Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » sobota, 30 grudnia 2017, 11:51

Dekoin pisze:Żeby było "ciekawiej" wylogowywanie nie działa wiesza się i wisi dopiero przyciskiem z poziomu ustawienia bezpieczeństwa ( i też nie zawsze) działa.
Sprawdź sobie swojego kompa lepiej zamiast wieszać psy na giełdzie. To co opisujesz to problem przeglądarki a nie giełdy.

Korzystam na Win10 / Egde, Ubuntu 16.04 / Firefox, Win7 / Opera i jakoś na żadnym sprzęcie nie mam opisanych problemów.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Dyskutant
Posty: 197
Rejestracja: 28 października 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: house11 » sobota, 30 grudnia 2017, 12:11

@BitBay, Kiedy zrobicie historię transakcji w pliku csv ? Potrzebuję tego by rozliczyć się z polskim fiskusem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 30 grudnia 2017, 12:12

house11 pisze:@BitBay, Kiedy zrobicie historię transakcji w pliku csv ? Potrzebuję tego by rozliczyć się z polskim fiskusem.
Kilka postów wyżej jest informacja że do 15 stycznia.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » sobota, 30 grudnia 2017, 12:42

ExcaliburPLL pisze:
Dekoin pisze:Żeby było "ciekawiej" wylogowywanie nie działa wiesza się i wisi dopiero przyciskiem z poziomu ustawienia bezpieczeństwa ( i też nie zawsze) działa.
Sprawdź sobie swojego kompa lepiej zamiast wieszać psy na giełdzie. To co opisujesz to problem przeglądarki a nie giełdy.

Korzystam na Win10 / Egde, Ubuntu 16.04 / Firefox, Win7 / Opera i jakoś na żadnym sprzęcie nie mam opisanych problemów.
O mojego kompa się nie przejmuj najnowszy chrome, wyczyszczone wszystkie ciastka i cache, zero dodatków.
Raz działa, raz nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » sobota, 30 grudnia 2017, 12:50

Nie przejmuję się. Jednak na tym forum często widzę posty: BB jest zły i niedobry, ich system nie działa, nie handlujcie tam, to złodzieje itd. itp.

Parę dni później ta sama osoba pisze, że problem rozwiązany ale już przyznać, że to jego wina to nie.

Nadal uważam, że problem jest w 100% po Twojej stronie ale ze zrozumiałych względów nie udowodnię, bo i jak.

Sprawdź sobie najlepiej na innym komputerze. W ostateczności na smartfonie...
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » sobota, 30 grudnia 2017, 13:15

Dekoin pisze:Oświeć mnie w jaki sposób to robisz skoro na same depozyty do zagranicznych giełd czeka się od kilku do kilkunastu dni...
@Dekoin, Oświecę Cię. Chodziło mu zapewne o przelewy krypto. Świadczy o tym zdanie:
swietymikolaj pisze: Teraz poczekam spokojnie kilka dni, aż ceny sie zrównają i wtedy wrócę na Bittrex.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » sobota, 30 grudnia 2017, 13:39

@Krzychu K, Ok tylko mają przelewy krypto do arbitrażu ? Przecież chcąc ponownie fiaty zamienić w krypto musi zapłacić tą porąbaną cenę (chyba, że zakłada ślepo że to się zmieni) więc na jedno wychodzi.
@ExcaliburPLL, stary dzięki za takie porady "sprawdź sobie na smartfonie" to ma mi działać na komputerze, nie korzystam z mobilnych urządzeń z zasady co do giełd.
Wszystko jest w najlepszym porządku z moim systemem jest to jedyna giełda z którą mam dziwne problemy.
Na FireFox jest nieco lepiej tj częściej działa niż nie działa.
Problem mam od wczoraj wcześniej tego nie było. Możliwe, że jutro zacznie działać tego nie wiem.
Zresztą nie zamierzam tracić swojego czasu na dyskusję o pierdołach i tak nie zamierzam już z tego korzystać i szczerze się dziwię ludziom który chcą płacić 5-10% więcej za kryptowaluty.
Nie tyczy się to tylko BitBay ale wszystkich giełd w PL, płynnośc tragiczna a ceny są po prostu z dupy...tak wiem są janusze chcące przepłacać więc o co chodzi....wiem wiem popyt podaż

ps. na tą chwilę 4 tyś różnicy w cenie za 1 BTC między BitStamp! Brawo my.

Nikogo nie hejtuję, nie życzę nikomu źle niech się rozwijają i poprawiają, ale póki co ja postoję obok.

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pietaszek » sobota, 30 grudnia 2017, 14:43

Niestety prowizje mają dość wysokie. Większość renomowanych giełd na świecie wciąga ich nosem.
Ostatnio zmieniony środa, 3 stycznia 2018, 11:37 przez Pietaszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ryco » sobota, 30 grudnia 2017, 15:38

Jest plan na prowadzenie pary XRP/PLN oraz IOTA/PLN?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: noyo » niedziela, 31 grudnia 2017, 16:31

@house11
house11 pisze: @BitBay, Kiedy zrobicie historię transakcji w pliku csv ? Potrzebuję tego by rozliczyć się z polskim fiskusem.
BitBay pisze:Informacja dla osób pytających o rozliczenia:
Pobieranie historii operacji jak i transakcji do pliku pdf do csv będzie dostępne maksymalnie do 15.01.2018r.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 68#p420383

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » niedziela, 31 grudnia 2017, 18:15

@BitBay ogólnie na Was nie narzekam, chociaż kilka razy moje ciśnienie mocno się podniosło, fakt, że nieraz wynikało to z niewiedzy, jako, ze jestem bardzo początkująca i dopiero poznaję działanie giełdy. Ale, Wasze niedotrzymane obietnice, szczególnie te odnośnie nowych krypto walut, sprawiają, że jesteście niewiarygodni. Nie pytam, kiedy coś wprowadzicie, bo nie powiecie prawdy.
Mimo wszystko, życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku, większego bezpieczeństwa giełdy, większego rozwoju a w życiu prywatnym wszelkiej pomyślności.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBusiness » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 15:52

@BitBay,
wszystkiego dobrego w Nowym Roku,

Jak działa system wypłat FIATów?
Dlaczego nie można anulować transakcji zleconej w sobotę temu skoro i tak nie wyszła dziś zapewne bo macie Państwo dzień wolny, banki też więc dlaczego przelew jest "zrealizowany" ?
Jeszcze do wczoraj był status oczekujący czyli co, że dziś "zrealizowaliście" Totalny bezsnes
Proszę o wyjaśnienie.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBusiness » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 17:04

@BitBay, dlaczego pokazuje na koncie że przelew został dziś "zrealizowany" wczoraj jeszcze tego nie było, przecież nikt dziś nie pracuje. Chciałem anulować nie mogę...bez sensu całkowicie bo ani środki rzeczywiście nie wyjdą i brak możliwości dysponowania. Proszę o wyjaśnienia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 17:40

Po grzyba realizujesz przelew w sobotę? Nie rozumiem. Wiadomo, że Polska jest 100 lat za (...) więc jak chcesz przelew na drugi dzień to realizuj wtedy gdy banki działają (pon-pt PRZED 9:00 wtedy na bank załapie się na pierwszą sesję)

Bez obrazy ale zlecasz przelewy w dziwnych porach a do giełdy masz pretensje, że kasa nie wychodzi.

Przypuszczam, że ich system "paczkuje" przelewy i status zrealizowane oznacza, że paczka została zrealizowana i wyeksportowana poza giełdę. Reszta to niestety oczekiwanie na banki. Nie da się anulować bo paczuszka wyszła... tak ja to rozumiem.

Jak jest naprawdę niech @BitBay napisze.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBusiness » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 18:00

@ExcaliburPLL, sam nie wiem po grzyba a może dlatego, że logiczne wydawało mi się to, że przelew nie wyjdzie dopóki nie rozpoczną pracy ?
Bez obrazy ale zlecasz przelewy w dziwnych porach a do giełdy masz pretensje, że kasa nie wychodzi.
Chyba nie zrozumiałeś treści posta, gdzie mam pretensje, że środki nie wychodzą w święta ?
Chodzi o coś zupełnie innego, dlaczego nie mogę anulować czegoś co i tak nie wyszło i prędko nie wyjdzie (najwcześniej jutro)

Może również dlatego, że nie ma (albo nie widzę) nigdzie informacji o tym jak ten system działa?
Mi się wydawało, że anulowanie nie jest możliwe dopiero PO rzeczywistym zleceniu przez nich wypłaty w banku.
Zakładając nawet że robią to kilka godzin wcześniej to dlaczego dzisiaj ? Dlaczego nie jutro dopiero kiedy giełda i banki zaczną normalną pracę?

Zostałem zmylony dodatkowo faktem, że kiedyś już weekend zlecałem minęło ~48 h i do poniedziałku rano nie było rzekomej "realizacji" mogłem spokojnie anulować więc zwiedziony własną interpretacją postąpiłem tak a nie inaczej.

Teraz już wiem, że realizację mam wykonywać rano "na ostatnią chwilę" w przypadku chęci zmiany decyzji.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkujący81 » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 20:36

Jak długo czeka się wysyłając BTC z BitBay na Bitrrex ile dajecie fee?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 21:09

KryptoBusiness pisze: Mi się wydawało, że anulowanie nie jest możliwe dopiero PO rzeczywistym zleceniu przez nich wypłaty w banku.
A skąd wiesz że przelew nie został faktycznie wysłany?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBusiness » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 21:23

@Krzychu K, bo nie pracują 1 stycznia zarówno BB jak i Banki polskie.
Chyba, że mówimy o dokonaniu zlecenia w jakiś sposób automatem to owszem jest to możliwe, ale z banku i tak wyjdzie dopiero jutro z tego co wiem okolo 12-13

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 22:39

@KryptoBusiness, owszem, nie pracują. Jednakże banki z bankowością elektroniczną dają możliwość zlecania przelewów kiedy się tylko chce. ;)
Więc wystarczyłoby by ktoś z bitbay nadał przelew. Nie zmienia to oczywiście faktu że banki i tak zaczną go przetwarzać dopiero jutro.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBusiness » wtorek, 2 stycznia 2018, 02:18

@Krzychu K,
jednakże banki z bankowością elektroniczną dają możliwość zlecania przelewów kiedy się tylko chce. ;)
No ameryki nie odkryłeś delikatnie mówiąc, ja piszę o czymś zupełnie innym. Szanujmy się i mówmy o konkretach a nie o tym, że w zimę pada śnieg.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości