Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jvri » środa, 13 grudnia 2017, 13:35

@up krypto to nie zło, ale giełda która nie ogarnia przelewów już tak. ETH ma swoje ATH, mój zarobek właśnie idzie się dymać, bo moje ETH wiszą w powietrzu. Myślisz, że nie warto przed tym ostrzegać? Nie mówię, że inne giełdy są bez wad, dlatego trzeba ostrzegać by ludzie świadomie (znając jej potencjalne problemy) wchodzili na daną giełdę.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lolexd » środa, 13 grudnia 2017, 13:54

Jvri pisze: @up krypto to nie zło, ale giełda która nie ogarnia przelewów już tak. ETH ma swoje ATH, mój zarobek właśnie idzie się dymać, bo moje ETH wiszą w powietrzu. Myślisz, że nie warto przed tym ostrzegać? Nie mówię, że inne giełdy są bez wad, dlatego trzeba ostrzegać by ludzie świadomie (znając jej potencjalne problemy) wchodzili na daną giełdę.
w takim razie czekamy na eth razem : )
dodzwoniłem się do bb, klasycznie - bo jakżeby inaczej, powiedziano mi że wczoraj rozwiązano problem i do dzisiejszego wieczora wszystko będzie zaksięgowane :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Golempl » środa, 13 grudnia 2017, 14:02

Podzielę się też swoją przygodą, 6 grudnia wyszło z bitbay do dziś nie doszło , tłumaczą przeciążeniem sieci, owszem była jak cryptokitty było na topie, no ale każdy podnosi gwei , nawet na 80 i przelew leci w 2 minuty, koszty to groszowe. Niestety do dziś nie dotarło. Kolejka 20 ludków na infolini.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Roki » środa, 13 grudnia 2017, 15:48

Golempl pisze:Podzielę się też swoją przygodą, 6 grudnia wyszło z bitbay do dziś nie doszło , tłumaczą przeciążeniem sieci, owszem była jak cryptokitty było na topie, no ale każdy podnosi gwei , nawet na 80 i przelew leci w 2 minuty, koszty to groszowe. Niestety do dziś nie dotarło. Kolejka 20 ludków na infolini.

Dzisiaj po 6.5 dobach dotarło Eth na binance. Wszystko dobrze tylko szkoda że tak długo... Podsumowanie...
-support mejlowy na plus. Szybko odpisywali aczkolwiek słowa kiedy sprawe rozwiążą nie dotrzymali.
-kontakt na portalu w osobie bitbay
Na minus :
-niedziałający czat
-za długo czas przelewu
@bitbay dziękuje że wkoncu mam swoje Eth wkoncu. Szkoda że tak późno bo nie przecze że trochę boję się teraz słać grubsza kasę...

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lolexd » środa, 13 grudnia 2017, 18:47

Duzo jeszcze osob poza mna czeka na wyplate eth ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: arek.vip » środa, 13 grudnia 2017, 19:15

Chyba sporo osób jeszcze czeka a te pozytywne odpowiedzi to albo szczęśliwy traf albo ściema z BB że wszystko już wpożątku. Ja czekam na przelew ETH od 6-go grudnia od północy czyli za chwilę 8 doba będzie i dalej nic.
:evil:

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Blebleble » środa, 13 grudnia 2017, 19:38

Tez czekam a ETH spaaada.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mr_torpedo » środa, 13 grudnia 2017, 20:33

Bitmar pisze:@Thunderbolt, też doszły mnie słuchy, że coś z wypłatami fiatów się spóźniają. @BitBay, wywołujemy Cię do tablicy. Jaki jest teraz u was średni czas oczekiwania na wypłaty fiat?
Zleciłem wypłatę wczoraj wieczorem, kasa na koncie dziś przed 17 także na +

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Thunderbolt » środa, 13 grudnia 2017, 20:34

mr_torpedo pisze:
Bitmar pisze:@Thunderbolt, też doszły mnie słuchy, że coś z wypłatami fiatów się spóźniają. @BitBay, wywołujemy Cię do tablicy. Jaki jest teraz u was średni czas oczekiwania na wypłaty fiat?
Zleciłem wypłatę wczoraj wieczorem, kasa na koncie dziś przed 17 także na +
Jak pisałem, też dziś otrzymałem.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » środa, 13 grudnia 2017, 21:03

Potwierdzam, że wypłaty fiat z poniedziałku doszły do właścicieli, czyli wszystko ok.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lolexd » środa, 13 grudnia 2017, 21:26

Bitmar pisze: Potwierdzam, że wypłaty fiat z poniedziałku doszły do właścicieli, czyli wszystko ok.
Ja jedyne co moge potwierdzic, to ze eth mnostwo ludzi nie ma mimo wyplat zleconych 8 dni temu, a tlumaczenia na infolini sa zalosne. Raz po raz slysze ze wieczorem bedzie wszystko ok. Blagam, niech ktos cos z tym zrobi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » środa, 13 grudnia 2017, 21:54

Przed chwilą wysłałem sobie ETH na BitBay, doszło po 30 min. Musiałem się przelogować aby pojawiło się na koncie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojtek882 » środa, 13 grudnia 2017, 22:54

Witam mam niemały problem z giełdą BitBay, otóż zlecilem dzisiaj kilka wypłat Skycash. Po wpisaniu w bankomacie kodu proces wypłaty przebiegał normalnie, słyszałem jak "liczy" pieniądze po czym nagle wyskoczył błąd "bankomat nieczynny" i zaraz wyświetlił sie pulpit jak gdyby nigdy nic. Pomyślałem sobie że po prostu zabrakło mu pieniędzy ponieważ chwilę wcześniej wypłacałem w nim 1000zl i wydał w banknotach po 50zł i 20zł. Następnie pojechałem do innego bankomatu sieci Euronet i okazało się że kod ten już jest nieaktywny, inne wypłaty oczywiście zadziałały. Zadzwoniłem pod nr tel Euronet zgłosic problem, oni natomiast skierowali mnie do operatora SkyCash ponieważ to on jest ich klientem. Zadzwoniłem wiec do Skycach ale znów skierowano mnie dalej - do bitbay, ponieważ to od bitbay wychodzi zlecenie i ze względu na ochrone danych nie mogą przyjąć ode mnie reklamacji. Jednak tu okazal się najwiekszy problem. Nie można dodzwonić się na ich infolinię. Dziś wydałem 35zl na telefony i niestety nie udało się dodzwonić. Za kazdym razem jest ponad 20 osób na linii i czas oczekiwania na bycie pierwszym to średnio 20-30min, BYCIE PIERWSZYM - nie rozmawiać, ponieważ za każdym jak bylem pierwszy w kolejce to nagle urywało się połączenie. Mam wrażenie że to jest celowe zagranie. Dzisiaj spędziłem 1.5 godziny na samym telefonie. Jestem ogromnie rozczarowany brakiem możliwości kontaktu z supportem. Z mojego punktu widzenia jest to brak doświadczenia i rzetelności tej oto giełdy. Po zalogowaniu się na konto również nie ma żadnej jasnej wskazówki z kim i gdzie się kontaktować w razie problemów. Jestem naprawdę zniesmaczony tą sytuacją bardziej chyba boli mnie brak wsparcia ze strony BB niż utrata 2000zł. Jeśli sprawa się nie wyjaśni to podziękuję za wasze usługi. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Magpul » środa, 13 grudnia 2017, 22:55

Drogi BitBayu

Czy w najbliższym czasie planujecie dodanie opcji pobierania historii transakcji w CVS/PDF lub dowolnym innym formacie?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Golempl » środa, 13 grudnia 2017, 23:07

Mój przelew wychodzący z 5.12.2017, 23:09:21 wciąż nie dotarł.... to już 8 dni

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » środa, 13 grudnia 2017, 23:11

wojtek882 pisze: Za kazdym razem jest ponad 20 osób na linii i czas oczekiwania na bycie pierwszym to średnio 20-30min, BYCIE PIERWSZYM - nie rozmawiać, ponieważ za każdym jak bylem pierwszy w kolejce to nagle urywało się połączenie.
Potwierdzam że taka sytuacja nie raz miała miejsce (sygnały od różnych użytkowników)

@BitBay, proszę zwrócić uwagę obsłudze telefonicznej na ten fakt.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojtek882 » środa, 13 grudnia 2017, 23:17

Problem w tym że moje 2000zł utknęło i raczej nie odzyskam tych pieniędzy dopóki nie dodzwonię się do BB. Jutro ZNÓW doładuje konto za 50zł i będę walczył z telefonem.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » środa, 13 grudnia 2017, 23:25

wojtek882 pisze: Problem w tym że moje 2000zł utknęło i raczej nie odzyskam tych pieniędzy dopóki nie dodzwonię się do BB. Jutro ZNÓW doładuje konto za 50zł i będę walczył z telefonem.
Na FB wejdź w fanpage BitBay i tam wyślij prywatną wiadomość. Załatwisz to szybciej i bez kosztów. Swoją drogą w tym temacie ciągle się przewija problem wypłat w bankomacie, BitBay powinien zmienić ten shit SkyCash na coś innego lub całkowicie sięz tego wycofać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 13 grudnia 2017, 23:55

wojtek882 pisze:Problem w tym że moje 2000zł utknęło i raczej nie odzyskam tych pieniędzy dopóki nie dodzwonię się do BB. Jutro ZNÓW doładuje konto za 50zł i będę walczył z telefonem.
Czasem są problemy ze skycash i jest to wina tylko i wyłącznie skycash. Piszesz ticket a BB przekazuje sprawę do nich, skycash czeka 48h aż kod przestanie być aktywny następnie w ciągu 4-5 dni roboczych zwracają pieniądze do BB i kwota pojawia się u Ciebie na koncie. Więc trwa to około tygodnia.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » czwartek, 14 grudnia 2017, 00:11

@wojtek882, z usługą skycash jest taki problem że nie wiadomo kiedy się zepsuje. Następnym razem zrób przelew tradycyjny. Nie czeka się długo a jest większa pewność że nic się nie zepsuje po drodze. Niestety ale co trzecia osoba skarży się na działanie skycash co oznacza że jest to zawodna metoda wypłaty gotówki. Napisz do nich na fb albo na emaila.

@tygrysek195, Zgadzam się z Tobą. Usługa SkyCash powinna zostać usunięta lub zamieniona na inną metodę wypłat. Obecnie przynosi więcej problemów niż korzyści.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości