się niepotrzebnie i odstraszamy nowych graczy.
Chcemy by giełda zarabiała i my chcemy zarobić, to nie podcinajmy gałęzi, na której sami siedzimy.
Tyle z mojej strony, jak uważacie, że źle mówię, to możecie mnie zminusować :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » wtorek, 23 lipca 2019, 07:11

Ta ludzie kochani, w pierwszym przypadku, wystarczyło tylko sprawdzić sobie godziny księgowania i byś wiedział, że za dwie godziny będziesz miał zaksięgowane, a nie smarowanie posta, jaki BitBay zły.
@Macbak2

Nie wiem co Ty bredzisz ale ksiegowania wplat mialy sie nijak do tego co ejst napisane na stronie. Jakbys czytal dokladnie to bys zobaczyl ze chodzilo o wplaty przez poczte, ktore wg informacji ze strony sa ksiegowane ekspresem w 15-20min max a ostatnio po ponad godzinie nie bylo, o wplatach i wyplatach na zwykle konta bankowe to nawet szkoda co pisac tak samo jak szkoda komentowac reszte tych glupot co napisales. Rozumiem, ze jak cos zle dziala/nie dziala to mamy tutaj na forum milczec i nie pisac o wystepujacych problemach. Rozumiem, ze ten kolega wyzej co nie moze od dwoch tygodni wyplacic krypto tez nie powinien sie udzielac. Mamy nie narzekac, nie pytac, nie wymyslac, pisac albo dobrze albo wcale. Nie wiem kolego co bierzesz bo Twoj obiektywizm jest mocno zaburzony, ale w temacie o Bitmarkecie tez tacy byli. Idz przytul i poglaskaj Pana BitBaya po glowie..
- Jeszcze inny się rzuca, bo mu mu kasa nie doszła jak Igoria miała problemy
No popatrz, jak ktos mogl smiec napisac, ze mu pieniadze nie doszly. Przeciez to normalne, ze pieniadze nie dochodza a gielda nie umieszcza wyraznego info/nie wylacza tej opcji w panelu. Taki standardzik, panika zbedna.
Bo popatrzcie, co zrobiliście z tego tematu, tego się już czytać nie chce.
To nie czytaj, zagladnij tutaj jak Ci sie strona BitBaya nie otworzy, a najlepiej poczekaj wtedy jeszcze ze dwa tygodnie minimum bo po co przeciez siac panike i jojczec.. masakra jakas.

Sorry za offtop ale po prostu rece opadaja, a potem jest wielkie zdziwienie jak gielda znika.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 23 lipca 2019, 10:20

@maciej84 sprawa została już załatwiona, poinformowaliśmy o tym także drogą mailową. Gdybyś miał więcej pytań w tej kwestii skontaktuj się proszę z nami w prywatnej wiadomości i jak najszybciej wszystko postaramy się wyjaśnić.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 23 lipca 2019, 10:40

@k@kotek34 Myślę że koledze @Macbak2 chodzi wyłącznie o obiektywizm i chłodne podejście do problemów. Podawałem przykłady wielokrotnie już wcześniej. Gdy BM blokował wypłaty i odpowiadał typu "kopiuj wklej" to wszyscy wnet klaskali z radości a BB co nie zrobi to zostanie zrugany. Ten sam przykład jest z CD które ma tak jak BB, FTO lecz w tamtym wątku nikt nawet nie ma o to najmniejszego problemu.

Wiadomo że trzeba być czujnym po ostatniej sytuacji z BM ale sianie paniki może jedynie pogorszyć sytuację niż ją poprawić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » wtorek, 23 lipca 2019, 11:33

@liseklsk
Całkowicie się z Tobą zgadzam, że sianie paniki nie sprzyja żadnej sytuacji i zdrowy podkreślam zdrowy obiektywizm jest jak najbardziej wskazany, ale czy pisanie o występujących problemach i zadawanie pytań jest sianiem paniki? A kolega Macbak2 podaje za przykład jojczenia sytuacje, które po prostu odwzorowuja bieżący stan giełdy.
Ja nie jestem jakiś antyBitBayowy bo dla mnie każda jedna giełda jest obarczone jednakowym ryzykiem. Przypomnę tylko, że po wymuszeniu zmiany haseł na BM też niektórzy pisali żeby się uspokoić i nie siać fermentu a jak się skończyło to wszyscy wiemy. Każdy kto czyta temat niech wyciąga własne wnioski bo tego nic nie zastąpi ;)

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » wtorek, 23 lipca 2019, 11:45

Warto sobie uświadomić że wątek wygląda tak jak wygląda bo ta giełda jest antyludzka. Zero konkretnych odpowiedzi na pytania, ciągłe kłamstwa, niedomówienia, zero polityki informacyjnej, zamiatanie problemów pod dywan pod którym jest już taka góra problemów, że nie da się wejść do tego przybytku. Warto też uświadomić sobie że ta giełda wcale nie musi istnieć, nie jest właściwie potrzebna na rynku z takim żenującym podejściem do klienta. Są kantory internetowe które zmieniają PLN na EUR w kilka minut, przelewy EUR trwają jeden dzień roboczy na np. Krakena. Krótko mówiąc - jeśli przygłodzicie BitBay nie przesyłając do nich środków, nie wymieniając na nim krypto to albo się opamiętają i zatrudnią kompetentne osoby do supportu, stworzą podstawy polityki informacyjnej, przestaną kłamać, albo zdechną. Brutalne lecz prawdziwe.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 23 lipca 2019, 11:53

Macbak2 pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 04:36Tyle z mojej strony, jak uważacie, że źle mówię, to możecie mnie zminusować
no to skoro zachęcasz to skorzystałem, bo nie jest tak jak mówisz..

może miałbyś inne spojrzenie na temat, gdyby nie zablokowali ci kieszonkowego, tylko zablokowali sześciocyfrowe środki twojej firmy, która przez to utraciła płynność na przeszło tydzień i poniosła wymierne straty finansowe i wizerunkowe nie mogąc wypełnić zobowiązań wobec swoich klientów itp itd.
oczywiście ty się szybko ponownie zweryfikowałeś robiąc selfika z numerem buta,
ale w przypadku konta firmowego z kilkoma wspólnikami w środku sezonu wakacyjnego to nie jest takie proste...

także sposób w jaki bb potraktował klientów jest skandaliczny, ale oczywiście jak ktoś ma wąski horyzont to tego nie zauważa, i cieszy się, że mu odblokowali po posłaniu selfika, a nie musiał jechać na kanapę się spowiadać...

EDIT: zapomniałem jeszcze dodać, że zostałem okłamany do tego przez pracownika BB, który zapewnił mnie tuż przed blokadą, że brak ponownej weryfikacji to będzie skutkował jedynie wypowiedzeniem mi umowy w bliżej nieokreślonej przyszłości... a o blokadzie wszystkich środków podczas próby najbliższej wypłaty jakoś nie wspomniał...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Czeslaw » wtorek, 23 lipca 2019, 13:47

keeper pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 11:53może miałbyś inne spojrzenie na temat, gdyby nie zablokowali ci kieszonkowego, tylko zablokowali sześciocyfrowe środki twojej firmy, która przez to utraciła płynność na przeszło tydzień i poniosła wymierne straty finansowe i wizerunkowe nie mogąc wypełnić zobowiązań wobec swoich klientów itp itd.
oczywiście ty się szybko ponownie zweryfikowałeś robiąc selfika z numerem buta,
ale w przypadku konta firmowego z kilkoma wspólnikami w środku sezonu wakacyjnego to nie jest takie proste...

także sposób w jaki bb potraktował klientów jest skandaliczny, ale oczywiście jak ktoś ma wąski horyzont to tego nie zauważa, i cieszy się, że mu odblokowali po posłaniu selfika, a nie musiał jechać na kanapę się spowiadać...

EDIT: zapomniałem jeszcze dodać, że zostałem okłamany do tego przez pracownika BB, który zapewnił mnie tuż przed blokadą, że brak ponownej weryfikacji to będzie skutkował jedynie wypowiedzeniem mi umowy w bliżej nieokreślonej przyszłości... a o blokadzie wszystkich środków podczas próby najbliższej wypłaty jakoś nie wspomniał...

O to wlasnie chodzi, nikt nie sralby zarlem na bitbejka jakby zachowal sie po ludzku wrzucil komunikat "sorry sluchajcie taka sytuacja, wymagana bedzie ponowna weryfikacja do dnia XXX (jakis sensowny paro tygodniowy termin) kto nie wykona jej do tej daty straci mozliwosc wyplat" i elo, ale nie, lepiej klamac i zrzucac wine na igorie ze oni blokuja wyplaty nawet krypto z ktorymi nie maja nic wspolnego. Sa dwa wytlumaczenia braku takiego ludzkiego zachowania:
a)po prostu wiekszosc ludzi co tym zarzadza to debile, ktorzy maja userow w dupie i mysla ze wszystko im ujdzie na sucho bo sa najwieksza "polska" gielda
b)bali sie ze taki komunikat spowoduje znaczy wzrost wyplat crypto,a budzet sie jednak nie spina, czego przeslanka moze byc brak podania wszystkich cold walletow, wrzucili tylko jeden z jakimis droniakami w porownaniu do tego co powinni miec..

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 23 lipca 2019, 14:10

@eD2k
Ręce opadają czytając co wypisujecie, nie nie jestem zatrudniony w BB.

Jak napisał Macbak2, każdy płacze iż mu 20 min przelew się spoźnił, bo komuś nie odpisali w 48h itp. Ile Wy macie lat?
Wchodzicie tu by sobie ulżyć i pohejtować?
Jeżeli Wam się nie podoba giełda jest setki innych idźcie na inną, ale z jakiegoś powodu siedzicie tutaj. Ponarzekacie i zaraz logujecie się zobaczyć czy wam coś się sprzedało ?

Czemu nie narzekacie na bitfinex? Wypełniał ktoś z Was tam wniosek o weryfikacje? Wniosek dla firm - wypełnijcie a zobaczycie ile tam potrzeba danych podać, na BB przy nim to pikuś - będzie na BB zapewne więcej bo stara się o bycie giełdą regulowana.

Nie odpowiada Wam granie na regulowanych giełdach, to idziecie tam gdzie jest bez regulacji (czy też nie zmierza w takim kierunku).

Piszecie jakby Wam zablokowali środki bez możliwości wypłacenia. 100 postów o tym i podajcie komu nie wypłacili chociażby 10zł?

Kiedyś tu wchodziłem poczytać o nowościach i realnych problemach, a teraz 99% to hejt nie wnoszący nic - teraz co tu wchodzę to tylko śmiech.

Najwięcej chyba krzyczą tu co inwestują tam 100zł albo jak to piszecie, "nie mam tam kasy" a pisze 2x dziennie jak tam źle.

Ja wykonuję u nich średnio 300-500 transakcji dziennie, wypłacam, wpłacam pieniądze, potrzeba coś od nich to i osobiste spotkania nie są problemem.

Oczywiście można wiele rzeczy krytykowac, tylko krytyka musi być konstruktywna.
Jak widzę iż coś jest nie tak u nich, to wysyłam do nich i naprawiają.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Czeslaw » wtorek, 23 lipca 2019, 14:29

teamfm pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 14:10 Jak widzę iż coś jest nie tak u nich, to wysyłam do nich i naprawiają.
Normalnie cud. Wychodzi ze my to wszyscy pojebani, a jeden jedyny sprawiedliwy to teamfm

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » wtorek, 23 lipca 2019, 15:56

teamfm pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 14:10Czemu nie narzekacie na bitfinex? Wypełniał ktoś z Was tam wniosek o weryfikacje? ...
A z tobą coś nie tak że jakieś problemy masz aby na finexie wypełnić wniosek o weryfikację ? Zrobiłem to wieki temu - bez problemowo :twisted: . bb dostaje karę za swoje zachowania wobec użytkowników a nie że ktoś specjalnie po nich jedzie. Przeczytałem kilka stron i czemu mnie nie dziwią problemy związane z bb :geek: .

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Macbak2 » wtorek, 23 lipca 2019, 17:02

Co do poczty i księgowania ekspresowego, to trzeba sprawdzać, nie tylko kiedy pieniądze dojdą na konto BitBay-a, ale też, kiedy sama giełda dokonuje księgowań.

Co do weryfikacji, to wspomniałem w poprzednim poście, że źle zrobili nie dając informacji na maila i konkretnego terminu na nią, ale nie można mówić, że nic nie mówili. Bo mówili już dobrych parę miesięcy temu, żeby tego pilnować, żeby nie było problemów przy wypłacie.
No i nie można mieć pretensji do BitBay, że Wasz wspólnik wyjechał i nie możecie zweryfikować firmy.

Co do braku komunikatu, że z Igorią są problemy, to również wspomniałem w poprzednim poście, że źle zrobili, że nie wyłączyli tej opcji lub nie poinformowali użytkowników. Ale może mają faktycznie nieogarniętych pracowników, albo ich CMS nie pozwala na dodanie komunikatu z poziomu panelu administracyjnego.

Także jak widzicie staram się być obiektywny i bronię BitBay, ale też zauważam ich błędy.

PS:
keeper pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 11:53
Macbak2 pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 04:36Tyle z mojej strony, jak uważacie, że źle mówię, to możecie mnie zminusować
no to skoro zachęcasz to skorzystałem
Mówiłem możecie, nie musicie :)
Chcesz żebym dostał doła i się pociął? :D

Aż na -11 to ja chyba nie zasłużyłem, zwłaszcza, że w tamtym poście też napisałem co złego zrobił @BitBay i co mógł zrobić inaczej.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 23 lipca 2019, 17:20

@Macbak2
Ty dalej nie rozumiesz, czy nie chcesz zrozumieć?

właśnie cała rzecz o to się rozchodzi, że konto firmowe miałem dawno zweryfikowane!!!
chyba tutaj kpisz sobie:
"No i nie można mieć pretensji do BitBay, że Wasz wspólnik wyjechał i nie możecie zweryfikować firmy."
czyli mam zakazać wszystkim wspólnikom wszystkich wyjazdów na zawsze, bo nagle Bitbay może sobie zażądać ponownej weryfikacji konta???
ty jesteś poważny?

nie, nie jesteś obiektywny

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 23 lipca 2019, 18:35

@chmura86
O ile widzę dobrze kilkaset postów na temat, po co ich znów weryfikować z większą ilością danych. No właśnie po to co robi bitfinex, BB na początku nie wymagał weryfikacji, czasy się zmieniają i weryfikacji będzie jeszcze więcej, jeżeli ktoś nie akceptuje tego to musi iść na inne giełdy gdzie można "anonimowo"

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maciej84 » wtorek, 23 lipca 2019, 18:55

BitBay pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 10:20@maciej84 sprawa została już załatwiona, poinformowaliśmy o tym także drogą mailową. Gdybyś miał więcej pytań w tej kwestii skontaktuj się proszę z nami w prywatnej wiadomości i jak najszybciej wszystko postaramy się wyjaśnić.

BitBay,wszedłem na konto i w końcu wypłaty mogę zlecać, bardzo dziękuje za pomoc :) Mam nadzieje że już więcej nie będzie problemów.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości