BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:10

the_great_pretender pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 14:02Dla mnie poziom ryzyka w tej chwili jest taki, że nie dotykam żadnych giełd. Polskich nie ma, Bitbay to dla mnie bomba, która zaraz wybuchnie. Chodzę tylko do bankomatów, tylko na średnie kwoty.


A jak by były polskie, to byś używał? Załóżmy, że Bitcurex wraca do żywych, albo Coinroom. Wchodzisz?

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 11 lipca 2019, 14:13

g100 pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 14:10the_great_pretender pisze: ↑ czwartek, 11 lipca 2019, 14:02
Dla mnie poziom ryzyka w tej chwili jest taki, że nie dotykam żadnych giełd. Polskich nie ma, Bitbay to dla mnie bomba, która zaraz wybuchnie. Chodzę tylko do bankomatów, tylko na średnie kwoty.


A jak by były polskie, to byś używał? Załóżmy, że Bitcurex wraca do żywych, albo Coinroom. Wchodzisz?


Nie wchodzę. Po co mi kłopoty. Na giełdach tylko sprzedawałem, z małą prowizją. Wolę zapłacić kilka procent i mieć święty spokój. Ale rozumiem, że ktoś ma jaja ze stali.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:16

I ty dyrektorku przez 2 lata jak gdyby nic przyjmowałeś od ludzi depozyty łatając nimi dziurę w budżecie?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: keeper » czwartek, 11 lipca 2019, 14:18

"Galopujący wzrost kursu kryptowalut zmuszał nas niejednokrotnie do podejmowania niekorzystnych działań w celu utrzymania płynności giełdy."
ciekawe co dokładnie się za tym kryje... czy mogło by to być np. granie BTC klientów na lewarach?

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:19

@Karolak Hahahaha jebaniutki czyli umoczone jest to WYSOKO WYZEJ niz tych dwóch Panów! :D OD 4 LAT wiedział o przestępstwie i NIC nie zrobił. Durna linia obrony! :D Jebany przez 2 lata przyjmował i powiększał dziurę! Ja pierdolę AmberGold 2.0 w 100% :D.
Gość wiedział że źle zarządza firma. Sprzedał dziurę spółce giełdowej i się zawinął! Facet zrobił oszustwo i to grubsze niz myslałem. Nie dość że zataił stan firmy przed podpisaniem umowy to jeszcze zatajał stan firmy rozporządzając mieniem nowych użytkowników do jej łatania i sam się przyznał że działał na niekorzyść spółki powiekszając jej dziurę! :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lipca 2019, 14:23 przez zomos2, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:23

Ciekawe, co ma na ten temat do powiedzenia p. Sperczyński, który się ewakuował w 2017r.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Karolak » czwartek, 11 lipca 2019, 14:26

@@zomos2 Moze podczas bessy przyjmując cene BTC wyliczyl, że odrobi na prowizjach za jakieś 20 lat? Cena skoczyła i wyszło, że nie zdąży za żywota.. Twierdzi, że zgłosił atak hakerski, jednocześnia zatajając przed użytkownikami, że ich pieniędzy nie ma. Debil to mało ;D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitHub.pl » czwartek, 11 lipca 2019, 14:30

Znamy balans kont LTC i XRP giełdy Bitmarket – Aktualizacja 11.07.2019, g. 14:00

https://bithub.pl/wiadomosci/upadek-bit ... nformacje/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:32

@Karolak Czyli jednak się gość przyznał w 100% do art. 286 287 i 296 KK :). Robił to świadomie i z premedytacją! AmberGold 2.0 :D. I jeszcze zwala na poprzedni zarząd :D Teraz po 4 latach :D dobry jest oszust jeden :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: lino » czwartek, 11 lipca 2019, 14:41

Również dołączam do pozwu.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 11 lipca 2019, 14:44

g100 pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 14:23 Ciekawe, co ma na ten temat do powiedzenia p. Sperczyński, który się ewakuował w 2017r.
@Macieja , mógłbyś grzecznie podpytać?

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 11 lipca 2019, 14:55

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptogie%C5%82da

"Giełda działająca od 2014 roku. Posiada polskie korzenie, jednak struktura firmy jest niejasna. Giełdę prowadzi spółka BitMarket Limited zarejestrowana w Republice Seszeli, natomiast wpłaty bankowe przyjmuje Agent BM, którym najprawdopodobniej jest brytyjski Kvadratco Services Limited."

https://www.money.pl/gielda/komunikaty/ ... 18753.html

Kvadratco Services Limited - operator giełdy.

A tutaj szczegóły umowy "przejęcia giełdy"

https://www.parkiet.com/article/2018110 ... /311089839

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » czwartek, 11 lipca 2019, 15:04

@the_great_pretender Gościu siejesz zamęt kiedy facet się przyznał de facto...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: fusywszklanejkuli » czwartek, 11 lipca 2019, 15:07

Karolak pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 14:04OŚWIADCZENIE DYREKTORA KVADRATCO – MARCINA ASZKIEŁOWICZA

(...)

Ogromna dziura, o której poinformowałem w ostatnich dniach Zarząd IQ Partners, jest wynikiem sytuacji nadzwyczajnych i błędów w zarządzaniu, popełnionych przez osoby faktycznie zarządzające wówczas giełdą, które miały miejsce w pierwszych dwóch latach działalności giełdy, po jej przejęciu z Aftermarket, min. włamaniu hakerskiemu na serwery giełdy, w wyniku którego z kont kilku użytkowników oraz kont technicznych giełdy, zginęło ponad 600 BTC. Sprawę kradzieży prowadziła olsztyńska delegatura PG Policji.

W sprawie powyższych okoliczności w najbliższych dniach złożę szczegółowe zeznania w prokuraturze prowadzącej postępowanie przygotowawcze.

Posiadam szereg niezbitych dowodów, na wytłumaczenie ujemnego salda środków.

Ich przybliżone saldo wynosiło już w 2017 roku ok. 2300 BTC, liczoną dla wszystkich kryptowalut i FIAT. Osoby faktycznie zarządzające wówczas giełdą, mając świadomość tej ogromnie trudnej sytuacji, zostawiły mnie samego z problemem ogromnego deficytu. Przez ostatnie 2 lata robiłem z całym zespołem wszystko, aby wyprowadzić firmę z tej patowej sytuacji.

Dziesiątki rozmów z inwestorami, spotkań i pomysłów rozwoju, nie przyniosły niestety poprawy sytuacji. Galopujący wzrost kursu kryptowalut zmuszał nas niejednokrotnie do podejmowania niekorzystnych działań w celu utrzymania płynności giełdy.

Do ostatnich dni żyłem nadzieją, że uda się uniknąć tej katastrofy – dla setek Klientów i mojej osobistej.

(...)

Sprawa łudząco podobna do MtGoxa. W 2011 roku Jed McCaleb sprzedaje Markowi Karpelesowi giełdę, podczas procesu zmiany właściciela dochodzi do hacku, prawdopodobnie poprzez sprzęt i konto McCaleba, Karpelesowi stan permanentnej bańki, którą zresztą częściowo napędzają jego nieudolnie usiłujące ratować sytuację boty skupujące BTC, nie pozwala na wyjście z kłopotów, aż do bankructwa w 2014 roku. Szkoda, że nie możecie raczej liczyć na cudowne odnalezienie portfela z 200k BTC, jak było w przypadku Goxa.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » czwartek, 11 lipca 2019, 15:08

Teraz już można się domyślać treści uzasadnienia Aktualizacja 10.07.2019 g. 14:33
po treści oświadczenia

the_great_pretender pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 14:10Rozumiem, że jesteś na mnie o coś zły. O co?

Jestem zły że nie czytasz
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lipca 2019, 15:09 przez XRPOskar, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » czwartek, 11 lipca 2019, 15:08

@fusywszklanejkuli Czyli Pleban winny :D dobre sobie :D A jak winny to od 4 lat nic mu się nie dzieje :D Fajnie nie ? Fajnie ze Aszkiełowicz wiedział ze ma dziurę i ta rośnie i nic z tym nie robi no nie ? 286 i 296kk to minimum :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 lipca 2019, 15:14

@fusywszklanejkuli Ale przyjąłeś z góry, że on pisze prawdę w oświadczeniu skoro tak porównujesz do Goxa i Caleba. Ja przyjmuję, że równie dobrze może kłamać i jest to tak samo prawdopodobne lub nawet bardziej w obecnej sytuacji. Trzeba być idiotą, by przejąć giełdę z dziurą finansową, niezgłoszonym ukrytym hackiem i kierować nią i starać się odzyskać potulnie jak baranek pieniążki. Musiałby być kompletnym idiotą. Stawiam, że to na 80-90% nieprawda to oświadczenie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 11 lipca 2019, 15:15

zomos2 pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 15:08@fusywszklanejkuli Czyli Pleban winny dobre sobie A jak winny to od 4 lat nic mu się nie dzieje Fajnie nie ? Fajnie ze Aszkiełowicz wiedział ze ma dziurę i ta rośnie i nic z tym nie robi no nie ? 286 i 296kk to minimum


Nikt tam nie pisał o Plebanie. Pieniądze podobno zaczęły ginąć po przejęciu (cóż za niespodzianka).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Zavory » czwartek, 11 lipca 2019, 15:16

Ogromna dziura, o której poinformowałem w ostatnich dniach (...)
(...) miały miejsce w pierwszych dwóch latach działalności giełdy,
Dlaczego, złodzieju, nie poinformowałeś nas o tym w dniu kiedy się dowiedziałeś?
Świadomie wprowadziłeś dziesiątki tysięcy osób na bombę.
Zaszczuty i ścigany przez poszkodowanych Klientów.
Nie jestem jasnowidzem, ale co to znaczy być zaszczutym i ściganym, to Ty się dopiero dowiesz.

Mam nadzieję, że nie dadzą Ci spokojnie żyć, dopóki nie spłacisz do ostatniego satoshi.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 11 lipca 2019, 15:23

zomos2 pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 15:04@the_great_pretender Gościu siejesz zamęt kiedy facet się przyznał de facto...


@@zomos2
Jezus Maria i apostołowie.

Człowieku, to jest internet. Na koncie bitmarket na portalu FB zamieszczono post, w którym podano jakieś wyjaśnienia.

Kto jest autorem posta? Autorem posta jest właściciel tego konta Facebook.

Człowiek, który się podpisał jako autor od 2 maja 2019 nie jest dyrektorem zarządzającym ani nie ma udziałów kontrolnych nad spółką Ltd

Czy jeżeli za chwilę ja napiszę, że nazywam się MARCINA ASZKIEŁOWICZA, to będzie to prawda?

Proszę, czytaj ze zrozumieniem.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości