BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » sobota, 20 lipca 2019, 20:09

@BitBay Trzy pytania.

1. Kiedy konkretnie planujecie wprowadzić dźwignię?
2. Jakiej wielkości maksymalnie będzie?
3. Na jakich krypto?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
2

Postautor: Czeslaw » sobota, 20 lipca 2019, 21:27

KryptoBanita pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:07Niewygodne posty są natychmiast zgłaszane od heheheeee
Juz lepiej jak nam wytna posty, niz by mieli po tych kanapach z brazzers ciagac.

Orator
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
1

Postautor: krystian » sobota, 20 lipca 2019, 21:37

Szanujmy ostatnią giełdę z fiatami PLN, inne tak szybko odeszły.

Początkujący
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
4

Postautor: zapytajnik » sobota, 20 lipca 2019, 21:51

Szanujmy klientów, którzy zostali, inni tak szybko przeszli na lepsze zagraniczne ...

Początkujący
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1

Postautor: renekm » niedziela, 21 lipca 2019, 01:32

KryptoBanita pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:07Na niewygodne pytania w tym temacie BB robi zatrupienie... Wystarczy przejrzeć kilka stron...
Niewygodne posty są natychmiast zgłaszane od heheheeee jak to ładnie @milar ujął tych i owych
Ja nazywam te kilka osób kółkiem różańcowym
Jak mi tym razem Maxi wytniesz posta uznam to za atak na KOŚCIÓŁ!
Posty są wycinane...
OK - może mój język jest rubaszny ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi
Jako osoba niezwiązana z BB mam trochę lepszą perspektywę od myślenia życzeniowego osób związanych...
Apeluję jak zawsze - giełda jest do wymiany, a nie do trzymania tam środków.
Nie mam nic do DT - Ci co są dobrzy mają skalkulowane ryzyko... Ci mniej... Profesjonalni hehehe są zaskoczeni w razie W
Czemuż, a czemuż osoba się zrobiła niezwiązana?? Jak już powiedziałem - niezwiązany ma lepszą perspektywę
To samo się tyczy moich postów. Może nie są usuwane ale ludzie mnie minusują. Za to, że opisuję prawdę. Napisałem konkretnie jak wyglądał temat wpłaty hajsu na poczcie to jeden z drugim wciska mi ciemnotę, że pewnie źle wpisałem tytuł przelewu. Ale ja to mam serdecznie gdzieś. Mogą się śmiać ze mnie. Tyle, że ja dzięki swojej ostrożności przeżyłem już upadek 5 polskich giełd (zaczynając od Bitcurrex) i nie straciłem ani złotówki.

Widząc to co się dzieje w tym momencie to sorry ale szybko na BB nie wpłacę kasy. I nie sieję tu paniki. Po prostu nie mam zaufania i tyle. Za dużo niejasności, kwestii które do końca nie działają. Suport odpisuje po bardzo długim czasie lub w ogóle. Na takim EXMO po stworzeniu ticektu czeka się na odpowiedź nie raz mniej niż 5 minut.

Minusujcie dalej :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
5

Postautor: liseklsk » niedziela, 21 lipca 2019, 08:22

@renekm Nikt Ci nic nie wciskał tylko pisałem że może pani w okienku pomyliła się z tytułem wpłaty, co często się zdarza jak się im nie podpowie aby był taki sam. Napisałem żebyś zadzwonił na infolinię i po kontakcie, kilkanaście minut i środki ci zaksięgują. Więc nie wymyślaj że ktoś ci coś wciska tylko czytaj ze zrozumieniem.

Początkujący
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
6

Postautor: Marszałek » niedziela, 21 lipca 2019, 14:17

Hehe, BB wkleja coldwallet na którym jest ułamek BTC które powinni posiadać. Radziłbym zwijać się z tej giełdy jeśli nie udowodni że posiada wszystkie środki klientów np. uruchamiając tej audyt: viewtopic.php?f=21&t=32585#p591227

Pamiętajcie że kto pierwszy się zmywa z giełdy ten wypłaca, reszta staje się ofiarami "ataku hakerskiego";)

CoinDeal wydaje miliony na reklamę na sportowcach - to zapala u mnie czerwoną lampkę - czy aby miliony euro które zapłacili za promocję giełdy poszły z zarobku tej niezbyt dużej giełdy, czy też zostały opłacone ze środków klientów.

Pamiętajcie że istnieje np. Kraken który posiada audyty a wymiana PLN/EUR kosztuje około 0.1% na amronet. Jeśli polskie giełdy nie chcą być wiarygodne, jak dla mnie, mogą przestać istnieć. Wpłata EUR na Krakena dochodzi następnego dnia roboczego, złotówki na BB idą 2 albo nawet 3 dni. Jak ktoś straci kasę po opublikowaniu adresu ich coldwalleta bo dalej używa tej pseudo giełdy to nawet mi go nie żal.

Początkujący
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
-13

Postautor: teamfm » niedziela, 21 lipca 2019, 14:20

renekm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 01:32 Wystarczy
Widząc to co się dzieje w tym momencie to sorry ale szybko na BB nie wpłacę kasy. I nie sieję tu paniki. Po prostu nie mam zaufania i tyle. Za dużo niejasności, kwestii które do końca nie działają. Suport odpisuje po bardzo długim czasie lub w ogóle. Na takim EXMO po stworzeniu ticektu czeka się na odpowiedź nie raz mniej niż 5 minut.

Minusujcie dalej :-)
Na temat EXMO
Obrazek

Każda giełda ma jakieś swoje utrudnienia, niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków, a porównujesz do giełd na których nie jednej osobie wstrzymali całkowicie wypłaty.

Początkujący
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
15

Postautor: Marszałek » niedziela, 21 lipca 2019, 14:28

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20nigdy BB nikomu nie zablokował środków
Obrazek
Obrazek

Całe to forum BB to jedna wielka rozmowa o blokadzie środków na tej giełdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
-1

Postautor: Czeslaw » niedziela, 21 lipca 2019, 18:13

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20 niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków//BB jedynie wstrzymuje do czasu weryfikacji.
Co cpales? Podziel sie z nami. Jak dam Ci w ryj na ulicy skroje portfel, tzn "wstrzymam do czasu weryfikacji" (np az mi nie przedstawisz dwoch swiadkow jego zakupu, nie wymienisz dokladnie zawartosci, ani nie pokazesz imiennej faktury jego zakupu) to mam rozumiec ze spoko?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 724
Reputacja postu: 
4

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 lipca 2019, 20:11

teamfm pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 14:20Każda giełda ma jakieś swoje utrudnienia, niemniej jednak nigdy BB nikomu nie zablokował środków, a porównujesz do giełd na których nie jednej osobie wstrzymali całkowicie wypłaty.

jakbys przeczytał wcześniejsze posty o egzaminie z blokczejna u pana Sylwestra.S to byś takich pierdół nie pisał, a "wstrzymanie" to jest równoznaczne z zabraniem jak ktoś nie chce się weryfikowac bo raz juz to zrobił nawet jesli to bylo "na słupa" to oni nie są od robienia śledztwa bo AML, jak są duże kwoty to i tak pewnie raportują odpowiednim instytucjom, w Polsce jest STIR no ale oni sa na Malcie ale wydaje mi sie ze skoro staraja sie o wypasioną licencje maltańską to pewnie i tak już raportują wysokie kwoty ponad 15 000 euro jakims instytucjom na Malcie a jak jeszcze nie to niedługo będą bo od stycznia 2020 giełdy w zasiegu UE będą musiały raportować organom podatkowym wysokie kwoty tak jak i banki obecnie, A wstrzymanie wypłaty to jest SZANTAZ a w polsce szantaz z pieniędzmi w grze jest w kodeksie karnym no ale oni "podlegają pod prawo Malty" to tam może nie jest (!), większa kwota wyplaty i wezwanie na egzamin ustny z blokczejna i to dopiero po rozdmuchaniu sprawy na redicie bo wczesniej kolesia zlewali na supporcie ponad miesiac, mimo ze 150 tys pln mu nie chcieli wypłacić.

A podanie cold walleta z ułamkiem środków w BTC które powinni mieć jako giełda to jest robienie z ludzi debili !!

Do tego p. Sylwester Suszek nie jest już właścicielem wg tego co napisali. Jest ktoś kogo nie znamy i czy to znaczy że KUPIŁ giełdę i jest już całkiem jego ? Jakoś w to nie wierze bo po co by Sylwester Suszek latał przy tym naokoło, o Bitmarkecie też nie wiedziałem że giełda została sprzedana i to w 2015 roku od ludzi z Aftermarket do jakiś nieznanych osób czemu sie dowiedziałem o tym w 2019 jak zwiali z kasą.
EDIT: Do tego pamietam na youtube z przed kilku miesięcy może roku wywiad na kanale CryptoMasters z nim i p. Sylwester powiedział że zarządzanie giełdą przekazał innej osobie, dało się zrozumieć ze jako menadzerowi, bo on (Sylwester S.) już rozwija inny biznes o którym nie chciał wtedy powiedzieć. I nie było żadnej mowy że sprzedał giełdę, tylko że on nią nie zajmuje się osobiscie tylko inna doświadczona osoba. A teraz nagle jakieś dziwne stwierdzenia że giełda BitBay nie jest p. Sylwestra Suszka to została w końcu sprzedana czy nie została.
U mnie wypłata idzie już SEPA w Euro z Krakena na konto walutowe euro i będe je miał w 1 dzień. O wypłatach w PLN już chyba czas zapomnieć chyba że powstaną jakieś giełdy Polskie w Polsce (może te w formie PSA-Prostej Spółki Akcyjnej bo to nowość może na tym będzie łatwiej tworzyć taki biznes, nie wiem pewnie radcy prawni już to wałkują ma to wejśc od marca 2020) ale prędzej się Binance doczekamy z PLN chyba.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 740
Reputacja postu: 
1

Postautor: Hamas » poniedziałek, 22 lipca 2019, 08:37

Wczoraj byla kolejna promocja na gieldzie :mrgreen:

Obrazek

jak tak dalej pojdzie to sie ustawie mniej wiecej na polowie odpalanych SLi i moze cos zlapie :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 247
Reputacja postu: 
-5

Postautor: BitBay » poniedziałek, 22 lipca 2019, 11:22

maciej84 pisze: sobota, 20 lipca 2019, 19:03BitBay chyba nie moge wysłać do was prywatnej wiadomosci,wiec zamieszcze numery zgloszeń tutaj, prosze o pilne załatwienie tej sprawy, bo wypłaty dalej są zablokowane, pomimo iż we wtorek dostałem maila z zapewnieniem że moje konto jest poprawnie zweryfikowane i w pełni funkcjonuje....
[T#00060718]
[T#00060744]
[T#00062832]
Po sprawdzeniu widzimy, że jeden z naszych konsultantów już pracuje z Twoim zgłoszeniem i w dniu dzisiejszym otrzymasz odpowiedź ;)
tu83 pisze: sobota, 20 lipca 2019, 20:09@BitBay Trzy pytania.

1. Kiedy konkretnie planujecie wprowadzić dźwignię?
2. Jakiej wielkości maksymalnie będzie?
3. Na jakich krypto?
Na tym etapie możemy potwierdzić jedynie, że trwają prace nad opcją dźwigni. W momencie gdy będziemy już bliżej wdrożenia podamy więcej szczegółów.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Początkujący
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1

Postautor: maciej84 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 20:12

BitBay pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 11:22maciej84 pisze: ↑ sobota, 20 lipca 2019, 19:03
BitBay chyba nie moge wysłać do was prywatnej wiadomosci,wiec zamieszcze numery zgloszeń tutaj, prosze o pilne załatwienie tej sprawy, bo wypłaty dalej są zablokowane, pomimo iż we wtorek dostałem maila z zapewnieniem że moje konto jest poprawnie zweryfikowane i w pełni funkcjonuje....
[T#00060718]
[T#00060744]
[T#00062832]
Po sprawdzeniu widzimy, że jeden z naszych konsultantów już pracuje z Twoim zgłoszeniem i w dniu dzisiejszym otrzymasz odpowiedź

Super, wiec wasz kolejny konsultant robi mnie w konia... dziś o 11:27 otrzymałem dwie odpowiedzi , możecie je sobie sprawdzić, są to zgloszenia o numerach :
[T#00062832]
[T#00060744]
Najchętniej bym jest tutaj skopiował i wkleił ... ale wiem że zaraz mnie oskarżycie o coś...
Tak wiec w skrócie odpowiedź waszego konsultanta to znowu przeprosiny za niedogodności, znowu zapewnienie że moje konto jest zweryfikowane wg nowej procedury KYC i że moge w pełni korzystać, wpłacać i wypłacać itp.
I najważniejsze "Zrealizowanie wypłaty BTC a wstrzymanie wypłaty ETH i XRP jest wynikiem niekonsekwencji proceduralnej, która powstała z naszej winy i już została w Pana przypadku rozwiązana. Wypłaty zablokowane, czyli wypłata w ETH i XRP zostały przywrócone do Pana konta tak, że może je Pan zlecić ponownie"

Myslę sobie super, w końcu ktoś odpowiedzialny zabrał się do pracy...
Jakiesz zdziwienie zagościło na mej twarzy , gdy w tej własnie chwili, gubo po 19:30 wchodzę na konto, klikam portfele, następnie wypłaty... a ta, co??? To samo... CZyli znak b2 i napis BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI

Czyli w skrócie , od dwóch tygodni mnie zwodzicie zapewniając że mogę w pełni korzystać z konta, ja pisze jak idiota kolejne zgłoszenia o braku możliwość wypłaty, kolejni konsultanci mnie przepraszają i zapewniają że problem już został rozwiązany, a w istocie nic sie nie zmienia.... Przecież to są jakieś kpiny i jaja....
W takim razie do kogo mam się zgłosić aby mieć mozliwość wypłacenia swoich krypto?? Konkretnie proszę podać jakis nr tel albo konkretnego maila żebym mógł to zgłosić i żeby ktoś rozwiązał w końcu problem w wypłatami. Pisze zgłoszenia tutaj, pisze przez strone i jak grochem o scianę. Wy mi piszecie że problem rozwiązany a ja wchodzę na konto i zablokowane wypłaty.... Przecież to jest jawne oszukiwanie klienta...
Mam zdjecia screeny moge wstawić podesłąć....
Prosze ten problem rozwiązać i naprawić osobiscie, skoro wasi konsultanci tego nie potrafią. Czekam na odpowiedź, bo to już nie jest śmieszne.....

Początkujący
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
5

Postautor: eD2k » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15

@teamfm @Macbak2

Tak sobie czytam te wasze posty i czytam i zastanawiam sie czy jestescie pracownikami BB czy tylko "pozytecznymi...."

Orator
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:24

eD2k pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15zastanawiam sie czy jestescie pracownikami BB
No nie - są pełnoprawnymi uczestnikami forum, tylko wynagrodzenie albo jakieś profity mają z BitBay`a. W dawnych czasach nazywało się takich jurgieltnikami.

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: milar » wtorek, 23 lipca 2019, 01:52

ikswodnal pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:24No nie - są pełnoprawnymi uczestnikami forum, tylko wynagrodzenie albo jakieś profity mają z BitBay`a. W dawnych czasach nazywało się takich jurgieltnikami.
W obecnych czasach znalazło by się bardziej soczyste określenie - z latarnią w tle.

Gaduła
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
2
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Postautor: Macbak2 » wtorek, 23 lipca 2019, 04:36

@eD2k, @ikswodnal i @milar, nie jestem żadnym pracownikiem @BitBay, tylko staram się po prostu patrzeć obiektywnie i rozumieć obie strony medalu.
Bo popatrzcie, co zrobiliście z tego tematu, tego się już czytać nie chce. Tylko jojczenie, narzekanie, krytyka, straszenie się nawzajem i grożenie BitBayowi, że będziecie zgłaszać ich do odpowiednich instytucji.
Popatrzcie na ostatnie wpisy:
- Tu gość się rzuca, bo godzinę czeka na księgowanie wpłaty i jeszcze nie ma
- Drugi z kolei się rzuca, bo nie może wypłacić, a mu się selfie z dowodem nie chce zrobić
- Jeszcze inny się rzuca, bo mu mu kasa nie doszła jak Igoria miała problemy
Ta ludzie kochani, w pierwszym przypadku, wystarczyło tylko sprawdzić sobie godziny księgowania i byś wiedział, że za dwie godziny będziesz miał zaksięgowane, a nie smarowanie posta, jaki BitBay zły.
W drugim przypadku, wystarczyło cyknąć te parę fotek z gębą i dosłać dokumenty, bo to nie wymysł giełdy ta weryfikacja, tylko rządzących.
A w trzecim przypadku, wystarczyło skorzystać z poczty, zamiast przelewów, bo to nie wina Bitbay, że nie działały.
Trochę zrozumienia, a nie takie nawalanie pałą po łbie BitBay.

Ale nas użytkowników, też rozumiem, bo BitBay też nie jest bez winy.
- Mógł dać jakiś rozsądny termin na weryfikację, po którym dopiero wtedy by zaczął blokować i wysłać maile ludziom
- Mógł też dać jakąś informację, że z Igorią są problemy i żeby nie wybierać tej metody płatności
- Mógłby też zatrudnić bardziej kompetentnych ludzi
Ale jeszcze raz apeluję, trochę zrozumienia, nie walmy tak BitBay-a po łbie :D

Takim działaniem szkodzimy im i sobie. Nakręcamy się niepotrzebnie i odstraszamy nowych graczy.
Chcemy by giełda zarabiała i my chcemy zarobić, to nie podcinajmy gałęzi, na której sami siedzimy.
Tyle z mojej strony, jak uważacie, że źle mówię, to możecie mnie zminusować :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Postautor: kotek34 » wtorek, 23 lipca 2019, 07:11

Ta ludzie kochani, w pierwszym przypadku, wystarczyło tylko sprawdzić sobie godziny księgowania i byś wiedział, że za dwie godziny będziesz miał zaksięgowane, a nie smarowanie posta, jaki BitBay zły.
@Macbak2

Nie wiem co Ty bredzisz ale ksiegowania wplat mialy sie nijak do tego co ejst napisane na stronie. Jakbys czytal dokladnie to bys zobaczyl ze chodzilo o wplaty przez poczte, ktore wg informacji ze strony sa ksiegowane ekspresem w 15-20min max a ostatnio po ponad godzinie nie bylo, o wplatach i wyplatach na zwykle konta bankowe to nawet szkoda co pisac tak samo jak szkoda komentowac reszte tych glupot co napisales. Rozumiem, ze jak cos zle dziala/nie dziala to mamy tutaj na forum milczec i nie pisac o wystepujacych problemach. Rozumiem, ze ten kolega wyzej co nie moze od dwoch tygodni wyplacic krypto tez nie powinien sie udzielac. Mamy nie narzekac, nie pytac, nie wymyslac, pisac albo dobrze albo wcale. Nie wiem kolego co bierzesz bo Twoj obiektywizm jest mocno zaburzony, ale w temacie o Bitmarkecie tez tacy byli. Idz przytul i poglaskaj Pana BitBaya po glowie..
- Jeszcze inny się rzuca, bo mu mu kasa nie doszła jak Igoria miała problemy
No popatrz, jak ktos mogl smiec napisac, ze mu pieniadze nie doszly. Przeciez to normalne, ze pieniadze nie dochodza a gielda nie umieszcza wyraznego info/nie wylacza tej opcji w panelu. Taki standardzik, panika zbedna.
Bo popatrzcie, co zrobiliście z tego tematu, tego się już czytać nie chce.
To nie czytaj, zagladnij tutaj jak Ci sie strona BitBaya nie otworzy, a najlepiej poczekaj wtedy jeszcze ze dwa tygodnie minimum bo po co przeciez siac panike i jojczec.. masakra jakas.

Sorry za offtop ale po prostu rece opadaja, a potem jest wielkie zdziwienie jak gielda znika.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 247
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 23 lipca 2019, 10:20

@maciej84 sprawa została już załatwiona, poinformowaliśmy o tym także drogą mailową. Gdybyś miał więcej pytań w tej kwestii skontaktuj się proszę z nami w prywatnej wiadomości i jak najszybciej wszystko postaramy się wyjaśnić.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”