BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 575
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: baggins » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:09

@edbog wiesz, zawsze można ukręcić i propagować teorię-straszaka, ze duże przelewy z cypryjskiej spółki ściągną użytkownikowi na głowę US, CBA albo inne cuś... doceniam zawsze ostrożność i ostrzeżenia, ale tu czuję zorganizowane zniechęcanie do BB
żeby było jasne BB akurat nie jest faworyzowaną przeze mnie giełdą, ale jedyny problem jaki miałem u nich to ta nieszczęsna historia transakcji... a do plusów (dla sprzedających) można zaliczyć, że kurs zazwyczaj jest ciut wyżej od konkurencji :)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Początkujący
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0

Postautor: prosto988 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:44

Panie baggins mam podobne odczucia.Strasznie dużo gnojówy wylano na Bitbay.Stojąc obok i przyglądając się temu wszystkiemu można dostrzec giełdę , która jest największa w polsce, która się rozwija, która będzie twarzą gali boksu.Można powiedzieć , że dla kogoś nowego na rynku konkurencja nie do przeskoczenia a wszyscy tu wiemy jaka kasa jest na kryptowalutach.Każdy chciałby się szybko dorobić.Giełdy też.Można to porównać do sytuacji w polityce.Opozycja wykorzystuje każdy błąd,każde potknięcie partii rządzącej.A , że Bitbay lubi się ostatnio podkładać i to dość dobrze...
Każdą opcję należy brać pod uwagę bo może być różnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 575
Reputacja postu: 
0

Postautor: baggins » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:24

prosto988 pisze: można dostrzec giełdę , która jest największa w polsce,
skąd to info i na jakiej podstawie?... nie to żebym zaprzeczał, ale do tej pory to BM miałem za "największą giełdę w polszcze"
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:52

baggins pisze:
prosto988 pisze: można dostrzec giełdę , która jest największa w polsce,
skąd to info i na jakiej podstawie?... nie to żebym zaprzeczał, ale do tej pory to BM miałem za "największą giełdę w polszcze"
Obroty na BB są znacznie większe niż BM. Kiedyś były teorie spiskowe, że są kręcone specjalnie ale wydaje mi się, że od dawna BitBay jest największy. Tak czy siak - na moje potrzeby np. obie giełdy są odpowiednie więc gram i tu i tu. Gdy BM złapał zwiechę z silnikiem bardziej działałem tutaj (BB), teraz jest u nich w miarę OK, a przynajmniej nie ma pogłosek o żadnych MLMach.

Chciałbym się też odnieść do tego co ktoś napisał, że BB i BM to ten sam podmiot (właścicielsko). Ktoś to może potwierdzić/zaprzeczyć? @Bitmar ? To jest dość ważna sprawa w kwestii ostatniej nagonki, a nikt z oficjalnych osób się do tego nie odniósł.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: krzycho89 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:01

mam nadzieję że informacja o tym futurocoin to jest jakiś listopadowy żart.... Myślę że BB sobie strzeli w kolano bo wiele osób odejdzie z tej giełdy... Wpuszczając ją na giełdę = popiera piramidę finansową.
Przecież te futuro to będzie ten sam chłam ja das coin coś co niby ma się nazywać kryptowalutą....
Mam nadzieję że BB szybko napisze jakieś sprostowanie.... bo po takim newsie mam ochotę już dzisiaj się ewakuować

Weteran
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0

Postautor: redbog » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:07

Kolejne manipulacje bb z których pewnie teraz cały zespól się zastanawia jak wybrnąć. Być może zaraz coś wymyśla i usłyszymy koleją marketingowa papkę.
(czytać komentarze)
https://www.wykop.pl/wpis/28299649/bitb ... -odpuscic/

Weteran
Reputacja: 271
Reputacja postu: 
0

Postautor: bioly » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:12

Jeśli BB wprowadzi jakiś MLM twór na giełdę zwaną (kiedyś) giełdą kryptowalut to na pewno na nią więcej nie zajrzę. Proponuje wszystkim wyrazić w ten sposób swoje niezadowolenie, są alternatywy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0

Postautor: hassejo » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:13

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3859
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:39

@kontojednorazowe, dlaczego ma nie wisieć? B.dobre pytanie.
Ale może podziel się wiedzą, a nie udawaj guru

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 5327
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 28 listopada 2017, 00:16

Kurczę, ja poza paroma uwagami, co do działania giełdy ostatnimi czasy i niesmakiem związanym z konszachtami z FutureNet to nie mam większych zastrzeżeń, ale to jaka burza się nakręca i już zaczyna być strasznie KNF'em chyba zwinę stamtąd swoje środki, bo coś czuję, że z takim natężeniem FUD'u rychło ta giełda pójdzie na dno :D A Pan Suszek zacznie nosić stylowy garnitur w paski ; ) :D Pół żartem pół serio :D

[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Początkujący
Reputacja: 130
Reputacja postu: 
0

Postautor: tarpan » wtorek, 28 listopada 2017, 02:57

@BitBay, kiedy będzie można wypłacić BTG?

Początkujący
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0

Postautor: bithowy » wtorek, 28 listopada 2017, 05:33

Po akcji z DASHem kilkanaście dni temu ta giełda jest dla mnie skończona, teraz jeszcze handel futrem ;) .

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3859
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » wtorek, 28 listopada 2017, 07:27

@bithowy, a co się działo z dashem na bb?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: TipoAntiguo » wtorek, 28 listopada 2017, 08:05

Bit-els pisze: @bithowy, a co się działo z dashem na bb?
Ah szkoda słuchać tych matołków wielki płacz robią bo giełda raz na ruski rok miała problem z księgowaniem wpłat Dasha - powód tej złości ? Już piszę jak to było: pewnego X dnia na BB poszła sztuczna pompa na Dasha zawyżona bodajże o lekko 1-2 tys zł a ludzie jak to ludzie jak psy się rzucili na to i zaczęli wysyłać swoje środki z innych giełd w dashu. I tak powstał wielki SZUM kiedy to na BB zobaczyli opóźnienia w księgowaniu dasha:)
Tutaj na forum może jestem nowym użytkownikiem lecz w świecie BTC trochę czasu już żyję swoje widziałem i swoje wiem jak to na giełdach bywają problemy z księgowaniami wpłat krypto.Ostatnimi czasy pamiętam jakąś ruską giełdę liqiu? czy coś w podobie a tam ludzie każdego dnia odczuwali problemy z księgowaniami i właśnie kiedy to piszę spr. czy ona istnieje TAK działa i widzę że ma się dobrze. Ludzie zakończcie wreszcie ten lament że wam nie wyszło zarobić łatwej kasy kiedy to kurs był zawyżony na dashu. Jasno i wyraźnie mogę napisać o was Hieny.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 28 listopada 2017, 08:09

TipoAntiguo pisze: Jasno i wyraźnie mogę napisać o was Hieny.
Nieładnie. Giełda powinna działać dobrze. Nie działając do końca dobrze w ważnym momencie uniemożliwia ludziom planowane transakcje arbitrażowe i nie tylko. Maja prawo być wkurzeni z tego powodu.

Nie nazwałbym ich hienami, to jest chamstwo co piszesz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: TipoAntiguo » wtorek, 28 listopada 2017, 08:22

Wymazywanie pisze:
TipoAntiguo pisze: Jasno i wyraźnie mogę napisać o was Hieny.
Nieładnie. Giełda powinna działać dobrze. Nie działając do końca dobrze w ważnym momencie uniemożliwia ludziom planowane transakcje arbitrażowe i nie tylko. Maja prawo być wkurzeni z tego powodu.

Nie nazwałbym ich hienami, to jest chamstwo co piszesz.
Wybacz a jak mogę nazwać ludzi którzy raz na rok odczuli problem z księgowaniem wpłat i do dziś będą wypisywać ten lament że giełda jest zła. BB nie jest jedyną giełdą gdzie raz po raz bywa jakiś problem z wpłatami. Nie bronie BB ale to co ludzie piszą i wracają z czasem miesiąc wstecz i nadal to wypisują to staje się żałosne. Bittrex,Kraken,Finex itd itd te wszystkie giełdy miewają czasami problemy z księgowaniem to znaczy że one też są Be?

Wygadany
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1

Postautor: Lais » wtorek, 28 listopada 2017, 10:16

Tak ogólnie - wszystkie te giełdy mają jakieś problem, niejasności, niedociągnięcia, które ewidentnie mogą generować straty użytkowników, nie wiem czy to wciąż stadium kłopotów wieku dziecięcego (choć kilka lat to już powinni dojrzeć i jakoś dotrzeć się w tym biznesie) czy po prostu brak zabiegania o klienta bo on napalony na zarabianie i tak przyjdzie.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: borewik » wtorek, 28 listopada 2017, 11:56

@bithowy,
Z dashem sytuacja mogła być trochę inna niż się wydaje. Jak już ktoś tu wspominał, bardzo wysoka cena w tamtym peaku mogła być spowodowana brakiem możliwości wpłat (oraz ogólnym wzrostem waluty na świecie). Wysoka cena była rezultatem.

Początkujący
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dekoin » wtorek, 28 listopada 2017, 12:37

Kiedy będzie ta historia transakcji?
Obiecane to było raz chyba 2 miesiące temu potem jakoś 3-4 tyg temu.
Jak może w portalu na którym obraca się środkami finansowymi w dziesiątkach milionów PLN nie był podst funkcjonalności jak pełna szczegółowa historia operacji?
Czy ja śnię?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: dziadeck » wtorek, 28 listopada 2017, 13:32

@Bitbay czym jest spowodowana jutrzejsza przerwa techniczna ?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”