Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: duczek » środa, 8 listopada 2017, 14:46

Działa już.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 14:50

Platforma jest już online.

Z powodu problemów z dostępem do naszej platformy, w dniu dzisiejszym (08.11.2017r.) obowiązuje prowizja 0% dla wszystkich naszych Klientów.

W dniu 13.11.2017r. wszystkie naliczone w dniu dzisiejszym (tj. 08.11.2017r.) prowizje zostaną zwrócone na konta Użytkowników.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Więcej informacji na temat awarii przekażemy później.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sztanca » środa, 8 listopada 2017, 14:59

BitBay: Ponowione pytanie z przed miesiąca: PROSZĘ zmieńcie te idiotyczne kolory słupków volumenu transakcji na wykresie. Świeca wzrostowa jest zielona, ale słupek pod nią czerwony i na odwrót. To strasznie irytuje i dezorientuje.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: borewik » środa, 8 listopada 2017, 15:01

A co z api?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 15:10

@Sztanca było to zmieniane. Możliwe, że ustawienia, które wykres zapisuje w localstorage ładują się jako główne dlatego możesz to mieć tam zapisane. Odśwież localstorage w swojej przeglądarce i sprawdź czy jest ok. Daj nam znać. Dzięki.

@borewik API działa.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 8 listopada 2017, 15:18

a jakaś szansa, że będę mógł korzystać z BB?
już od 28h nie mogę (wysłałem Prv z nowym błędem)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 15:29

@keeper tak zaraz to zostanie ogarnięte.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BTCanalityk » środa, 8 listopada 2017, 15:30

Tak panowie niech platforma najlepiej odda wam za darmo bitcoiny bo miała mały problem ;)
Jak finex ostatnio padał z 2-3 razy to sądzicie że coś zwraca ? ( dodam że finex padł ostatnio w czasie dumpu lub pompki już nie pamiętam na 100%)
Baju tak daliście ciała z moim zgłoszeniem bo nie wydaje mi się że to mały problem jeśli ktoś składa oferte "kup" a jakimś dziwnym trafem realizuje się oferta "sprzedaj" która nie była wystawiana 8-)
Ostatnich błędów jeszcze nie zgłaszałem które występowały z wystawieniem oferty kupna niżej a dziwnym trafem realizowała się ona w cenie obecnej. Jutro znajdę czas opiszę problem i wyślę drogą @ - A obecnie Baju zapraszam do powrotu do mojego zgłoszenia z dnia forka golda.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sztanca » środa, 8 listopada 2017, 15:36

BitBay: Kolory są OK.

Aby to uzyskać niezbędne okazało się skasowanie pliku bazy "webappsstore.sqlite" z katalogu (dla Firefoxa): Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\

dzięki za podpowiedź

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 15:44

@Sztanca dzięki za feedback.

@BTCanalityk rozumiemy Twoje uwagi, chcemy podnosić jakość supportu, dlatego feedback albo zgłoszenie w tickecie reklamacji na temat zgłoszenia często nam pomaga.

Wróciliśmy do Twojego zgłoszenia, faktycznie nie zostało rozwiązane w sposób należyty. Wziął je do kontrolowania kierownik supportu. Zostaniesz poproszony o więcej informacji byśmy mogli zlokalizować o co dokładnie chodziło. Dzięki :)

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » środa, 8 listopada 2017, 15:58

Szybkie pytanie, pisałem tu ostatnio kilka tyg temu że już niebawem będzie możliwy export transakcji.
Loguje się teraz i dalej lipa totalna nie ma nic....
Dodatkowo system nie potrafi obsłużyć polskich znaków w historii transakcji jakieś dziwne znaki są, co Wy za bazy danych używacie, że nie ma poprawnie obsługiwanego Unicode po całości....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 16:04

@Dekoin pobieranie historii chcieliśmy dziś wgrywać na produkcję, jednak awaria trochę pozmieniała nam plany. Będzie to wgrane na dniach.

Jeśli chodzi o drugi problem to wyślij nam na prv screen sprawdzimy dlaczego tak jest u Ciebie.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: SKinw » środa, 8 listopada 2017, 16:12

Witam, jestem tutaj nowy więc nie będę czytał wszystkich stron wstecz :P wiec może ktoś mi odpowie ?

1. Czy BitBay przykładowo 1BTC podzieli mi go przy nadchodzącym hard forku B2X, i otrzymam jedno idrugie, i czy giełda wprowadzi "nową walutę" ?

2. Powyższą informację przeczytałem w innych serwisach, ponoć giełda BitBay wysłała ją do swoich użytkowników, dlaczego ja nie dostałem takiego e-mail ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 16:36

@SKinw

1) tak, podzielimy środki za Ciebie

2) napisz do nas na prv maila, sprawdzimy z dostawca systemu mailingowego dlaczego nie otrzymałeś wiadomości

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Buzz » środa, 8 listopada 2017, 16:46

Okej bo na support oraz mailowo tego nie idzie załatwić.

Zamówiłem u Was na firmowym koncie kartę, po 4 tygodniach upomniałem się o Nią i otrzymałem odpowiedź:
Dzień dobry.
Skontaktowaliśmy się z operatorem niestety karta nie może zostać do Pana wysłana ponieważ w formularzu zgłosił Pan dane firmowe, karta musi zostać przypisana do osoby, prosimy o ponowne wypełnienie formularza.
No, okej - da się to zrozumieć, mimo iż wcześniej nie było nigdzie takiej informacji, a pola w formularzu Imię Nazwisko / Nazwa oraz Ulica i numer domu / lokalu jednoznacznie wskazują iż mogą to być również dane firmy więc wypełniłem na firmę.

Napisałem do Was z prośbą o anulowanie poprzedniego wniosku który wisi oraz zwrócenie 140 PLN które zostało pobrane na poczet poprzedniego wniosku o kartę. Odpowiedź jaką otrzymałem to, że te pieniądze nie zostały pobrane z konta co jest nie prawdą, ponieważ zostały one pobrane co idzie bardzo łatwo wykazać w historii rachunku który u Was posiadam.

Tak więc proszę o usunięcie wiszącego wniosku oraz zwrócenie 140 PLN abym mógł złożyć nowy wniosek.

Może tutaj uda się to załatwić, skoro chat / mail nie daje rady.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » środa, 8 listopada 2017, 16:50

@BitBay
Tutaj, dane celowo zmienione ale zostawiony bug z wyświetlaniem "ó", (jak widać jest dziwny znak "?" zamiast )
W innych miejscach znaki są wyświetlane poprawnie.
Wątpię żeby problem dotyczył mojego konta jedynie, przeglądarka to najnowszy Chrome po polsku na polskim Windowsie, problem jest po stronie aplikacji na pewno nie mojej przeglądarki czy OS.

Mam nadzieje, że błąd jest Wam znany, dotyczy historii wpłat.

Obrazek

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: SKinw » środa, 8 listopada 2017, 16:53

dzięki, ale nie odpowiedziałeś czy wprowadzicie nowego "forka" ? czy przyjmiecie tylko dominującego ?

2. mam w ustawieniach wyłączoną opcję przesyłania informacji Marketingowych, czy to jest przyczyną ?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 8 listopada 2017, 17:13

O braku maili o ważnych informacjach od 2 miesiecy informuje i nikt tym się nie zajmuje, do mnie jeszcze ani 1 news nie dotarł związany z forkami a opcje marketingu (pomimo iż to nie marketing) mam włączoną

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 8 listopada 2017, 17:47

@Buzz napisz na prv sprawdzimy co i jak i czemu temat w supporcie utknął

@Dekoin ok dzięki za info, wiemy o tym, błąd po stronie danych z banku, czekamy aż IT banku to naprawi :)

@SKinw na pewno podzielimy środki, zobaczymy też jak rozwinie się sytuacja, zależnie od niej będzie wprowadzenie rynku czy też nazewnictwo. Wszystko tak naprawdę okaże się po forku jak moc w sieci itd. podzieli się.

@teamfm przekazujcie nam maile na prv, jest wyznaczona osoba obecnie, która ma zająć się sprawą.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » środa, 8 listopada 2017, 18:01

Moze ktos odpowie czy to bug bitbaya ale chce kupic ltc - cena spadla do 58.18$ wiec to okolo 212pln, co ciekawe w pln cena na bitbay 228 wtf? Do tego eth bylo 300$ i 1100pln kupilem 11eth. Teraz ciesze sie ze idzie w gore bo jest 302$ a na bitbay w pln 1093. Czyli idzie wszedzie w gore a tu spada, cos tu jest nie tak... moze mi ktos to wytlumaczyc?

Dzieki

do tego stronka dzis padla i jeztem w plecy bo ustawilem ze kupic za 27k a widzac ze idzie w gore w dolcach w us chccialem zmieńic na 27500 no i nie moglem. Jak sie zalogowalem juz mi policzylo- nie moglem wycofac. Co mi z tego ze brak prowizji jak mam eth ktore stoi w miejscu na bitbayu, ltc ma zonka a btc mam za 27k i idzie w gore lipa straszna...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości