Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 9 lipca 2019, 21:32

Tez nie dostalem maila od @BitBay. Czy kazdy mial dostac czy tylko niektorzy? Jesli niektorzy to czemu oni.. a reszta nie?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 22:03

Dovakhiin pisze:Tez nie dostalem maila od [mention]BitBay[/mention]. Czy kazdy mial dostac czy tylko niektorzy? Jesli niektorzy to czemu oni.. a reszta nie?
Nie wiem o co chodzi ale coś mi się przypomina że kilka ładnych miesięcy temu robiłem dodatkowa weryfikację z selfie. Musiałbym przejrzeć swoje posty. Jak znajdę odpowiedź to dam znać.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Znalazłem coś ale nie ma mnie przy kompie. Było już coś wcześnie "BitBay pisze: ↑ środa, 20 lutego 2019, 13:36wiadomości, które zostały przez nas wysłane do takich Użytkowników mają na celu przypomnieć o zaktualizowaniu danych, aby w przyszłości uniknąć sytuacji gdzie np. podczas zlecania wypłaty Użytkownik zostanie zaskoczony tym, że jego dokument tożsamości jest nieaktualny i wymagana jest ponowna weryfikacja konta"

Wiem że już coś było z tym, trzeba prześledzić posty.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 22:03 przez liseklsk, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 9 lipca 2019, 22:07

@liseklsk sprawdź tu https://kyc.bitbay.net/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 22:14

Daro pisze:@liseklsk sprawdź tu https://kyc.bitbay.net/
O kurde to mnie zaskoczyłeś bo mam prawie same wykrzykniki oprócz dowodu tożsamości. Ale widzę że tam tylko należy uzupełnić dane. Dzięki!

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Ale ogólnie to jakieś chyba są żarty to już trzecia weryfikacja i jeszcze żadnej informacji. Czekamy na wyjaśnienia od @BitBay
Za chwilę wam reszta ludzi ucieknie za takie zagrywki.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 22:14 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » wtorek, 9 lipca 2019, 22:16

@Dovakhiin ja dostałam bo byłam niedobra dla bublabay i go krytykowałam :p Co prawda miałam przerwę w krytyce no ale po tym mailu znów kontynuuję :p
pisałam o tym tutaj viewtopic.php?f=55&t=14349&start=7220#p585664
oraz tutaj viewtopic.php?f=55&t=14349&start=7240#p585995

Nie ma żadnej info przy logowaniu - masz napisane zweryfikowany a wypłacić nie możesz. Oni to robią specjalnie by zdążyć przez 12 lipca kiedy to wejdzie ustawa zabraniająca skanowania i kopiowania dokumentów jak dowód, paszport prawo jazdy itp
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 22:23 przez Lais, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 9 lipca 2019, 22:18

Chlopaki a jak nie mam maila to nic nie musze robic? Czy przy logowaniu sie na konto jest jakies info? Dawno sie logowalem jakis miesiac temu..

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 22:19

Lais pisze:[mention]Dovakhiin[/mention] ja dostałam bo byłam niedobra dla bublabay i go krytykowałam Obrazek Co prawda miałam przerwę w krytyce no ale po tym mailu znów kontynuuję :p
Ja nie dostałem a m wykrzykniki, więc z tego wynika że jutro moje konto zostanie zablokowane.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 9 lipca 2019, 22:20

Właśnie kumpel napisał że dostał maila

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 7 lipca 2011
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marcin3w » wtorek, 9 lipca 2019, 22:20

ArZ pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:53Właśnie dlatego zadałem to pytanie, czy ktoś jeszcze dostał jakiegoś maila od BB w sprawie weryfikacji konta. Nie wiem czy to jakaś ściema, czy co. Konto mam zweryfikowane na BB.

Ja też dostałem takiego emaila dziś.
Zleciłem ostatnio wypłatę PLN, która to dziś doszła mi na konto.
Mam tam konto dawno zweryfikowane. Myślę że BitBay ma jakiś system, który żąda aktualizacji danych KYC w przypadku niektórych wypłat.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 9 lipca 2019, 22:23

Wypłaciłem ETH o wartości 10 koła , potem chciałem wypłacić resztę ( wartość jakieś 4 koła) i też dostałem maila :shock:
Może warto poczekać 24h aby limit wypłat się odnowił? :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 22:24

marcin3w pisze:
ArZ pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:53Właśnie dlatego zadałem to pytanie, czy ktoś jeszcze dostał jakiegoś maila od BB w sprawie weryfikacji konta. Nie wiem czy to jakaś ściema, czy co. Konto mam zweryfikowane na BB.

Ja też dostałem takiego emaila dziś.
Zleciłem ostatnio wypłatę PLN, która to dziś doszła mi na konto.
Mam tam konto dawno zweryfikowane. Myślę że BitBay ma jakiś system, który żąda aktualizacji danych KYC w przypadku niektórych wypłat.
Ja weryfikowałem nawet dwa razy jak chcieli selfie a teraz patrzę i mam jedynie przy danych osobowych że ok. Żadnego maila nie dostałem, na szczęście dziś wypłaciłem wszystko co tam miałem. Jutro będę dzwonił i wyjaśniał sytuację, zobaczymy czy BB szybciej tu ja wyjaśni czy ja

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » wtorek, 9 lipca 2019, 22:26

@liseklsk gdzie masz te wykrzykniki?

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 9 lipca 2019, 22:27

biboy uznał że nie mam już uprawnień do swoich coinów

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 22:39

Lais pisze:[mention]liseklsk[/mention] gdzie masz te wykrzykniki?
https://kyc.bitbay.net/
Tutaj zobacz. Fajna akcja. Blokujemy jutro konta ale nic wam nie powiemy wcześniej

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » wtorek, 9 lipca 2019, 22:44

@liseklsk wczuć proszę screen'a tej info żeby też niezalogowani mieli możliwość zobaczenia co tam jest napisane.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » wtorek, 9 lipca 2019, 22:53

to wygląda jak zawarcie nowej umowy. Oni chcą wymusić zawarcie nowej umowy przez zablokowanie wypłat pomimo, że starej nie rozwiązali i ją łamią oraz prawa nabyte konsumenta i strony tej starej umowy - pisałam o tym w linkach podanych wyżej.
Nie tak wygląda standard wprowadzania zmian w umowach - każdy kto ma konto bankowe wie jak to wygląda i jest okres do kiedy można te zmiany zaakceptować lub odrzucić nie tracąc dostępu do środków i rozwiązać umowę jeśli nie akceptujesz.
Typowy bubelbay - mistrz w kategorii robienia wszystkiego od d... strony

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » wtorek, 9 lipca 2019, 22:59

Ok już się zalogowałem wszedłem na ten link i nie widzę informacji, że musi być to zrobione do jutra... jest wybór rodzaju konta osobiste/firmowe później numer telefonu (dalej nie klikałem bo przy moim loginie jest info na żółto "zweryfikowany" i nie będę tego robił drugi raz) Rano zabrałem środki więc poczekam na rozwój sytuacji.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 23:04

@Areck1 Obrazek
u mnie jest takie coś
Chociaż konto weryfikowałem z selfie i potwierdzałem adres, robiłem to bodajże dwa razy. Rano coś mnie tknęło i wypłaciłem wszystko z BB. Niektórzy dostali maila, niektórzy nie ale z tego maila wynika że wszystkie konta, które mają wykrzykniki zostaną zablokowane. Czekamy na odpowiedź @BitBay

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 9 lipca 2019, 23:06

Areck1 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 22:59Ok już się zalogowałem wszedłem na ten link i nie widzę informacji, że musi być to zrobione do jutra... jest wybór rodzaju konta osobiste/firmowe później numer telefonu (dalej nie klikałem bo przy moim loginie jest info na żółto "zweryfikowany" i nie będę tego robił drugi raz) Rano zabrałem środki więc poczekam na rozwój sytuacji.


U mnie też nie ma daty do kiedy mam to zrobić. Napisałem już maila do @BitBay ,że jest to nieuczciwe z ich strony! Gdybym dostał takiego maila przed wpłaceniem złotówek to bym się grubo zastanowił. Czekamy na komentarz.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » wtorek, 9 lipca 2019, 23:07

@BitBay to jakaś kpina co robicie.
Co to ma znaczyć, że nie mam uprawnień do wypłaty MOICH środków, które kupiłem za MOJE pieniądze?
Róbcie tak dalej a pójdziecie w ślady Bitmarket...

PS: jakoś ku**a na wpłaty nie zrobiliście blokady...
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 23:19 przez rolph, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości