BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » poniedziałek, 3 listopada 2014, 10:50

W saldach konta wyświetlana jest nieprawidłowa wartość PLN. 3.47 BTC to 7600 PLN? ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » poniedziałek, 3 listopada 2014, 15:32

@PYTON: Sprawdź teraz?

@domator: PPC nie ma już w "blocked" ponieważ rynek PPC/PLN został zamknięty. EUR powinno już być wyświetlane poprawnie.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: afrus » poniedziałek, 3 listopada 2014, 16:44

Hej

Przy próbie odwołania pozycji kup/sprzedaj pojawia mi się box z komentarzem "not found" ktoś tak miał? Nie mogę odwołać żadnej pozycji z tych które aktualnie mam. Relog/zmiana przeglądarki/zmiana komputera nie pomaga.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » poniedziałek, 3 listopada 2014, 17:00

@afrus: Spróbuj proszę teraz?

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » poniedziałek, 3 listopada 2014, 18:32

BitMarket.pl pisze:@PYTON: Sprawdź teraz?
Wszystko gra.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: afrus » poniedziałek, 3 listopada 2014, 19:56

BitMarket.pl pisze:@afrus: Spróbuj proszę teraz?
Jest ok dzięki za szybką reakcję :)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Bitmar » piątek, 7 listopada 2014, 14:10

Chciałem publicznie podziękować giełdzie Bitmarket.pl za wsparcie dla naszego forum, portalu bitcoin.pl i naszej idei popularyzacji bitcoina w Polsce poprzez edukacje. Dzięki wielkie :)

Jednocześnie chciałem pochwalić giełdę za świetne podejście do klientów, co widać zresztą po tym wątku - żeby nie było, że koloryzuje bo wsparli forum ;). Bitmarket z moich danych jest najbardziej aktywną giełdą na naszym forum z najszybszym czasem reakcji. W kategorii "obsługa klienta" bitmarket.pl jak widać przoduje, co się chwali. Widać też, że im zależy co o dziwo nie jest takie oczywiste w przypadku wszystkich giełd ;)

Również jeśli chodzi o jakość i różnorodność usług oraz prowizje giełda zasługuje na wielką pochwałę. Firma istnieje od 2006 roku i ma wielu klientów na rynku domen - gdzie jest w Polskiej czołówce, co też rzutuje na ich wiarygodność i reputację.

Pojawiają się czasem wątpliwości u niektórych o to, że firma zarejestrowana jest na Cyprze co w razie jakichś problemów może być kłopotliwe prawnie, ale nasze prawo dało już pokaz swoich możliwości przy bidextreme - chodzi o umorzenie sprawy włamania. Jak widać lokalizacja giełdy nie jest aż tak ważna. Kto wie, może jakby bidextreme było zarejestrowane na Cyprze to sprawa skończyła by się inaczej a ich organy ścigania były by bardziej skuteczne...

Naprawdę świetna robotą chłopaki. Mogę z czystym sumieniem każdemu polecać waszą giełdę.

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Molisz » piątek, 7 listopada 2014, 15:14

Bitmar pisze:że koloryzuje bo wsparli forum ;)
Ciekawe ile...

Dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: big_digger » piątek, 7 listopada 2014, 15:55

Hehehe, tyle cukru zaraz po finansowym wsparciu bitcoin.pl, że smaku kawy nie czuć :)

Obrazek
Build your own network Zarfund https://www.zarfund.com/ref/30ff27f064

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Bitmar » piątek, 7 listopada 2014, 16:08

@Molisz, dżentelmeni o finansach nie dyskutują. Wystarczy na kilka miesięcy działania forum tak abyś miał tu dostęp bezpłatnie.

@big_digger. Nie powiedziałem nic co by nie było faktem. Obsługę klienta mają świetną, poczytaj ten wątek to zobaczysz, to się chwali. Odnośnie lokalizacji nawiązałem do ostatniej sprawy z bidextreme, jednak to, że firma jest polska nic nie zmienia na korzyść, przykre ale prawdziwe.

A podziękować wypada... kwestia kultury osobistej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Rumcajs » niedziela, 9 listopada 2014, 14:13

BitMarket.pl pisze:Hm, nie bardzo rozumiem co wymaga ujednolicenia, ale oto jak się przedstawia sytuacja:

* Wpłaty na konto nie przekraczają 1000 EUR - niewymagana weryfikacja skanem dokumentów, wpłaty na konto przekraczają 1000 EUR - wymagana. W tym drugim wypadku do momentu zweryfikowania konta nie można wypłacić środków.
* Wpłata na konto przelewem zwykłym - dane nadawcy muszą się zgadzać z danymi podanymi w serwisie (które, jeśli wpłaty przekroczyły 1000 EUR, musiały być zweryfikowane skanem dokumentu, a jeśli nie przekroczyły, to nie musiały).
* Wpłata na konto przelewem elektronicznym - konto bankowe musi być najpierw zweryfikowane przelewem zwykłym, którego dane nadawcy muszą się zgadzać z tymi podanymi w serwisie (jak wyżej).

Czyli:

* Rejestrujesz się jako Adam Małysz, wpłacasz 100 zł przelewem zwykłym. Przelew musi być nadany przez Adama Małysza. Możesz dowolnie wypłacić swoje 100 zł lub zamienić je na BTC i wypłacić, nie musisz wysyłać skanów dokumentów.
* Rejestrujesz się jako Adam Małysz, wpłacasz 10000 zł przelewem zwykłym. Przelew musi być nadany przez Adama Małysza. Aby wypłacić wpłacone 10000 zł (lub BTC) musisz zweryfikować się skanem dokumentów Adama Małysza.
* Rejestrujesz się jako Adam Małysz, chcesz wpłacić środki za pomocą mTransferu. Musisz zweryfikować swoje konto bankowe w mBanku wysyłając nam przelew na 1 zł, który musi być nadany przez Adama Małysza. Potem możesz wpłacać z neigo środki mTransferem.

I tak też jest to opisane w serwisie i pomocy.
Ostatnią wypłatę robiłem około 2-3 tygodni temu kwota niewielka 0,14 btc chyba. Żadnego problemu.
Dziś się loguję i mam na całej giełdzie tylko 14,5 LTC które nie chcę sprzedać w tym momencie tylko wypłacić na swoj portfel.
Klikam jak zawsze wypłać a tu mi pisze że muszę zweryfikować się skanami dowodu osobistego oraz czyms z adresem.
Mam weryfikować konto o wypłatę 14,5 LTC ? To chyba jaja jakieś....
Przyjąłem do wiadomości info o zmianie regulaminu ze wpłaty i wypłaty ponad 1000 euro wymagają weryfikacji ale ja nigdy takich duzych kwot nie mam, a teraz mam na giełdzie zasrane 14,5 LTC warte jakieś 170 zł i nie mogę ich wypłacić? jakim cudem 170 zł przekracza 1000 euro jak jeszcze 3 tygodnie temu normalnie wypłacałem i niczego nie musiałem weryfikować.
Poza tym nie posiadam skanera, kto w domu ma skaner, co mam teraz kupować skaner żeby wypłacić Moje 170 zł z Waszej giełdy ???
Poza tym jak się logowałem ostatnio juz po wejsciu regulaminu pisało mi że moje konto tj. Imie i nazwisko, oraz adres nie wymaga weryfikacji a teraz nagle pisze że weryfikacja adresu niewymagana ale imienia i nazwiska juz wymagana.
Dodam że wcześniej robiłem wpłaty przelewem elektronicznym z mbanku i millenium i przy kontach bankowych pisze mi że moge właśnie z tych 2 korzystać.
Więc jakim cudem nie moge teraz nagle wypłacić zasranych 14,5 LTC bez weryfikacji ? Przecież skoro mi konta elektroniczne działały i przyjmowały PLN wcześniej to znaczy że imię i nazwisko moje się zgadzało z tymi które podałem na giełdzie więc skąd nagle o 170 zł potrzebna weryfikacja imienia i nazwiska nie rozumiem tego w ogole.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 listopada 2014, 14:32

Hej Rumcajs, chyba zwykłe, czytelne zdjęcie telefonem/aparatem wystarczy. Nie musi być skan.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Bitmar » niedziela, 9 listopada 2014, 14:49

Najbezpieczniej będzie też dodać znak wodny albo jakiś napis (nie zasłaniający danych) na tym skanie/zdjęciu, tak aby było wiadomo, że skan służy wyłącznie do celów weryfikacji ..... i tu w tym przypadku podajemy bitmaret. Róbcie tak wszędzie gdzie się da. Mam nadzieję, że nikt przez to problemów nie będzie robił. Dzięki temu w razie jakby jakimś sposobem ktoś przechwycił te dane, nie będzie ich mógł użyć w innym celu.

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » niedziela, 9 listopada 2014, 15:21

Giełda jest obecnie nieużywalna. Erorr 522. :(

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Gambi » niedziela, 9 listopada 2014, 16:01

tak... nie działa błąd jakiś.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: Bitmar » niedziela, 9 listopada 2014, 16:04

Sama strona działa, zalogować też się mogę. Może problem z CloudFlare, często jest to błąd właśnie 522.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: BitMarket.pl » niedziela, 9 listopada 2014, 16:12

Wygląda to na problem z CloudFlare, ponieważ dla większości użytkowników działa poprawnie. Sprawdzamy sytuację.

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: PYTON » niedziela, 9 listopada 2014, 16:15

Już wszystko jest w porządku. Trwało to około dwudziestu minut.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 10 listopada 2014, 10:37

Błąd na wykresie DOGE, kurs spadł do 0. Kurs nie może wynosić 0 bo za zero nie da się ani kupić ani sprzedać. Najniższa wartość może być 0.00000001 zł a teraz pokazuje najniższą wartość Low = 0.00000000
doge_wykres.png
Co ciekawe przy zerowym wolumenie kurs spadł do 0. Jak jest zerowy wolumen to kurs się nie może zmienić.
Doge_zerowy_wolumen.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 12 sierpnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket.pl - giełda PLN/BTC od AfterMarket.pl

Postautor: bithudu » poniedziałek, 10 listopada 2014, 11:16

@Bitmarkecie, mógłbyś się odnieść do postu Rumcajsa z wczoraj? Jak jego sprawa ma się do tego, co wcześniej pisałeś? Ja nie mam ochoty pokazywać Wam swoich dokumentów dla kilkuset zł,. które ewentualnie chciałbym przepuścić przez Waszą giełdę. A tu wygląda, że zasady zasadami, a człowiek nie zna dnia, ani godziny...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości