BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » wtorek, 19 września 2017, 11:05

@Clinic, Nowa wersja mi się podoba, wygląda zacnie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0

Postautor: Clinic » wtorek, 19 września 2017, 11:17

Dekoin pisze:@Clinic, Nowa wersja mi się podoba, wygląda zacnie.
Mi także bardziej się podoba poza tym na fungroup FB (Altcoin Polska) akurat jest czynna ankieta w której możemy zaproponować implementacje swoich crypto w niedalekim czasie.

Orator
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0

Postautor: Awesomist » wtorek, 19 września 2017, 11:27

Clinic pisze: Tutaj trochę więcej info dla zainteresowanych

Opublikowany 17 kwi 2015

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1

Postautor: Marko1 » wtorek, 19 września 2017, 19:51

Miałem dzień stresu ale udało sie zalogować na konto bitbay. Po wymianie kilku wiadomości z supportem upewniłem sie ze moje konto dalej istnieje i wpisuje prawidłowe dane. Jednak dalej nie mogłem sie zalogować wpisując na pewno prawidłowy login i hasło. Za to niespodziewanie udało sie w końcu skorzystać z opcji resetu hasła. Prawdopodobnie gdy wcześniej próbowałem zresetować hasło, wpisywałem maila z dużej litery ale ręki nie dam sobie za to ciachnąć.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Filip Mortimer » środa, 20 września 2017, 15:48

Panowie, mam pewną uwagę na temat BitBaya 3.0., który, jak wiadomo, zostanie udostępniony użytkownikom za trzy dni.

Jak wiemy, serwis będzie całkowicie niedostępny od północy w sobotę 23 września do maksymalnie 10 rano tego dnia. Wiemy również, że obok tych walut, które już mamy, pojawi się Dash oraz Game Credits, a w terminie kolejnych dwóch tygodni - Monero.

I teraz nasuwają mi się intrygujące pytania. Pamiętam, jak w początkach sierpnia pojawił się Bitcoin Cash. Na BitBayu, który wprowadził jego obsługę praktycznie od razu, cena za jednostkę najpierw oscylowała w okolicach śmiesznych kilkunastu złotych, by potem w tempie kosmicznej superlokomotywy wystrzelić do astronomicznych 5000 PLN z hakiem.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że BCC był walutą zupełnie nową, podczas gdy Dash i GAME mają za sobą już długą historię. Niemniej jednak zastanawiam się, czy w pierwszych godzinach (a może nawet minutach) ich obecności na BitBay ich ceny nie zaczną szaleć jak orangutan po kokainie. Pytaniem pozostaje także początkowy wolumen tych walut na BB, jednak chciałbym spytać się Was o opinię - myślicie, że na samiutkim początku funkcjonowania wersji 3.0. dojdzie do jakiejś pompy? W końcu jeśli wszyscy rzucą się, by kupić nowe waluty, których jeszcze nie mają w portfelach, może być ciekawie...

Gaduła
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0

Postautor: piwo » środa, 20 września 2017, 18:43

@Filip Mortimer, Głównym powodem tak wysokiej ceny był zamknięty rynek BCH na BitBayu. Nie można było wpłacić ani wypłacić BCH. Dla nowych walut zapewne na starcie można będzie przesyłać między giełdami, gdzie w przypadku wyższej ceny zadziała arbitraż.

Początkujący
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0

Postautor: coincircut » środa, 20 września 2017, 20:33

Dekoin pisze: @coincircut, Dziwnie ich bronisz, ja samą giełdę lubię poza tym dużym mankamentem.
Chyba jesteś z nimi powiązany, bezsensowna obrona czegoś co ma nam służyć maksymalnie...
Jeśli największe 3 polskie banki w których posiadam konta są dla ciebie ułomne to pozdrawiam, jeśli jakiś lokalny bank znany w PL chyba tylko mieszkańcom Rybnika (teraz także użytkownikom BB) ze stroną internetową jak z czasów internet explorera 3.0 jest tym "spoko" to hmm...
Już Ci tłumaczę, robisz zlecenie wypłaty w poniedziałek o 14 więc przelew wychodzi dopiero we wtorek i ląduje w środę.
Nawet jeśli w któryś bankach łapie się na wieczorną sesję przychodzącą dnia następnego po zleceniu wypłaty czyli przykładowego wtorku to i tak jest 1,5 dnia poślizgu bo już tego dnia wieczorem nic nie załatwisz.

Mam żywe porównanie zanim poprzedni bank ich "zbanował" działało to 2x szybciej a wypłaty były robione z tego co pamiętam aż 3 razy dziennie zamiast obecnego trybu jeden raz.
@Dekoin nie mam żadnych powiązań z BitBay i również wolałbym wypłaty w 3 sesjach dziennie. Natomiast jest sytuacja jaka jest i musimy się do niej dostosować. Chodziło mi głównie na zwrócenie Twojej uwagi, że zamiast zlecenia wypłaty o 14:00 można ją zlecić około 13:15 i Twoje środki nie muszą czekać jednego dnia roboczego na kolejną sesję wypłat. Druga rada to było przyjrzenie się na godzinę ostatniej sesji Elixir w Twoim banku. Wspominasz, że masz konta w trzech bankach, należałoby sprawdzić, w którym z nich sesja odbywa się najpóźniej.

Nagle z 2 dni roboczych wypłatę będziesz miał w ciągu około 3,5/4 godzin.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Krytttyk » piątek, 22 września 2017, 12:31

@BitBay, czy w związku z kursem (jeśli sytuacja do wieczora się nie unormuje) przekładacie start BB 3.0?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: dziadeck » piątek, 22 września 2017, 14:59

Mam nadzieję że będzie w końcu ten 3.0 , dobry byłby moment na zakup GAME za PLN. :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » sobota, 23 września 2017, 08:45

O ktorej gielda startuje po aktualizacji?

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: mr_torpedo » sobota, 23 września 2017, 09:40

GoPro pisze:O ktorej gielda startuje po aktualizacji?
Miała być dostępna najpóźniej o 10, ale ja spodziewam się poślizgu. Jak zwykleObrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 297
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » sobota, 23 września 2017, 10:27

@GoPro, @mr_torpedo, kończymy ostatnie procesy sprawdzające. Niedługo będziemy online.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Początkujący
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Postautor: tygrysek195 » sobota, 23 września 2017, 10:51

@BitBay, Cena BTC podskoczyła od wczoraj o 200$ co pociągnęło za sobą między innymi LSK. Planujecie jakieś rekompensaty użytkownikom? Jak wiadomo na BTC jest korekta i są spadki / wzrosty na których można zarobić. Pamiętam z transmisji live, że w chwili spadków lub wzrostów migracja miała być przeniesiona.

Wygadany
Reputacja: 161
Reputacja postu: 
1

Postautor: keeper » sobota, 23 września 2017, 10:56

a jakby cena spadła o 200$ to byś rekompensował coś giełdzie?
rzadko kiedy kurs BTC jest stabilny jak skała, a taka migracja to jest skomplikowany proces, który wiadomo, że miał trwać krócej, ale chyba lepiej, żeby wszystko sprawdzili porządnie, niż jakby miały być problemy po uruchomieniu ...
trzeba wykazać trochę zrozumienia dla sytuacji... bo zakładam, że tam wszyscy od 12 godzin na nogach i uwijają się, żeby nam dostarczyć nową wersje...

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Postautor: bartek_maj » sobota, 23 września 2017, 11:02

@BitBay, czy włączenie API publicznego odbędzie się wraz z włączeniem wersji 3.0 czy w innym terminie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » sobota, 23 września 2017, 11:06

tygrysek195 pisze: a jakby cena spadła o 200$ to byś rekompensował coś giełdzie?
rzadko kiedy kurs BTC jest stabilny jak skała, a taka migracja to jest skomplikowany proces, który wiadomo, że miał trwać krócej, ale chyba lepiej, żeby wszystko sprawdzili porządnie, niż jakby miały być problemy po uruchomieniu ...
trzeba wykazać trochę zrozumienia dla sytuacji... bo zakładam, że tam wszyscy od 12 godzin na nogach i uwijają się, żeby nam dostarczyć nową wersje...
Jak BB się wyłączał to sprzedawałem na polo BTC po 3640$ to gdzie Ty widzisz 200$ różnicy
A skoro cena wzrosła to się przygotuj i kupuj póki będzie taniej, każdy mógł się przygotować i miał kilka rozwiązań do wyboru. Zostawić PLN na BB i liczyć na wzrosty oraz kupić szybko tanio albo wysłać np. btc na polo sprzedać za $ i liczyć na spadki i sprzedać drogo. Nikt Tobie nie kazał zostawiać środków na giełdzie w postaci krypto
Ostatnio zmieniony sobota, 23 września 2017, 11:10 przez liseklsk, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Reputacja: 161
Reputacja postu: 
0

Postautor: keeper » sobota, 23 września 2017, 11:08

@liseklsk, ale czemu mnie cytujesz i o so chodzi?

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » sobota, 23 września 2017, 11:10

keeper pisze: @liseklsk, ale czemu mnie cytujesz i o so chodzi?
naprawiłem

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
2

Postautor: GoPro » sobota, 23 września 2017, 11:14

Kazdy znal dokladna date i godzine i jezeli nie chcial ryzykowac, mogl sprzedac przed wylaczeniem strony i spac spokojnie na fiatach. Ja wlasnie tak zrobilem ze wzgledu na wachania bitcoina. Niech ta strona poprostu dobrze dziala i daje mi zarabiac, a nie jak wczesniej ze jak byly wieksze ruchy to strona potrafila pasc na 10 minut i nie dalo sie ani kupic ani sprzedac ani nawet wycofac ofert.

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Postautor: universe25 » sobota, 23 września 2017, 11:15

BitBay pisze: Niedługo będziemy online.
Niedługo to znaczy kiedy ? O 12 , 13 , za tydzień, miesiąc ?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”