Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 20 lipca 2019, 11:33

@BitBay , dziękuję za odpowiedzi i pozwolę sobie zadać parę pytań uzupełniających.

Wiemy, że twórcą i osobą najbardziej kojarzoną z BitBay jest p. Sylwester Suszek. Parafrazując pewnego prezydenta możnaby wręcz mówić p. Sylwester Bitbay. Słyszeliśmy też wielokrotnie, że giełda jest stabilnym biznesem, który co rok przynosi wielomilionowe zyski.

Jeśli od czasu przenosi na Maltę p. Sobków jest jedynym właścicielem i beneficjentem BitBay, to jaka była orientacyjnie wartość transakcji przejęcia, czy p. Sobków sfinansował ją w całości z własnej kieszeni i jaka była motywacja p. Suszka aby oddać kurę znoszącą złote jajka w obce ręce?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 20 lipca 2019, 12:14

Lais pisze: sobota, 20 lipca 2019, 10:28Przepisy nie zmieniły się od tamtego czasu, więc siłą rzeczy wcześniejsze weryfikacje musiały być z nimi niezgodne skoro trzeba było je poprawiać.
Na obecnym etapie procesu licencyjnego na Malcie jesteśmy zobowiązani do realizacji procesu weryfikacji naszych użytkowników - KYC, zgodnej z międzynarodowymi standardami stosowanymi przez MFSA. Wraz z rozwojem rynku, wymagania dotyczące KYC ulegają dalszym zmianom. W związku z tym również na nas ciąży obowiązek dostosowywania tego procesu do nowych wymagań.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 20 lipca 2019, 12:54

Lais pisze: sobota, 20 lipca 2019, 10:28 Dodatkowo nurtuje mnie pytanie czy nie grożą im jakieś kary za to, że weryfikację w 2018 gdy przenosili się na Maltę przeprowadzili nieprawidłowo. Przepisy nie zmieniły się od tamtego czasu, więc siłą rzeczy wcześniejsze weryfikacje musiały być z nimi niezgodne skoro trzeba było je poprawiać.
Była dyrektywa AML IV obecnie firmy dostosowują się do AML V.

Kawałek nowej dyrektywy:
Podmioty zajmujące się świadczeniem usług wymiany walut pomiędzy walutami wirtualnymi a walutami fiducjarnymi (tj. monetami i banknotami uznanymi za prawny środek płatniczy oraz pieniądzem elektronicznym danego państwa akceptowanymi jako środek wymiany w emitującym państwie członkowskim), a także dostawcy kont walut wirtualnych nie są zobowiązani na mocy prawa unijnego do identyfikacji podejrzanych działań. Dlatego też grupy terrorystyczne mogą być w stanie dokonywać transferów środków pieniężnych do unijnego systemu finansowego lub w ramach sieci walut wirtualnych, ukrywając pochodzenie tych transferów lub wykorzystując pewien stopień anonimowości, jaki oferują takie platformy. W związku z tym konieczne jest rozszerzenie zakresu stosowania dyrektywy (UE) 2015/849, aby objąć nim podmioty zajmujące się świadczeniem usług wymiany walut pomiędzy walutami wirtualnymi a walutami fiducjarnymi, a także dostawców kont walut wirtualnych. Do celów przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu właściwe organy powinny mieć możliwość monitorowania, za pośrednictwem podmiotów zobowiązanych, w jaki sposób wykorzystywane są waluty wirtualne. Takie monitorowanie zapewniłoby zrównoważone i proporcjonalne podejście, chroniące postęp technologiczny i wysoki poziom przejrzystości w sektorach finansowania alternatywnego i przedsiębiorczości społecznej.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 20 lipca 2019, 14:32

@teamfm AML V zaczęło obowiązywać 9 lipca 2018, powtarzam 2 0 1 8, więc nie wiem po co te wklejki odnośnie przepisów, które, jak napisałam nie zmieniły się od roku

@BitBay bubelku, ja znam na pamięć już te Twoje wklejki ctrl+V, naprawdę. Zawsze gdy była mowa o blokadzie środków - bezprawnej i pytania o podstawę prawną tej blokady, to Ty zawsze zmieniasz temat i wklejasz o weryfikacji, także już sobie daruj. Już wiemy, że blokada to temat niewygodny i nie macie na nią uzasadnienia, oprócz tych nieprawdziwych, że operatorzy wymagali.
Zrozum, że problem dla ludzi nie był raczej w weryfikacji, skoro już raz się weryfikowali rok temu (a wątpliwości co do tego wynikały raczej z waszego burdello informacyjnego), tylko w blokadzie środków i przeprowadzeniu tej weryfikacji metodami niezgodnymi z międzynarodowymi standardami czyli szantażu blokady, bez powiadomień wcześniejszych, bez jakiś terminów ustawowych na realizację i w bałaganie informacyjnym więc jeśli już jakieś standardy międzynarodowe były to raczej organizacji spod ciemnej gwiazdy.

Ja bym wam tam żadnej licencji nie dała za takie metody tylko najpierw poddała reedukacji ze standardów wykonywania usług i przekazywania informacji.

Generalnie to ja już przestaję udzielać się w tym wątku, no chyba, że jakieś nowe kłamstwa będą tu publikowane.
Nie mam już u Was kasy, giełda a raczej a kantor odstaje pod każdym względem od konkurencji i standardów międzynarodowych giełd więc szkoda czasu na próbowanie poprawiania czegoś niepoprawialnego już od lat oraz tłumaczenia Wam co robicie źle bo odbija się to od ściany a raczej betonu.

PS. Teraz jeszcze dowód muszę zmieniać przez Was, z powodu przejęcia danych przez podmiot niewiarygodny :p (nie ważne, że zobowiązany do pobierania danych, dla mnie obecnie niewiarygodny)

Na razie bubelku, idź się poopalaj, odpocznij od ctrl+v

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 20 lipca 2019, 15:31

Przykładowo ocena ryzyka z AML V była do stycznia 2019, czas wejścia dyrektywy nie jest jedno znaczy z terminem dostosowania się do wszystkich wytycznych w tym właśnie terminie.

A BB będzie Ci kopiuj wklej wszędzie, bo czego oczekujesz więcej, odpisują ludzie od marketingu/support - ludzie poważni w BB nie zajmują się odpisywaniem na pierdoły na forach.

Co do ów takiej blokady do zweryfikowania identyczną miałem na poloniex, brak informacji wcześniej itp.
Taki biznes, nie odpowiada Ci giełda idź na inną, ja nie lubię BMW to nie siedzę na forum krytykując jak paskudne mają wszystko.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: milar » sobota, 20 lipca 2019, 17:54

Jak ktoś ma mentalność chłopa pańszczyźnianego to zgadza się na wszystko co odwala BB i chce zamykać usta tym którym się to nie podoba. Trochę godności, mamy swoje prawa jako użytkownicy tej giełdy i powinniśmy pilnować ich przestrzegania.
A tak na marginesie ci ,,poważni ludzie'' z bubelka nie odpowiedzieli już na trzy maile które wysłałem do nich po zablokowaniu wypłaty . Tacy oni poważni jak i profesjonalni że grają na przeczekanie myśląc: ,,może się zastrupi''.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maciej84 » sobota, 20 lipca 2019, 19:03

BitBay pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 08:14@maciej84 Prześlij nam proszę w prywatnej wiadomości numer Twojego zgłoszenia i jak najszybciej wszystko sprawdzimy.


BitBay chyba nie moge wysłać do was prywatnej wiadomosci,wiec zamieszcze numery zgloszeń tutaj, prosze o pilne załatwienie tej sprawy, bo wypłaty dalej są zablokowane, pomimo iż we wtorek dostałem maila z zapewnieniem że moje konto jest poprawnie zweryfikowane i w pełni funkcjonuje....
[T#00060718]
[T#00060744]
[T#00062832]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » sobota, 20 lipca 2019, 19:07

milar pisze: sobota, 20 lipca 2019, 17:54A tak na marginesie ci ,,poważni ludzie'' z bubelka nie odpowiedzieli już na trzy maile które wysłałem do nich po zablokowaniu wypłaty . Tacy oni poważni jak i profesjonalni że grają na przeczekanie myśląc: ,,może się zastrupi''.
Na niewygodne pytania w tym temacie BB robi zatrupienie... Wystarczy przejrzeć kilka stron...
Niewygodne posty są natychmiast zgłaszane od heheheeee jak to ładnie @milar ujął tych i owych :mrgreen:
Ja nazywam te kilka osób kółkiem różańcowym :lol:
Jak mi tym razem Maxi wytniesz posta uznam to za atak na KOŚCIÓŁ!
Posty są wycinane...
OK - może mój język jest rubaszny 8-) ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi :idea:
Jako osoba niezwiązana z BB mam trochę lepszą perspektywę od myślenia życzeniowego osób związanych...
Apeluję jak zawsze - giełda jest do wymiany, a nie do trzymania tam środków.
Nie mam nic do DT - Ci co są dobrzy mają skalkulowane ryzyko... Ci mniej... Profesjonalni hehehe są zaskoczeni w razie W :mrgreen:
Czemuż, a czemuż osoba się zrobiła niezwiązana?? Jak już powiedziałem - niezwiązany ma lepszą perspektywę :lol:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » sobota, 20 lipca 2019, 20:09

@BitBay Trzy pytania.

1. Kiedy konkretnie planujecie wprowadzić dźwignię?
2. Jakiej wielkości maksymalnie będzie?
3. Na jakich krypto?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Czeslaw » sobota, 20 lipca 2019, 21:27

KryptoBanita pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:07Niewygodne posty są natychmiast zgłaszane od heheheeee
Juz lepiej jak nam wytna posty, niz by mieli po tych kanapach z brazzers ciagac.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krystian » sobota, 20 lipca 2019, 21:37

Szanujmy ostatnią giełdę z fiatami PLN, inne tak szybko odeszły.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 kwietnia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zapytajnik » sobota, 20 lipca 2019, 21:51

Szanujmy klientów, którzy zostali, inni tak szybko przeszli na lepsze zagraniczne ...

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » niedziela, 21 lipca 2019, 01:32

KryptoBanita pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:07Na niewygodne pytania w tym temacie BB robi zatrupienie... Wystarczy przejrzeć kilka stron...
Niewygodne posty są natychmiast zgłaszane od heheheeee jak to ładnie @milar ujął tych i owych
Ja nazywam te kilka osób kółkiem różańcowym
Jak mi tym razem Maxi wytniesz posta uznam to za atak na KOŚCIÓŁ!
Posty są wycinane...
OK - może mój język jest rubaszny ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi
Jako osoba niezwiązana z BB mam trochę lepszą perspektywę od myślenia życzeniowego osób związanych...
Apeluję jak zawsze - giełda jest do wymiany, a nie do trzymania tam środków.
Nie mam nic do DT - Ci co są dobrzy mają skalkulowane ryzyko... Ci mniej... Profesjonalni hehehe są zaskoczeni w razie W
Czemuż, a czemuż osoba się zrobiła niezwiązana?? Jak już powiedziałem - niezwiązany ma lepszą perspektywę
To samo się tyczy moich postów. Może nie są usuwane ale ludzie mnie minusują. Za to, że opisuję prawdę. Napisałem konkretnie jak wyglądał temat wpłaty hajsu na poczcie to jeden z drugim wciska mi ciemnotę, że pewnie źle wpisałem tytuł przelewu. Ale ja to mam serdecznie gdzieś. Mogą się śmiać ze mnie. Tyle, że ja dzięki swojej ostrożności przeżyłem już upadek 5 polskich giełd (zaczynając od Bitcurrex) i nie straciłem ani złotówki.

Widząc to co się dzieje w tym momencie to sorry ale szybko na BB nie wpłacę kasy. I nie sieję tu paniki. Po prostu nie mam zaufania i tyle. Za dużo niejasności, kwestii które do końca nie działają. Suport odpisuje po bardzo długim czasie lub w ogóle. Na takim EXMO po stworzeniu ticektu czeka się na odpowiedź nie raz mniej niż 5 minut.

Minusujcie dalej :-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 21 lipca 2019, 08:22

@renekm Nikt Ci nic nie wciskał tylko pisałem że może pani w okienku pomyliła się z tytułem wpłaty, co często się zdarza jak się im nie podpowie aby był taki sam. Napisałem żebyś zadzwonił na infolinię i po kontakcie, kilkanaście minut i środki ci zaksięgują. Więc nie wymyślaj że ktoś ci coś wciska tylko czytaj ze zrozumieniem.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » niedziela, 21 lipca 2019, 14:17

Hehe, BB wkleja coldwallet na którym jest ułamek BTC które powinni posiadać. Radziłbym zwijać się z tej giełdy jeśli nie udowodni że posiada wszystkie środki klientów np. uruchamiając tej audyt: viewtopic.php?f=21&t=32585#p591227

Pamiętajcie że kto pierwszy się zmywa z giełdy ten wypłaca, reszta staje się ofiarami "ataku hakerskiego";)

CoinDeal wydaje miliony na reklamę na sportowcach - to zapala u mnie czerwoną lampkę - czy aby miliony euro które zapłacili za promocję giełdy poszły z zarobku tej niezbyt dużej giełdy, czy też zostały opłacone ze środków klientów.

Pamiętajcie że istnieje np. Kraken który posiada audyty a wymiana PLN/EUR kosztuje około 0.1% na amronet. Jeśli polskie giełdy nie chcą być wiarygodne, jak dla mnie, mogą przestać istnieć. Wpłata EUR na Krakena dochodzi następnego dnia roboczego, złotówki na BB idą 2 albo nawet 3 dni. Jak ktoś straci kasę po opublikowaniu adresu ich coldwalleta bo dalej używa tej pseudo giełdy to nawet mi go nie żal.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
-13
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » niedziela, 21 lipca 2019, 14:20

renekm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 01:32 Wystarczy
Widząc to co się dzieje w tym momencie to sorry ale szybko na BB nie wpłacę kasy. I nie sieję tu paniki. Po prostu nie mam zaufania i tyle. Za dużo niejasności, kwestii które do końca nie działają. Suport odpisuje po bardzo długim czasie lub w ogóle. Na takim EXMO po stworzeniu ticektu czeka się na odpowiedź nie raz mniej niż 5 minut.

Minusujcie dalej :-)
Na temat EXMO
Obrazek

Każda giełda ma jakieś swoje utrudnienia, niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków, a porównujesz do giełd na których nie jednej osobie wstrzymali całkowicie wypłaty.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » niedziela, 21 lipca 2019, 14:28

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20nigdy BB nikomu nie zablokował środków
Obrazek
Obrazek

Całe to forum BB to jedna wielka rozmowa o blokadzie środków na tej giełdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Czeslaw » niedziela, 21 lipca 2019, 18:13

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20 niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków//BB jedynie wstrzymuje do czasu weryfikacji.
Co cpales? Podziel sie z nami. Jak dam Ci w ryj na ulicy skroje portfel, tzn "wstrzymam do czasu weryfikacji" (np az mi nie przedstawisz dwoch swiadkow jego zakupu, nie wymienisz dokladnie zawartosci, ani nie pokazesz imiennej faktury jego zakupu) to mam rozumiec ze spoko?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 lipca 2019, 20:11

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20Każda giełda ma jakieś swoje utrudnienia, niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków, a porównujesz do giełd na których nie jednej osobie wstrzymali całkowicie wypłaty.


jakbys przeczytał wcześniejsze posty o egzaminie z blokczejna u pana Sylwestra.S to byś takich pierdół nie pisał, a "wstrzymanie" to jest równoznaczne z zabraniem jak ktoś nie chce się weryfikowac bo raz juz to zrobił nawet jesli to bylo "na słupa" to oni nie są od robienia śledztwa bo AML, jak są duże kwoty to i tak pewnie raportują odpowiednim instytucjom, w Polsce jest STIR no ale oni sa na Malcie ale wydaje mi sie ze skoro staraja sie o wypasioną licencje maltańską to pewnie i tak już raportują wysokie kwoty ponad 15 000 euro jakims instytucjom na Malcie a jak jeszcze nie to niedługo będą bo od stycznia 2020 giełdy w zasiegu UE będą musiały raportować organom podatkowym wysokie kwoty tak jak i banki obecnie, A wstrzymanie wypłaty to jest SZANTAZ a w polsce szantaz z pieniędzmi w grze jest w kodeksie karnym no ale oni "podlegają pod prawo Malty" to tam może nie jest (!), większa kwota wyplaty i wezwanie na egzamin ustny z blokczejna i to dopiero po rozdmuchaniu sprawy na redicie bo wczesniej kolesia zlewali na supporcie ponad miesiac, mimo ze 150 tys pln mu nie chcieli wypłacić.

A podanie cold walleta z ułamkiem środków w BTC które powinni mieć jako giełda to jest robienie z ludzi debili !!

Do tego p. Sylwester Suszek nie jest już właścicielem wg tego co napisali. Jest ktoś kogo nie znamy i czy to znaczy że KUPIŁ giełdę i jest już całkiem jego ? Jakoś w to nie wierze bo po co by Sylwester Suszek latał przy tym naokoło, o Bitmarkecie też nie wiedziałem że giełda została sprzedana i to w 2015 roku od ludzi z Aftermarket do jakiś nieznanych osób czemu sie dowiedziałem o tym w 2019 jak zwiali z kasą.
EDIT: Do tego pamietam na youtube z przed kilku miesięcy może roku wywiad na kanale CryptoMasters z nim i p. Sylwester powiedział że zarządzanie giełdą przekazał innej osobie, dało się zrozumieć ze jako menadzerowi, bo on (Sylwester S.) już rozwija inny biznes o którym nie chciał wtedy powiedzieć. I nie było żadnej mowy że sprzedał giełdę, tylko że on nią nie zajmuje się osobiscie tylko inna doświadczona osoba. A teraz nagle jakieś dziwne stwierdzenia że giełda BitBay nie jest p. Sylwestra Suszka to została w końcu sprzedana czy nie została.
U mnie wypłata idzie już SEPA w Euro z Krakena na konto walutowe euro i będe je miał w 1 dzień. O wypłatach w PLN już chyba czas zapomnieć chyba że powstaną jakieś giełdy Polskie w Polsce (może te w formie PSA-Prostej Spółki Akcyjnej bo to nowość może na tym będzie łatwiej tworzyć taki biznes, nie wiem pewnie radcy prawni już to wałkują ma to wejśc od marca 2020) ale prędzej się Binance doczekamy z PLN chyba.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » poniedziałek, 22 lipca 2019, 08:37

Wczoraj byla kolejna promocja na gieldzie :mrgreen:


Obrazek


jak tak dalej pojdzie to sie ustawie mniej wiecej na polowie odpalanych SLi i moze cos zlapie :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości