BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » wtorek, 30 lipca 2019, 19:34

@obserwatorX Doskonale to rozumiem. Dawno zacząłem od siebie mam zabezpieczenie. Tylko trzeba kiedyś kupić i kiedyś sprzedać. I co ja zrobię że przelew przychodzi dzień przed zamknięciem się giełdy a zamknięcie się giełdy następuje 30 minut po wykonanej transakcji zakupu ? Jak niby miałem dokonać wypłaty crypto ? hę? No ale teraz to pełno tutaj nowych kont które uprawiają trolling. Oszustwo jest oszustwo i bez znaczenia czy Zenkowi zrobiłeś remont a on Ci nie zapłacił czy zawarłeś umowę z Zenkiem że on będzie pośredniczył w wymianie krytpo a ten się zwinął z krypoto/złotem/hasjem. Oszustwo jest k!@#$% oszustwo i od tego są instytucje które w tym kraju nie działają bo chłop który zamieszany w aferę chodzi sobie 3 tygodnie bez jąknięcia pod oknami prokuratury a potem "wali sobie w łeb" to jak to nazwać jak k!@#$% nie winą rządu/prokuratury albo takich debili jak Ty którzy uważają że wszystko jest cacy bo krypto to przestępcy ? Dzban to słabe określenie na Ciebie... Co mają powiedzieć ludzie z obligacjami getbacku ? Co sami się pchali ? k!@#$% mać a frankowicze też? Idiota... A giełdy jak już mówiłem - niech się same uregulują! Czytaj co napisałem bo wyrwałeś trollu zdanie z kontekstu i udajesz greka no chyba że jednak jesteś etatowym trollem lub ewentualnie najpiękniejszym przedstawicielem typowego Polactwa z "modlitwy Polaka" -
Spoiler:
"Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."

Kto ja jestem? Polak mały
Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Krwawe gały.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego skurwysyna
Mego brata, sąsiada,
Tego wroga, tego gada."

"Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby dostał cegłą w łeb,
Żeby mu się córka z czarnym
I w ogóle żeby miał marnie,
Żeby miał AIDS-a i raka."
Oto modlitwa Polaka."
Dodano po 5 minutach 46 sekundach:
@vwrafi Giełdy NIE SĄ EMITENTAMI CRYPTO. A jednak banki wymieniają waluty tak jak i kantory i biura maklerskie akcje... Bez sens to opowiadasz sam ze swoim przykładem. Bo uważasz że państwo powinno Ci służyć i się tobą opiekować. A ono powinno jedynie dbać o porządek, wsadzać do pierdla i bronić interesu za granicami. A do tego nie potrzeba 50% opodatkowania pracy i 23% oprocentowania każdego zakupu i ton akcyz. Tak to działał do początku XX wieku a potem nadszedł komunizm i zaraził takich jak ty że bez państwa się nie da...

Dodano po 5 minutach 32 sekundach:
@green7 Z Tobą nie jest coś przypadkiem nie tak ? "Praktycznie nigdy - no chyba, że równocześnie jest on członkiem zarządu. " - No to k!@#$% kolego zmarły jak i ukrywający się Aszkiełowicz BYLI w ZARZĄDZIE w momencie przekrętu o czym sami mówią/mówili!

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: green7 » wtorek, 30 lipca 2019, 22:46

zomos2 pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 19:34@green7 Z Tobą nie jest coś przypadkiem nie tak ? "Praktycznie nigdy - no chyba, że równocześnie jest on członkiem zarządu. " - No to k!@#$% kolego zmarły jak i ukrywający się Aszkiełowicz BYLI w ZARZĄDZIE w momencie przekrętu o czym sami mówią/mówili!


Po pierwsze pretensje nie do mnie tylko do naszego prawa.
Po drugie: mówiłem ogólnie w kontekście bezpieczeństwa, że pociągnięcie do odpowiedzialności właścicieli (udziałowców) sp. z o.o. jest możliwe tylko w wyjątkowych wypadkach.
Po trzecie: nie miałem na myśli BM - ale jeśli już o nich Ci chodzi to nie całkiem masz rację. Środkami zarządzało Kvadratco, a ostatnim dyrektorem był jak wiadomo R. Bochenek. Oczywiście T. Niemiro i M. Aszkiełowicz byli również w zarządzie, z tym, że ten pierwszy tylko do połowy 2017. Pociągnięcie do odpowiedzialności zarządu w spółce angielskiej jest jeszcze trudniejsze niż w naszej z o.o. Ale możliwe o ile zarządzającemu udowodni się przestępstwo kryminalne ....

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: vwrafi » środa, 31 lipca 2019, 08:29

zomos2 pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 19:34@vwrafi Giełdy NIE SĄ EMITENTAMI CRYPTO. A jednak banki wymieniają waluty tak jak i kantory i biura maklerskie akcje... Bez sens to opowiadasz sam ze swoim przykładem. Bo uważasz że państwo powinno Ci służyć i się tobą opiekować. A ono powinno jedynie dbać o porządek, wsadzać do pierdla i bronić interesu za granicami. A do tego nie potrzeba 50% opodatkowania pracy i 23% oprocentowania każdego zakupu i ton akcyz. Tak to działał do początku XX wieku a potem nadszedł komunizm i zaraził takich jak ty że bez państwa się nie da...


Może jest pan jeszcze młody i dlatego ma pan idealistyczną wizję świata.

Rozumiem pańskie sfrustrowanie, najwidoczniej stracił pan mnóstwo swoich zarobków na tej giełdzie. Z tonu pańskich wypowiedzi wnioskuję, że była to niemała część pańskich oszczędności. Bardzo mi przykro z tego powodu, szczerze.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitHub.pl » środa, 31 lipca 2019, 11:55

KNF, Krzysztof Piech i sprawa Bitmarket

Krzysztof Piech, polski ekonomista i ekspert do spraw kryptowalut, w jednej z niedawnych wypowiedzi na temat upadku giełdy Bitmarket wskazał na Komisję Nadzoru Finansowego jako współodpowiedzialną za śmierć jednego z partnerów zarządzających upadłą giełdą. 30 lipca KNF wskazał, że wypowiedź Krzysztofa Piecha nosi znamiona pomówienia.

https://bithub.pl/wiadomosci/knf-krzysz ... bitmarket/

----------------

Krzysztof Piech i KNF | „Widocznie ktoś miał w tym jakiś interes”

W wyniku wczorajszego komunikatu wydanego przez KNF w związku z wypowiedziami Profesora Krzysztofa Piecha powstało wiele pytań i kontrowersji.
W związku z tym redaktor Maciej Kosior poprosił Krzysztofa Piecha o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań i udzielenie komentarza. O to samo poproszona została KNF.

https://bithub.pl/wiadomosci/krzysztof- ... s-interes/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » środa, 31 lipca 2019, 13:50

BitHub.pl pisze: środa, 31 lipca 2019, 11:55KNF, Krzysztof Piech i sprawa Bitmarket

Krzysztof Piech, polski ekonomista i ekspert do spraw kryptowalut, w jednej z niedawnych wypowiedzi na temat upadku giełdy Bitmarket wskazał na Komisję Nadzoru Finansowego jako współodpowiedzialną za śmierć jednego z partnerów zarządzających upadłą giełdą. 30 lipca KNF wskazał, że wypowiedź Krzysztofa Piecha nosi znamiona pomówienia.


Pan Piech jak każdy z nas może się pomylić. Może to przez upały, ale jeżeli tak pisał, to może od udaru słonecznego. Potrafię zrozumieć jego tok myślenia, ponieważ Pan Piech jest akademikiem-teoretykiem, który dobrze się czuje w środowisku ustaw, przepisów, formalnych ustaleń i jest przyzwyczajony, że rzeczywistość wśród nas jest mocno określona i zagospodarowana przykazami. Ciągle mnie dziwi, że chce działać w środowisku kryptowalut, którym jakiekolwiek regulacje nie są potrzebne a wręcz powinny być tępione.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 14:05

A może celowo coś takiego napisał, by drążyć jeszcze medialnie sprawę relatywnie niedużym kosztem? W razie procesu jest materiał informacyjny i drążenie sprawy BM i Niemiro.

Chociaż pan Piech mówił w jednym wywiadzie, że w Polsce 1mln ludzi jest w crypto (może bazował na słynnych 800k aktywnych userów BB?:), a to trochę mimo całego szacunku do jego osoby chwilowe odklejenie od rzeczywistości. Może z KNF go poniosły emocje po prostu.

Dodano po 7 minutach 7 sekundach:
Ale jeśli to prywatna korespondencja tak jak mówi Pan Piech, to pewnie sprawa umrze na panewce i dziwne, że o coś chcą go oskarżyć.

...chociaż:

Kod: Zaznacz cały

Możliwe więc jest także pomówienie uczynione w formie wypowiedzi adresowanej wyłącznie do jednej ściśle oznaczonej osoby, bez zamiaru szerszego upowszechniania tych treści, nawet z wyraźnym zastrzeżeniem, żeby informacja nie była przekazywana dalej. Nie jest też istotne, czy adresat pomówienia przekaże jego treść dalej, do innych osób. Oznacza to, że z przestępstwem pomówienia mamy do czynienia nawet wówczas, gdy adresat nie przekaże treści zniesławiającej osobie pokrzywdzonej.
https://www.eporady24.pl/czy_mozna_pozw ... ,1922.html
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 14:28

@prostyler Mogą regulować giełdy i oficjalny obrót i niech to robią jeśli to pomoże przeciw scamom. Nie mogą za to nawet w 0.01% regulować samych kryptowalut, bo to niemożliwe. I to dla nas win-win.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 17:18

@prostyler W obrębie samej kryptowaluty nie są możliwe regulacje. Nie mogą zakazać posiadania komputera, nośnika danych, korzystania z Internetu, istnienia zdecentralizowanego kodu (a gdyby to ostatnie zrobili, przeniosłoby się np. do tora i tyle). Więc jeśli nie wiążesz adresu odbiorcy i nadawcy z danymi wrażliwymi, jesteś poza systemem i o tym jest BTC.
Możesz zawsze kupić anonimowo crypto za fiaty, potem je dowolnie wydawać czy przemielić przez XMR.

Wiadomo, że znaczną większość ludzi interesuje obrót spekulacyjny, co utrudnia a często nawet uniemożliwia zachowanie anonimowości, ale jest ona możliwa jak najbardziej. Trading z nią też jest możliwy ale niełatwy (wejście za fiaty przez anonimowe p2p - najlepiej przez wysłannika a nie osobiście - i granie na giełdach zdecentralizowanych).

Natomiast samego obrotu crypto-crypto poza giełdą czyli wysyłanie poprzez własne wallety odbiorcy z własnym walletem (czyli idea crypto), to oni "Can't Touch This" jeśli nie wiążesz swoich adresów z dodatkowymi informacjami. Wolność z crypto jest możliwa, ale trzeba się o nią mocno starać i jej pilnować.
Spoiler:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: obserwatorX » środa, 31 lipca 2019, 19:51

zomos2 pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 19:34 Co mają powiedzieć ludzie z obligacjami getbacku ? Co sami się pchali ? k!@#$% mać a frankowicze też?
Wymieniłeś przykłady pazernych cwaniaków, ktorych nie jest mi w ogóle żal :D
I tak. Bardzo dobrze że tak się stało i nie musisz się że mną zgadzać. Amber gold też zrobił sito z naiwniaków :)
Też później lament, że Państwo winne.. no toż tak, w bankach lokaty po 2% ale Amber dawał 15%. Jak się udawało to śmiali się z innych że nie potrafią ulokować pieniędzy, jak padło to ja się z nich śmiałem :) teraz też. Nie obrażaj się :) to tylko mój punkt widzenia.
Wydaje mi się, że ludzie nie potrafią brać odpowiedzialności za własne decyzje.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: WitoldC » czwartek, 1 sierpnia 2019, 14:21

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pokrzy ... 16318.html
Pokrzywdzeni działalnością BitMarket winni pisać do prokuratury w Suwałkach

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hassejo » czwartek, 1 sierpnia 2019, 23:34

obserwatorX pisze: środa, 31 lipca 2019, 19:51I tak. Bardzo dobrze że tak się stało i nie musisz się że mną zgadzać. Amber gold też zrobił sito z naiwniaków
Też później lament, że Państwo winne.. no toż tak, w bankach lokaty po 2% ale Amber dawał 15%. Jak się udawało to śmiali się z innych że nie potrafią ulokować pieniędzy, jak padło to ja się z nich śmiałem teraz też. Nie obrażaj się to tylko mój punkt widzenia.
spoko, też wziąłem kredyt kiedyś we frankach (wtedy rozdawali na lewo i prawo) i też się dzisiaj z siebie śmieję.
z resztą, nie tylko ja.

wiesz co w tym wszystkim jest najlepsze? i za co "dziękuję państwu" (choć i tak bym sobie poradził, choć teraz mam duzo łatwiej :D )?
że wystarczy 10000 takich jak Ty i po czasie okazuje się, że to wcale nie był taki głupi pomysł.
chyba że z konta CHF wybrałeś wszystko. zaś jeśli zostawiłeś sobie 50-80k CHF, to idzie wyjść całkiem na tym do przodu

ale rodzinie i sąsiadom możesz wciąż kit wciskać że ty frankowicz jesteś co teraz 2x tyle musi spłacać
Ostatnio zmieniony piątek, 2 sierpnia 2019, 11:33 przez hassejo, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: anagamidev » piątek, 2 sierpnia 2019, 10:16

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: devega » sobota, 3 sierpnia 2019, 16:38

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie prosi poszkodowanych, by wysyłali zawiadomienia o popełnionym przestępstwie do Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

https://bitcoin.pl/bitmarket-pl-wazna-informacja/

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 10 czerwca 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: prolek » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 01:38

prostyler pisze: środa, 31 lipca 2019, 01:56@anagamidev a dodales do listy panow do minitoringu pawla z suportu, ktory chetnie odpowiadal na pytanie z wyjatkiech tych jaka jest kondycja gieldy i czy srodki sa bezpieczne. W dobie ludzi, ktorzy dostali tipa i uciekli z geildy tuz przed krachem... no coz, insider news to tez poszlaka.
Ja podobnie nie dostalem odpowiedzi jak pytałem czy coś z giełdą jest nie tak (w momencie jak panowała niepewna sytuacja). Ciekawe dlaczego suport na pewne pytania odpowiadał a na inne nie? Czyżby juz wtedy mieli jakies info, że coś jest nie tak?

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hyipselect » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 16:40

To nie podlega nawet dyskusji czy Pan Paweł z supporty i inni mieli jakaś wiedzę na temat kondycji giełdy.
To jak z każdą firmą, w której pracujesz - jak jest źle to po prostu co by zarząd nie robił to nie da się tego ukryć przed pracownikami.
Dla mnie ludzie z supportu to kluczowe osoby do przesłuchania.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Damian Z. » piątek, 9 sierpnia 2019, 10:15

Sprawa na forum wydaje się zamierać, jednak z mojej wiedzy wynika że organy ścigania działają w tym przypadku bardzo sprawnie. W przeciwieństwie do upadku Bitcurex temat został nagłośniony medialnie i w opini ludzi ludzi związanych ze sprawą od strony prawnej śledztwo posuwa się do przodu bardzo szybko.

Dla osób które jeszcze nie złożyły zawiadomienia przydatna może być informacja że kancelaria KG Legal Kijewski,Graś przygotowała ofertę prowadzenia sprawy w zamian za % od odzyskanych środków.

Ja również podejmuję wszelkie przewidziane prawem działania w celu odnalezienia środków i ukarania winnych, dlatego zachęcam osoby mogące wnieść coś nowego do sprawy o kontakt .
Ostatnio zmieniony piątek, 9 sierpnia 2019, 10:46 przez Damian Z., łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 9 sierpnia 2019, 10:40

@Damian Z. słaba reklama swojej kancelarii
Damian Z. pisze: piątek, 9 sierpnia 2019, 10:15posówa
:shock:

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » piątek, 9 sierpnia 2019, 23:13

Tymczasem znowu na stronie bitmarketu pojawił się komunikat - serwer ze stroną o tym że zamykają majdan wrócił? https://bitmarket.net/ A może chcieli się zawinąć 8.08 i komuś skrypty zadziałały?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » sobota, 10 sierpnia 2019, 15:09

@zomos2
A to jest dość ciekawa sprawa. Nie jest to "ponowne uruchomienia serwera" bo skład strony jest już zupełnie inny, zmienił się nawet styl .css. Premiera tej informacji została wypisana na stronie z zerowym bądź znacznie mniejszym paddingiem – jestem pewien. Z rynków nie ma przekierowania do indexu, wiec pliki rynków już nie istnieją. Zatem skład tej strony z pewnością się zmienił. Ciekawe po co ta nowa "premiera" :)

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: kristiano92 » sobota, 10 sierpnia 2019, 20:20

Wygląda na wrzucenie tego komunikatu w nowym index.html, ale po co?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Lemoon_crypto i 16 gości