BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » wtorek, 9 lipca 2019, 19:43

Są imiona i nazwiska Panów, którzy prowadzili tą giełdę. Panowie chyba nie do końca zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie da się skutecznie schować przed światem. A świat bywa pamietliwy...

Na BM miałem niespełna 40k połowa w BTC, połowa w Fiatach. Wpłacone dwa dni temu. Tak sobie myślę, że stworzę sobie specjalny fundusz na uprzykrzenie życia Panom z BM. Bo jedyne co możemy w tej sytuacji zrobić to sprawić, żeby ten wałek się im nie opłacił.

Pozew przeciwko spółce z siedzibą na Seszelach to jakaś aberracja jest. Albo ktoś porządnie dociśnie Panów znanych z imienia i nazwiska i sprawa się wyjaśni albo wszystko się rozejdzie z czasem.

Mam pytanie, czy znacie osoby, organizujące tą operacje skanalizowania zbiorowej energii w stronę idiotyczne postępowania, którego efekt jesteśmy w stanie przewidzieć?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: rgr33 » wtorek, 9 lipca 2019, 19:48

ace pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 18:04 https://www.blockchain.com/btc/address/ ... GnL25Zqc3P

Ktoś może namierzył jeszcze inny adres na który konsolidowały się środki wpłacane na giełdę?

Z tego ostatniego, co ciekawe, wysłano 73 BTC na 17A16QmavnUfCW11DAApiJxp7ARnxN5pGX który wg. google jest adresem poloniex? I jest cały czas bardzo aktywny, dosłownie miliony przez niego przeszły od rana i cały czas operuje dużymi kwotami

wygląda na to ze adresy giełdy sa czyszczone i zamieniane na jakies Monero lub inne Zcash cały czas.
To spory portfel, nadal jest tam ponad 700 BTC, co oznacza ze to pewnie cold wallet jest opróżniany.
Zestawiając to z informacją ze rzekomo Aszkałowicz sprzedał BM nie informujac nikogo (prawdopodobnie pracownicy zaalarmowali IQ) wygląda na to że albo Aszkałowicz robi exit scam albo sprzedał interes komus bardziej bezwzględnemu.

Na Poloniexie nie widze zadnej opcji aby podniesc alarm...
(zreszta Polo tez desperacko potrzebuje BTC wiec maja to w D)

Holy fuck, co pol godziny leca spore ilosci BTC na POLO, 12 BTC, 33 BTC...

EDIT:

... GnL25Zqc3P wyglada bardziej na adres hot wallet Poloniexa a nie BM
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 20:23 przez rgr33, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » wtorek, 9 lipca 2019, 19:53

Ma w D czy nie ma, może ktoś napisać do Polo o podejrzanej aktywności na tym adresie? Poloniex ma siedzibę w Stanach, jak im się za sugeruje pranie pieniędzy to może zareagują.

Edit. Na tym adresie są wpłaty i wypłaty, to nie wygląda na adres BM

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: adwokator » wtorek, 9 lipca 2019, 20:06

grabollo69 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 17:19Na adres mailowy:

oszukani.przez.bitmarket@gmail.com

należy wysłać:

a. imię i nazwisko

b. adres zamieszkania

c. kwotę w PLN i kryptowalutach na dzień zamknięcia giełdy albo ostatnie znane saldo przed zamknięciem.

Wraz z klauzulą RODO:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych IMIE_NAZWISKO w celu dochodzenia praw na drodze karnej lub cywilnej od giełdy Bitmarket - tj. od osób i spółek prowadzących giełdę i pozostających z nią w powiązaniu.

Ostateczne brzmienie klauzuli RODO opracujemy.



Really? Wysłanie danych osobowych, zgody na przetwarzanie danych osobowych ale pełnomocnictwo już nie jest potrzebne? Poza tym żadna zgoda nie jest potrzebna, skoro dane mają być przetwarzane w ramach umowy, czy nawet w ramach przygotowania do realizacji umowy z prawnikiem i dochodzenia przez niego roszczeń. Zgoda jest potrzebna tylko wtedy, gdy nie istnieje inna podstawa do przetwarzania danych a tu jest / ma być: niezbędność danych do wykonania umowy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Macieja » wtorek, 9 lipca 2019, 20:11

aktualna wersja artykułu o bitmarket: https://bithub.pl/wiadomosci/kolejna-po ... dzina-825/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 20:11

Odcięci od milionów
Z giełdy BitMarket zniknęły depozyty klientów, a chodzi o równowartość około 2,3 tys. bitcoinów — nieoficjalnie dowiedział się „PB”. Według indeksu Coinmarketca, za najpopularniejszą kryptowalutę trzeba obecnie zapłacić 12,3 tys. USD (kurs 9 lipca).

Konto na platformie miało około 60 tys. użytkowników, z czego w ciągu kilku ostatnich miesięcy aktywnie obracało coinami 5 tys. Na Facebooku powstała grupa BitMarket - poszkodowani, do której w ciągu kilku godzin dołączyło ponad 1000 osób.
https://www.pb.pl/iq-partners-poslizgne ... cie-965497

Sporo luda :D Przykra sprawa, a crypto powinno być antyfraudowe, ech :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » wtorek, 9 lipca 2019, 20:13

Jeszcze raz zapytam, czy są gdzieś dostępne zdjęcia Pana A.?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 9 lipca 2019, 20:45

viewtopic.php?f=6&t=32498

Zapraszam do dyskusji w kwestii organizacyjnej grupy, poszkodowanych z bitmarketu.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 601
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 103
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: _chybaty » wtorek, 9 lipca 2019, 20:48

Zastrzegliscie dowody osobiste czy na razie nic z tym nie robicie?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » wtorek, 9 lipca 2019, 20:51

Dwa pytania:

1. Czy ktoś z Was dopuszcza w ogóle możliwość, że BM stracił płynność i przestał istnieć, ale będzie jeszcze możliwa wypłata środków przez użytkowników?

Bo tak sobie myślę, że tak chamski exit scam byłby bardzo niebezpieczny dla Panów z zarządu/otoczenia Bitmarketu i wydaje mi się dość ryzykowne (z ich perspektywy) uskutecznianie tego typu akcji...

2. Czy ma jakiekolwiek znaczenia dla ewentualnego odzyskania środków fakt, że nie zdążyłem się zweryfikować miesiąc temu? Dodam, że wcześniej byłem zweryfikowanym użytkownikiem Bitmarketu od kilku lat.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » wtorek, 9 lipca 2019, 20:53

tu83 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:51Bo tak sobie myślę, że tak chamski exit scam byłby bardzo niebezpieczny dla Panów z zarządu/otoczenia Bitmarketu i wydaje mi się dość ryzykowne (z ich perspektywy) uskutecznianie tego typu akcji...


:lol: :lol: :lol: :lol: Człowieku, to nie Ameryka! :D

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » wtorek, 9 lipca 2019, 20:57

@g100 Ale kraj seryjnych samobójców...

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: bl4ck » wtorek, 9 lipca 2019, 21:01

_chybaty pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:48Zastrzegliscie dowody osobiste czy na razie nic z tym nie robicie?
Ja robię weryfikację na krakenie i zaraz po tym wyrabiam nowy ID :lol:

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » wtorek, 9 lipca 2019, 21:02

g100 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 20:53
Człowieku, to nie Ameryka!

Nie chodziło mi o niebezpieczeństwo ze strony organów państwa, a o bezpieczeństwo fizyczne tych Panów. Na FB już pojawiają się zawoalowane sugestie tego typu pod adresem Pana A. i to brzmiące (może się mylę) dość wiarygodnie.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » wtorek, 9 lipca 2019, 21:12

tu83 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 21:02g100 pisze: ↑ wtorek, 9 lipca 2019, 20:53

Człowieku, to nie Ameryka!

Nie chodziło mi o niebezpieczeństwo ze strony organów państwa, a o bezpieczeństwo fizyczne tych Panów. Na FB już pojawiają się zawoalowane sugestie tego typu pod adresem Pana A. i to brzmiące (może się mylę) dość wiarygodnie.


Yyy tam, Woźniak wygląda kwitnąco, Wiewióra na razie się nie pokazuje, ale też zdaje się jest w niezłej formie. Nawet sam mistrz nad mistrze Karpeles chodzi uśmiechnięty od ucha do ucha

Schemat jest zawsze ten sam: pierwszy tydzień albo dwa to groźby karalne i "pozwy zbiorowe" (zdecydowanie skutek dominacji amerykańskiego kina w telewizji). Potem sprawę przejmuje prokuratura i jest "w toku" przez parę lat, potem się umarza i następnie od początku to samo tylko nazwa giełdy inna. Ziew.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » wtorek, 9 lipca 2019, 21:20

g100 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 21:12Schemat jest zawsze ten sam: pierwszy tydzień albo dwa to groźby karalne i "pozwy zbiorowe" (zdecydowanie skutek dominacji amerykańskiego kina w telewizji). Potem sprawę przejmuje prokuratura i jest "w toku" przez parę lat, potem się umarza i następnie od początku to samo tylko nazwa giełdy inna. Ziew.
Och, chyba nawet ja nie jestem aż tak cyniczny :>. Myślę, że jeśli ktoś został wyj*bany na sumę sześcio- czy siedmiocyfrową i jeszcze do tego ma możliwości "działania" - nie odpuści Panom z Bitmarketu...

O ile oczywiście rzeczywiście jest to próba wyprowadzenia środków userów z giełdy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3054
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: sens » wtorek, 9 lipca 2019, 21:22

tak, jak z bitcurexem, ten to nawet do końca w kraju był zarejestrowany i tak skończyło się wielkim niczym...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: yeezus » wtorek, 9 lipca 2019, 21:39

prostyler pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 16:24 Madry po fakcie. Ja po gox, bf, bm nadal uwazam, ze chowanie "na noc" jest trudne i bardzo uciazliwe.
Te tłumy ludzi niosących dobrą radę "cza było trzymać na portfelu" są nawet bardziej irytujący niż cały exit scam.
Debile, bo inaczej was się nazwać nie da, w momencie zawierania transakcji kupna – sprzedaży i tak przelejecie te środki na giełdę. MUSICIE.
I to może być właśnie ten moment. Wówczas niewiele wam da hold zewnętrzny w międzyczasie, gdy podczas próby jedzenia lodów – te się roztopią.
Nie wspominając już o tym, że DT i takie funkcjonowanie są niemożliwe. A ja np. uprawiałem sobie Day&Night Trading i kiedy to miałem chować?
Wiecznych holderów jest naprawdę niewiele i tacy akurat wiedzą, gdzie trzymać pieniądze.
Wszyscy wiedzą. Pieniądze do tradingu trzyma się na giełdzie, po to żeby nimi tradować.
Mało kto kupuje samochód po to, żeby go schować, a jak pójdzie steal to jego wina bo w garażu nie trzymał, yep? Ulica jest publiczna w końcu, można brać :)
Powodzenia z puszczaniem transferu na BitBay w trakcie "okazji" – z pewnością dojdzie... jutro :)


Ale nie to przyszedłem tu napisać.
Pragnę tylko zasugerować stworzenie maila NIE do zbierania żali, danych i innych bezskutecznych linijek tekstu. Czas to cenniejsza waluta niż te krypto, a żale to skuteczna metoda na marnowanie go.
Mnie natomiast interesują informacje dot. 3 nazwisk, które już nie trudno znaleźć. Rodziny, byłe dziewczyny, szkoły, studia, znajomi, restauracje, miejsca.
Z takimi informacjami gwarantuję, że środki zostaną zwrócone.
Z tymi pozwami to sami zostaniecie pozwani o nie rozliczanie się z US :)

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: dalarin » wtorek, 9 lipca 2019, 21:58

Potwierdzam, co napisali na stronie Bithub. Adres LaKyDwwrfpMX6PMBbQaq4hYD5W5QXKJrDX to na 100% portfel LTC Bitmarketu i portfel nie jest pusty: https://live.blockcypher.com/ltc/addres ... W5QXKJrDX/ Od zamknięcia giełdy pozostaje on nienaruszony.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » wtorek, 9 lipca 2019, 22:00

yeezus pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 21:39Pragnę tylko zasugerować stworzenie maila NIE do zbierania żali, danych i innych bezskutecznych linijek tekstu. Czas to cenniejsza waluta niż te krypto, a żale to skuteczna metoda na marnowanie go.
Mnie natomiast interesują informacje dot. 3 nazwisk, które już nie trudno znaleźć. Rodziny, byłe dziewczyny, szkoły, studia, znajomi, restauracje, miejsca.
Z takimi informacjami gwarantuję, że środki zostaną zwrócone.
Z tymi pozwami to sami zostaniecie pozwani o nie rozliczanie się z US
To jest konkretne podejście do sprawy.

Ci Panowie z BM nie żyją w próżni społecznej. Myślę, że poza drogą prawną - bardzo dobrym pomysłem jest dać im do zrozumienia, że przekręt na kilka czy kilkanaście baniek po prostu nie jest z ich perspektywy dobrym pomysłem i nie przejdzie się nad nim do porządku dziennego...

O ile oczywiście rzeczywiście wyprowadzili lub wyprowadzą środki użytkowników ze swojej giełdy.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości