BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:03

amneziahaze pisze:@Awesomist, a mnie zbanowali, chociaż to moja główna i najbardziej zaufana giełda. Za naruszenie regulaminu. Nie wiem nawet jak ugryźć ten temat. Pozdrawiam. :P

A co ci powiedzieli jako powód bana?

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » wtorek, 16 stycznia 2018, 16:36

Mam taką uwagę do giełdy. Ze względu na wątpliwości dotyczące opodatkowania PCC transakcji kupna kryptowalut, czy istnieje możliwość uściślenia w regulaminie giełdy miejsca dokonania transakcji pomiędzy użytkownikami jako siedziby giełdy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 16 stycznia 2018, 17:46

@Awesomist
Klawiaturę zmęczyłeś ; )

Przecie to jakiś trol od socjal media z bb pisał ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: kszksz » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:13

Wyczucie czasu co do przerw modernizacyjnych na poziomie eksperckim. Wiadomo informacja widniała cały dzień ale jakież było moje zdziwienie, gdy kurs skacze jak szalony, obrót na giełdzie ponad przeciętny aż tu nagle komunikat że nie można zamknąć pozycji :shock: :shock: niech ta przerwa techniczna będzie tego warta :?

edit:
post z cyklu narzekamy i mamy nadzieję na szybki powrót do tradingu

edit2: szczerze to mam nadzieję że to czytacie i wrócicie po rozum do głowy że klient ważniejszy niż prace modernizacyjne i przesuniecie tą przerwę na 3 w nocy bo się zaczynam stresować ponieważ dotykamy ważnych punktów na wykresie a nic nie można zrobić....
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 stycznia 2018, 23:36 przez kszksz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: GibonGientki » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:19

Ucieklem z BM wlasnie przez te przerwy w kluczowych momentach, na jednej z nich dostalem w plecy i pozegnalem gielde... teraz tak sobie mysle, dla zartu w sumie, ze BM pewnie ma przerwe, bo moment odpowiedni i wchodze i MA! To jest jakaś kpina...

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 września 2015
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: perun » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:23

@bitmarket.pl, czy moglibyście powiadamiać mejlowo o planowanych pracach modernizacyjnych?

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:29

Panowie z BitMarket po prostu mają dobre wyczucie do kursu, na następną przerwę bardziej ładuje inne giełdy żeby później szybko się załapać na akcję na BitMarket po przerwie.

Cześć z nas będzie narzekała na to, że jest przerwa bo nie może tanio kupić (jak przyjdzie odbicie)
A część będzie siedziała cicho bo dzięki przerwie może im nie puszczą LONGi ale o tej części się nie dowiemy, bo nie przyznają się do błędnej decyzji w kwestii LONGów :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » środa, 17 stycznia 2018, 00:15

@kszksz
Niestety nie ma możliwości wcześniejszego "idealnego" wybrania czasu na przeprowadzenie koniecznych prac.
Tak jak napisałeś - użytkownicy są dla nas najważniejsi. Prowadzimy intensywne prace optymalizacyjne wydajności systemu i z całą pewnością zmiany są odczuwalne przez Was wszystkich. Prace muszą być wykonywane etapowo - każdy kolejny etap jest uzależniony od wcześniej wprowadzonego. Z tego powodu nie mamy możliwości na inny rozkład prac.

@GibonGientki
Informacja o prowadzonych pracach jest udostępniana z wyprzedzeniem. Po zakończonej przerwie wracamy ze stanem z momentu jej wprowadzenia. Dzięki dostępnym narzędziom zleceń zaawansowanych oraz możliwości ustawienia parametrów "Stop Loss" oraz "Take Profit" przerwa modernizacyjna nie powinna mieć znaczenia na wynik Twoich zleceń. Liczymy na odzyskanie Twojego zaufania go serwisu i powrót do naszej giełdy.

@perun
Informację o planowanych pracach umieszczamy z dużym wyprzedzeniem na stronie. Nie planujemy takiego powiadomienia mailowego do wszystkich użytkowników. W przypadku nie odwiedzenia strony w ciągu dnia uważamy, iż prowadzona przerwa w godzinach nocnych nie ma wpływu na jego ewentualną aktywność w tym czasie.

@Awesomist
Jak wielokrotnie informowaliśmy nie mamy możliwości przewidzenia ewentualnych zmian kursu w czasie prowadzonych prac modernizacyjnych. Nie wpływamy także w żaden sposób na zmiany kursu i jego kierunek jest nam zupełnie neutralny. Zgadzamy się z Twoim zdaniem, iż część użytkowników (o których się nie dowiemy) będzie zadowolona z prowadzonych prac i baku zmiany kursu w danym kierunku. Jak w każdym przypadku będą wyłącznie wspominane niekorzystne dla danego użytkownika przypadki jego zmiany.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: kszksz » środa, 17 stycznia 2018, 00:45

pozycje ustawione ze stop lossami, wydaje się że zdążyłem zamknąć je ręcznie, wiszą w powietrzu z -50% i nic nie można z nimi zrobić. tyle z Waszych konserwacji :evil: :evil: :evil: :evil:

edit
procenty się naliczają a stop lossy nie działają. Jakieś rady? czy wyzeruje mi tak całe konto?

edit2

po poprawkach stan konta i procenty wróciły na stan faktyczny. Należy wybaczyć mi frustrację, ponieważ miałem ku temu powody.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Patrycja97x » środa, 17 stycznia 2018, 10:16

Jakim prawem zostal zmniejszony moj obrot na koncie z ponad 500 000 na 400 0000 po pracach moder~ ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » środa, 17 stycznia 2018, 10:34

Patrycja97x pisze: Jakim prawem zostal zmniejszony moj obrot na koncie z ponad 500 000 na 400 0000 po pracach moder~ ?
Obrót jest liczony za 30 dni , może 31 temu robiłeś handel i już nie ma go uwzględnionego w obrocie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 18 stycznia 2018, 01:09

szymon1051 pisze: Prosta piłka u was będą działać powiadomienia o wpłacie PLN czy nie?
Na chwile włączyliście ale znów nie działają.

Powiadomienia zostały wprowadzone.

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: ognos » czwartek, 18 stycznia 2018, 02:28

Właśnie ktoś mi z giełdy ukradł 0,3 BTC, wypłacił na adres 13K9ZBJUus2yUhtHd5aTv4FGcxc9vTPeeR

Ale to prawdopodobie włamanie na mojego maila

Tu więcej informacji: https://www.wykop.pl/wpis/29399311/spot ... mu-ktos-u/

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » czwartek, 18 stycznia 2018, 07:24

[bitcoin][/bitcoin]
ognos pisze:Właśnie ktoś mi z giełdy ukradł 0,3 BTC, wypłacił na adres 13K9ZBJUus2yUhtHd5aTv4FGcxc9vTPeeR

Ale to prawdopodobie włamanie na mojego maila

Tu więcej informacji: https://www.wykop.pl/wpis/29399311/spot ... mu-ktos-u/
Dlaczego nie miałeś 2FA mimo że giełdy i społeczność cały czas o tym informują?

PS. w pierwszej kolejności napisz do giełdy, na pewno mają dane zalogowań.

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: ognos » czwartek, 18 stycznia 2018, 07:29

@Awesomist na wykopie to napisałem, tu wkleje:
Spotkała mnie kiepska sprawa, 2 godziny temu ktoś ukradł mi 13k zł z konta na bitmarket.pl

Atak był przeprowadzony przez dostęp do mojego maila, stare hasło, dawno temu takie hasło miałem na kilku portalach, zapewne wyciekło gdzieś, to oczywiście moja wina, że tego nie zabezpieczyłem odpowiednio. Na dodatek złego miałem tak stare konto na bitmarkecie, że nie było wtedy żadnych dodatkowych zabezpieczeń, a jak je wprowadzili, to z nich nie skorzystałem.

Sposób ataku był banalny wysłał prośbę o zmianę hasła, zmienił hasło wypłacił, potwierdził przelew przez maila.

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że to robił na moich oczach, pousuwał mi ordery kupna btc, kupił btc i wypłacił, kliknąłem anuluj przelew, ale się pewnie spóźniłem o pare sekund. Teraz myślę, że nawet jakbym anulował ten, to byłby nastepny i tak dalej i nic by to nie dało bo króryś by powierdził.

Co udało mi się zrobić to przywrócić hasło na inne przez "przypomnij hasło" o godzinie 2:22, przelew poszedł o 2:23 i tu jest problem, bo bitmarket po zmianie hasła jak jestes zalogowany i twoja sesja trwa nie wylogowuje cie, możesz dalej sobie gmerać po koncie.Tak czy owak mogłem się ratować szybką zmianą hasła mailowego, ale po pierwsze nie wpadłem na to, a po drugie było mało czasu, złodziej zalogował się na moje konto 2018-01-18 02:20:03.

Kupił BTC za złotówki i przelał na adres https://blockchain.info/address/13K9ZBJ ... cxc9vTPeeR

Złodziej zalogował się z IP 77.247.178.186
Z tym IP i z kryptowalutami google wypluło nick/mail: slim2k@

Nick troche polsko brzmiący, na tym IP stawiał node do różnych kryptowalut, może to być tylko czyjeś proxy albo jakiś ślad

Co do tej pory zrobiłem, napisałem do właściciela IP, żeby zabezpieczył cokolwiek ma związanego z użytkowaniem tego IP, napisałem o to samo do bitcoin.pl/forum.bitcoin.pl.

Z rana ide na policje to zgłosić.

Będę wdzięczny za rady/pomoc, jeśli ktoś się istotnie przyczyni do odzyskania tego 0,34 BTC (trochę powątpiewam, takie sprawy raczej przepadają bez pozytywnego rozwiązania) to w nagrodę mogę dać 0,1 BTC.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 18 stycznia 2018, 10:20

@ognos
Przykro nam z powodu zaistniałego zdarzenia na Twoim koncie. Dziękujemy za tak szczegółowy jego opis.
Liczymy, że sprawa zakończy się pomyślnie. Z całą pewnością opis włamania będzie miał znaczenie edukacyjne dla innych użytkowników.

Wszystkich, którzy do chwil obecnej nie aktywowali na swoim koncie zabezpieczenia dwuskładnikowego prosimy o możliwie pilne jego włączenie. Zalecamy nie wprowadzanie tego samego hasła w przypadku dostępu do różnych serwisów oraz jego zmianę jeżeli taka sytuacja miała miejsce lub hasło przez długi czas nie było zmieniane.
Ze swojej strony w ciągu najbliższych kilku dni wprowadzimy czasową blokadę realizacji wypłat w przypadku zmiany hasła lub adresu e-mail przypisanego do konta.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:06

BitMarket.pl pisze:@ognos

Ze swojej strony w ciągu najbliższych kilku dni wprowadzimy czasową blokadę realizacji wypłat w przypadku zmiany hasła lub adresu e-mail przypisanego do konta.

brawo, konkurencja powinna brać przykład. Wg mnie powinniście w ogóle wyłączyć możliwość wypłat dla ludzi, którzy nie mają 2FA ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 19 stycznia 2018, 00:18

Ze względów bezpieczeństwa została wprowadzona 48 godzinna blokada realizacji wypłat z konta po zmianie hasła lub adresu e-mail przypisanego do konta.

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: ognos » piątek, 19 stycznia 2018, 05:20

Ta sprawa więcej wspólnego ma z bitbayem niz z bitmarket, a ja raczej dostałem rykoszetem na bitmarkecie (na bitbayu wczesniej mi się logowali na konto i niestety na bitbayu i na mailu miałem takie samo hasło).

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Bit-els » piątek, 19 stycznia 2018, 08:03

@BitMarket.pl, dajcie to na tt. B.dobry ruch. Zapytamy tez Bitbaya, czy nie zechce zrobić podobnie. W swietle licznych włamań na jego giełdzie

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości