BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: japu » środa, 10 lipca 2019, 15:48

Spoiler:
A ja z innej beczki.
Rozumiem, ze mozna ukrasc 5kBTC, w porzadku, przelewam na swoj portfel i mam. Super. Co dalej?
Wysylam na niezweryfikowane konta na gieldach, zamieniam na XMR, wysylam na porftele prywatne, potem znowu na niezweryfikowane konta, zamieniam na BTC i mam swoje 5kBTC, poniekad zanonimizowane przez Monero. I co dalej? Wyplacam w bitomatach? f2f? W meksyku? Tutaj jest problem ten sam co zwykle po rabunku - trzeba to jednak zamienic na kase bo adaptacja krypto jest przeciez znikoma...

Weteran
Posty: 7524
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: pael » środa, 10 lipca 2019, 15:51

@japu mniej wiecej... w tym wypadku lepsze zmartwiec miec niz nie miec...

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: grabollo69 » środa, 10 lipca 2019, 15:53

Grupe https://www.facebook.com/groups/421526442037479 reprezentuje kancelaria;

CGO Group - www.cgolegal.pl

Są oni obeznaniu w technologii i podobnych sprawach związanymi z kradzieżami kryptowalut.

Poniżej szczegóły współpracy;

1. Przygotowanie

a. przygotowanie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i umieszczenie jego treści do zapoznania się z członkami grupy uczestniczącymi w grupie, którzy zdecydują się na usługę;

b. złożenie zawiadomienia we właściwej miejscowo i rzeczowo prokuraturze;

c. kontakt z mediami - chcemy dotrzeć do mediów mainstreamowych - o zdarzeniu wiedzą głównie osoby bezpośrednio zainteresowane. Zmienimy to;

d. Pokrzywdzeni będą przesłuchani przez organy ścigania, będą też, w razie wyrażenia takiej woli, oskarżycielami posiłkowymi na etapie sądowym sprawy.

e. W ramach postępowania karnego (zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, postępowania sądowego) będziemy żądali naprawienia szkody i reprezentowali interesy każdego z uczestników z osobna i grupowo (interesy są zbieżne);

f. W ramach postępowania egzekucyjnego, w przypadku zasądzenia przez sąd kwoty tytułem naprawienia szkody, będziemy reprezentować pokrzywdzonych w sprawie, w celu wyegzekwowania należności.

g. W dniu jutrzejszym planuję spotkanie z osobami które mogą rzucić nowe światło na zaistniałe zdarzenia - na tym etapie nie chce ujawniać szczegółów, mam nadzieję że jutro będę wiedział więcej.

2. Administracja

a. Z uwagi na dużą liczbę pokrzywdzonych w sprawie przygotowujemy dedykowany software do obsługi spraw. Każdy członek grupy, który zdecyduje się na współpracę otrzymania link aktywacyjny do systemu aby móc śledzić rozwój wydarzeń w sprawie

b. Komunikację z Państwem będziemy prowadzić poprzez dedykowany system.

c. Zanim nowy członek otrzyma link aktywacyjny, sekretariat kancelarii zamieści na naszym dysku google link do formularza do umowy z kancelarią gdzie znajdują się wszystkie istotne kwestie dotyczące obsługi sprawy oraz dokumenty np. oświadczenie dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych.

3. Kilka szczegółów relacji z klientem:

a. do piątku włącznie przygotuję wzór - formularz umowy między kancelarią a klientami.

b. wdrażamy system IT do obsługi spraw;

c. Proponujemy 246 PLN brutto opłatę za prowadzenie sprawy - niestety płatne osobno przez każdego klienta z uwagi na wysoki stopień skomplikowania obsługi administracyjnej. W razie odzyskania środków proponujemy success fee w wysokości 615 PLN brutto, jednak o ile kwota faktycznie wyegzekwowana stanowi co najmniej trzykrotność tej kwoty

d. Nie chcemy umawiać się na wartości procentowe od zasądzonej kwoty - w praktyce kwota wstępna honorarium pokryje koszty obsługi administracyjnej spraw, natomiast kwota success fee będzie stanowiła wynagrodzenie za skuteczne wyegzekwowanie należności;

4. Harmonogram:

a. Osoby zapisane do sprawy otrzymują do piątku włącznie link z dokumentem obejmującym umowę z kancelarią

b. Na grupie publikujemy projekt zawiadomienia (myślę że będzie to poniedziałek)

c. kontakt z mediami, nagłośnienie sprawy

Także jeśli jesteście zainteresowani, a myślę że większość tak, cena jest rozsądna, to jutro z rana będzie udostępniony link do rejestracji w kancelarii.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » środa, 10 lipca 2019, 15:55

grabollo69 pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:53Grupe https://www.facebook.com/groups/421526442037479 reprezentuje kancelaria;

CGO Group - www.cgolegal.pl


Mam szybkie pytanie - spółka obsługując giełdę (też dobre pytanie która, bo było ich 3) nie leży w polskiej jurysdykcji.

Przed jakim sądem będziecie reprezentować swoich klientów?

Proszę o 1 zdaniową odpowiedź.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: japu » środa, 10 lipca 2019, 15:56

@prostyler Nie chodzi o to, zeby placic z takiego adresu ale o to, zeby uciec do meksyku i miec te swoje 30mlnUSD powiedzmy do dyspozycji. Przeciez nie bedziesz co 2 dni lapal kolejnego meksykanina, zeby byl slupem na gieldzie i w banku.
Sytuacja bylaby prostsza gdyby np bitomaty byly tak popularne jak zwykle ATM, ale nie sa...

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: sodom2000 » środa, 10 lipca 2019, 16:13

Wielka szkoda się stała niestety, ludzi potracili kasę, ale mam nadzieję, że nie jeden trzymający kasę na giełdzie w tym momencie już ją wypłaca, ja nauczyłem się po utracie środków na bidextreme, że NA GILEDZIE NIE TRZYMA SIE ZADNYCH SRODKOW I JESLI MASZ JAKIES KRYPTO, KTORYM NIE GRASZ NA DT WYPLACAJ JE JAK NAJSZYBCIEJ ;)

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » środa, 10 lipca 2019, 16:18

@the_great_pretender Właścicielami spółki są Polacy. Wykorzystanie dowolnych środków do negatywnego rozporządzenia cudzym mieniem jest karalne u nas i tak i tak.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: nexushash » środa, 10 lipca 2019, 16:21

Wymazywanie pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:09
tu83 pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:03Ci ludzie mają przecież rodziny, znajomych, partnerki, kochanki, wrogów - jeśli ktoś chciałby w tym temacie zadziałać, możliwości miałby mnóstwo.

Oczywiście można sobie pisać o tym, że nowa tożsamość, zerwanie z dotychczasowym życiem i ludźmi itd., ale taki styl myślenia kojarzy mi się raczej z neetami oderwanymi od realnego życia, którym sieć zastępuje realne kontakty społeczne i którzy myślą, że tzw. normalni ludzie też by tak mogli.
Przeciwnie, to nie jest oderwanie od życia a raczej realizm. Po prostu, wielomilionowe kwoty dla wielu (zwłaszcza gości co je kradną) są silniejszym bodźcem niż rodzinka, kochanka, przyjaciel czy babcia czekająca w oknie pod firanką. Także taka nowa tożsamość w Azji ze spora kasą to niekoniecznie dla nich banicja ale sukces.
Oczywiście zmiana tożsamości i relokacja dzisiaj to pestka nawet dla całej rodziny.
Lubie teorie spiskowe i stawiam hipotezę, że zamknięcie Bitmarket, Bitcurexa to robota służb wywiadu, które przejęły obie spółki do własnych szemranych interesów które nie mogą być raportowane w zleceniach rządowych (obie spółki łączy człon MIRO i NIEMIRO). Kiedy przeprali sałatę, poznali dane i dokumenty użytkowników uruchomili exit scam zatapiając wszelkie ślady.
Jeśli tak było to osoby które stały za spółkami raczej mają kilka tożsamości, dla niech przebywanie 5-10 lat w obcym kraju pod przykrywką to norma.
A nawet jak przeprowadza się w drugi koniec polski nikt ich specjalnie nie rozpozna, rodzin nie mają, a nowych przyjaciół szybko znajdują.
Brak transparentności w obu giełdach to dla mnie zawsze było czerwone światło. Nie wiem jak będzie w przypadku BitBaya bo Suszek także oddał stery.
Wiem jedno w tym kraju nie powstaje żaden lukratywny, zyskowny wielo milionowy interes bez wiedzy i udziału agentury i to nawet nie polskiej bo jesteśmy państwem teoretycznym z dykty i tektury. Przykłady z ostatnich lat: AmberGold, ProCivili, GetBack, czy znany broker który dalej pierze kasę pod parasolem ochronnym.
Jeśli ktoś liczy na pomoc rządową czy Interpol niech zapomni oni nawet nie potrafią pozamykać piramidek Żukiewicza, gdzie poszkodowani także potracili dziesiątki mln zł.

W tym miejscu składam kondolencje dla ofiar Bitmarket.pl i mimo wszystko trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy i zwrot należnych środków klientom.

edit: Ten poprzedni dyrektor spółki Kvadratco Services ltd. która przejęła Bitmarket w 2015 Tobiasz Niemiro to klasyczna agentura kryjąca działalność poza prawem. W tym wywiadzie walczy rzekomo ze światem przestępczym w Olsztynie. Nie powierzyłby mu nawet 100 zł a co mówić o prowadzeniu giełdy. Pewnie dane klientów już sprzedał dla ruskiej mafii którą straszy. Z obecnym prezesem Marcinem Aszkielowiczem łączy go 6 firm, chłopaki z jednego roku 1975. Ten starszy pan na filmie to były komendant policji w Olsztynie pewnie oficer prowadzący młodego Tobiaszka, obecnie dyrektor stowarzyszenia ds. bezpieczeństwa i zwalczania przestępczości zorganizowanej. Z pewnością będzie zacierał sprawę Bitmarket.pl tak jak w 2014 zatarł sprawę upadku giełdy Bidextreme.pl zarejestrowaną właśnie w Olsztynie. Wszystkie serwery rzekomo zostały wyczyszczone.
Ostatnio zmieniony środa, 10 lipca 2019, 18:42 przez nexushash, łącznie zmieniany 14 razy.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » środa, 10 lipca 2019, 16:24

grabollo69 pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:53c. Proponujemy 246 PLN brutto opłatę za prowadzenie sprawy - niestety płatne osobno przez każdego klienta z uwagi na wysoki stopień skomplikowania obsługi administracyjnej. W razie odzyskania środków proponujemy success fee w wysokości 615 PLN brutto, jednak o ile kwota faktycznie wyegzekwowana stanowi co najmniej trzykrotność tej kwoty


To jest próba wyłudzenia, karalne minusami na forum.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0.0001 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wrip » środa, 10 lipca 2019, 16:30

Ja tylko nie chcę być wzywany w charakterze świadka w żadnej sprawie.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: devega » środa, 10 lipca 2019, 16:38

Bagder pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:39- ja obstawiam, że jeśli zabezpieczono środki na giełdzie - to nie dotyczyło to bezpośrednio samej giełdy i jest to wynik jakiegoś wcześniejszego postępowania prokuratorskiego.
Niestety bardzo mało wiemy, ale jeżeli pod jakieś postępowanie zabezpieczono depozyty klientów giełdy, to nie stanowią one majątku giełdy i mogą być wypłacone wyłącznie właścicielom depozytów.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » środa, 10 lipca 2019, 16:43

nexushash pisze: środa, 10 lipca 2019, 16:21Oczywiście zmiana tożsamości i relokacja dzisiaj to pestka nawet dla całej rodziny.
Lubie teorie spiskowe i stawiam hipotezę, że zamknięcie Bitmarket, Bitcurexa to robota służb wywiadu, które przejęły obie spółki do własnych szemranych interesów które nie mogą być raportowane w zleceniach rządowych (stąd nazwy MIRO i NIEMIRO).


Błagam, powiedz, że trollujesz... Z tym poziomem oderwania od rzeczywistości to można nawet uwierzyć, że za miesiąc BTC zdetronizuje dolara jako najważniejszą walutę świata.

Moja hipoteza jest taka, że za tym prawdopodobnym scamem o nazwie Bitmarket.pl stoi kilku cwaniaczków, którzy nawet tego dokładnie nie zaplanowali, poszli na żywioł, popełniając masę błędów i teraz sra*ą w gacie na myśl o zainteresowaniu mediów, prokuratury i ludzi, którzy trzymali u nich większe kwoty.

Druga moja hipoteza jest zaś taka, że pękną przy jakimkolwiek bezpośrednim kontakcie z "grubszym klientem". Kwestia tego czy ktoś będzie zmobilizowany, aby znaleźć ich lub kogoś z ich otoczenia.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Jaroslaw » środa, 10 lipca 2019, 16:44

Co ty pleciesz gościu, ktoś kto się zdecydował na skok na 100 baniek dokładnie wiedział co robi i jakie konsekwencje mogą go czekać.

Dyskutant
Posty: 232
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: jagger3 » środa, 10 lipca 2019, 16:46

NEXUSHASH

bez przesady, w każdym kraju zdarzają się takie przekręty, nie wrzucałbym Polski do jakiegoś specjalnego worka z dykty i tektury. Oczywiście, jesteśmy z racji swej historii najnowszej dość specyficznym krajem, ale bez przesady :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0.0001 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Zavory » środa, 10 lipca 2019, 16:48

grabollo69 pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:53 c. Proponujemy 246 PLN brutto opłatę za prowadzenie sprawy - niestety płatne osobno przez każdego klienta z uwagi na wysoki stopień skomplikowania obsługi administracyjnej. W razie odzyskania środków proponujemy success fee w wysokości 615 PLN brutto, jednak o ile kwota faktycznie wyegzekwowana stanowi co najmniej trzykrotność tej kwoty
1000 osób * 246 PLN = ćwierć bańki za wysłanie kilku mądrze wyglądających pism -> niezły biznes plan a zarazem książkowy przykład hienizmu.

Stać nas na ekspertów, którzy są pewni swoich kompetencji i nie boją się sami zaryzykować, kiedy gra toczy się o dużą stawkę.

Proponuję dziesięć razy większe success fee przy całkowitym zniesieniu opłaty za prowadzenie sprawy.

Jest nas dużo, dysponujemy łącznie dużymi pieniędzmi, nie gódźmy się na byle co.
Jaroslaw pisze: środa, 10 lipca 2019, 16:44 Co ty pleciesz gościu, ktoś kto się zdecydował na skok na 100 baniek dokładnie wiedział co robi i jakie konsekwencje mogą go czekać.
No chyba Dżentelmen raczy zbyt dużo czasu poświęcać kinematografii :lol:
Zwłaszcza branża krypto spowodowała wysyp jegomości z dużymi pieniędzmi, jeszcze większym apetytem na nie, i fundamentalnych brakach we wszystkich pozostałych obszarach funkcjonowania ;)
Ostatnio zmieniony środa, 10 lipca 2019, 17:02 przez Zavory, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » środa, 10 lipca 2019, 16:52

prostyler pisze: środa, 10 lipca 2019, 15:45Ktos wyslal jakies info do mediow, organow, politykow, rzecznika, bankow, instytucji poza krajowych aby sie zainteresowaly, zaczely dzialac?


Ja wczoraj wysyłałem dla zasady, choć straciłem "tylko" kilka tysięcy PLN. Polecam zrobić to każdemu.

Myślę, że @BitHub.pl powinien na samej górze w artykule dać "ściągę" z adresami, aby każdy mógł zrobić copy&paste do właściwych osób. To skuteczna metoda, aby zainteresowały się tym media.

Tylko trzeba to realnie ZROBIĆ, tak jak ja (wysłałem razem kilkanaście zgłoszeń i maili).

Weteran
Posty: 7524
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: pael » środa, 10 lipca 2019, 16:52

jagger3 pisze: środa, 10 lipca 2019, 16:46 bez przesady, w każdym kraju zdarzają się takie przekręty, nie wrzucałbym Polski do jakiegoś specjalnego worka z dykty i tektury. Oczywiście, jesteśmy z racji swej historii najnowszej dość specyficznym krajem, ale bez przesady


Tu nie chodzi tylko o przekret ale rowniez reakcje organow panstwa. W sprawie curexa nie bylo nawet sprawy sadowej. Przyjmowali depozyty w PLN, przywłaszczono te pieniadze, ówczesny zarzad nie poniosl jakichkolwiek konsekwensji. PLN nie jakies kryptopieniazki. Przywlaszczyli nie mniej niz 200zl, a pewnie blizej kilku mln.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 813
Rejestracja: 29 maja 2016
Reputacja: 821
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Bagder » środa, 10 lipca 2019, 16:55

@devega Owszem, wiemy niewiele. Ale postępowanie prokuratorskie maja to do siebie w Polsce - że niemal przy każdej okazji prokurator przypomina, żeby nie ujawniać wiedzy z postępowania i jeszcze straszy paragrafem... Co moim zdaniem, w przypadku takiej działalności jak publicznie dostępna giełda nie może mieć miejsca. Ale to tylko domysły.
Po drugie - z jakiego przepisu wywodzisz, że środki klientów mogą być wypłacone właścicielom depozytów. To nie są rzeczy unikalne jak np. dzieła sztuki. Jeśli zostaną wypłacone, to zostaną wypłacone zgodnie z kolejnością przewidzianą w przepisach o egzekucji - zobacz np. art. 1025 kpc
Spoiler:
art. 1025 § 1. Z kwoty uzyskanej z egzekucji zaspokaja się w następującej kolejności:
1) koszty egzekucyjne z wyjątkiem kosztów zastępstwa prawnego przyznanych przez komornika w postępowaniu egzekucyjnym;
2) należności alimentacyjne;
3) należności za pracę za okres 3 miesięcy do wysokości najniższego wynagrodzenia za pracę określonego w odrębnych przepisach oraz renty z tytułu odszkodowania za wywołanie choroby, niezdolności do pracy, kalectwa lub śmierci i koszty zwykłego pogrzebu dłużnika;
4) należności zabezpieczone hipoteką morską lub przywilejem na statku morskim;
5) należności zabezpieczone hipoteką, zastawem, zastawem rejestrowym i zastawem skarbowym albo korzystające z ustawowego pierwszeństwa oraz prawa, które ciążyły na nieruchomości przed dokonaniem w księdze wieczystej wpisu o wszczęciu egzekucji lub przed złożeniem do zbioru dokumentów wniosku o dokonanie takiego wpisu;
6) należności za pracę nie zaspokojone w kolejności trzeciej;
7) należności, do których stosuje się przepisy działu III ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa, o ile nie zostały zaspokojone w kolejności piątej;
8) (uchylony)
9) należności wierzycieli, którzy prowadzili egzekucję;
10) inne należności.
[...]
Ostatnio zmieniony środa, 10 lipca 2019, 17:02 przez Bagder, łącznie zmieniany 1 raz.
Sic semper evello mortem tyrannis

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » środa, 10 lipca 2019, 16:58

zomos2 pisze: środa, 10 lipca 2019, 16:18@the_great_pretender Właścicielami spółki są Polacy. Wykorzystanie dowolnych środków do negatywnego rozporządzenia cudzym mieniem jest karalne u nas i tak i tak.


@@zomos2 ,
Właściciel udziałów za nic nie odpowiada.

Tutaj jak widzę po rejestrach Bitmarketu, właścicielem mogą być tylko spółki (osobowość prawna). Odpowiedzialność zarządu (dyrektorów) jest w każdej jurysdykcji inna.

Nie obraź się, ale twój wpis jest kompletnie bezsensowny. Ale pokazuje co myśli większość użytkowników Bitmarketu i jak kompletnie nie wiedzą komu powierzyli swoje środki.

Nigdy nie odzyskacie swoich środków.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » środa, 10 lipca 2019, 17:00

@@Bagder,

Dlaczego uważasz, że wnioski o ściganie zagranicznego podmiotu będą składane w Polsce i rozpatrywane przez policjęe i prokuraturę w naszym kraju. Bitmarket nie ma nic wspólnego z polską spółką poza nazwiskami kilku udziałowców i prawdopodobnie dyrektorów spółki z UK.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości