Hitbtc, ciekawa giełda

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 grudnia 2017, 16:21

Utknęła mi wysyłka tokena erc20 z tej giełdy już drugi dzien wisi jako pending, jest niby komunikat ze przelewy eth trwaja długo bo siec zapchana ale az tyle czasu ?
Mam 3 żółte kropki jak zawsze gdy czekałem na zatwierdzenie transakcji, ale transakcja w explorerze nie pokazuje sie nawet.
Po wklejeniu na etherscan.io transakcji hasha mam:
Sorry, We are unable to locate the Transaction Hash

Ponad 2 dni grubo bo juz od 6 grudnia nie widać tej transakcji, po ID transakcji tez nic nie ma.
Ostatnio zmieniony piątek, 8 grudnia 2017, 16:28 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KryptoBanita » piątek, 8 grudnia 2017, 16:26

Support dosyć szybko odpowiada, a przed odpowiedzią miałem kasę która utknęła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 grudnia 2017, 16:33

Niby mi sie nie pali ale nie znam sytuacji co z ta siecia zapchana na eth wlasciwie to od poniedzialku nic prawie nie patrzylem w krypto.
Moze lepiej poczekac jeszcze lub probować przepchnąć tą transakcje tym samym tokenem z nową transakcją ? może sie odblokuje coś ?
Bo tikety zawsze długo trwają a moze jakos sie samo naprawi czy cos ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KryptoBanita » piątek, 8 grudnia 2017, 16:38

Miałem odpowiedzi w ciągu kilkunastu godzin. Dotyczyło to innej waluty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Jeff » piątek, 8 grudnia 2017, 16:52

@Rumcajs,

Mysle ze problemem sa zbyt male oplaty za transakcje automatycznie ustawiane przez male gieldy.
Duza gielda dostosowuje fee do obciazenia sieci przez co transakcje przechodza szybciej a mala tego nie robi.

ETH jest zapchana przez kotki.

Mysle ze na weekendzie powinienes dostac te przelewy.

Ja bym sie na razie wstrzymal z wysylaniem coins z malych gield przez ETH.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » sobota, 9 grudnia 2017, 18:38

Giełda możę i ciekawa ale ostatnio chyba na minus po tym co zrobiła ludziom którzy zainwestowali w AMM . Giełda ustaliła cene zakupu i udostępniłą do sprzedaży walute, klienci zrobili zakupy po ustalonej cenie i giełda orientując sie że zaistniał błąd wyceny przez nią tej waluty poblokowała mozliwosc handlu AMM. Na chwilą obecną wystosowała pismo że wszyscy kupujący wzieli udział w oszustwie i żadnych zwrotów nie będzie.


Dear trader,

December 2nd, MicroMoney token markets at HitBTC exchange fell under the fraudulent actions which resulted in deviant token volume growth and significant price changes.

Due to the malfunction caused by fraud all trades are deemed illegitimate. As you committed trades and supported the fraudulent course of events, the amount of AMM bought will be written of from your account and no refunds are to be made.

HitBTC team apologies for any inconveniences caused. In case of any inquiries please contact us at support.hitbtc.com

HitBTC Team

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » sobota, 9 grudnia 2017, 20:50

Podochodziły wam jakieś transakcje eth lub tokenow erc20 z tamtam ? ktos na forum btctalk napisał że ludzie czekają nie tylko na eth ale na btc czy nem tez wiele dni czy tygodni więc to nie moze byc związane z zapchaną siecią eth przez jakas glupią gre. https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg26017175
Bo mam tam na saldzie troche tokenów ale nie wiem wypłacać skoro i tak jest zapchana sieć i te tez utkną no a jesli to prawda z innymi coinami to jak juz mam tam troche coinów to lepiej nie wplacac już więcej. Ale dziwne bo do tej pory zawsze mi wszystko u nich działało.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: OlafCrypto » sobota, 9 grudnia 2017, 20:59

Wczoraj wysłałem z bitrexa na hitBTC trochę tokena i doszło w 10 min.
Dzisiaj z kolei wysłąłem ten sam token spowrotem na bitrexa i na razie 3 godziny.
A support odpowiada w miarę sprawnie i są mili.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: gandzialf » sobota, 9 grudnia 2017, 21:01

Mam nadzieję, że finalnie jest wypłacalna bo wszystko co mam (konkretnie SNC) trzymam właśnie tam.
Nie przelewałem na portfel bo w sumie nie mam tego wiele a obniżenie fee zbiegło się własnie z tymi korkami.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » sobota, 9 grudnia 2017, 21:08

OlafCrypto pisze: Wczoraj wysłałem z bitrexa na hitBTC trochę tokena i doszło w 10 min.
Dzisiaj z kolei wysłąłem ten sam token spowrotem na bitrexa i na razie 3 godziny.
A support odpowiada w miarę sprawnie i są mili.
To masz szczescie , bo jesli chodzi o wałek który zrobili na AMM to średnio odpowiadaja na @

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 grudnia 2017, 08:40

Zastanawia mnie czy na tej gieldzie musze mieć eth żeby wysyłać z niej tokeny ?
Bo ja w sumie w pewnym momencie przenioslem eth calosc co mialem z main na trade acount bo wstwialem bida w eth i nic nie zostawiłem na main na opłaty za Gas do przesyłki, ale to chyba nie było potrzebne skoro oni pobietają fee za wysłanmie bardzo duże ilosci tokenów erc20 bo po kilkadziesiat sztuk, na jednym to mi nawet za wysyłke pobrali 120 tokenów, więc chyba w tej sytuacji nie musiałem mieć na main koncie Eth na Gas ?

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: wesley » niedziela, 10 grudnia 2017, 08:44

@Rumcajs - wrażenie miałem że mi tez pobrali fee w tokenie który wysyłałem a nie w eth

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 grudnia 2017, 08:59

wesley pisze: @Rumcajs - wrażenie miałem że mi tez pobrali fee w tokenie który wysyłałem a nie w eth
no ja jestem tego pewien a nie tylko mam wrażenie bo za każdym razem pisali fee i XX ilosc tokenów :) Jak HVN wysyłałem 1-2 dni temu zeby zobaczyć czy się naprawiło to mi pobrali aż 120 sztuk hvn fee i dlatego nawet sie nie zastanawiałem nigdy czy eth na gas czasem nie potrzeba na tej giełdzie żeby wysłać tokeny. Na poczatku miałem jakiś kawałek eth tak jak na innych giełdach ale zawsze pobierało tokeny jako fee i nic nie pisało mi że gas pobiera no to przypadkiem zabralem kiedyś całość eth na trade acount i kupiłem za nie jakiegoś tokena. Ale wysyłki mi i tak robiło używając jako fee tych tokenów co wysyłałem. Ale do tej pory mam wiszace tam 2 transakcje na moj wallet od 6 grudnia plus troche tokenów na koncie gieldy jeszcze nie wysłanych a chcialem coś dokupić jakbym coś sprzedał ale w tej sytuacji to troche strach wysyłać tam btc jak nie dochodzą mi wypłaty erc20 a te akurat kupuje.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: OlafCrypto » niedziela, 10 grudnia 2017, 10:14

Zawsze jest napisane fee przy przelewie mi pobrali 50 tokenów Decentraland przy przelewie 5500szt - nie musi być ETH na koncie.
17 godzin i dalej nie wyszły nawet i nie ma chyba opcji anulowania. Czekaamy na luzi bo MANA rośnie:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 grudnia 2017, 15:42

mały update - doszło mi część tokenów.
Wisi jeszcze jedna transakcja z wczoraj jakas mała, pewnie dojdzie z opóźnieniem też.
Mam już wypłacone to mógłbym kupować znowu jakbym miał za co :(

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: audioklan12 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 20:03

Uwazajcie zostałem okradziony na 1200USD na tokenach AMM. Kupilem tokeny, potem zablokowali sprzedaz, potem zablokowali transakcje i wyplate czegokolwiek od nich, potem usuneli tokeny AMM mi z konta, usuneli historie zakupow i operacji na tokenacj AMM, AMM wrocilo i handluja dalej, Nie oddali ani tokenow ani kasy. Okradli wszystkich.

Duzo ludzi pisze ze im ginie kasa z konta, ktos robi wyplaty z kont ludzi. Ginie takze kasa podczas przelewania z main na trade i support wtedy zamyka usta. Poczytalem forum i sa to przypadki czeste i nagminne.

Boty. Wiekszosc uzytkownikow tej gieldy to boty, robia wszystko zeby wytrzepac z kasy, kurs stoi jest sygnal po zakupie natychmiast spada w dol, tak jest za kazdym razem. Udalo mi sie zaszachowac bota, polowe kasy dalem na sell taka sama wartosc na buy i kurs byl dokladnie na waskich widelkach ktore ustawilem miedzy zleceniami , pomiedzy 4,37 a 4,40 ponad pol godziny dokladnie miedzy tymi wartosciami. Bot nie wiedzial co ma zrobic.

Ta gielda to wielkie oszustwo. Ma ktos pomysl gdzie moge zglosci kradziez moich pieniedzy?

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 22:56

audioklan12 pisze: Uwazajcie zostałem okradziony na 1200USD na tokenach AMM. Kupilem tokeny, potem zablokowali sprzedaz, potem zablokowali transakcje i wyplate czegokolwiek od nich, potem usuneli tokeny AMM mi z konta, usuneli historie zakupow i operacji na tokenacj AMM, AMM wrocilo i handluja dalej, Nie oddali ani tokenow ani kasy. Okradli wszystkich.

Duzo ludzi pisze ze im ginie kasa z konta, ktos robi wyplaty z kont ludzi. Ginie takze kasa podczas przelewania z main na trade i support wtedy zamyka usta. Poczytalem forum i sa to przypadki czeste i nagminne.

Boty. Wiekszosc uzytkownikow tej gieldy to boty, robia wszystko zeby wytrzepac z kasy, kurs stoi jest sygnal po zakupie natychmiast spada w dol, tak jest za kazdym razem. Udalo mi sie zaszachowac bota, polowe kasy dalem na sell taka sama wartosc na buy i kurs byl dokladnie na waskich widelkach ktore ustawilem miedzy zleceniami , pomiedzy 4,37 a 4,40 ponad pol godziny dokladnie miedzy tymi wartosciami. Bot nie wiedzial co ma zrobic.

Ta gielda to wielkie oszustwo. Ma ktos pomysl gdzie moge zglosci kradziez moich pieniedzy?
u mnie to samo bylo na szczęście zakupiłem za śmieszną kwote 30 USD i miałem pareset tysięcy szt a nie jak inni potracili pare tysięcy USD
Jak dla mnie temat umarł nawet support nie odpisuje na @ od paru dni maja to w du..

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: altar » środa, 13 grudnia 2017, 11:59

Wiecie może czemu nie można wypłacić ETH z tej giełdy ??

Please note that ETH withdrawals are temporarily unavailable due to technical maintenance. Please accept our apologies for the inconvenience.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: gandzialf » środa, 13 grudnia 2017, 21:31

Konserwacja portfela, ether, snc, ripple ...
Aczkolwiek wypłaty BTC dziąłają i np Monero.
Fakt coś im dziś muli ogólnie wywala ze strony

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 grudnia 2017, 10:55

Jak padło mi około 2 w nocy to jest 11 rano i wgrywa mi tylko strone główną ale jak chce sie zalogować to nie mogę.
Tyle godzin nie naprawili tego ?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości