Hitbtc, ciekawa giełda

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: gofer » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:54

Z jakimi krypto utknęliście? Ja VIBE

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KONAn » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:21

XDN, BitAir, niedawno EthLend a wczesniej to Sportify. Ogolnie nigdy nie wiesz kiedy cos wejdzie w tryb "maintainance"....XDN to mi juz chyba z dwa tygodnie trzymaja i nie moge tego na Bittrex-a przeslac.
Ogolnie takie akcje zdarzaja sie dosc czesto i trwaja max po kilka dni.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » piątek, 29 grudnia 2017, 09:08

Ja utknąłem z HVN i juz drugi tydzień nie moge przelać

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Orelek23 » piątek, 29 grudnia 2017, 19:30

ja utknąłem z krypto CND od 15 grudnia nie mam jej zaksięgowanej na koncie HitBTC wysyłałem z Binance mam potwierdzenie i wszystko jest successfull ale środków nadal brak na koncie. Widziałem po ticketach że wiele ludzi ma problem z tokenami CND ale widze że nie tylko. Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją ze gieła wam wchłonęła środki?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 grudnia 2017, 21:46

@eluminatif,

dziś odblokowali HVN, mi transakcja wisiała w kosmosie ale dzis sie pojawiły na koncie znowu.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » sobota, 30 grudnia 2017, 22:33

Rumcajs pisze: @eluminatif,

dziś odblokowali HVN, mi transakcja wisiała w kosmosie ale dzis sie pojawiły na koncie znowu.
Dokladnie wczoraj odblokowali i ja od razu przesłałem jak przeczytałem na konkurencyjnym forum , ucieklem z prawie wszystkimi "walutami " zostawilem tylko DCN bo uwazam ze zlodziejksie FEE maja za to

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: io47 » wtorek, 2 stycznia 2018, 17:26

Gracie dalej na tej giełdzie? Niewiarygodna jest jak dla mnie. Nie ma nawet podanego adresu siedziby, żadnych danych identyfikujących firmę, żadnych informacji kto za nią stoi...
Jakieś grosze chciałbym tam wpłacić i na altach się pobawić, jednak wiarygodność zerowa...
Jak obecnie wygląda kwestia przelewów na portfele rożnych krypto? Da się cokolwiek wypłacić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 2 stycznia 2018, 17:43

io47 pisze: Nie ma nawet podanego adresu siedziby, żadnych danych identyfikujących firmę, żadnych informacji kto za nią stoi...
Giełdy, które do tej pory padły miały te wszystkie informacje przez Ciebie wymagane :shock:

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » wtorek, 2 stycznia 2018, 17:47

io47 pisze: Gracie dalej na tej giełdzie? Niewiarygodna jest jak dla mnie. Nie ma nawet podanego adresu siedziby, żadnych danych identyfikujących firmę, żadnych informacji kto za nią stoi...
Jakieś grosze chciałbym tam wpłacić i na altach się pobawić, jednak wiarygodność zerowa...
Jak obecnie wygląda kwestia przelewów na portfele rożnych krypto? Da się cokolwiek wypłacić?
Najlepiej kupić i przelać na portfel, ostatni czas pokazał że nie wiadomo w którym momencie i na jakiej walucie zablokują mozliwość przelania, także kupić u nich jak najbardziej ale trzymać to już niekoniecznie chyba że małe ilości do dziennej zabawy

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: div88 » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:40

Niepokoi mnie ogromna ilość osób, które nie mogą wypłacić stamtąd swoich funduszy. Sam trzymam na HitBTC trochę kasy i zastanawiam się czy nie popełniam czasem błędu. Niestety mają tam dużo coinów niedostępnych na innych giełdach, a nie wszystkie z nich mają swoje portfele.

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KONAn » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:37

OSTRZEZENIE !!

HitBTC is down!!

Jeszcze wczoraj mozna bylo wplacac kase, potem ostatnia wyplata btc okolo polnocy i koniec...kazda wyplata musi byc potwierdzona mailem ale maile juz nie przychodza. No i teraz gielda jest offline. Jak robilem wyplate BTC to grupowali transakcje i byla jedna na 2.5 mln dolarow w tym...moze juz powoli kase z gieldy wyprowadzaja ??....podchodzi mi to pod SCAM !!

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:39

KONAn pisze: OSTRZEZENIE !!

HitBTC is down!!

Jeszcze wczoraj mozna bylo wplacac kase, potem ostatnia wyplata btc okolo polnocy i koniec...kazda wyplata musi byc potwierdzona mailem ale maile juz nie przychodza. No i teraz gielda jest offline. Jak robilem wyplate BTC to grupowali transakcje i byla jedna na 2.5 mln dolarow w tym...moze juz powoli kase z gieldy wyprowadzaja ??....podchodzi mi to pod SCAM !!
musiałem sprawdzić i bez problemu sie loguje u mnie działa

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KONAn » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:47

Wrocile. zaraz zobacze jak wyglada sprawa wyplat. Stay tuned

Strona wrocila ale nadal nie mozna wyplacac. Transfer BCH z konta trading na te do wyplat wcielo mi 1 BCH...teraz nie mam nic...LOL....nie daje rady ta gielda...za duzo nowych monet dodaja a powinni skupic sie na poprawie obslugi istniejacych...padaka

Niby juz dziala ale jak chce wybrac monety z gieldy to nie dochodza do mnie emaile z potwierdzeniem transakcji...czyli nadal kupa.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: faktomix » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:44

KONAn pisze:Wrocile. zaraz zobacze jak wyglada sprawa wyplat. Stay tuned

Strona wrocila ale nadal nie mozna wyplacac. Transfer BCH z konta trading na te do wyplat wcielo mi 1 BCH...teraz nie mam nic...LOL....nie daje rady ta gielda...za duzo nowych monet dodaja a powinni skupic sie na poprawie obslugi istniejacych...padaka

Niby juz dziala ale jak chce wybrac monety z gieldy to nie dochodza do mnie emaile z potwierdzeniem transakcji...czyli nadal kupa.
wpisz tyle ile Ci zabrało i przetransferuj spowrotem do trading acount. Ale faktycznie coś jest na rzeczy nie tak teraz.

Dodano po 18 minutach :
ktoś wypłacał coś z tej giełdy w ostatnich godzinach?

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: div88 » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:48

Czy komuś ostatnio udało się stamtąd wypłacić cokolwiek? Wczoraj chciałem ewakuować z tej giełdy część BTC i dołączyłem do niechlubnego grona osób, których wypłata wisi gdzieś w przestrzeni kosmicznej.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: wesley » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:52

30.12.2017 wypłacałem DASH,em - miałem w portfelu max. po 5 minutach, LTC też polecają

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: szytka » czwartek, 4 stycznia 2018, 22:52

dzisiaj wypłacałem dogi i jakieś tokeny na eth. Pieski doszły szybko, tokeny szły trochę dłużej (około godziny).
Ale giełda muli strasznie, co chwilę wyskakiwał error, żeby zobaczyć środki na koncie muszę odświeżyć kilka razy okno itp.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Pershinggg » czwartek, 4 stycznia 2018, 23:10

Ze swojego doświadczenia nie polecam. Zleciłem wypłatę storm token na swój adres na my ether wallet. Minęło 24h - coiny nadal nie doszły. Napisałm 4h temu maila do supportu - Póki co zero reakcji. W transakcji pojawiają się jedynie 3 żółte kropki, które odpowiadają statusowi "processing". Porażka, mam nadzieję, że tokeny nie przepadły...

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KONAn » piątek, 5 stycznia 2018, 04:18

UU mnie juz wszystko wrocilo do normy. Mieli problemy z wysylaniem maili z linkiem potwierdzajacym transakcje i sie do tego przyznali ale juz naprawili. Zalecam ostroznosc bo mimo wszystko slabo to u nich dziala. Jesli chcesz przeslac BTC to lepiej zamien na LTC i wyslij/przekonwertuj na innej gieldzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: pk456 » piątek, 5 stycznia 2018, 08:00

Na Hittbtc wczoraj Tron był średnio 25% droższy niż na pozostałych, dzisiaj już bliżej 30%

Binance TRX/BTC $ 0.22889951 $ 2,609,973,425
Binance TRX/ETH $ 0.22950267 $ 682,968,971
Bit-Z TRX/BTC $ 0.23282005 $ 61,072,889
Hitbtc TRX/BTC $ 0.32661155 $ 54,885,482
Hitbtc TRX/USDT $ 0.32751629 $ 22,600,546
Gate.io TRX/USDT $ 0.24186747 $ 17,255,255
Hitbtc TRX/ETH $ 0.32977815 $ 6,148,449
EtherDelta TRX/ETH $ 0.23191531 $ 1,622,108

Od kilku dni nie można TRX wpłacić, można tylko wypłacić... ciekawi mnie czy to ograniczenie dotyczy również właścicieli, administratorów giełdy :)
Tron to token ERC20 więc długie problemy z jego portfelem przy jednoczesnym braku problemów z innymi tokenami ETH są co najmniej dziwne.

Ciekawe też dlaczego występuje taka dysproporcja ceny coina który jest dostępny na różnych giełdach, co prawda mający największy obrót TRX binance zawiesiło zakładanie nowych kont, ale różnica w cenie była wcześniej niż blokada.

Dodano po 26 minutach 12 sekundach:
Jeszcze ciekawostka
hitbtc: flat fee -270 TRX
binance: Transaction Fee: 30.0000000

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości