Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:06

@mudol jeżeli chodzi o pieniądze to tak czytam każdy punkt regulaminu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:12

Czyli na każdej giełdzie gdzie grasz czytałeś regulaminy od a do z, a także lokalne prawo (finansowe?) Gratulacje i szacun:)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:14

I popsuliśmy BitBay.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:17

Ktoś tę zapowiedź przerwy technicznej widział czy to może ja po prostu wietrzę spisek?
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zdch » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:20

Niezapowiedziana, zaplanowana przerwa techniczna? :)

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:25

Dziwnie to teraz wygląda. Najpierw afera pełną gębą na cały kraj, ludzie być może zaczęli wypłacać pieniądze dmuchając na zimne a teraz mamy tę dziwną przerwę techniczną. Na FB i na telegramie nie widziałem ogłoszenia o planach konserwacyjnych, BB jak zwykle - słaby kontakt a jeśli już coś napiszą to tylko frazesy z obszernego katalogu copy&paste.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: supersonic82 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:26

czytam was i nie znalazłem :arrow: czy ktoś z was wypłacił dzisiaj kase i wszysko przebiegło sprawnie?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:28

@Marszałek patrzyłem na portfele to jakoś zbytniego szaleństwa nie było, sam wypłacałem z 20 minut temu ETH na OKex i poszło bez problemu. Trochę sobie strzelają w kolano w takiej sytuacji robić przerwę bez zapowiedzi.
Z FB: "Informujemy, że obecnie mogą występować chwilowe utrudnienia w dostępie do platformy oraz API."
@supersonic82 ja dziś wypłacałem, ostatnia wypłata jakieś 20-30 minut temu i poszło ok
Już działa
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:32 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: supersonic82 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:31

ja się nie dzwinie że jest przerwa, bo być może jest panika i ludzie rzucili się masowo, nie dziwie się temu, a BB jest sam sobie winny, jak można kogoś tak olewac przez tak długi okres czasu, to jest zachowanie karygodne. czy ktoś z was wypłacił PLN na konto, myślę że to jest bardzo istotne pytanie :?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:33

@supersonic82 albo mieli jakiś mały atak, specjalnie obserwowałem portfele i nie widziałem jakichś masowych wypłat. Może trochę na ETH więcej niż zawsze
Znowu przerwa :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:18

Oficjalne oświadczenie w sprawie Użytkownika trojekxx7 można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.wykop.pl/link/4770921/bitba ... iadczenie/

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 stycznia 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: trojekxx7 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:22

https://www.wykop.pl/link/4770921/bitba ... iadczenie/

ja tyko dodam że wyjaśniacie ponad 1,5 miesiąca, nie pytają mnie o nic, nie rozmawiając ze mną, nie odpowiadając adwokatowi. Nie powiedzieliście też mi na czym polegają Wasze podejrzenia.

Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
i dalej pusto na mojej skrzynce, nawet teraz nie rozmawiacie ze mną..

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:27

@BitBay bardzo malo konkretow w Waszym wyjasnieniu...
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:30

BitBay jaki jest maksymalny czas przetrzymywania przez was środków? Do usranej śmierci? Macie gdzieś to w regulaminie swoim ze możecie sobie zatrzymać czyjeś pieniądze? Wypłacam od was cale krypto i narciarz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:34

Ktos dobrze napisal jak brzmi to oswiadczenie w wersji skroconej:

"Nie mozemy powiedziec od kogo zalezy termin rozwiazania Pana sprawy.
Nie wiem kiedy Panu oddamy. Takie jest prawo i musimy przestrzegac. Sorki. Wroc Pan za rok"

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: emceef » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:44

Czyli co, unikamy bitbaya?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:16

SS wzywa poszkodowanego na spotkanie
https://www.wykop.pl/link/4770921/comme ... t-62513965

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:42 przez eD2k, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:17

@trojekxx7 dostałeś zaproszenie od P.Suszka do Katowic oraz zwrot kosztów. Więc jak nie masz nic do ukrycia to jedź i załatw sprawę na miejscu.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:24

No to jak dla mnie BitBay się dobrze zachowuje - zobaczymy jaka będzie odpowiedź.


Plus z przymrużeniem oka :D



Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:26

Podsumowując:

- @trojekxx7 mówił prawdę, zablokowano mu środki na bardo długo, BitBay unika z nim kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy
- przetrzymują pieniądze użytkownika w dużej kwocie i odzywają się dopiero kiedy zaczął się szum medialny
- robią z niego heheszki na wykopie i mówią o "innych sprawach które okazały się oszustwami" wiedząc że jego sprawa jest prawdziwa

Kto chce niech dalej używa tego czegoś, ja wysiadam. Niech sobie zostaną ze swoimi shitcoinami xinami, futrami i się bujają. Kompletny brak profesjonalizmu, nieliczenie się ze społecznością, brak przejrzystości i brak bezpieczeństwa użytkownika, brak wiedzy technicznej, ciągłe "prosimy o cierpliwość", ciągłe absurdy = dyskwalifikacja z rynku. Słabi muszą wymrzeć.

A Sylwek WZYWA a nie prosi o spotkanie w celu wyjaśnienia sprawy. Co za buc.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:29 przez Marszałek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: the_prince i 13 gości