Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:41

Tak humorystycznie to bitbay sam stwierdzil ze zadaniem dzialu bezpieczenstwa jest.... zapobieganie odzyskaniu srodkow :D

Obrazek

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:41

Jakby kogoś interesowało BSV dostępne jest już na bitbay.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Connemara » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:43

liseklsk pisze:[mention]trojekxx7[/mention] dostałeś zaproszenie od P.Suszka do Katowic oraz zwrot kosztów. Więc jak nie masz nic do ukrycia to jedź i załatw sprawę na miejscu.
Nie, nie dostał. Fejsbunio ani wykop to nie jest miejsce na prowadzenie korespondencji z klientem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:50

@Connemara Masz rację. Więc niech czeka dalej i nie jedzie robić tam awantury. Lepiej dodać posta na forum albo na wykopie. Kończę wypowiedzi na temat tej sprawy i czekam na rozwój sytuacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Connemara » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:55

liseklsk pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:50@Connemara Masz rację. Więc niech czeka dalej i nie jedzie robić tam awantury. Lepiej dodać posta na forum albo na wykopie. Kończę wypowiedzi na temat tej sprawy i czekam na rozwój sytuacji.

Ja się odnośnie "standardów" "obsługi" tej "giełdy" wypowiadałem kilka razy.
Sprawa mnie nie dotyczy, teraz tylko grzeję popcorn i obserwuję.
A odnoszę się tylko do jednego aspektu sprawy (nie oceniam zasadności tego żądania klienta) - jak wysyłasz zapytanie przez ticket, albo maila oficjalnego firmy, to oczekujesz odpowiedzi tym samym kanałem (albo np. pisemnie).

Jak byś napisał reklamację do banku - dajmy na to DolarBank - że ci zniknęło z karty (konta) 10.000 zł i prosisz o wyjaśnienie, to byłbyś zadowolony, jakby DolarBank ci "odpowiedział" na swoim kanale FB? Albo na Instagramie? Albo nie wiem - kurka wodna - na Tinderze?

PS. nie oceniam zasadności. Nie oceniam motywów. Nie oceniam prawdy. Nie znam jej. Oceniam tzw. customer care i sposób prowadzenia komunikacji z klientem. Tak już zupełnie na boku, jakbym miał ocenić z punktu widzenia biznesowego sposób komunikacji BitBay to w pierwszej kolejności bym pomyślał (ale nie myślę tak, oczywiście), że komunikacją i obsługą klienta zajmują się tam osoby z dofinansowaniem z PFRON. W drugiej kolejności bym pomyślał, że ktoś celowo w taki sposób prowadzi komunikację, żeby... nie wiem... coś zrobić z biznesem? Tak tylko gdybam. Ale to ja tylko.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:59

@Connemara niestety giełdy czasem nie są poważne w tym co robią. Co do supportu BB nie będę się wypowiadał ale jak wchodził BB 2.0 a to co jest dziś no to chyba wszyscy wiedzą jak jest. Kiedyś przez tel szło załatwić chociażby ręczne księgowanie środków. Dziś Pani na infolinii potrafi czytać tylko regułki.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:07

Uzywacie w oficjalnym oświadczeniu stwierdzenia, ze "ZABRALIŚCIE 150,000zł". Brawo, strzał w kolano.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:15

Szuszek napisał też że użytkownik twierdzi że został "bezzasadnie okradziony" - czyli sugerują że istnieje "uzasadniona kradzież". Facepalm.png

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:29

Giełda działa, nikt inny chyba się nie skarży na przetrzymywanie środków. Jeśli ktoś ma wątpliwe sumienie, to musi się liczyć z pośrednikami. Bitbay ma wyjątkowo duży potencjał i wypracowaną markę, więc nie wiem czemu mieliby się zwijać. Trzeba przyznać, że z 800 000 aktywnych użytkowników, grających jest ze 30
Myślę, że wszyscy chcieliby wiedzieć, czym spowodowane są nagłe, nieplanowane, zaplanowane przerwy techniczne- już pomijając fakt, że pojawiły się w perfekcyjnym momencie i teraz pewnie wszyscy zamierzają się od Was wynieść

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:46

1235674 pisze:Giełda działa, nikt inny chyba się nie skarży na przetrzymywanie środków. Jeśli ktoś ma wątpliwe sumienie, to musi się liczyć z pośrednikami. Bitbay ma wyjątkowo duży potencjał i wypracowaną markę, więc nie wiem czemu mieliby się zwijać. Trzeba przyznać, że z 800 000 aktywnych użytkowników, grających jest ze 30
Myślę, że wszyscy chcieliby wiedzieć, czym spowodowane są nagłe, nieplanowane, zaplanowane przerwy techniczne- już pomijając fakt, że pojawiły się w perfekcyjnym momencie i teraz pewnie wszyscy zamierzają się od Was wynieść
Dodali BSV. Pewnie dlatego była ta druga przerwa. Myślę że dodali aby nie było większej afery kręconej. Więc jakoś pozytyw jest z tej sytuacji.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:47

@1235674
Np dzisiejsze - dodaniem BSV oraz kilkuminotowa awaria po prowadzeniu immediate or cancel dla wybranej grupy betatesterów.
Jutro dochodzi kolejne krypto.
W środę wchodzi kolejne.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 20:17 przez teamfm, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:54

Tutaj ktos twierdzi ze od 7 miesiecy nie odzyskal srodkow. Dzisiaj odpisal w temacie aby zaaktualizowac

https://www.wykop.pl/wpis/32848259/mirc ... -135689463

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 20:09

Po prostu 7 miesięcy go weryfikują, jak skończą to odzyska kasę.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 21:58

@teamfm orientujesz się może jakie to coiny? miał BB dawać znać tutaj a info brak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: janku66 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 22:11

@BitBay rozdzielacie BCH i BSV?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:23

@lisek Orientuję się - niemniej jednak nie mogę podać info - oba będą z Top30 - a nie tylko shitcoiny :P

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:34

@teamfm rozumiem. Tylko nie rozumiem dlaczego BB to ukrywa i jest to taką tajemnicą i dlaczego wybrani wiedzą. Widocznie BB ma ochotę sam zarobić w pierwszych minutach dodania nowego coina, jak kurs będzie zawyżony. Ciekawe jak się dostać do grona wybranych, którzy wiedzą co to będzie. Na FB się dowiedziałem że nie mogą zdradzić co to, tylko wybrańcy mają takie info.
Większość giełd raczej chwali się tym co dodaje. Więc nieliczny już się przygotowali, łącznie z BB i będą sobie robić zyski. Zawsze po wprowadzeniu nowego coina, cena w PLN jest dosyć sporo zawyżona.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » wtorek, 29 stycznia 2019, 10:12

liseklsk pisze: wtorek, 29 stycznia 2019, 09:34@teamfm rozumiem. Tylko nie rozumiem dlaczego BB to ukrywa i jest to taką tajemnicą i dlaczego wybrani wiedzą
Przestańcie tak jeździć po tym BB. Informacja o wprowadzeniu BSV powinna znaleźć się w waszej poczcie (używanej do kontaktów z BB).
Ważniejsze dla mnie a może i bardzo wielu innych, jest wprowadzenie automatyzmu w części operacji. Wpłacam PLN na BB a giełda na podstawie pierwotnego, jednorazowego zlecenia kupuje za to określoną na początku (nie każdorazowo) kryptowalutę. Chociaż tyle mogli by wprowadzić. Pełnia szczęścia będzie gdy jeszcze będą przelewać tą kryptowalutę na wskazany adres bez kolejnych zleceń. Dziwi mnie że takie ergonomiczne ułatwienie ich pracy nie może się przebić.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 29 stycznia 2019, 10:14

@liseklsk zostać betatesterem - wtedy do wszystkiego masz szybciej dostęp, ale wymaga feedbacku technicznego - a podpisana klauzula poufności nie zezwala na udzielenie informacji o jakiejkolwiek nowości.
Niemniej jednak tak jak piszą o nowościach w nowych krypto oraz innych technicznych - to tak będą już całkiem niebawem

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 29 stycznia 2019, 10:39

@ikswodnal Nie chodzi o BSV tylko dwa nowe coiny, które mają dodać. Jeden dziś a drugi jutro.
@teamfm Dzięki za info. Po prostu mógł BB nie pisać tutaj że będzie informował o nowych coinach a potem robi z tego wielką tajemnicę.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości