Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » poniedziałek, 8 lipca 2019, 20:03

Obrazek

OBY TO DZIALALO :arrow: STOP MARKET i STOP LIMIT

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Czeslaw » poniedziałek, 8 lipca 2019, 20:27

rolph pisze: sobota, 6 lipca 2019, 16:21 Czy można (choć niechętnie) zweryfikować się ponownie przed wypłaceniem środków? :shock:
Znajac bitbeja to nie mozna, procedura jest nastepujaca: wyplata->blok->tlumaczenie sie z selfie i zdjeciem fiuta -> moze otrzymasz krypto po tygodniu.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 8 lipca 2019, 20:55

Nie wiem co wy macie za weryfikacje, ja już ponad 2 lata, wypłat wpłat ponad setkę i weryfikacja tylko na początku jedna.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:02

@teamfm a kiedy wypłaciłeś coś ostatnio?

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daro » poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:14

Ja mogę dodać ze swojej strony, że również nie miałem problemów z wypłatami (do tej pory) konto zweryfikowałem 2 stycznia 2017r.

W grudniu 2017r. miałem miłą niespodziankę choć sam fakt powstania takiej sytuacji był oczywiście niedopuszczalny, chodziło o źle naliczane prowizje (zawyżone) oddali co zabrali praktycznie na samej górce, kumpel jednak nie otrzymał zwrotów mimo przekazania sprawy do wyższych rangą. Laurki wystawiać nie zamierzam, każdy wie co mają za skórą, ale uczciwie przyznam że wypłaty w moim przypadku idą rzetelnie. (27 czerwca - ostatnia wypłata)

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:37

@Hamas testowałeś może nowe funkcje?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 8 lipca 2019, 22:35

@rolph FIATy oj dawno już nie, jedynie krypto w ostatnim czasie

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » poniedziałek, 8 lipca 2019, 22:37

@BitBay wow! w końcu doczekaliśmy się funkcji stop market i stop limit, przynajmniej w wersji PRO.
Ale mam 2 pytania:
1. Czy zostaną one dodane do wersji podstawowej?
2. Jeżeli chcę skorzystać z funkcji stop limit to wiadomo, że muszę wpisać limit po osiągnięciu którego oferta zostanie dodana po cenie przeze mnie ustalonej ale trzeba wpisywać ręcznie ilość np BTC, które chcę kupić. Czy to oznacza, że muszę sam sobie policzyć na ile BTC wystarczy np 100% środków w portfelu? Nie da się zrobić tak jak w wersji podstawowej, że wpisuję kwotę, za którą chcę kupić i samo przeliczy ile będzie za to BTC lub przynajmniej jak na binance progi 25% 50% 75% 100% ????

Edit: na aplikacji mobilnej właśnie tak jest, że samo liczy

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kryptomar » wtorek, 9 lipca 2019, 00:09

Panowie, kto próbował działania funkcji stop loss, działa jak na rasowych giełdach? Żartowałem, giełda krzak nie może tak działać... :D

Dyskutant
Posty: 232
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jagger3 » wtorek, 9 lipca 2019, 02:27

Wygląda na to, że Bitmarket upadł. Czy wobec tego zostaje BitBay jedynie, czy może polecacie inną polską giełdę?
Jak się ma teraz ta weryfikacja konta z wysyłaniem zdjęć dowodów osobistych wobec nowego prawa, które zabrania tego...?

dzięki za odpowiedzi

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » wtorek, 9 lipca 2019, 03:08

Niech ktoś się wypowie o tym co by było prawnie gdyby taki BitBay się zawinoł, jeszcze gorsza sytuacja niż w przypadku bitmarket co do odzyskania środków ? Dzisaj 1/3 kasy czyli 20k pln poszła mi się j***c na bitmarket. Resztę kasy mam na bitbay.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 03:37

@l@lg1500 takiej kasy się na giełdach nie trzyma, nawet jak robisz day trading to później przelewasz na portfel. Dodatkowo kasę się dzieli przy takim graniu. Część na jednej giełdzie, część na innej i część na portfelu.
Ostatnio cryptopia, dzisiaj bitmarket a za tydzień binance. Tego nikt nie wie kiedy się coś wydarzy. Na giełdzie funds not safu

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » wtorek, 9 lipca 2019, 04:11

liseklsk pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 03:37@l@lg1500 takiej kasy się na giełdach nie trzyma, nawet jak robisz day trading to później przelewasz na portfel. Dodatkowo kasę się dzieli przy takim graniu. Część na jednej giełdzie, część na innej i część na portfelu.
Ostatnio cryptopia, dzisiaj bitmarket a za tydzień binance. Tego nikt nie wie kiedy się coś wydarzy. Na giełdzie funds not safu


Jak widzisz mam podzieloną, dlatego straciłem 1/3 a nie całość. A gdzie byś polecał trzymać ripple ? Bo używam atomic wallet, ale przerzuciłbym się na jakiś cold wallet tylko nie wiem jaki.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 04:37

@lg1500 ledger do XRP

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » wtorek, 9 lipca 2019, 05:21

liseklsk pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 04:37@lg1500 ledger do XRP

bez przesady, raczej myślałem o cold wallecie na urządzeniu odpiętym od internetu i oprócz tego private key wygenerowany i zapisany na papierze. W sumie to nawet nie musi być urządzenie tylko maszyna wirtualna. Tylko pytanie jaki cold wallet do ripple, jest jakiś oficjalny klient ? bo ciężko znaleść info.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 25 lutego 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kedyw » wtorek, 9 lipca 2019, 09:11

Od wczorajszego wieczora jest problem z BitBay. Wygląda na problem z grafiką, jakby widok zgodności. O co chodzi, bo pieniądze chcę wysłać na giełdę, a nic nie widać?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » wtorek, 9 lipca 2019, 09:28

rolph pisze: poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:37 @Hamas testowałeś może nowe funkcje?
tak, na szybko wszystko ok, ale ciekawe jak bedzie przy naglych zwrotach akcji typu P&D :idea: :roll:

pozywiom, uwidim :ugeek:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 9 lipca 2019, 14:50

@BitBay Ktoś coś u Was namieszał. Od wczoraj nie odświeża się wykres po zalogowaniu. Zmienia na domyślne 1D chociaż mam świeczki 30 min ustawione. Poprawcie to, bo wkurzające to jest za każdym razem rozszerzać i zmieniać na ustalony czas świeczki.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 9 lipca 2019, 14:55

tygrysek195 pisze:[mention]BitBay[/mention] Ktoś coś u Was namieszał. Od wczoraj nie odświeża się wykres po zalogowaniu. Zmienia na domyślne 1D chociaż mam świeczki 30 min ustawione. Poprawcie to, bo wkurzające to jest za każdym razem rozszerzać i zmieniać na ustalony czas świeczki.
Mam ten sam problem, dodatkowo jak ustawiłem na 1h to cały czas miałem godzinę 10:00 chociaż była już 12:00

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 9 lipca 2019, 15:54

@tygrysek195, @liseklsk Prosimy upewnić się czy na waszych wykresach jest ustawiona odpowiednia strefa czasowa.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości