Hitbtc, ciekawa giełda

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » czwartek, 14 grudnia 2017, 13:52

Wiadomo juz co sie stało że nie można sie zalogować ??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: sciborsson » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:01

Serwery HitBTC coś nie działają, ciekawe czy to tak z przeciążenia tylko czy jednak mamy jakiś przeje#@ny problem z kolejną zamkniętą giełdą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:03

https://forum.hitbtc.com/discussion/252 ... cking-scam


sk17
10:58AM
Dear trader,

Each trader is responsible for his actions and should have an understanding of what he is trading and what he is investing in. We, just like you, suffer damage from fraudulent actions. We eliminate scammers as quickly as possible and take necessary measures.

Please be more careful and do not fall for fraudulent provocations.

Regards,
Nelly Marsh
HitBTC Support Team

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Ale co to znaczy ten ich komentarz to nie bardzo wiem.

Dodano po 35 sekundach:
W każdym razie zalogować sie nie da sądząc po tym co ludzie u nich na forum spamują.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:16

q....a A nie zdążyłem wszystkich walut przelać na portfel....mam nadzieję że wszystko wróci do normy i nie jest to pokłosie numeru jaki ostatnio zrobili z AMM

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Xandareva » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:21

Strona glowna juz wstala, gielda dalej wisi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:23

Sami wspominają coś że wszyscy ponoszą szkodę w wyniku oszustwa.
Więc to nie wygląda dobrze bo wynikałoby z tego że jednak coś się u nich stało i ponieśli szkodę.

"Każdy handlowiec jest odpowiedzialny za swoje działania i powinien wiedzieć, w czym handluje i w co inwestuje. My, podobnie jak ty, ponosimy szkodę w wyniku oszustwa. Eliminujemy oszustów tak szybko, jak to możliwe i podejmujemy niezbędne działania.
Zachowaj ostrożność i nie popadaj w nieuczciwe prowokacje." - google tłumacz ich komentarza.

Strona główna działa właściwie cały czas, nawet handel niby trwa, tylko na zalogowaniu juz nie da sie wejśc bo errory ciągle.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:27

Ponieśli szkodę tak twierdzili parę dni temu odnośnie waluty AMM można poczytać na forum u nich jest

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Invest » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:33

Ja byłem zalogowany i nie wylogowałem się, więc teraz jakoś jestem na stornie, widzę, że handel trwa. Ludzie na trollboxie piszą. Środki są.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:42

eluminatif pisze: Ponieśli szkodę tak twierdzili parę dni temu odnośnie waluty AMM można poczytać na forum u nich jest
Tak wiem o AMM bez jakis detali ale ten cytat co wkleiłem wyżej to była ich odpowiedz w temacie o znikających środkach jak usdt i innych, nie dotyczyło to AMM więc po co coś takiego odpisują w temacie nie o AMM ? chcociaz z ostatniego zdania moznaby się domyślać że wspominają o AMM ale to po co piszą takie cos w temacie gdzie ludzie piszą że im różne coiny znikały, tylko straszą ludzi ? Nie wiem. Zobaczymy. Szkoda tylko że akurat jak tam dokupowałem troche coinów których nie ma gdzie indziej dostępnych i niepotrzebnie tylko Arka sprzedałem tak tanio po 26k zeby do nich wysłać, ciekawe czy mi ten bid chociaż wszedł i go odzyskam :)

Dodano po 4 minutach 19 sekundach:
Jaka furia ten sylwesterbtc ciekawe czy jest u nas na forum zarejestrowany jeez .... ile jest warte to jego 1000 stratum w ogole że takiego szału dostał, spamuje ostro na ich forum.

sylwesterbtc
12:50PM
Give me, my fucking 1000 Substratum and 200 USDT, Fucking Thief HitBTC

sylwesterbtc
12:51PM edited 12:52PM
I will destroy you motherfuckers, and I will find each one in turn, break you hands and feet and eat in a wheelchair for the rest of your life, if you do not return my money, you motherfuckers !!!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: sciborsson » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:42

Najważniejsze to żeby ogólnie nie stracić tego co tam się trzymało do tradingu :)

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: eluminatif » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:47

Rumcajs pisze:
eluminatif pisze: Ponieśli szkodę tak twierdzili parę dni temu odnośnie waluty AMM można poczytać na forum u nich jest
Tak wiem o AMM bez jakis detali ale ten cytat co wkleiłem wyżej to była ich odpowiedz w temacie o znikających środkach jak usdt i innych, nie dotyczyło to AMM więc po co coś takiego odpisują w temacie nie o AMM ? chcociaz z ostatniego zdania moznaby się domyślać że wspominają o AMM ale to po co piszą takie cos w temacie gdzie ludzie piszą że im różne coiny znikały, tylko straszą ludzi ? Nie wiem. Zobaczymy. Szkoda tylko że akurat jak tam dokupowałem troche coinów których nie ma gdzie indziej dostępnych i niepotrzebnie tylko Arka sprzedałem tak tanio po 26k zeby do nich wysłać, ciekawe czy mi ten bid chociaż wszedł i go odzyskam :)
Jesli znikaja ludziom coiny to juz sie marwie bo miałem SNC do zabawy i nie zdążyłem przelac znacznej ilości HVN na portfel tymbardziej ze juz znacząco poszła do góry cena

Odnośnie AMM sam zakupiłem na szczęście za grosze troche tego i dostałem @ że brałem udział w oszukańczym procederze...i nie zwrócą kasy. Gorzej będzie jak poblokują wszystkim którzy kupili AMM dostęp do giełdy wraz ze środkami które tam mieli. Chodz nie wiem czy tak mogą zrobić

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: golasmaly » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:52

Słuchajcie, pomozcie.

To jest tragedia z tym Hitbtc, lagi od 4 dni. Wyslalem 12ego Stratis na Binance i nic. Caly czas jest w pending ? okradli mnie ?
Wejdzcie na ich profil na FB. to jest tragedia co ludziom porobili.
tu nie chodzi o zaden AMM.
Ta gielda nie dziala tak jak powinna.
Support nie odpowiedzial mi na 10 wiadomosci, napisalem do nich na fb i nic. Wkleilem w komentarze na fb i nic. Przestrzegam Was przed nimi.
Pierwszy raz cos puszczam miedzy gieldami.. jak jest w pending to w koncu mi przejdzie ?

P.S. to sa kretacze i oszusci. jak wkleic wam screena tu na forum, to pokaze co sie dzieje z gielda.

Dajcie znac jak mozecie co z tym zrobic. Stratisa puscilem o wartosci 5000zł. Nie chciałbym tego stracic.
Nie dziwie sie temu gosciowi co tak spamuje ich, sam bym za taki proceder im nogi z dup powyrywal, oczywiscie deposity wchodza w "sekunde"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Invest » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:54

Chyba dziś wypłacam w dwóch transzach wszystko na portfel.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: golasmaly » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:54

nie wyplacisz, na gielde ani na account nie mozna sie zalogowac.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Sisiak2 » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:55

wczoraj był problem z porfelami, dziś rano działał a teraz dupa;// oby sie nie zawineli bo wczoraj przesłałem $ na zakupy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Invest » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:58

A wypłaty działały/działają?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:04

mi tam wisi HVN ciągle jako pending od 9 grudnia, plus na bidach kawałek bita. Ale moze chociaż ten HVN zdoła dotrzeć bo miał 3 żółte kropki to moze idzie jednak :) Na innego tokena też czekałem 5 dni ostatnio.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: golasmaly » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:07

no wlasnie przy pending stratisa, tez mam zolte kropki, tzn ze wczesniej czy pozniej to przejdzie ?

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: Sisiak2 » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:19

u mnie 502 eror przy logowaniu;/

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hitbtc, ciekawa giełda

Postautor: golasmaly » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:24

Rumcajs pisze: mi tam wisi HVN ciągle jako pending od 9 grudnia, plus na bidach kawałek bita. Ale moze chociaż ten HVN zdoła dotrzeć bo miał 3 żółte kropki to moze idzie jednak Na innego tokena też czekałem 5 dni ostatnio.
i jeszcze jak wchodze na account to mi sie kreci niebieskie koleczko na portfelu stratia i przy znaky zapytania jest date 27.12.2017, date updated (tam sama data), to nie jest tak ze oni dopiero przeslanie srodkow zlecili na ten dzien ?

to jest przy trzech zoltych kropeczkach jak podkresle znak zapytania:

Operation ID: 08e9cce5-6146-432b-b828-4c4333edf11c
Date Created (+01): 27/12/2017, 22:51:47
Date Updated (+01): 27/12/2017, 22:51:47

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
dostalem wlasnie info z supportu.

Dear Trader,
Thank you for reaching out.

Please note that STRAT withdrawals are suspended due to technical maintenance. We are tightening up some mechanisms and soon everything will get back online.

Your transaction will proceed right after the end of maintenance. Thank you for your patience.

Regards,
Marguerite Tessier‍
HitBTC Support Team

NIE BYLO ZADNEJ INFORMACJI ZE PORTFEL STRATIS JEST W KONSERWACJI. Tragedia ta gielda...

a co sadzicie o EXMO ? wydaja sie mega profesjonalnie i sam proces weryfikacji o tym swiadczy..
Na weryfikacje Bittrexa czekam 5 dni juz, Binance od 2 dni, a przed-wczoraj chcialem kupic TRON...
ehhhhhhhh - czlowiek sobie teraz pluje w twarz, ale nie wolno byc zachlannym..

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości