Hitbtc, ciekawa giełda

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: sud » piątek, 5 stycznia 2018, 14:34

Takie coś znalazłem odnośnie HitBTC - https://forum.hitbtc.com/discussion/542 ... y-disolved
Ktoś dzisiaj wypłacał z giełdy? Wszystko działa czy są problemy?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Artur7428 » piątek, 5 stycznia 2018, 17:00

przy zakupie np. vibe
trzeba kupować pełne setki

przy sprzedaży również
czy to oznacza że dzięki temu że mamy fee za każdą transakcje, 99,8 vibe zostanie "uwięzione" i nie będę mógł ich już sprzedać ?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Pershinggg » piątek, 5 stycznia 2018, 18:36

Zleciłem wypłatę z depozytu na swoj portfel 2 dni temu i do dzisiaj transakcja jest przetwarzana. Żadnej odpowiedzi od supportu od 24h. Na szczęście nie była to duża kwota (ok. 150 $), mam nadzieje, że wszystko pozytywnie się zakończy

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: jgog » piątek, 5 stycznia 2018, 22:08

https://dogechain.info/tx/f8c99893ee8d7 ... a1553d6c3a

DOSTALEM 12 000 DOGE COIN dzisiaj z tej gieldy wlozylem 500£ dwa dni temu. Po prostu zaduzo panikujecie . I to powoduje ze jak jest przerwa techniczna to duzo osob pisze za duzo na forum. Gdy strona nadal dziala. Przeczytajcie dokladnie komunikaty na FAQ w suporcie. Ja wyjelem swoja 1/5 . Tez mi sie zerowaly coiny a mam ich okolo 30-32tysiecy tych tanich . I doszla wyplata na 500zl wiec jest cos jednak dobrze.
Moge rowniez . Pokazac dowody wyplaty.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KARTONick » piątek, 5 stycznia 2018, 22:26

Ktoś mi powie, czy na tej giełdzie fee przy wypłacie ETH lub jakiegokolwiek tokenu ETH zawsze jest tak duże? Przy LTC czy NXT są to malutkie kwoty, mniej niż dolar. Jak chcę wypłacić ETH czy SNC to musiałbym po ponad $11 płacić... Teraz sam nie wiem - przeczekać to, zmienią się koszty wraz z powrotem sieci ETH do normalności czy czas zawijać? Bo dwa dni wcześniej na yobit płaciłem 1 SNC fee za wypłatę, tutaj chcą 44 SNC...

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: jgog » piątek, 5 stycznia 2018, 22:39

Wiem bo MAID SAFE COIN - ma buga 170MAIDFEE ... 500zl fee xD Trzeba zamieniac na te tokeny co nie maja woogule prowizji...

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KARTONick » piątek, 5 stycznia 2018, 22:54

Dobra, to jednak nie tylko problem ETH i jego tokenów.
DASH - 35 USD
Monero - 37 USD
TRON - 63 USD
Poczekam do jutra, mam nadzieję, że to naprawią.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: akzylus » piątek, 5 stycznia 2018, 23:45

Czy możecie się zalogować na giełdę bo przez cały dzień mi się nie udaje.
Wpisuję login hasło i daję reCaptcha a po naciśnięciu "Start treading now" nic się nie dzieje.
Sprawdzałem na różnych przeglądarkach, dwóch kompach i telefonie.
Chciałem odsprzedać Denta przed korektą a tak to oglądam tylko wykres jak leci w dół.

Ok już zadziałało.
Jakieś niesamowite lagi mam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: pk456 » sobota, 6 stycznia 2018, 08:36

Z tego co widzę na TrollBOX wszystkie konta na HitBTC zostały wyczyszczone, balance 0.
Mi zostało to co miałem w active orders. Mam nadzieję że to jakieś prace konserwacyjne, choć oficjalnego komunikatu na ten temat nie ma. W zasadzie żadnego komunikatu nie ma.

Dodano po 1 godzinie 13 minutach 4 sekundach:
Środki wróciły - niestety nie buduje to zaufania do mojej ulubionej (jeśli chodzi o interfejs użytkownika) giełdy. Nie jest wykluczone że ktoś kto był w trakcie operacji kupna/sprzedaży coś stracił. U mnie wygląda OK.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 stycznia 2018, 08:50

@pk456,

Mi też się pojawiło saldo juz ale sie nie przejmowałem tym 0 bo sie przyzwyczaiłem do takich akcji u nich, łącznie z wiszącymi 2 tygodnie transakcjami wypłat, inaczej bym nic nie kupił.
Ale powiedzcie mi co to znaczy taki komunikat jak chce wypłacić eth: "Sending ETH to contracts is not available"
To znaczy że w ogóle nie moge wypłacić eth na żadną giełdę/lub swoj adres czy tylko kontaktu zrealizowac bo np. na eterdelcie to sie kupuje/wystawia contrakt jak sie handluje ?
Nie znam sie za bardzo na tym eth potrafie go tylko obsługiwać zwyczajnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: pk456 » sobota, 6 stycznia 2018, 09:12

Rumcajs pisze: @pk456,

Mi też się pojawiło saldo juz ale sie nie przejmowałem tym 0 bo sie przyzwyczaiłem do takich akcji u nich, łącznie z wiszącymi 2 tygodnie transakcjami wypłat, inaczej bym nic nie kupił.
W czasie kotków i problemów z ETH zginęły mi 3 groszowe transakcje - tokeny nie doszły, support nie odpowiada, w sieci wszystko potwierdzone. Dwa tokeny z tych groszowych to Vibe i ATS - czyli można było te grosze zwielokrotnić... Support nie odpowiedział na emaile zawierające ilości i hash transakcji, minęło tyle czasu że już nie liczę na odpowiedź czy przywrócenie środków - więc jestem trochę uczulony.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 stycznia 2018, 09:17

@pk456,

Ja miałem to samo z HVN, wysłałem tiketa bo 2 tygodnie wisiala jako "pending" ale nie doszła, a potem nagle ludzie zaczeli pisac ze im hvn działa wysylanie i mi sie nagle pojawiły z powrotem na saldzie te wysłane Hvn. Jestes pewny że ci nie cofneło i jesli miałeś wiecej ich na saldzie to moze Ci sie zmieszały i nie zauważyłeś ? Bo mi sie zjawiły z powrotem po ponad 20 dniach.
No ale jak s ateraz problemy ciagle z Eth to nie bardzo chce ryzykować wysłaniem Eth i czekać na nie 2 tygodnie bo mi sa potrzebne w innym miejscu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: pk456 » sobota, 6 stycznia 2018, 09:30

@Rumcajs Niestety etherscan twierdzi że wszystko OK:
TxReceipt Status:
Success
Block Height:
4723571 (138945 block confirmations)
TimeStamp:
24 days 4 hrs ago (Dec-13-2017 04:22:57 AM +UTC)

Konto na które wysyłałem ma te i tylko te tokeny, więc teoretycznie nawet gdybym miał zasyfiony komputer i adres wysyłki byłby podmieniony to konto docelowe miałoby prawdopodobnie większą zawartość, albo przeciwnie byłoby wyczyszczone do zera. Tokeny doszły, ale nie zostały dopisane do mojego salda, czy też inaczej konto nie zostało mi przyporządkowane na HitBTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KryptoBanita » sobota, 6 stycznia 2018, 09:45

pk456 pisze: Support nie odpowiedział na emaile
Pisząc emaile miałeś na myśli, że nie odpowiadają na tickety?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: pk456 » sobota, 6 stycznia 2018, 09:48

KryptoBanita pisze:
pk456 pisze: Support nie odpowiedział na emaile
Pisząc emaile miałeś na myśli, że nie odpowiadają na tickety?
Tak założony ticket, 22 dni temu. Czyli 2 dni po zleceniu transferu., potem w tym samym tickecie się przypominałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: KryptoBanita » sobota, 6 stycznia 2018, 10:01

Mi dość szybko odpowiadali. Przypominałbym się do skutku - jakiegokolwiek - niech napiszą przynajmniej "spadaj".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 stycznia 2018, 10:17

Mi tez nie odpowiadywali na tiketa , raz kazali tylko zalozyc nowego bo cos zmieniali w platformie do suportu, zaleozylem nowego i tez nie odpowiedzieli ale mi przynajmniej sie pojawily te tokeny na saldzie gieldy potem.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: div88 » sobota, 6 stycznia 2018, 13:00

jgog pisze:Po prostu zaduzo panikujecie . I to powoduje ze jak jest przerwa techniczna to duzo osob pisze za duzo na forum.
Mam konto na kilku giełdach i jeszcze na żadnej nie czułem się tak niepewnie jak tutaj. Znikające salda, brak możliwości wypłacenia środków (ludzie piszą o wypłatach wiszących w eterze tygodniami), brak pomocy ze strony supportu, brak jakichkolwiek wyjaśnień i informacji ze strony giełdy, mocno zawyżone kursy sprawiające wrażenie sterowanych, kosmiczne fee przy wypłatach. Na dokładkę numer jaki wywinęli traderom z coinem AMM, gdzie w wyniku błędu/ataku (sprawa nadal niewyjaśniona) wszystkim osobom które składały depozyty pomnożyła się ich ilość x10, po czym cena spadła dziesięciokrotnie, więc ludzie zaczęli je kupować bo była promocja. Giełda zauważyła to natychmiast, ale mimo to przez cały dzień nic nie robiła, kasując fee od transakcji, po czym zarekwirowała wszystkim środki, tłumacząc że to wina użytkowników bo brali udział w oszustwie, gdyż kupili na przecenie coiny, które nie były prawdziwe i powinni zdawać sobie sprawę z tego co kupują. WTF? Mnóstwo osób straciło na tym sporo kasy.

Moja wypłata BTC wisi już kilka dni, support odpisał, że sieć BTC jest zapchana i oni też borykają się z problemami z siecią. Na moje pytanie ile czasu może potrwać ogarnięcie tych problemów dostałem odpowiedz, że mój problem wymaga głębszej analizy i przesyłają to do „second-level support experts” nadając jej priorytet - spam, który otrzymały tysiące użytkowników, wyglądający na generowany z automatu. Zero odpowiedzi na moje pytanie, zero jakiejkolwiek pomocy.

Biorąc pod uwagę wszystko o czym napisałem powyżej wcale się nie dziwię, że ludzie panikują, skoro znikają im pieniądze, a giełda nie robi nic w kierunku rozwiązania problemów. Nie robi nawet nic w kierunku bycia wiarygodną, blokując środki bez ostrzeżenia, nie odpowiadając na tickety, nie wystosowując oficjalnych wyjaśnień zaistniałych sytuacji. Tysiące osób ma problemy, a HitBTC milczy.

Wypłata BTC wisi, mam też trochę VIBE, ale ktoś tu wcześniej pisał, że z tą walutą też utknął, więc nie wiem czy jest sens zlecania przelewu. Moje saldo na HitBTC powoli zaczynam traktować jak wirtualne - niby są tam jakieś środki, ale nie mogę wydostać ich poza giełdę.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: jgog » sobota, 6 stycznia 2018, 23:01

Panowie , a może by tak wejść w zakładkę Raports. I tam wziasc ALL i zrobić zestawienie - TAM WSZYSTKO ZAWSZE NA ZESTAWIENIU JEST I POKAZANY JEST KAŻDY RUCH I TAM NIC NIE GINIE. Ja myślę ze to jest jakiego rodzaju zabezpieczenie , spróbuj wpisać poprawna kwotę , która masz danej waluty i przenos w prawo w lewo czyli z portfela na konto tradera. I mi pokazuje poprawnie, często ukrywa się wszystko - możliwe ze to jest jakiś sposób zabezpieczenia ze jak ktoś Ci wejdzie na konto, to nie będzie wiedział od razu . Ja wszystko mam poprawnie . Wpisując dana kwotę to z zera się przenosi poprawna kwota która pamiętam i pojawia się. Oczywiście 12 000DOGE jest od 2 dni na koncie portfela na zewnątrz od nich. Do tego dostałem bana na czat bo skopiowałem czyjaś nie odpowiednia wypowiedz , po chińsku i wytłumaczyłem na BugReport i odblokowali po 10 min czat.

Najważniejsze. Klucz zagadki
Starajcie się pamiętać (jeśli zapomnicie to do RAPORTS i all naciskać) ile czego macie i przenoście strzałkami w NAN wpisujcie kwotę która realnie macie i wskoczy wam na konto drugie lub na to pierwsze to o ile wpłaciliście dana sumę.

Wypłaty: Doge ma tylko 2DOGE prowizji wiec mało . Mi poszła duza suma (12k) to i wy próbujcie.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: jgog » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:41

Czy pomogłem już komuś z ukrytymi monetami i wyplata doge? Jak to u was się ma??????

Dzisiaj dostalem po 3dniach 0.005BTC. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 stycznia 2018, 12:41 przez jgog, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości