BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » piątek, 30 czerwca 2017, 01:58

@Ari93, Musisz mieć środki na subkoncie dźwigni, wtedy masz wgląd do historii.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 30 czerwca 2017, 05:03

Po godzinie 23:00 na niewielkim procencie utworzonych pozycji w handlu z dźwignią wystąpił problem, który doprowadził do ich automatycznego zamknięcia. Przyczyna zaistniałej sytuacji została zdiagnozowana i usunięta. Po wykonanych analizach będziemy kontaktować się mailowo z użytkownikami, których dotyczą powyższe wydarzenia.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 grudnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ari93 » piątek, 30 czerwca 2017, 14:18

@Wymazywanie a gdzie to znajdę? Przewertowałem tu chyba wszystko i zbytnio nie widzę... Po wpłacie zabezpieczenia to powinno być wszystko dostępne bez kombinowania tak jak to jest z normalnym rynkiem BTC/PLN.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: TypowyFacet » piątek, 30 czerwca 2017, 14:21

@Ari93, Po prawej stronie klikasz w "zamknięte" i tam masz cała historię dźwigni.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 grudnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ari93 » piątek, 30 czerwca 2017, 16:36

@TypowyFacet aż nie wiem co napisać, byłem pewny że tam klikałem... no nic, dzięki bardzo ;)

Co do zamkniętej pozycji:
"+0.00000000 BTC (+0.00%)
2017-06-29 23:13:11"
Ciekawe... no ale nie mam jak tego zweryfikować i ufam że tak jest.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: rav3n_pl » piątek, 30 czerwca 2017, 16:39

@Ari93, Pisz do support, przecież kilka postów wyżej jest komunikat że coś im się popsuło po 23:00.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 grudnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ari93 » piątek, 30 czerwca 2017, 20:14

@rav3n_pl tak, w którym napisali że będą się kontaktować :) czekam więc

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » sobota, 1 lipca 2017, 10:42

@Ari93
Trwają prace nad sprawdzaniem poszczególnych pozycji w handlu z dźwignią. Z całą pewnością do wieczora będziemy się kontaktować.

Od godziny 23:00 do 06:00 serwis BitMarket będzie niedostępny z powodu zaplanowanych prac modernizacyjnych. Przepraszamy za utrudnienia.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » sobota, 1 lipca 2017, 23:43

BitMarket.pl pisze: @Ari93
Od godziny 23:00 do 06:00 serwis BitMarket będzie niedostępny z powodu zaplanowanych prac modernizacyjnych. Przepraszamy za utrudnienia.
Zastanówcie się poważnie nad informowaniem o przerwie technicznej giełdy za pomocą emaila! Oraz moglibyście dawać na giełdzie pasek innego koloru specjalnie dla przerw, dlaczego? Podam przykład: przez kilka dni informowaliście na pasku o zmianie adresów btc do wypłat. Przyzwyczaiłem się już do tego komunikatu i go ignorowałem, jak i również dziś. A tu się okazało, że dziś ten pasek nie dotyczył adresów, tylko przerwy! Gdybyście przerwę oznaczali przykładowo żółtym paskiem, to za każdym razem, jakbym go widział, to wiedziałbym od razu, że komunikat dotyczy przerwy, a nie tej samej informacji nadawanej od kilku dni!

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » sobota, 1 lipca 2017, 23:47

Olsp pisze:
BitMarket.pl pisze: @Ari93
Od godziny 23:00 do 06:00 serwis BitMarket będzie niedostępny z powodu zaplanowanych prac modernizacyjnych. Przepraszamy za utrudnienia.
Zastanówcie się poważnie nad informowaniem o przerwie technicznej giełdy za pomocą emaila! Oraz moglibyście dawać na giełdzie pasek innego koloru specjalnie dla przerw, dlaczego? Podam przykład: Przez kilka dni informowaliście na pasku o zmianie adresów btc do wypłat. Przyzwyczaiłem się już do tego komunikatu i go ignorowałem, jak i również dziś. A tu się okazało, że dziś ten pasek nie dotyczył adresów, tylko przerwy! Gdybyście przerwę oznaczali przykładowo żółtym paskiem, to za każdym razem, jakbym go widział, to wiedziałbym od razu, że komunikat dotyczy przerwy, a nie tej samej informacji nadawanej od kilku dni!
Był wysyłany mail o tych przerwach jakiś tydzień temu.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » sobota, 1 lipca 2017, 23:55

Awesomist pisze:
Olsp pisze:
BitMarket.pl pisze: @Ari93
Był wysyłany mail o tych przerwach jakiś tydzień temu.
Sprawdziłem meila i faktycznie - dostałem takiego meila 25.06, czyli tydzień temu. Tydzień to szmat czasu, warto pomyśleć o tej rezerwacji koloru paska specjalnie dla przerw + przypomnienie meilowe np. 8 godzin przez przerwą, ale wg mnie inny kolor paska byłby skuteczniejszy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » sobota, 1 lipca 2017, 23:59

@Olsp, Ogarnij się. Mail był dużo wcześniej, nawet 2 dostałem czy 3; info na czerwonym pasku również dobrze widoczne. Pretensje tylko do siebie jeśli nie umiesz korzystać z jasnych informacji od giełdy.

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Olsp pisze: warto pomyśleć o tej rezerwacji koloru paska specjalnie dla przerw + przypomnienie meilowe np. 8 godzin przez przerwą, ale wg mnie inny kolor paska byłby skuteczniejszy.
Ja mam inną propozycję: trzeba zacząć myśleć. :) Info było odpowiednio wcześnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » niedziela, 2 lipca 2017, 00:26

@Wymazywanie - Przekazałem swoją uwagę, do której miałem prawo. Chciałem przedstawić swoją sytuację, którą miałem z tym paskiem - jako, że pasek wyświetlał się od ca. tygodnia, to zdążyłem go zacząć po prostu ignorować. A że komunikat o przerwie zdążył być od razu po komunikacie o zmianie adresów, to mi się to po prostu ,,zlało'' w jedno. Co do info na meila, to po prostu zdążyłem o nim zapomnieć :) Przecież mam również własne życie i może wypaść z głowy, dlatego pisałem o tym ponownym przypomnieniu na meila (np. 8 godz. przed przerwą). Powiedz mi tak szczerze - czy to złe pomysły i nie ułatwiłyby troszkę życia? Musiałem troszkę pomyśleć nad nimi, więc wiadomość o tym, żebym zaczął myśleć możesz sobie wsadzić w nos :D

Gaduła
Posty: 372
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wdaddy » niedziela, 2 lipca 2017, 00:43

@Olsp, trochę teraz juz próbujesz ratować sytuację. Pierw piszesz że pasek jest do niczego, przydałby się email, Potem okazuje się że email był ale "masz własne życie" :mrgreen: :mrgreen: i zdążyłeś o nim zapomnieć... Po prostu odpuść, zapomniałeś i po temacie.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » niedziela, 2 lipca 2017, 00:55

@wdaddy:
1. Jeden pasek, który informuje o wszystkim jest nie do końca dobry. Nie pisałem, że sam pasek jest do niczego - z a c y t u j mnie, jeżeli tak było. Przerwa techniczna to dosyć ważna sprawa i można ją wyróżnić i n n y m kolorem paska - wtedy ta informacja rzuca się w oczy (przy potoku innych informacji następujących po sobie).
2. Najpierw piszę, że przydałby się meil, potem Awesomist informuje mnie, że meile były rozsyłane, po czym sprawdzam pocztę i widzę ten meil i w t e d y sobie przypominam, że były one rozsyłane.

Gdzie tu widzisz ratowanie sytuacji?

Gaduła
Posty: 372
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wdaddy » niedziela, 2 lipca 2017, 01:05

Olsp pisze: Gdzie tu widzisz ratowanie sytuacji?
w całym twoim poście, kombinujesz, czerwony kolor do tego, żółty do tamtego. a w ogóle to emaila mają wysyłać bo paski ci się "zlewają". a fakt jest taki że mail był, tylko go olałeś, lub jaki piszesz "zapomniałeś o nim" a komunikatów, które się przewijają nie czytasz bo założyłeś że giełda ma do powiedzenia tylko info o zmianie adresów.

jasne że można zrobić wszystko lepiej, i każdego usera informować w sposób najwygodniejszy dla niego... ja bym wolał na przykład dostawać info gołębiem pocztowym, no ale kicha, BM nie używa gołębi. Fakt jest taki, że info było i nie ma czego tutaj BM wytykać.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » niedziela, 2 lipca 2017, 01:12

@wdaddy - widzisz, różnica jest taka, że ja przesyłam pewne sugestie, które mogą wziąć pod uwagę pracownicy giełdy - a czy są one pomocne i czy przyczyniłyby się do ,,ergonomii" czy nie - to już ocenią sami, a wdrożenie tego w życie nie wymaga nie wiadomo jakich nakładów - a ty mi tu wyjeżdżasz z jakąś bajką o gołębiach? A i dalej nie zacytowałeś moich rzekomych wypowiedzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 2 lipca 2017, 01:43

@Olsp, Skończ, bo się pogrążasz, info było, sam o tym pisałeś i wymyślasz nie wiadomo co, by nie przyznać, że wina jest tylko Twoja, że nie ogarnąłeś.
wdaddy pisze: ja bym wolał na przykład dostawać info gołębiem pocztowym, no ale kicha, BM nie używa gołębi. Fakt jest taki, że info było i nie ma czego tutaj BM wytykać.
Najlepiej jakby przysyłali na czas prac Demi Moore ze Striptizu (wiem wiem, że podrasowane:). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: afrus » niedziela, 2 lipca 2017, 10:23

@Wymazywanie, powinni do niego przyjechać do domu i trzymać za rękę przez cały czas informując że jest przerwa i że będzie dobrze :D
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » niedziela, 2 lipca 2017, 13:07

Ehh panowie, widzę, że nie przetłumaczę :D No cóż, niech będzie wasza racja :D

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości