Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.pl

Postautor: Zonda » wtorek, 18 lutego 2014, 13:24

Witamy,
Mamy przyjemność przedstawienia dopasowanej do państwa potrzeb nowej platformy umożliwiającej handel Bitcoinami i Liteconami zarówno pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorstwami z całego świata. Dzięki najnowszej technologii programowania, twoje środki są całkowicie bezpieczne. Już w dniu dzisiejszym dostępna forma BETA (demo). Serdecznie zapraszamy do rejestracji , testowania i opiniowania naszej giełdy.

WWW.BITBAY.PL

Aktualna platforma znajduje się na testowej infrastrukturze, wiec proszę się nie odstraszać brakiem oficjalnych adresów email itp. wszystko będzie na bieżąco uruchamiane o czym będziemy informować na Twitterze. (https://twitter.com/bitbaypl)

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: rezor91 » wtorek, 18 lutego 2014, 13:26

Yyy... Teraz jak to traktować. Bo w sumie było :D Ale tutaj bardziej oficjalnie :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 18 lutego 2014, 13:37

W sumie to ciesz się, że masz tutaj kogoś, kto za o odpowiada i przeczyta twoje narzekania.

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: rezor91 » wtorek, 18 lutego 2014, 13:52

Narzekał raczej nie będę bo nie kwapię się do handlu LTC :D Ale takie pytanie do autora:
Ktoś już stwierdził brak OWU. Chetnie poproszę.

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: zbiges » wtorek, 18 lutego 2014, 14:27

Byłem. Poklikałem trochę. Piszę, "poklikałem" bo zlecenia na sucho nie da się chyba złożyć. Nie widać go było w order book. Być może nie potrafię, no ale pod zakładką "jak to działa" nic nie ma jeszcze. Bardzo poprawił mi humor filozoficzny tekst po łacinie (sic!) zamiast regulaminu, :D ale za chwilę go straciłem bo, żeby się zarejestrować, musiałem zaakceptować przysyłanie spamu na skrzynkę. Jeśli zasypiecie mi skrzynkę spamem to naprawdę się wqrw... Chcę podkreślić ten problem, bo jeśli ruszycie na rynek to nie będziecie mieć do czynienia z jakąś gimbazą (no chyba że taki właśnie jest target?)

Jeszcze jedna uwaga. Wywaliliście kupę kasy na stronkę z wodotryskami (lub dużo pracy) a moim zdaniem nie to jest najważniejsze. Piszę co prawda tylko w swoim imieniu ale myślę, że typowemu graczowi nie bardzo zależy na wodotryskach. Strona już działa wolno. Co będzie, jak wejdzie więcej osób?

Mimo to, trzymam kciuki.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Zonda » wtorek, 18 lutego 2014, 14:29

Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, ze platforma nasza wystartowała w stadium beta, właśnie po to by wychwycić jak najwięcej niedogodności oraz móc wprowadzić ewentualne poprawki w funkcjonalności które zasugeruje społeczność. W związku z tym zapraszamy do testów, opiniowania i kontaktu z nami (dane na stronie).

OWU-regulamin zostanie przedstawiony użytkownikom w najbliższym czasie. Proszę pamiętać, że obecnie giełda jest w wersji demo.

Spowolnienie systemu spowodowane jest ciągłymi modernizacjami tej wersji dla osiągnięcia pełnej satysfakcji naszych użytkowników


Pozdrawiamy, zespół BitBay.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: lenny » wtorek, 18 lutego 2014, 15:47

Moje uwagi:
  • tytuł strony: "BitBay - jedyna słuszna giełda BTC, LTC" - to ma być śmieszne? Skasujcie to i dajcie coś bardziej profesjonalnego.
  • Języki - tylko Polski, czekamy na język angielski.
  • Wybór języka powinien być na górze, a nie na dole, aby był łatwiej dostępny
  • Aktualności - po co na stronie GIEŁDY aktualności kryptowalut z całego świata? Na stronie Aktualności GIEŁDY powinny znajdować się wyłącznie newsy/wpisy związane z działaniem samej GIEŁDY.
  • W3C CSS Validator: 60 błędów, 270 ostrzeżeń: http://jigsaw.w3.org/css-validator/vali ... 2F&lang=en Ktoś to może zinterpretować?
  • Prędkość wczytywania strony - porażająca...
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Lenny

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Molisz » wtorek, 18 lutego 2014, 16:17

Hmmm do Bidextreme tez psiano żeby wyłączyli... albo przynajmniej zmienili na vsftpd...

telnet 91.237.69.21 21
Trying 91.237.69.21...
Connected to 91.237.69.21.
Escape character is '^]'.
220---------- Welcome to Pure-FTPd [privsep] [TLS] ----------

Nimby nic... ale z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego...


:-)

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Molisz » wtorek, 18 lutego 2014, 16:23

Na stronach obrazki ze znakami wodnymi... :-)

fun
Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: fun » wtorek, 18 lutego 2014, 16:31

Cóż, są admini i Admini.
Czasem nawet Ci z większych firm nie mają wiele wspólnego z bezpieczeństwem.
A że żyjemy w czasach, kiedy instalacja linuksa nie jest żadnym wyzwaniem, to takie są czasem efekty.

Pożyjemy, zobaczymy.
Póki co należy mieć nadzieję, że ktoś się postara dużo lepiej w wersji finalnej.
Tak jak pisałem przy okazji innych giełd - rynek bardzo szybko wszystko weryfikuje :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Zonda » wtorek, 18 lutego 2014, 16:57

Molisz pisze:Hmmm do Bidextreme tez psiano żeby wyłączyli... albo przynajmniej zmienili na vsftpd...

telnet 91.237.69.21 21
Trying 91.237.69.21...
Connected to 91.237.69.21.
Escape character is '^]'.
220---------- Welcome to Pure-FTPd [privsep] [TLS] ----------

Nimby nic... ale z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego...


:-)
Szanowny @Molisz, dziękujemy za spostrzegawczość, natomiast chcielibyśmy raz jeszcze podkreślić, że aktualna wersja BETA znajduję się na developerskim serwerze, który nawet w 1% zarówno pod względem wydajności jak i bezpieczeństwa nie jest tym czym będzie docelowa infrastruktura platformy, która zostanie przygotowana na najwyższym poziomie przez naszych specjalistów i na chwilę obecną możemy zakomunikować, że infrastrukturą zostanie przygotowana zgodnie z PCI DSS.

Pozdrawiamy!

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Molisz » wtorek, 18 lutego 2014, 17:00

No i najlepsze jest to:
WP-Super-Cache Served supercache file from PHP

To jest nagłówek cache z Wordpresaa :-)

Giełda zrobiona na Wordpresie :-)
Ciekawe gdzie można kupić już wtyczkę :-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: Zonda » wtorek, 18 lutego 2014, 17:18

lenny pisze:Moje uwagi:
  • tytuł strony: "BitBay - jedyna słuszna giełda BTC, LTC" - to ma być śmieszne? Skasujcie to i dajcie coś bardziej profesjonalnego.
  • Języki - tylko Polski, czekamy na język angielski.
  • Wybór języka powinien być na górze, a nie na dole, aby był łatwiej dostępny
  • Aktualności - po co na stronie GIEŁDY aktualności kryptowalut z całego świata? Na stronie Aktualności GIEŁDY powinny znajdować się wyłącznie newsy/wpisy związane z działaniem samej GIEŁDY.
  • W3C CSS Validator: 60 błędów, 270 ostrzeżeń: http://jigsaw.w3.org/css-validator/vali ... 2F&lang=en Ktoś to może zinterpretować?
  • Prędkość wczytywania strony - porażająca...
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Lenny
@Lenny, bardzo dziękujemy za cenne uwagi, szczególnie że padają one z ust tak doświadczonego użytkownika lokalnej społeczności cryptowalut, które na pewno weźmiemy pod uwagę i postaramy się wdrożyć w najbliższym czasie.


Pozdrawiamy zespół BitBay.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 597
Rejestracja: 13 października 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: radez9 » wtorek, 18 lutego 2014, 17:34

BitBay - widzę że włożyliście bardzo dużo pracy w ten projekt. Co nie znaczy że nadaje się do używania :-)

Ale mam feeling że faktycznie podchodzicie do sprawy poważnie. Jeśli tak jest to proponuję abyś w pierszwym poście zbierał na bieżąco wszystkie informacje i odpowiedzi na pytania jakie padają. Bo za chwilę zrobi sie taśemcowy wątek z którego nic nie wynika. A miło byłoby mieć aktualny status i opis waszej giełdy w jednym miejscu jako taki tekst jednolity :-)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 18 lutego 2014, 18:12

1. Klikam "Rejestracja" na stronie głównej i przechodzę do strony na której ponownie muszę kliknąć "Rejestracja"...
2. Wymuszać zgodę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym po wygaśnięciu/rozwiązaniu umowy o korzystanie z Serwisu."
to już spora przesada...
3. Strona http://beta.bitbay.pl/#action/default/preview - czyli market nie przewija się u mnie płynnie za dużo bajerów na stronie... to ma być prosta i lekka strona, bez bajerów.
4. I te migające kropeczki przy live jakby mnie nagrywali - do usunięcia
5. Oferty skupu/sprzedaży - po co po najechaniu myszki pojawia się informacja "X BTC za kwotę Y USD" ? przecież mogę to odczytać z tabeli, nic nowego nie wnosi.
6. Jak wspomniał lenny - zakładka o walucie i aktualności ze świata bitcoina są nie potrzebne, użytkownika interesują tylko wiadomości na temat działania serwisu.

7. Kupno sprzedaż - klikając kupno sprzedaż zasłaniam sobie całą tabelę z ofertami, wiem tylko jaka jest najmniejsza i największa transakcja ale nie mogę sobaczyć sobie jak głęboki jest rynek przy danej cenie. Nie pozwala to również na szybką reakcję, najpierw okno kupowania potem okno podsumowania... a czas leci...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 18 lutego 2014, 18:15

Tak na szybko - na starcie te banerki się za szybko przewijają, nie da się doczytać :P

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: wookie85 » wtorek, 18 lutego 2014, 18:52

no i moglby ktos w koncu zrobic responsywna gielde, naprawde bylo by czasem wygodniej krozystajac z innych urzadzen, to nie jest nic trudnego...

wev
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: wev » wtorek, 18 lutego 2014, 19:36

Mam zastrzeżenia co do samej nazwy. Bitbay? Miałeś na myśli bitpay? Nie, bitBay. Jak dla mnie podobieństwo nazwy będzie powodowało tylko nieporozumienia. Próbujecie podszyć się pod znaną markę, planujecie jakiś phishing? :P I nie rozumiem dlaczego przy rejestracji muszę akceptować otrzymywanie informacji handlowych od was? I jak już niektórzy wspomnieli dużo klikania przy wystawianiu ofert. Ma być szybko, a nie ładnie ;p

Mi się np podoba zakładka z newsami :) Jeżeli nie będzie ona przeszkadzała w handlu, a wrzucane do niej artykuły będą faktycznie wyselekcjonowane, a nie wszystkie jak leci, moim zdaniem ma to rację bytu. Tylko trzeba je jakoś oddzielić od aktualności związanych z działaniem "marketu" ;)

W każdym razie trzymam kciuki, żeby wam się udało :)

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: kolkin » wtorek, 18 lutego 2014, 19:46

można testować na wszystkie sposoby?
Jaki moderator takie forum...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 288
Rejestracja: 28 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Nowa Polska giełda Bitcoinów i Litecoinów!! www.bitbay.

Postautor: alwaro » wtorek, 18 lutego 2014, 22:15

Proponuję załadować też inne krypto waluty :)
Kopanie w chmurze: Cloud Mining <- Zacznij kopać kryptowaluty.
Polska kopalnia HDD miningt <- kopanie kryptowalut dyskiem twardym
Sklep z koparkami Kolokacja Koparek <-Hosting Twojej koparki

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości