BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Chancellor » czwartek, 9 czerwca 2016, 06:28

bitcoinowyjanusz pisze:Czy mi się wydaje czy konkurs traderów zostanie wkrótce zlikwidowany? Szczerze mówiąc ten nowy jakoś do mnie nie przemawia
Fakt, ten nowy to taka loteryjka troszkę.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 08:55

Tak, dziś (9 czerwca 2016 r.) kończymy realizację Konkursu Traderów.
Uruchomiliśmy nową grę BitcoGame - prostą i dla każdego użytkownika giełdy (nie tylko dla zaawansowanych graczy na dźwigni). Szanse wygranej są wyrównane niezależnie od poziomu zaawansowania. Szczegóły pod https://www.bitmarket.pl/bitcogame.php

Może i prosta, ale jest też i szansa, że będzie w nią grało więcej niż 15 osób jak było w porywach ze średniej poziomu 10 osób dla Konkursu Traderów ;-) Konkurs Traderów już dawno nie propagował użyteczności giełdy wśród nowych użytkowników, był kółkiem zainteresowania wąskiego grona miłośników dźwigni. Nam zależy na tym, aby zwykły nowy adept giełdy mógł bez specjalnej wiedzy zagrać w zrozumiałą dla niego grę.

Czas pokaże, czy prostota tej nowej gry przyciągnie użytkowników, czy przeciwnie.

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » czwartek, 9 czerwca 2016, 09:57

Właśnie przeczytałem, że za tydzień skończy się eldorado. Prowizje wracają do starych poziomów. Trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość jako maker. :P
Głębia powinna być większa, natomiast obroty pewnie spadną.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 grudnia 2015
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: bitcoinowyjanusz » czwartek, 9 czerwca 2016, 14:49

Te konkursy traderów to była najlepsza rzecz na tej giełdzie, jakiś smutek odczuwam :( Parę razy człowiek wygrał, ale nawet jak się nie udawało to przyjemnie było sobie trochę porywalizować. Pamiętam ostatnie święta kiedy to w wigilię człowiek sprawdzał wyniki, ale niestety @hanti był wtedy pierwszy :D

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » czwartek, 9 czerwca 2016, 15:00

Potwierdzam. Szkoda konkursu. Nigdy nie wygrałem, ale porywalizować zawsze było fajnie. :)
Bitcogame mnie kompletnie nie przekonuje. Niby to takie proste, a jak zacząłem czytać, to nie wiedziałem z której strony się złapać. ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 16:21

"dajcie szanse tym rybkom". Konkurs naprawdę jest banalnie prosty - może po prostu, jak to w naszej polskiej naturze, spróbujcie zagrać przed przeczytaniem instrukcji :-)
Wygrane na razie nie będą takie jak w poprzednim konkursie, ale szanse na nagrodę, znacznie większe.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 16:30

Macie możliwość wysłania powiadomienia na maila o tym, że kontrakt SWAP nie pracuje?

Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: wwcc » czwartek, 9 czerwca 2016, 17:23

GetBitCoin_pl pisze:Macie możliwość wysłania powiadomienia na maila o tym, że kontrakt SWAP nie pracuje?
Była by to bardzo przydatna rzecz!


Jeśli chodzi o BitcoGame - nie wiem czy jestem zmęczony po pracy czy prostu jestem tępy baran, ale nie rozumiem tej gry.. przeczytałem uważnie i powoli dwa razy zasady gry i dotarła do mnie tylko główna idea. Cała reszta to obecnie dla mnie jakiś bełkot. Odpocznę i wieczorem spróbuję jeszcze raz do tego usiąść..

Zmierzam do tego, że jeśli zrozumienie zasad tej gry jest faktycznie takie trudne to ciężkie będzie z nowymi, nie zaawansowanymi bitcoinowcami na których liczycie..

Trzecie zdanie z regulaminu: "W danym dniu konkursowym oceniane są tylko te typowania, które wzięły udział po rozstrzygnięciu wyników poprzedniego dnia konkursowego oraz zostały złożone (a nie odwołane) przed godz. 21:00 danego dnia konkursowego."

Czy to jest napisane po polsku? Ok, przesadzam - po kilku przeczytaniach tego zdania je zrozumiałem..


Też przyłączam sie do tych osób, którym szkoda starego konkursu.. :(

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Bitmar » czwartek, 9 czerwca 2016, 17:59

Gra jest tak prosta, że prościej się już chyba nie da :) Wystarczy jedno kliknięcie myszką.

Musicie wytypować średnią ważoną kursu na Bitmarkecie w godzinach 21:00 - 21:15. Czyli zabawa w przewidywanie kursu. Im wcześniej (czasowo) wytypujecie tym więcej do wygrania. Na dole macie już gotowe interwały cenowe, żeby nie trzeba było wpisywać ręcznie (ale jak ktoś chce to można). Wystarczy oszacować kurs, i kliknąć myszką. Tyle :)

Konkursu traderów szkoda, można było go zostawić a co najwyżej zmniejszyć nagrodę. 1BTC to trochę duży wydatek, ale nawet 0.1BTC byłoby też całkiem fajną nagrodą. Można nawet zrobić tak, że jeśli ktoś wchodzi do gry to uiszcza opłatę a wygrywający zgarnia wszystko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: wrip » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:09

A wprowadzicie kiedyś takie fajne wykresy jak np na okcoin?

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: ziomek » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:09

A może konkurs tradera - kto zrobi większy zysk tylko gra nie na dźwigni? Za dźwignią nie przepadam i we wcześniejszym konkursie się nie bawiłem. Nagroda może być symboliczna ważniejsza będzie rywalizacja :D
Testowałem dzisiaj wypłaty przez bankomat - wszystko szybko i sprawnie. Popracujcie nad marketingiem, bo szkoda jak marnuje się potencjał waszej giełdy. Nie wstydźcie się chwalić nowościami, wiem że wypłaty przez bankomat już są jakiś czas a info było dopiero dziś w newsletterze.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:11

Bitmar pisze:Gra jest tak prosta, że prościej się już chyba nie da :) Wystarczy jedno kliknięcie myszką.

Musicie wytypować średnią ważoną kursu na Bitmarkecie w godzinach 21:00 - 21:15. Czyli zabawa w przewidywanie kursu. Im wcześniej (czasowo) wytypujecie tym więcej do wygrania. Na dole macie już gotowe interwały cenowe, żeby nie trzeba było wpisywać ręcznie (ale jak ktoś chce to można). Wystarczy oszacować kurs, i kliknąć myszką. Tyle :)
Dokładnie tak. Wystarczy spróbować i kliknąć, a potem próbować rozgryzać co tam jest napisane w regulaminie.
Bitmar pisze: Konkursu traderów szkoda, można było go zostawić a co najwyżej zmniejszyć nagrodę. 1BTC to trochę duży wydatek, ale nawet 0.1BTC byłoby też całkiem fajną nagrodą. Można nawet zrobić tak, że jeśli ktoś wchodzi do gry to uiszcza opłatę a wygrywający zgarnia wszystko.
Ta ostatnia opcja to jest fajny pomysł, możemy przygotować taką wersję. Nie ma przeszkód, żeby było kilka gier na BitMarket. Czy ktoś jest jeszcze za? Jaka opłata? Prosimy o głosowanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: wrip » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:15

Co do gier to trzeba zagospodarować narybek, czyli coś dla początkujących, wkład/zakłady pokroju 0,01 btc.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:21

ziomek pisze:A może konkurs tradera - kto zrobi większy zysk tylko gra nie na dźwigni? Za dźwignią nie przepadam i we wcześniejszym konkursie się nie bawiłem. Nagroda może być symboliczna ważniejsza będzie rywalizacja :D
Powinna być jakaś nagroda, np. jak w wersji zaproponowanej przez Bitmara "wygrywający zgarnia wszystko", gdyż inaczej chyba nie będzie motywacji i raczej gra będzie świeciła pustkami?
ziomek pisze: Testowałem dzisiaj wypłaty przez bankomat - wszystko szybko i sprawnie. Popracujcie nad marketingiem, bo szkoda jak marnuje się potencjał waszej giełdy. Nie wstydźcie się chwalić nowościami, wiem że wypłaty przez bankomat już są jakiś czas a info było dopiero dziś w newsletterze.
Tak to prawda, marketing w gronie naszego technozespołu nie cieszy się wielką popularnością ;-) Ale pójdziemy z duchem rynku i się poprawimy w tym względzie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:22

wrip pisze:Co do gier to trzeba zagospodarować narybek, czyli coś dla początkujących, wkład/zakłady pokroju 0,01 btc.
Dlatego BitcoGame jest od 0.005 BTC :)

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: MusX » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:59

GetBitCoin_pl pisze:Macie możliwość wysłania powiadomienia na maila o tym, że kontrakt SWAP nie pracuje?
Nie wydaje mi sie to dobrym rozwiazaniem.
Jak cena swapow pojdzie mocno w dol to maja wysylac X maila do kazdego kto tam mial swapa? Potem kazdy przesunie troszeczke w dol, i po chwili znowu to samo?
Rozwiazanie po stronie klienta to tak naprawde VPS (na ovh sa od 3euro/miesiac) i sprawdzanie swapow po api, i update'owanie wlasnych zlecen swap co wybrana ilosc czasu.

Rozwiazanie po stronie gieldy to przebudowa obecnego systemu swapow aby zamiast ustalanie sztywnego % bylo ustalane minimalne % za ktory uzytkownik chce inwestowac. Cos jak na allegro gdy przelicytowujesz inna oferte to podajesz swoja cene maksymalna, a faktyczne przelicytowanie nastepuje o najmniejsza mozliwa kwota. Ale przyznam ze sprawne zaimplementowanie takiego systemu do swapow byloby wyzwaniem. Nie wydaje mi sie aby obecna skala swapow byla warta takiej inwestycji ze strony bitmarketu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: hanti » czwartek, 9 czerwca 2016, 23:15

uu słabo, że konkurs traderów zniknął. Nie można przywrócić z nagrodą 0.5 BTC ? :)
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » piątek, 10 czerwca 2016, 08:00

hanti pisze:uu słabo, że konkurs traderów zniknął. Nie można przywrócić z nagrodą 0.5 BTC ? :)
W dotychczasowej formie konkurs się zakończył.

Padła wczoraj propozycja Bitmara na tym wątku, żeby to zrobić w wariancie "Można nawet zrobić tak, że jeśli ktoś wchodzi do gry to uiszcza opłatę a wygrywający zgarnia wszystko." Poprosiliśmy o informacje od Was jaki poziom opłat byłby przez Was sugerowany.

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: ziomek » piątek, 10 czerwca 2016, 11:25

Pomysł Bitmara jest fajny. Opłata za wstęp do gry to nie wiem, może coś w zakresie 0.005-0.01btc, tak aby nie była zbyt duża, bo wtedy mniej osób będzie chciało brać udział w zabawie. Tylko ja jestem za konkursem traderów bez dźwigni, była by taka możliwość? Ktoś też woli bez dźwigni?

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: afrus » piątek, 10 czerwca 2016, 11:40

Ja nie używam dźwigni bo jak mówi Baggins "lewar twój wróg" więc chętnie wezmę udział bez :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości