Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: diffarek » środa, 25 kwietnia 2018, 23:46

Witam
Szukałem opcji "sprzedaży awaryjnej" w przypadku spadku kursu o daną wielkość np. "LSK o 2 zł".
Znalazłem na stronach BitBay info o zleceniu typo STOP MARKET. Z opisu funkcjonalność chyba taka jak szukam ale na stronie jest info "WYSTAWIENIE OFERT TYPU "STOP MARKET" TYMCZASOWO WSTRZYMANE".
Wiadomo coś kiedy to wróci? Jest jakaś inna podobna funkcja?
Przydałoby się coś takiego jak kurs leci na łeb na szyję a człowiek nie usłyszy alarmów z aplikacji w telefonie.

Pozdrawiam

... przeszukałem teraz forum i widzę, że nie tylko ja mam ten problem :(

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: user300 » piątek, 27 kwietnia 2018, 18:06

@Bitbay obiecywal aplikacje do obliczenia podatku do konca kwietnia, kiedy bedzie dostepna? mam nadzieje ze nie w pon 30.04 o 23:50...

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 27 kwietnia 2018, 18:08

user300 pisze: @Bitbay obiecywal aplikacje do obliczenia podatku do konca kwietnia, kiedy bedzie dostepna? mam nadzieje ze nie w pon 30.04 o 23:50...
W prima aprilis 2019.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TrekStar » sobota, 28 kwietnia 2018, 21:01

Udostępnili narzędzie, za 65 zł, ale jaja. 2 dni przed końcem kwietnia, w dodatku 1 dzień to niedziela. Ja i tak z BB nie będę korzystał , dopóki nie przeniosą się do normalnego kraju. Nie widzę świetlanej przyszłości dla krypto jeśli sam premier porównuje Bitcoina do AmberGold.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Skrilex » niedziela, 29 kwietnia 2018, 03:54

TrekStar pisze: Udostępnili narzędzie, za 65 zł, ale jaja. 2 dni przed końcem kwietnia, w dodatku 1 dzień to niedziela.
W dodatku: "Wyliczenie ma charakter informacyjny i nie stanowi opinii prawnej czy podatkowej. Użytkownik sam musi podjąć decyzję, która z metod jest właściwa, ponieważ na użytkowniku spoczywa obowiązek prawidłowego wyliczenia i rozliczenia podatków." :D
Nie chce uzywac tutaj slow spolecznie uwazanych za obelżywe, wiec powiem tylko: to po prostu wstyd i żenada! @BitBaju, moze za chwile wprowadzicie jeszcze oplate za kazdorazowe logowanie sie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » niedziela, 29 kwietnia 2018, 09:43

Trochę przesadzacie,
Bitbay nie musiał robić żadnego narzędzia, trudno mi powiedzieć też czy ten koszt jest realny, ale na pewno jego przygotowanie nie było darmowe...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ahr » niedziela, 29 kwietnia 2018, 11:12

Czy ktos przeslalby na moj portfel BitBay BTC/LTC w kwocie 80 zl? nie mam srodkow na koncie, a chce zobaczyc, co mi wyliczy raport, zrobie przelew na konto, pozdrawiam

Dodano po 1 godzinie 26 minutach 11 sekundach:
skorzystalem z raportowania BitBay'a, nie moge pobrac zadnego pliku z linku, jest to samo, co od kilku dni mam z historia transakcji: "Ten plik jest niebezpieczny, dlatego został zablokowany przez chrome." ktos ma podobnie? macie to takze z historia wyeksportowana do pliku csv itp


po kilku minutach, zaden z linkow nie dziala "{"status":"Fail","messages":["INVALID_DOWNLOAD_TOKEN"]}"
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 kwietnia 2018, 13:04 przez Ahr, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » niedziela, 29 kwietnia 2018, 12:47

Ahr pisze:
skorzystalem z raportowania BitBay'a, nie moge pobrac zadnego pliku z linku, jest to samo, co od kilku dni mam z historia transakcji: "Ten plik jest niebezpieczny, dlatego został zablokowany przez chrome." ktos ma podobnie? macie to takze z historia wyeksportowana do pliku csv itp
Wyłącz to sobie w Chrome: https://forum.pcformat.pl/Google-Chrome ... ac-pliku-t
Albo użyj Firefoxa.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redlumek » niedziela, 29 kwietnia 2018, 17:24


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 2 maja 2018, 17:28

Piękna historia, żeby tylko nie skończyła się jak wszystkie.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mosteque » środa, 2 maja 2018, 17:36

@zdch, tutaj piękna. A w mediach rządowych to cwaniaczek, co nakradł tych bitkojnuf, prąd marnuje i zamiast normalnie pracować to kombinuje i jeszcze podatków nie chce płacić...

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » wtorek, 8 maja 2018, 23:17

było jakieś info o obecnej przerwie technicznej?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 8 maja 2018, 23:25

tarpan pisze:było jakieś info o obecnej przerwie technicznej?
Było info na stronie

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ThaFog » wtorek, 8 maja 2018, 23:40

Hej wszystkim, chciałbym się zapytać jaką giełdę (polską, lub zagraniczną) polecacie na ten moment najbardziej? Czytałem dużo negatywnych opinii o BitBay, Bittrex, i innych i sam już nie wiem na którą się zdecydować :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » wtorek, 8 maja 2018, 23:57

tarpan pisze: było jakieś info o obecnej przerwie technicznej?
do 1 w nocy maja nightpauze

"Planowana przerwa techniczna od 23:00 w dniu 8.05.2018 do 01:00 w dniu 9.05.2018. Przepraszamy za utrudnienia."

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: benq » piątek, 11 maja 2018, 21:15

Bitbay przenosi się na Maltę.


@Bitbay, Jak wyglądają negocjacje z KAS i sprawa naszych danych?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 13 maja 2018, 10:03

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05730.html

Przenosiny oficjalnie ogłoszone. Pytanie, czy Rachunki w PLN dalej będą obsługiwane, czy zostanie USD - EUR?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Blebleble » niedziela, 13 maja 2018, 10:26

ThaFog pisze:Hej wszystkim, chciałbym się zapytać jaką giełdę (polską, lub zagraniczną) polecacie na ten moment najbardziej? Czytałem dużo negatywnych opinii o BitBay, Bittrex, i innych i sam już nie wiem na którą się zdecydować :P
Hej. Binance jest w porządku.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » niedziela, 13 maja 2018, 15:10

skoro handel na rynku EURO i USD jest darmowy a sprawa wpłaty/wypłat tak długo nierozwiązana to prowizje nie powinny być w ogóle liczone bo nie wiadomo kiedy będą zwrócone. Obecny stan to jednak przetrzymywanie moich pieniędzy i brak dysponowaniu nimi (chodzi o te pobrane prowizje, które mają być zwrócone).
Oczyiwiście to, że handel darmowy jest na plus ale rozwiązanie sprawy kiepskie bo przecież można było z automatu te prowizje wyłączyć. Jeszcze te przenosiny giełdy - jaką ja mam gwarancję, że BB wywiąże się ze zwrotu?

Dodano po 2 godzinach 55 minutach 39 sekundach:
PS. Poza tym nigdy nie zrozumiem absurdu tej giełdy i jej graczy (lub ich kiepsko działających botów). Np BTC na innych giełdach wybija na chwilę, po czym spada poniżej tego wybicia - na BB też wybija, ale już nie spada do początkowej ceny - co więcej - dalej rośnie gdy gdzie indziej spada :p . Nie wiem ale chyba na tej giełdzie jest "prężnie działająca" grupa frajerów lubiących straty. Oczywiście można to wykorzystywać, ale męką jest kupowanie rozważne i szukanie dołka.

Gdy czytam, że to jest największa giełda w Europie i 6 na świecie to od razu kojarzy mi się wyścig na 6 zawodników - 5 ukończyło już bieg w normalnym czasie a 6 dopiero w połowie drogi :p Opieranie wniosków i miejsca giełdy na wolumenie prowadzi do fałszywych optymistycznych wniosków. Tu jest tylko kilka walut, rynki płytkie (stąd absurdy cenowe). Podczas gdy na normalnej czołowej giełdzie różnice w cenach kup/sprzedaj są kilkucentowe i zawsze możesz kupić/sprzedać tracąc tylko prowizję gdy wybicie jest fałszywe to na BB czasem te różnice sięgają nawet kilkuset złotych - kupowanie to hazard do potęgi. Jedynym rynkiem jako tako działającym jest rynek BTC - gdzie indziej możesz czekać nawet kilka godzin na transakcję (przez ten absurdalny spread bo cena musi gdzie indziej urosnąć by opłacało się kupić lub znacznie spaść by sprzedali sami).
Reasumując - jeśli to tak znacząca giełda w Europie to Europa cienko przędzie w kwestii kryptowalut, bardzo cienko.
Oczywiście można to wykorzystywać, ale hazard do potęgi to nie jest moje ulubione zajęcie - wolałabym gdyby ta giełda miała rynki głębsze i podobne do giełd z prawdziwego zdarzenia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 14 maja 2018, 13:13

@tygrysek195 tak, rachunki w PLN będą działać tak, jak dotychczas i nadal będą w Polsce. Same przenosiny nie będą inwazyjne dla naszych klientów.

@Lais środki naszych użytkowników będą bezpieczne. Wszystkie zobowiązania, również te dotyczące zwrotu prowizji w przypadku handlu USD i EUR, zostaną spełnione. Co więcej, przeniesienie na Maltę umożliwi nam szybsze przywrócenie rachunków EUR i USD.

Wkrótce będziemy publikować szczerze informacje na temat procesu przenosin na Maltę.

Dodano po 1 godzinie 12 minutach 56 sekundach:
@benq,

Dane naszych Użytkowników w dalszym ciągu nie zostały nigdzie przekazane. O postępach będziemy Was na bieżąco informować.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości