Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 10 lutego 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: AdamC » wtorek, 16 lipca 2019, 17:49

A jeśli wczoraj, tj. 15 lipca koło 17:30, wpłaciłem środki na konto BitBay przelewem bankowym i do tej pory środki nie zostały dodane do konta, a jednocześnie nie otrzymałem zwrotu na konto bankowe, to co zrobić w tej sytuacji? Czy pieniądze wpłyną jutro na konto BitBay? Próbowałem dodzwonić się na infolinię, ale bez skutku.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » wtorek, 16 lipca 2019, 18:01

@BitBay z jakiego operatora teraz będziecie korzystać?

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 16 lipca 2019, 18:31


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 16 lipca 2019, 18:32

@rolph wraca Igoria. Ale jak pisaliśmy wyżej - nie przestajemy pracować nad alternatywnymi rozwiązaniami dla wpłat i wypłat.

@AdamC możliwe, że zostaną zaksięgowane jutro. Gdyby nie zostały dodane do salda jutro popołudniu, skontaktuj się proszę z naszym supportem.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maeo » wtorek, 16 lipca 2019, 18:59

Pan Inwestor pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:14 Obawiam się, że bez fizycznych pieniędzy w kasie w okienku się nie obejdzie. Łatwiej już wpłacić FIATy przelewem na zagraniczna giełdę typu Binance.
Na binnance nie można wpłacić PLN

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 16 lipca 2019, 19:38

@marimach77 @RedAnt właśnie odpowiadają na żywo podczas livea Trading Jam Session do którego link podał @Daro . Szkoda że przedstawiciele CD się nie pojawili

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 21:30

maeo pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 18:59
Pan Inwestor pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:14 Obawiam się, że bez fizycznych pieniędzy w kasie w okienku się nie obejdzie. Łatwiej już wpłacić FIATy przelewem na zagraniczna giełdę typu Binance.
Na binnance nie można wpłacić PLN
Jaki problem założyć konto w USD? To pare minut zaledwie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 22:14

@Don8000 a jaka jest prowizja i ile idą środki? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 22:29

@anagamidev

Nie wiem, nie mam konta na binance,
zaś jeśli chodzi o konta walutowe są one w większości darmowe i zamienić złotówki na dolary to dwa kliknięcia po normalnym kursie. Jeśli chodzi o prowizję za przelew, zależy od banku ale około 0,3%, także groszowe sprawy, szczególnie jeśli weźmiemy grę na giełdzie ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 16 lipca 2019, 23:01

@Don8000 na binance możesz sobie kupić np. kartą, tylko prowizja to 3.5%

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ricard_ » środa, 17 lipca 2019, 10:45

liseklsk pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 23:01 na binance możesz sobie kupić np. kartą, tylko prowizja to 3.5%

o matko ale wysoka :shock:

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Cayde6 » środa, 17 lipca 2019, 11:24

liseklsk pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 19:38@marimach77 @RedAnt właśnie odpowiadają na żywo podczas livea Trading Jam Session do którego link podał @Daro . Szkoda że przedstawiciele CD się nie pojawili


Ale ich post na profilu na fejsie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. To nie oni mają problemy z zabezpieczeniami, to nie oni mają problemy z wpłatami i wypłatami - zwyczajnie nie mają się z czego tłumaczyć. Co tam mieli robić, przyjść i uczyć resztę jak się powinno prowadzić giełdę? CoinDeal to po prostu wyższa liga.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 kwietnia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zapytajnik » środa, 17 lipca 2019, 11:36

czy wczoraj na tym spotkaniu w TJS padło pytanie na jakiej podstawie prawnej blokowali nam wypłaty fiat oraz krypto.
Nie oglądałem od początku , widziałem natomiast wypowiedź właściciela bitbay, nie pana S. tylko tego drugiego, która brzmiała mniej więcej tak że jak ma do wyboru pomiędzy zapłatą kary 100 tys za łamanie jakiś ustaw a o wiele wyższą kwotą za łamanie innych to wybiera łamanie tych z mniejszą karą.
Niby to z pozoru logiczne, ale sugeruje, że jeśli będzie znów jakiś dylemat prawny to oni zrobią to ponownie naszym kosztem (jak tym blokowaniem) bo przede wszystkim będą kierować się swoim interesem.
Ja jednak oczekiwałbym w takich sytuacjach powstrzymywania się od jakiegokolwiek działania i próbowania uzyskania najpierw jakiś wykładni prawnych do czego chyba każda firma ma prawo - uzyskać od ustawodawcy wykładnię i wiążącą interpretację a nie przerzucania na mnie swoich kłopotów biznesowych i przejeżdżaniem po mnie walcem blokowania wypłat z zakazem wjazdu na portfelu czy innych upierdliwości.

Poza tym widziałem, że pan S. wykorzystał to spotkanie głównie dla PR i robienia sobie reklamy co jest niby zrozumiałe ale już męczące i nudne jak reklama proszku puszczana w kółko bo ja oczekuję konkretnych stanowisk zgodnych z prawem a nie reklamy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 17 lipca 2019, 11:40

Cayde6 pisze:
liseklsk pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 19:38@marimach77 @RedAnt właśnie odpowiadają na żywo podczas livea Trading Jam Session do którego link podał @Daro . Szkoda że przedstawiciele CD się nie pojawili


Ale ich post na profilu na fejsie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. To nie oni mają problemy z zabezpieczeniami, to nie oni mają problemy z wpłatami i wypłatami - zwyczajnie nie mają się z czego tłumaczyć. Co tam mieli robić, przyjść i uczyć resztę jak się powinno prowadzić giełdę? CoinDeal to po prostu wyższa liga.
Najwyższa wręcz. Tekst sie zagalopowałes. Żadna giełda nie jest idealna tym bardziej CD. jak masz chęć wystarczy że przeczytasz moje posty gdy tworzyłem po trzy tickety dziennie. Czy uważasz że giełdzie z "wyższej ligi" trzeba przypominać o doładowaniu portfeli bo brak na nich środków do wypłaty? CD sporo zrobił przez ostatni rok ale nadal ma sporo do zrobienia. Do dziś problem wylogowywania i powrotu do 2fa nie został rozwiązany. Przez długi czas był problem z wypłatami XMR bo nie było możliwości dodania Memo. Więc proszę nie pisze takich rzeczy jako to CD jest idealny.
Ostatnio po długim czasie postanowiłem sobie zrobić arbitraż FTO na CD, był spory ruch ponieważ poszła pompa i oczywiście problemy, które były rok temu są nadal. Czyli przy większym ruchu giełda się zwiesiła i środki po anulowaniu transakcji nie wróciły na konto. Musiałem kontaktować się z supportem, gdyby nie konto premium które wykupiłem ponieważ były ciągle problemy pewnie kilka dni poczekałbym na rozwiązanie.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 17 lipca 2019, 11:53

a przy okazji to Bitbay ma błąd w nowej weryfikacji dla firm zagranicznych,
jeden z powodów dla którego odrzucili moją weryfikacje to było przez to, że każą wpisywać nr rejestru firmy w pole, które w następnym oknie opisuje się już jako numer NIP,
co jest oczywiście nieprawdą... także kazali mi błędnie to wypełnić, żeby mógł przejść weryfikacje.... więc żeby potem nie było, że będzie kolejna weryfikacja za niedługo...

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » środa, 17 lipca 2019, 12:12

No i dooopa, przelew zlecony wczoraj po informacji o odblokowaniu wpłat, nie wpłynął na saldo w BitBay. Bardzo dziwne, powinien być widoczny o 12:00...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 278
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pan Inwestor » środa, 17 lipca 2019, 12:18

Już wczoraj po konferencji miały zostać opublikowane odpowiedzi na pytania zadane przez @g100 ale ich nie widzę. Sądząc po wypowiedziach właściciela BB to wydaje mi się, że nie bardzo chcą pokazać hot and cold wallety.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GrandKW » środa, 17 lipca 2019, 12:25

@tygrysek195 u mnie to samo

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Cayde6 » środa, 17 lipca 2019, 12:26

liseklsk pisze: środa, 17 lipca 2019, 11:40Najwyższa wręcz. Tekst sie zagalopowałes. Żadna giełda nie jest idealna tym bardziej CD. jak masz chęć wystarczy że przeczytasz moje posty gdy tworzyłem po trzy tickety dziennie. Czy uważasz że giełdzie z "wyższej ligi" trzeba przypominać o doładowaniu portfeli bo brak na nich środków do wypłaty? CD sporo zrobił przez ostatni rok ale nadal ma sporo do zrobienia. Do dziś problem wylogowywania i powrotu do 2fa nie został rozwiązany. Przez długi czas był problem z wypłatami XMR bo nie było możliwości dodania Memo. Więc proszę nie pisze takich rzeczy jako to CD jest idealny.
Ostatnio po długim czasie postanowiłem sobie zrobić arbitraż FTO na CD, był spory ruch ponieważ poszła pompa i oczywiście problemy, które były rok temu są nadal. Czyli przy większym ruchu giełda się zwiesiła i środki po anulowaniu transakcji nie wróciły na konto. Musiałem kontaktować się z supportem, gdyby nie konto premium które wykupiłem ponieważ były ciągle problemy pewnie kilka dni poczekałbym na rozwiązanie.

dlatego nie użyłem słowa "najwyższa". Masz racje, w tej branży nie ma absolutów, nie ma giełd idealnych i wszystkim zdarzają się jakieś problemy. Ale na tle BM i BB CoinDeal wypada zdecydowanie lepiej, szczególnie, że to wciąż bardzo młoda giełda.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 17 lipca 2019, 12:35

tygrysek195 pisze: środa, 17 lipca 2019, 12:12No i dooopa, przelew zlecony wczoraj po informacji o odblokowaniu wpłat, nie wpłynął na saldo w BitBay. Bardzo dziwne, powinien być widoczny o 12:00...
Skontaktuj się z naszym supportem i na pewno sprawa się wyjaśni.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości