BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pawelawe » piątek, 5 stycznia 2018, 21:13

g100 pisze:
Pawelawe pisze:
hanti pisze: Wystaw ofertę i już. Bądź bardziej cierpliwy.
Jak mam wystawić ofertę skoro w nie całą sekundę zostaje przebita?
Na giełdzie nie ma miejsca na cierpliwość, szybszy zawsze zbierze najlepsze żniwo, nie wiesz o tym?
No to tutaj zbierają żniwo najszybsi (handlujący botami) - w czym problem?
W tym, że to niesprawiedliwe? Przez takie zagrywki ludzie uciekają na inne markety, w sumie już od jakiegoś czasu widać, że na BM jest co raz mniejszy obrót. Administrator tolerując to traci tylko traderow i wcale się nie dziwie.

@BitMarket.pl
Czy zostały wprowadzone jakieś limity z wystawianiem i anulowaniem ofert? Jeżeli tak, proszę o informacje.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » piątek, 5 stycznia 2018, 21:49

Pawelawe pisze:
g100 pisze:
Pawelawe pisze:
Jak mam wystawić ofertę skoro w nie całą sekundę zostaje przebita?
Na giełdzie nie ma miejsca na cierpliwość, szybszy zawsze zbierze najlepsze żniwo, nie wiesz o tym?
No to tutaj zbierają żniwo najszybsi (handlujący botami) - w czym problem?
W tym, że to niesprawiedliwe? Przez takie zagrywki ludzie uciekają na inne markety, w sumie już od jakiegoś czasu widać, że na BM jest co raz mniejszy obrót. Administrator tolerując to traci tylko traderow i wcale się nie dziwie.
Jeśli na BM jest coraz mniejszy obrót to właśnie ze względu na ograniczenie dostępu API. Nikt poważny nie handluje klikając.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pawelawe » piątek, 5 stycznia 2018, 22:04

@g100

Mam rozumieć, że każdy poważny spekulant używa botów?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 stycznia 2018, 08:58 przez Pawelawe, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pan Inwestor » piątek, 5 stycznia 2018, 23:47

Platforma Bitmarket przyjmuje płatności na konto w BOŚ Banku. Czy zatem też do końca miesiąca musicie zaprzestać przyjmowania płatności na to konto i będzie jego ponowna zmiana? (bazując na informacjach z tego artykułu: https://www.fxmag.pl/artykul/kolejne-po ... towalutami)

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: szymon1051 » sobota, 6 stycznia 2018, 02:33

BitMarket.pl pisze:
1. Giełda jest prowadzona przez tę samą firmę, która od ośmiu lat prowadzi w Polsce największa giełdę domen internetowych: AfterMarket.pl. Oznacza to, że mamy doświadczenie w handlu wartościami niematerialnymi, w ubiegłym roku pośredniczyliśmy w sprzedaży domen klientów za ponad 5 milionów złotych. Nie jesteśmy firmą krzak która pojawiła się w nocy i postanowiła zrobić złoty interes na bitcoinie, tylko stabilnym partnerem który działa od lat i na lata tu pozostanie. - nieaktualne
Kto przejął?


Czemu nie ma powiadomień że PLN dotarły na giełdę?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » sobota, 6 stycznia 2018, 15:44

@wizardking76
W przypadku większej wartości kontraktów od ich zapotrzebowania, na wykresie są one zaznaczone na szarym polu. W przypadku większej ilości środków z minimalnym oprocentowaniem niż zapotrzebowanie naliczanie oprocentowania kontraktów SWAP odbywa się proporcjonalnie w części kontraktu (pracuje tylko część środków w kontrakcie). Koszt utrzymania pozycji w handlu z dźwignia naliczana jest w standardowy sposób.

@Pan Inwestor
Na chwilę obecną nic nie ulega zmianie w sprawie wpłata PLN.

@szymon1051
Przywrócimy powiadomienia o wpłacie PLN.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » sobota, 6 stycznia 2018, 17:16

Moja rozmowa z działem pomocy BitMarket
Witam,
przy składaniu ofert średnio co 20 sekund, po złożeniu i wycofaniu +/- 10 ofert dostaję blok na wycofywanie i dodawanie nowych ofert na min. 5min. Proszę o sprawdzenie tego, tym bardziej, że boty które mnie przebijają cały czas takiego bloku nie dostają.
Pozdrawiam


Odpowiedź od BitMarket:
Witam,
Zmiana częstotliwości wystawiania lub anulowania ofert do 30 sekund rozwiąże Pana problem.
Pozdrawiam
Pozostawię bez komentarza, niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Edit.

Aby postawić sprawę w jak najbardziej obiektywnym świetle, dalsza część rozmowy:
Rozumiem, że boty mają u Was większe prawa niż normalni użytkownicy. Pozdrawiam
Zgodnie z zamieszczoną dokumentacją :https://github.com/bitmarket-net/api
Poprzez API można wystawić 600 zleceń kupna/Sprzedaży w ciągu doby, czyli jedno około 2,5 minuty.
Przez www istnieje możliwość wystawienia 20 zleceń w ciągu 10 minut, czyli 1 na 30 sekund.
Wychodzi więc, że jak to Pan nazwał normalni użytkownicy mają znacznie większe prawa niż boty.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

Dyskutant
Posty: 201
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Stiepa » sobota, 6 stycznia 2018, 23:42

Ciemna skórka dla bitmarketu zrobiona za pomocą dodatku Stylish do Firefoxa:

https://userstyles.org/styles/144446/bitmarket-dark

(nie moje, tylko linkuje)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:20

I ostatni post nt. blokowania transakcji.
O Ile jestem w stanie zrozumieć blok dodawania nowych, to moglibyście chociaż znieść blokowanie wycofywania ofert.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wipqozn » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:24

Ktoś jeszcze nie może dzisiaj wypłacać LTC z bitmarket? Ja dostaję komunikat "Wypłata jest w tej chwili niemożliwa do zrealizowania."

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: bn801 » niedziela, 7 stycznia 2018, 16:03

@Ryszardenkota, Masz 100% racji. Bez sensu, że blokują też wycofywanie ofert. @BitMarket.pl, może jakiś komentarz?

m88
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 9 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: m88 » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:17

Jak wygladaja szybkie wyplaty PLN z bitmarket? Jakis posrednik typu bm to obsluguje?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:43

bn801 pisze: @Ryszardenkota, Masz 100% racji. Bez sensu, że blokują też wycofywanie ofert. @BitMarket.pl, może jakiś komentarz?
Jeśli nie to chociaż mogliby dodać licznik, który wskaże, kiedy zablokuje konto.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: havocboy » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:45

Aż specjalnie konto założyłem, żeby się wypowiedzieć na temat tej "giełdy".

Minusy:
- Ostatni nowy coin (Litecoin) dodany trzy lata temu. I to by było na tyle jeśli chodzi o coiny, czyli BTC + forki + litecoin. Rozwijają się jak cholera.
- Przerwy techniczne częstsze niż wahania kursu BTC. Nigdy nie wiadomo czego dotyczą, bo serwis nie udostępnia takich informacji.
- Giełda pobiera kosmiczną prowizję za wypłatę Bitcoina, z czego tylko mały procent tej kwoty płaci do sieci BTC. W związku z tym Twój przelew wisi w sieci BTC, a Ty czekasz dwa dni.
- Kurs BTC w 90% czasu niższy niż na innych giełdach np. konkurencyjnej bitbay.pl. Nie wierzysz? wejdź teraz i sprawdź :)
- Kontakt z supportem trudniejszy niż wytypowanie przyszłościowego alta
- Konto bankowe w BOŚ Banku, które od stycznia tego roku nie otwiera już rachunków dla podmiotów prowadzących działalność umożliwiająca obrót kryptowalutami (https://www.bosbank.pl/aktualnosci/info ... -wirtualne). W związku z tym mogą wyniknąć w przyszłości problemy z wpłatami, bo BOŚ Bank jak widać odcina się od krypto.
- cofanie licznika
- włamanie w 2014, w związku którym wyprowadzono z giełdy ponad 85 tysięcy złotych w BTC i LTC
- błędy, awarie i jeszcze raz błędy (Wystarczy przejrzeć ten temat, aby dowiedzieć się więcej)
- Brak bugbounty za znalezione bugi
- Weryfikacja konta potrzebna również gdy chcemy pohandlować samymi bitcoinami (Zazwyczaj weryfikacja jest dopiero gdy chcemy pohandlować fiatami)

Plusy:
- Możliwość kupienia BTC za PLN
- ... ?


Ilość przerw technicznych jest naprawdę duża, chłopaki mówią, że pracują nad wydajnością? Serio? Który już rok? Powiem tak, bitbay.pl oraz bitmarket.pl wystartowały mniej więcej w tym samym okresie. Porównajcie sobie jak rozwinęły się oba serwisy przez te 3 lata (ilość coinów, programy dla użytkowników, czyli właśnie wspomniany wcześniej bugbounty oraz program lojalnościowy). Bitbay miał niedawno premierę 3 odsłony serwisu, ma drugą siedzibę w Amsterdamie i widać, że idzie to do przodu. A Bitmarket niech dalej pracuje nad wydajnością.

Ja swoje inwestycje wycofałem w tej pseudogiełdy i Wam polecam to samo. Jeśli jest to Wasze pierwsza giełda i nie mieliście okazji korzystać z innych serwisów to tak naprawdę jeszcze nie korzystaliście z żadnej giełdy. NIE POLECAM!!! x 100

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: bn801 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:08

havocboy pisze:
Minusy:
- Kurs BTC w 90% czasu niższy niż na innych giełdach np. konkurencyjnej bitbay.pl. Nie wierzysz? wejdź teraz i sprawdź :)
Dzięki, że to odkryłeś! Teraz wszyscy będziemy bogaci :D

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:42

havocboy pisze: ... Giełda pobiera kosmiczną prowizję za wypłatę Bitcoina, z czego tylko mały procent tej kwoty płaci do sieci BTC. W związku z tym Twój przelew wisi w sieci BTC, a Ty czekasz dwa dni.
Awanturowałem się z giełdą niedawno o tę sprawę i po podliczeniu ostatnich 60 wypłat BTC, okazało się, że giełda zapłaciła do sieci więcej niż pobrała ode mnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pawelawe » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 08:57

Ryszardenkota pisze:
BitMarket.pl pisze:W dokumentacji zostały zaktualizowane informacje odnośnie limitów API oraz o błędzie 511:
https://github.com/bitmarket-net/api

@Ryszardenkota
Z ostatniej Twojej informacji wynika, iż problem z wystawieniem lub anulowaniem ofert pojawia się czasowo.
Przyczyną takiej sytuacji jest, że albo bardzo szybko klikasz wystawiając i anulując dużą ilość zleceń w krótkim okresie czasu (anulowanie zlecenia chwilę po jego wystawieniu) lub podłączyłeś się botem do API strony, który robi to w Twoim imieniu. Rozwiązaniem jest danie zleceniu chociaż minimalną szansę realizacji zanim zostanie odwołane i ponownie wystawione.

@ubus
Wszystkie przerwy techniczne mają związek z optymalizacją systemu i zwiększeniem jego wydajności.
Tak, często anuluję, ale nie tak często jak boty. Założmy 1 zlecenie na 15 sekund, to chyba nie jest nad wyraz często?

Edit.

1 zlecenie na ponad 1min i znowu blok na 10min. Zróbcie coś z tym,bo to są jaja, że boty zmieniaja zlecenia co 1 sek,a człowiek 60 razy wolniej i jeszcze dostaje blok. Kolejne straty z tylko i wyłącznie Waszej winy.
Muszę przyznać przedmówcy rację, tworzyłem i anulowałem oferty tak jak bot. O dziwo ja zostałem objęty limitem, a bot dalej sobie tworzył oferty i przebijał innych, jakim cudem? Przecież to nie możliwe, żebym tworzył i anulował oferty szybciej niż bot...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BugMeNot » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:22

Blokowanie botów spowoduje, że nie będzie od kogo kupować. Dzięki botom zmniejsza się spread.

Giełda gros prowizji dostaje od market takerów, więc chyba warto dbać o ich interesy - a boty dają konkretne oferty, które można kupić. Trzeba się zastanowić, czy giełda jest dla Mietków sprzedających 0.0001 BTC, czy dla konkretnych graczy.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: keeper » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:42

dokładnie, jak mój bot wystawiał to zwykle było tego na tyle, że nawet kupując/sprzedając większą ilość można to było zrobić po kursie zbliżonym do rynkowego... a teraz nie jesteś w stanie nawet kupić/sprzedać 15 LTC za BTC żeby nie mieć już mocno niekorzystnej ceny...
ale najważniejsze, że złe boty nie mogą wystawiać już ofert....

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Ryszardenkota » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:17

BugMeNot pisze: Blokowanie botów spowoduje, że nie będzie od kogo kupować. Dzięki botom zmniejsza się spread.

Giełda gros prowizji dostaje od market takerów, więc chyba warto dbać o ich interesy - a boty dają konkretne oferty, które można kupić. Trzeba się zastanowić, czy giełda jest dla Mietków sprzedających 0.0001 BTC, czy dla konkretnych graczy.
Ale ja i pewnie wielu ludzi nie ma problemów z botami. Mamy problem,że dostajemy bloki,a one nie.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości