Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » wtorek, 9 lipca 2019, 16:05

Przedstawiam czary mary :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 7509
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2777
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pael » wtorek, 9 lipca 2019, 16:13

Hamas pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 16:05Przedstawiam czary mary


Dalej nie ma blokady przeciw takiemu szalenstwu? :roll:

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » wtorek, 9 lipca 2019, 17:00

Niezły interes można było zrobić. Wystarczyło zlecenie kupna na tym poziomie zostawić na kilkadziesiąt złotych.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 9 lipca 2019, 17:38

BitBay pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 15:54 @tygrysek195, @liseklsk Prosimy upewnić się czy na waszych wykresach jest ustawiona odpowiednia strefa czasowa.
To nic nie daje. Mimo ustawienia strefy czasowej, jest ciągle to samo. Po przejściu na inny rynek od nowa trzeba ustawiać wykres. Do wczoraj to działało normalnie, zanim została wprowadzona funkcja stop market. Coś zostało skopane, niech Wasi ludzie się tym zajmą. Jak każdy ma ustawiać wykres pod siebie za każdym razem po zmianie rynku lub po zalogowaniu, to głupiego robota. Rynek zmienia się dynamicznie, nie ma czasu na takie pierdoły jak pilnowanie ustawień wykresu. Ktoś to ładnie spierniczył, więc ten ktoś niech to niezwłocznie naprawi. Inaczej mija się z celem sens grania na Waszej giełdzie.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 9 lipca 2019, 17:54

Dziś rozmawiałem z technikami BB, wiedzą o kilku problemach z wydajnością wersji nie pro, w najbliższym czasie zostanie wdrożona optymalizacja jak została wprowadzona w ostatnich dniach na wersji pro.

ArZ
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArZ » wtorek, 9 lipca 2019, 18:11

Dostaliście maila od BB o aktualizację swoich danych? Skany, zdjęcia itp. Co o tym sądzicie? Należy to do jutra zrobić.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 9 lipca 2019, 18:59

@ArZ Mają czas do 12 dlatego im śpieszno

https://www.money.pl/gospodarka/koniec- ... 7201a.html

Dodano po 34 minutach 32 sekundach:
Daro pisze: poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:14 Ja mogę dodać ze swojej strony, że również nie miałem problemów z wypłatami (do tej pory) konto zweryfikowałem 2 stycznia 2017r.

W grudniu 2017r. miałem miłą niespodziankę choć sam fakt powstania takiej sytuacji był oczywiście niedopuszczalny, chodziło o źle naliczane prowizje (zawyżone) oddali co zabrali praktycznie na samej górce, kumpel jednak nie otrzymał zwrotów mimo przekazania sprawy do wyższych rangą. Laurki wystawiać nie zamierzam, każdy wie co mają za skórą, ale uczciwie przyznam że wypłaty w moim przypadku idą rzetelnie. (27 czerwca - ostatnia wypłata)
Aktualizacja - przelałem pewne środki na portfel sprzętowy, problem pojawił się przy wypłacie LSK na Lisk Huba w tym momencie wyświetla komunikat "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI" ... na maila przyszła informacja z linkiem do ponownej weryfikacji ... konto o statusie zweryfikowany

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 9 lipca 2019, 19:16

ArZ pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 18:11Co o tym sądzicie? Należy to do jutra zrobić.
Bo inaczej co? to jakiś żart.?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 lipca 2019, 19:18

A po 12 Lipca weryfikacja będzie polegała na spędzeniu godzinki z szeryfem??
:mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3115
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 19:34

@KryptoBanita Już nawet kanapę kupił, ktoś kojarzy? :D
Obrazek

ArZ
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArZ » wtorek, 9 lipca 2019, 19:38

bl4ck pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 19:16
ArZ pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 18:11Co o tym sądzicie? Należy to do jutra zrobić.
Bo inaczej co? to jakiś żart.?
Cytuję:
Prosimy o uzupełnienie danych do dnia 10.07.2019.
Przekroczenie tego terminu będzie skutkować zawieszeniem konta, a w ostateczności wypowiedzeniem umowy świadczenia usług.

Jakby co konto na BB mam zweryfikowane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 lipca 2019, 19:45

ArZ pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 19:38 będzie skutkować zawieszeniem konta, a w ostateczności wypowiedzeniem umowy świadczenia usług.
Czyli zawieszenie konta na wieki to pikuś, bo w ostateczności jeszcze mogą...

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 19:34ktoś kojarzy?
To kanapa z tete a tete w pogadance o Blokczejenach?
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 9 lipca 2019, 19:52

@ArZ Dobry żart w takim razie nie korzystaj z tej giełdy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » wtorek, 9 lipca 2019, 20:06

Hamas pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 16:05Przedstawiam czary mary



@BitBay wszystko przejdzie bez problemów w takim wypadku?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 9 lipca 2019, 20:31

O co chodzi z tym 10 lipca? Nic mi na maila nie przyszlo...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 9 lipca 2019, 20:35

Też nic nie dostałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 lipca 2019, 20:48

12 lipca - zakaz ustawowy wymagania kopi wszelkich dokumentów.
Po tej dacie osoba nie związana będzie osobiście wiązała na kanapie :mrgreen:
Ciarki mnie przechodzą :shock:

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... wanie.html
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

ArZ
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ArZ » wtorek, 9 lipca 2019, 20:53

Właśnie dlatego zadałem to pytanie, czy ktoś jeszcze dostał jakiegoś maila od BB w sprawie weryfikacji konta. Nie wiem czy to jakaś ściema, czy co. Konto mam zweryfikowane na BB.
Wklejam treść wiadomości:

Drogi Użytkowniku,

dziękujemy, że jesteś w gronie naszych klientów! To dla Was stale pracujemy nad rozwojem platformy oraz dostosowywaniem jej do rynkowych standardów.

Jako giełda umożliwiająca bezpośrednią wymianę złotówek, dolarów, euro i funtów na kryptowaluty musimy szczególnie przestrzegać reguł obowiązujących na tradycyjnym rynku finansowym. Z tego powodu chcielibyśmy Cię poprosić o uzupełnienie danych weryfikacyjnych konta BitBay. To bardzo ważne!

=== Przejdź do formularza weryfikacji (https://kyc.bitbay.net/) ===

== Dlaczego to ważne? ==

Przestrzeganie standardów rynkowych umożliwia nam zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego i wygody korzystania z giełdy przy udziale przyjaznego systemu bankowości i dostępności operatorów płatniczych. Pozwala nam na rozwijanie nowych produktów i funkcjonalności, takich jak ekspresowe wpłaty / wypłaty czy karty do kont.

== Co należy uzupełnić? ==

Formularz weryfikacji zawiera tylko niezbędne elementy, które są od nas wymagane przez instytucje nadzorujące i partnerów rynkowych (banki, operatorów płatności) w związku z w/w regulacjami.

Oprócz podania danych osobistych oraz złożenia oświadczeń, poprzez formularz należy załączyć:
- dwie strony dokumentu tożsamości - dowód osobisty lub paszport.
- zdjęcie typu selfie z dokumentem potwierdzającym tożsamość i kartką z napisaną bieżącą datą,
- dokument potwierdzający adres, datowany maksymalnie do pół roku wstecz. Może być to:
- - rachunek (za prąd, wodę, telefon, gaz itp.). Wszelkie faktury ze sklepów stacjonarnych i internetowych nie są akceptowane.
- - umowa (np. z bankiem lub ubezpieczycielem) z widoczną pieczątką oraz podpisem. Umowa najmu mieszkania, kupna/sprzedaży samochodu nie jest akceptowana.
- - pismo urzędowe (z ZUS, US itp.)
- - potwierdzenie przelewu z konta (musisz być jego nadawcą)
- - wyciąg z konta bankowego.

Zdjęcia lub skany mogą posiadać znak wodny, nie może on jednak uniemożliwiać odczytania dokumentów.

== Do kiedy należy przesłać formularz? ==

Prosimy o uzupełnienie danych do dnia 10.07.2019.
Przekroczenie tego terminu będzie skutkować zawieszeniem konta, a w ostateczności wypowiedzeniem umowy świadczenia usług.

== Jakich standardów rynkowych przestrzegamy? ==

Podstawą naszego procesu weryfikacji jest Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/843 z dnia 30 maja 2018 r. (V Dyrektywa AML),

W razie pytań lub problemów z przesłaniem dokumentów w podanym terminie - prosimy o kontakt z naszym supportem tutaj (https://bitbay.net/pl/kontakt) lub pod specjalnym numerem telefonu: +48 32 55 50 456.

Dziękujemy za zrozumienie i uzupełnienie danych!

Serdecznie zapraszamy na nasze kanały społecznościowe. Już w najbliższych tygodniach będziemy za ich pośrednictwem informować o nowościach, w tym długo oczekiwanych funkcjonalnościach na giełdzie!

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół BitBay

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 9 lipca 2019, 21:02

Ja dostałem w momencie próby wypłacenia większej ilości LSK (over 10k w przeliczeniu na fiat PLN) ... część środków udało mi się przelać (Zcash , xrp , Ltc) wygląda to trochę na automat który blokuje możliwość wypłacenia w momencie przekroczenia pewnej ustalonej wartości na dzień, miałem już wpisany adres walleta, dostałem maila z potwierdzeniem zlecania wypłaty i wtedy zablokowało, środki wróciły i mogę nimi handlować na giełdzie natomiast nie mogę wypłacić w tym momencie bez weryfikacji. Do tej pory żadnych informacji nie wysyłali o konieczności kolejnej weryfikacji


Skoro to takie ważne dla nich powinni o tym informować dużo wcześniej i powinno dotyczyć wszystkich tymczasem automat robi to wybiórczo i po zablokowaniu możliwości wypłat.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 21:12

Daro pisze:Ja dostałem w momencie próby wypłacenia większej ilości LSK (over 10k w przeliczeniu na fiat PLN) ... część środków udało mi się przelać (Zcash , xrp , Ltc) wygląda to trochę na automat który blokuje możliwość wypłacenia w momencie przekroczenia pewnej ustalonej wartości na dzień, miałem już wpisany adres walleta, dostałem maila z potwierdzeniem zlecania wypłaty i wtedy zablokowało, środki wróciły i mogę nimi handlować na giełdzie natomiast nie mogę wypłacić w tym momencie bez weryfikacji. Do tej pory żadnych informacji nie wysyłali o konieczności kolejnej weryfikacji


Skoro to takie ważne dla nich powinni o tym informować dużo wcześniej i powinno dotyczyć wszystkich tymczasem automat robi to wybiórczo i po zablokowaniu możliwości wypłat.
Nie dostałem żadnego maila ani nie miałem problemu z wypłata większej kwoty. W moim przypadku to było ETH dziś o godzinie 13:00, środki bez problemu dotarły na binance.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk



Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości