Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:27

Zajebiste postępowanie BitBay :D Na facebooku, gdzie poszkodowany nie ma fb, Suszek zaprasza do siebie w poście oskarżając Klienta, że czuje się okradziony :D A kontaktu bezpośredniego z Klientem (chyba) nie było. Cytując nowomowę młodzieżową (adminów przepraszam za słownictwo w memie) :

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:29

BitBay pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:18 Oficjalne oświadczenie w sprawie Użytkownika trojekxx7 można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.wykop.pl/link/4770921/bitba ... iadczenie/
„Wchodzimy na giełdę”? Jaką? IPO czy podobnie do Bitmarket?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:38

Marszałek pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:26A Sylwek WZYWA a nie prosi o spotkanie w celu wyjaśnienia sprawy. Co za buc.


No z tym wzywaniem to ciezko sie nie zgodzic ;-) Ale jak widac cos juz ruszylo wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. @trojekxx7 Sugerowalbym ci abys zabral ze soba lokalnego prawnika.

Odpowiedz naszego poszkodowanego ktory twierdzi ze wielokrotnie oferowal sie ze przyjedzie do Katowic:

Obrazek

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:45

Chyba bitbay sie zabawia w bitcurexa. Janik tam dyrektor blokuje pieniądze bo ma przypuszczenie...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:45

@prap0n oby nie brał tego co pisał to pismo :D

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:47

Sam właśnie szukałem także przekazuję dalej - jak usunąć konto na BitBay: https://bitbay.net/en/helpdesk/my-accou ... ay-account
Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:51 przez Marszałek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Carvi » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:49

spoko odpisuja z namowa pozostania. a potem jak cos i tak 5 lat trzymaja dane!

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:50

Swoją drogą BitBay napisali na wykopie że wprowadzą dźwignię.
Pierwszy raz o tym wspominali jeżeli mnie pamięc nie myli w wakacje 2016 - no to w końcu się doczekamy ;)

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:57

Awesomist pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:50Swoją drogą BitBay napisali na wykopie że wprowadzą dźwignię.
Co ci z dźwigni jak kasy nie wypłacisz.
Jaroslaw pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:45Chyba bitbay sie zabawia w bitcurexa. Janik tam dyrektor blokuje pieniądze bo ma przypuszczenie...
Jeśli wiedzą o przestępstwie a nie zgłosili tego na policję to mogą ponieść odpowiedzialność karną.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:59

@Marszałek ile jest spraw że nie wypłacają kasy?
To jest pojedynczy przypadek i nie znamy wszystkich faktów. Jakoś nikt więcej nie pisze, że ma podobny problem i jego wypłata siedzi od miesięcy w próżni.
Gdy padały giełdy to wypłaty padały wszystkim, były opóźnienia itd na ogromną skalę. A tu mamy tylko (ale i aż dla jednej osoby) 150tys.
Dla BB to pewnie są drobne jeżeli ich wolumen jest prawdziwy.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:10

Awesomist pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:59 Dla BB to pewnie są drobne jeżeli ich wolumen jest prawdziwy.
Jest zapewne tak samo prawdziwy jak 800 tysięcy aktywnych użytkowników:) Wejdź do orderbooka i obserwuj handel, zobaczysz jak naturalnie on wygląda:) Sprawa jest jasna, nie wyjaśnili sprawy od miesięcy, dopiero afera sprawiła że łaskawie się odezwali i to nie do osoby zainteresowanej ale na FB:) Mogą wypłacić, mogą nie wypłacić, chcesz grać z rosyjską ruletkę - powodzenia.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:16

Ciekawe czy dojdzie do spotkania. Jakbym nie miał sobie nic do zarzucenia, wsiadłbym w samolot i wybrał się do Katowic. P. Suszek zwraca koszty. Jeżeli natomiast użytkownik ma coś do ukrycia i obawia się spotkania ze smutnymi panami to na spotkanie się nie wybierze.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:19

liseklsk pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:16P. Suszek zwraca koszty
Pan Suszek WZYWA, trzeba lecieć przez całą Polskę, stracić 2 dni (pewnie robocze) a on obiecuje tylko zwrot kosztów dojazdu? Na jego miejscu PROSIŁBYM o spotkanie, oferując zadośćuczynienie za straty moralne, zwrot kosztów prawnika, zwrot za dojazd i zwrot za utracone korzyści.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:22

@Marszałek Rozumiem ze masz dowody iż środki pochodzą z legalnego źródła, dlatego na miejscu P. Suszka padłbyś na kolana i błagał o wybaczenie. Skoro dostał zaproszenie do siedziby znaczy że BB raczej jest pewny swojego zdania. Ja nie widziałbym problemu pojechać do siedziby, tym bardziej że na Wykopie w oświadczeniu napisali że otrzyma rekompensatę za tak długi czas oczekiwania jeżeli środki pochodzą z legalnego źródła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:28

@liseklsk

W tej sprawie nie chodzi o srodki, a o weryfikacje jego tozsamosci. Przynajmniej tak wynika z oswiadczenia BB.

//No wedlug tego co pisze uzytkownik to juz proponowal sie z wyjazdem, wiec chyba na to przystanie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:35 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:33

@prap0n dlatego ja bym pojechał i przedstawił się osobiście. Otrzymał zwrot za podróż oraz stracony czas i rekompensatę za przetrzymywanie środków bezpodstawnie (sam BB taką rekompensatę na wykopie zaproponował).

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 stycznia 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trojekxx7 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:35

Panowie czy naprawdę myślicie że ja nie proponowałem że podjadę do Katowic przy takiej sumie? Parokrotnie pytałem czy mogę. Pan Sylwester "wzywa" osobę która twierdzi że jest okradziona(czy ja gdziekolwiek napisałem że ktoś mnie okradł? ). Dodatkowo robi to przez fb, którego nie mam. Tak szczerze to to na pewno on do mnie pisze? Panie Sylwestrze to ja proszę (nie wzywam) do kontaktu np poprzez maila, chciałem uniknąc szarpania się na oczach tysiąca widzów i załatwić sprawę polubownie. W zasadzie jedynie pytam co się dzieje z moimi pieniędzmi, Pan już jest nastawiony wrogo i wkłada mi w usta słowa których nie wypowiedziałem. Z chęcią umówię termin spotkania, jeśli również zagwarantuje mi Pan, że będzie tam Pan oraz jeśli okaże się że jestem realną postacią z niepodrabianym dowodem osobistym a pieniądze nie mają znamion przestępstwa to otrzymam je.. Bo póki co krzyczy Pan w świat do kogoś (chyba do mnie ale nie wiem? ), i bardzo naciąga fakty, więc nie jestem przekonany czy to robi Pan pod publiczkę czy naprawdę chce Pan się ze mną rozliczyć. Tak jak mówię z chęcią przyjadę. Do Gdańska też zapraszam, ugoszczę Pana, i stawiam obiad! Naprawdę nie chcę się kłócić i atakować, staram się sprawę wyjaśnić bez agresji. Moje posty wynikają z braku sił i pomysłu co dalej skoro metody komunikacji sugerowane przez Waszą giełdę zawiódł. Cieszę się jednak, że zabrał Pan głos bo zaczynam wierzyć że ta sprawa będzie miała finał w przyszłości która nie będzie ciągnęła się latami. Tak jak mówię, zapraszam (nie wzywam) do kontaktu, z chęcią umówię termin spotkania i przyjadę

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:37

@trojekxx7 Napisz na FB bądź tutaj PW, chociaż tutaj to już chyba rzadko zagląda. Umów się, jedź i wracaj z pieniędzmi a potem pokaż że to BB leciał sobie w kulki. Jeżeli jesteś szczery i uczciwy to życzę Tobie aby wszystko dobrze się skończyło. Wtedy również pomożesz innym w ocenie tej sytuacji. Teraz to jest pomieszanie z poplątaniem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:39 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 stycznia 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trojekxx7 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:39

@liseklsk @liseklsk Nie mam fb, ale założę, tylko czeu Pan Sywester nie odezwie się do mnie mailem? Z chęcią podjadę jak tyko nawiąże kontakt.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:40

@trojekxx7 Nie wiem kolego. Robimy już tu trochę śmietnik i za chwilę się jakiś mod wkurzy. Wszyscy znamy sytuację i czekamy na jej finał. Oby pozytywny.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości