BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » niedziela, 18 listopada 2018, 23:17

@hanti, anuluj z poziomu konta i zleć ponownie ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: MelomanBTC » poniedziałek, 19 listopada 2018, 23:36

Po 11 miechach, w dniu dzisiejszym stuknął długo wyczekiwany przeze mnie - okrągły tysiak. Podwórkowe i amatorskie "big short story" :mrgreen:

Zobaczymy, kiedy zacznie się coś bugować w tej pozycji (już dostrzegam drobne problemy). Sprawdzimy też, czy system BM napewno dobrze policzy zamknięcie pozycji. Na bieżąco wszystko monitoruję, czy czasem niewidzialna ręka, nie zamknęła mi tej pozycji :geek:
Ostatnio zmieniony sobota, 1 grudnia 2018, 21:57 przez MelomanBTC, łącznie zmieniany 1 raz.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » wtorek, 20 listopada 2018, 00:19

MelomanBTC pisze:Po 11 miechach, w dniu dzisiejszym stuknął długo wyczekiwany przeze mnie - okrągły tysiak. Podwórkowe i amatorskie "big short story" :mrgreen:

Zobaczymy, kiedy zacznie się coś bugować w tej pozycji (już dostrzegam drobne problemy). Sprawdzimy też, czy system BM napewno dobrze policzy zamknięcie pozycji. Na bieżąco wszystko monitoruję, czy czasem niewidzialna ręka, nie zamknęła mi tej pozycji :geek:

Obrazek
Gratulacje - uważaj z zamykaniem, bardzo często przez brak głębokości zarówno wyliczenia jak i ewentualne zamknięcie może dać mniejszy zysk.
Wyliczenia % zysku/straty są liczone "live" przy obecnej głębokości więc nie zawsze są adekwatne bo rynek się zmienia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wizardking76 » wtorek, 20 listopada 2018, 11:09

Ludzie mam pytanie, czy bitmarket może po wypłacie zabezpieczenia ot tak sobie zabrać bitcoiny spoza sekcji dźwignia twierdząc że zabrakło zabezpieczenia ? Wypłaciłem stamtąd bitcoiny a oni mi chcą zabrać po fakcie. Nigdy nigdzie czegoś takiego nie doświadczyłem a zabierałem zabezpieczenie wiele razy. Oni zachowują się jakby wczoraj stronę z kantorem otworzyli. Jeszcze napisali że wypłata zabezpieczenia to nadużycie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 listopada 2018, 12:01

@wizardking76, Jak jest pozycja na dźwigni otwarta, nie można wypłacić zabezpieczenia. Ono jest wtedy nie do ruszenia absolutnie. Chyba, że chodzi o to, że masz zabezpieczenie np. 1btc wpłacone, pozycje otwarte za 0.5btc tego zabezp. i chcesz wypłacić pozostałe 0.5btc. Powinieneś móc to zrobić. Chyba, że masz pozycje z wynikiem ponad -100%, to wtedy ona korzysta z tego pozostałego zabezp., by nie zamykać Ci pozycji. Wtedy nie możesz jego wypłacić, bo utrzymuje ono pozycję w przetrwaniu wyniku ponad -100%.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wizardking76 » wtorek, 20 listopada 2018, 12:14

Wymazywanie pisze: ....
nie wchodzę w szczegóły, w różnych kantorach wypłacałem zabezpieczenie , tu też wypłaciłem. Strona na to pozwoliła. I nie chodzi mi o to że pozycje się zamknęły tylko o to że bitmarket stwierdza że zabrakło zabezpieczenia i chce mi zabrać moje bitcoiny z innej sekcji niż dźwignia. A ja tylko wypłaciłem tyle zabezpieczenia ile mi strona pozwoliła....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » wtorek, 20 listopada 2018, 13:46

@wizardking76
Cała sytuacja związana z Twoimi pozycjami w handlu z dźwignią oraz wypłatą zabezpieczenia została Tobie dokładnie wyjaśniona przez nasz support. Jeżeli wyrażasz taką chęć możemy zamieścić treść wyjaśniającej korespondencji (także przed dokonaniem wypłaty zabezpieczenia z informacją czym będzie to skutkowało) wraz z obszernym materiałem zdjęciowym. Tak jak napisał @Wymazywanie - w przypadku utrzymywanych pozycji, których wynik jest powyżej -100%, pozycje korzystają z dodatkowego zabezpieczenia. Prosimy o nie przedstawianie giełdy w złym świetle.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: rgr33 » wtorek, 20 listopada 2018, 22:03

swoja droga gratulacje - strona juz nie siada przy wiekszej ilosci userow tak jak kiedys, jest postep

do szczescia brakuje jeszcze jakiegos lepszego interfejsu, szczegolnie wykresu, bo MOCNO odstaje od innych, najbardziej irytujacy jest czas do 1 roku. Bitstamp i oraz Tradingview wzorem! No ale rozumiem ze slabe obroty przez wiekszosc roku nie zachecaly do inwestycji

troche niezrozumiale jest, dlaczego tracicie czas i zasoby na jakies bitcoin gold, takie scam coiny powoduja oslabienie btc i calego rynku, to strzaly we wlasne kolano.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: dar7man » piątek, 23 listopada 2018, 08:18

@BitMarket.pl
Macie już plan kiedy przywrócicie wpłaty/wypłaty BCC? No i czy to będzie ABC czy SV, a może oba? ;)
Pozdrawiam!

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: jupp82 » piątek, 23 listopada 2018, 08:26

dar7man pisze:@BitMarket.pl
Macie już plan kiedy przywrócicie wpłaty/wypłaty BCC? No i czy to będzie ABC czy SV, a może oba? ;)
Pozdrawiam!
Żywotnie jestem tym też zainteresowany.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 23 listopada 2018, 09:23

@dar7man, @jupp82
Wpłaty oraz wypłaty Bitcoin Cash (BCC) zostaną przywrócone dzisiaj około południa. Jest to ABC, które w zależności od giełdy oznaczane jest jako BCC, BCH lub BCHABC.
Obecnie do zaksięgowania środków będziemy wymagać 20 potwierdzeń w sieci.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: PeBe » środa, 28 listopada 2018, 20:36

@BitMarket.pl, a co z równoważną ilością BCHSV? Czy zostaną przypisane do konta?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Zavory » czwartek, 29 listopada 2018, 23:03

Drogi Bitmarkecie,

Uwielbiam Waszą giełdę, mam konto od lat, zrobiłem już na nim kilkadziesiąt tysięcy operacji.

Jednak... (!)

dzisiaj nie jestem w stanie zalogować się do konta, ponieważ po błędnie wpisanym kodzie uwierzytelnienia dwuskładnikowego, jestem za każdym razem natrętnie proszony o weryfikację obrazkową captcha ("wskaż wszystkie pola na których są witryny sklepowe"). Czas weryfikacji captcha jest wystarczająco długi, żeby kod uwierzytelnienia zdążył się zmienić i całe logowanie zostało odrzucone (co skutkuje kolejnym pojawieniem się weryfikacji captcha). W ten sposób wpadam w pętlę bez wyjścia.

Zróbcie coś z tym, proszę, (np. niech captcha będzie na etapie stałego hasła, a drugi składnik będzie od niej wolny), bo pomimo podjęcia kilkudziesięciu prób, nadal nie mogę zalogować się do konta i jestem smutny, aż z tego smutku rozważam nagranie virala na temat logowania się do Waszej strony, opatrzonego starannie dobraną muzyką komediową.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BugMeNot » piątek, 30 listopada 2018, 14:32

Zavory pisze:
dzisiaj nie jestem w stanie zalogować się do konta, ponieważ po błędnie wpisanym kodzie uwierzytelnienia dwuskładnikowego,
masz źle ustawioną godzinę w telefonie? Albo wpisujesz kod z nie tego konta?

Możesz sobie ustawić w telefonie datę z przyszłości, wtedy wygenerujesz kod z przyszłości, jeśli minuta nie wystarcza Ci na zrobienie captcha.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 30 listopada 2018, 14:35

@PeBe
Na chwilę obecną nie została jeszcze podjęta decyzja o utworzeniu nowego rynku i przypisania sald do kont.
Będziemy informować o podjętych decyzjach. Aktualne jest nasze stanowisko z dnia 13 listopada:
https://atlas.bitmarket.pl/aktualizacja ... coin-cash/


@Zavory
Weryfikacja captcha następuje przed koniecznością podania kodu 2FA. Z opisu wynika, iż jest problem z kodami 2FA. Prosimy o sprawdzenie czy na urządzeniu generującym kody jest prawidłowo zsynchronizowany czas.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Zavory » piątek, 30 listopada 2018, 23:35

@BugMeNot
@BitMarket.pl
Dzięki, pomogło!
Zauważyłem też, że w różnych krajach 2FA działa mi z różną skutecznością (czasem za pierwszym razem, czasem wymaga kilku prób). Najwyraźniej chodziło o synchronizację.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: benq » sobota, 1 grudnia 2018, 08:58

@Zavory, Przed wyjazdem blokuj automatyczną zmianę i synchronizację czasu, powinno pomóc.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » wtorek, 4 grudnia 2018, 09:23

Drodzy użytkownicy.
Z powodów technicznych zostały wstrzymane wpłaty oraz realizacja wypłat BTC oraz XRP.
Nasz dział techniczny pracuje nad możliwie najszybszym usunięciem problemu. Niemniej jednak zajmie to kilka godzin.
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: cryptobossman » wtorek, 4 grudnia 2018, 14:56

@Bitmarket.pl - minęło 5 godzin, prosimy o update.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » wtorek, 4 grudnia 2018, 16:42

@cryptobossman
Portfele BTC się aktualnie synchronizują. Potrzebujemy około dwóch godzin do uruchomienia wpłat i wypłat BTC.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości