Bitfinex

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Kristof707 » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:53

Witam
Mam problem z giełdą Bitfinex
Sytuacja wyglada tak, miałem 550$ w BTC, metodą all in środków (zielony przycisk) kupiłem za to ETC, potem chciałem przetransferować te ETC na inną giełdę czyli HitBTC
wszystko pozatwierdzałem a tu nagle pisze: transaction cancelled, -0,01 BTC na saldzie, wyskakują jakieś komunikaty "temporary blocked" a moj kapitał zmniejszył się do 410$.
O co chodzi?? Próbuje relog, nic, czy ktoś miał taki problem? w rezultacie z 16 etc zmniejszyło mi się na 12! co do! ....

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:29

CosmicDust pisze: Czy można tak zrobić bez weryfikacji konta na Bitfinexie?
Tak
@Kristof707, Wrzuć jakieś screeny, ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie opisu.

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Kristof707 » piątek, 12 stycznia 2018, 01:30

Excray pisze: @Kristof707, Wrzuć jakieś screeny, ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie opisu.
https://zapodaj.net/62cd49fa78a82.png.html
https://zapodaj.net/ecfa66ee5b22a.png.html

http://gastracker.io/addr/0x9f60ffd59ed ... 93849f1fa0

Straciłęm 120$ dosłownie bez powodu, moja transakcja zakończyłą sie na tym ,że przepisałem kod z żółtymi napisami po weryfikacji smsem i oczekiwałem na e-maila z weryfikacją .

i teraz tak.. e-maila do tej pory nie dostałem (w spamie też nie ma ale zawsze dostawałem normalnie na maila), zwiesiło mi giełde, dostawałem jakiś komunikat "temporary blocked/banned" co jakis czas. Patrze mam dług -0,01 na BTC,
moj cały kapitał zmiejszył sie na 440$, zastanawiałęm się co zrobić dla testu sprzedałem 1etc na btc zobacze czy ten dług może jest zbugowany ale nic z tych rzeczy normalnie mi odliczyło, po chwili znowu dostałem jakiegoś tymczasowego bana i po banie automatycznie mi sprzedało etc by wyregulować ten dług

Nie rozumiem tej sytuacji, czuję się okradziony, to nie jest dla mnie mała kwota... czekam na odp od supportu ale z tym mogę sobie poczekać dlatego też tutaj pisze

---
Dodam ,że ETC nie miało wtedy blokady ,przynajmniej nic nie pisało, za to byłą tylko wzmianka o iocie, że nie mozna wypłącać tyle. Dodatkowo nie potwierdziłem przelewu przez e-mail bo go nie dostałem, a automatycznie anuluje przelew gdy nie potwierdziło się go mailem chyba przez 16 czy 24h a nie 5 min!
numer portfela ETC był prawidłowy, zawsze sprawdzam początkowe i końcowe cyfry by nic nie ucięło

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: spamboy » piątek, 12 stycznia 2018, 18:17

Nowe owtarcie: https://www.bitfinex.com/posts/registrations-reopen

Faktycznie, chyba strzelaja sobie w stopę. To że chcą pozbyć sie drobnicy, która może być dla nich kosztem (ze wzgledu na czas obsługi transakcji i ochronę cold walletów) to może być zrozumiałe. Ale liczyć, że ktoś nowy im wrzuci wpisaowe w BTC (bo przecież fiat nie obsługują), na takim poziomie kursu, to lekko zwariowana idea.
Chyba nie do końca to przemyśleli, albo rżną głupa szukając bardziej dzianych jeleni. Przypominam, że obywatele USA są wykluczeni z udziału w ich piaskownicy i chyba ten stan wraz z 'nowym otwarciem' się nie zmienił.

Na razie pół tweetera ma z nich bekę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: prezes » piątek, 12 stycznia 2018, 18:44

spamboy pisze: Ale liczyć, że ktoś nowy im wrzuci wpisaowe w BTC (bo przecież fiat nie obsługują), na takim poziomie kursu, to lekko zwariowana idea.
Masz tylko mieć na koncie 10 tys $ żeby aktywować konto, po aktywowania możesz je sobie wypłacić. Ostatnio chyba faktycznie jest najazd drobnicy i botów więc nie dziwie się, że chcą się jakoś przed tym zabezpieczyć.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: spamboy » piątek, 12 stycznia 2018, 18:58

@prezes Ale jak sądzisz że jak się ta kasa tam znajdzie? Musisz ją gdzies kupić i jakoś tam wprowadzić (wszak to dla nowych kont). Zatem BTC lub jakieś alty, bo innego wyjścia nie ma. No chyba że euro przez to lipne konto na polskim zadupiowie :)
Ja rozumiem, że to na czas aktwacji, ale jak by nie było ruch musi się wytworzyć.

Swoja drogą jak sobie teraz pomyślałem to - zmuszą ludzi do kupienia crypto gdzieś indziej (podbiją kurs na zewnatrz), chwile potem z racji na niestabilne czasy wymuszą by opchnęli jeu siebie za USDT uwalajac ich kurs. Ciekawe... :roll:

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Verdas » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:23

Panowie, można ustawić Shorta i dźwignię na BF bez zweryfikowanego konta?

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:24

@Verdas, Tak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitfinex

Postautor: adam1226 » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:24

Verdas pisze: Panowie, można ustawić Shorta i dźwignię na BF bez zweryfikowanego konta?
jeśli się nic ostatnio nie zmieniło to owszem
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: sialala » sobota, 20 stycznia 2018, 00:10

Panowie jak sprzedam crypto za usdt to co dalej z tym ? gdzie to sprzedać / zamienić na fiaty ?
Czy to jest tylko coin w wartości dolara stworzony dla handlu i żeby wyjść z giełdy trzeba wyjść z crypto ?

Gaduła
Posty: 382
Rejestracja: 29 marca 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: kierownik » sobota, 20 stycznia 2018, 08:54

Nie mam (i nigdy nie będę miał) konta na bitfinex.com, ale niech ktoś wyjaśni mi w jaki sposób zasila się tam konto? Bo tam chyba mamą tethery, nie USD? W jaki sposób to wszystko odbywa się?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Bitfinex

Postautor: WitoldC » sobota, 20 stycznia 2018, 09:03


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7635
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ergorg » sobota, 20 stycznia 2018, 09:08

Jeśli jest niby takie zagrożenie ze strony finexa i tetherów to dziwi mnie to, że Goldmany czy Morgan zainwestowali w BTC. Musieli zrobić wcześniejszy research.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: patrico » sobota, 20 stycznia 2018, 16:30

Witajcie, jestem nowy w świecie kryptowalut, aktualnie mam konto na giełdzie bitbay ale chciałbym kupić kilka mniejszych altów niedostępnych na bitbayu. Poczytałem trochę i wybrałem giełdę bitfinex, czy aby korzystać z konta na tej giełdzie jest wymagana weryfikacja ( wysyłanie skanu dowodu )? Czy jest minimalna kwota którą muszę wpłacić/wypłacić? Czy mogę przelać na tą giełdę BTC lub BCH z bitbaya? Przepraszam jeśli pytania w tym temacie się powtarzają, poczytałem trochę i coś tam już się dowiedziałem ale wiem też że warunki korzystania z różnych giełd zmieniają się czasami z dnia na dzień, także proszę o pomoc, czy w ogóle warto wchodzić na tą giełdę czy lepiej wybrać inną?

Dobra, nie było pytania, googlowałem, googlowałem i znalazłem odpowiedzi.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ColdCalculation » sobota, 27 stycznia 2018, 10:49

Czy też macie problem z bitfinexem? Po zalogowaniu strona się laguje i nie można nic zrobić. Sprawdzone na różnych komputerach. Nigdzie nikt o tym nie pisze.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Pawelawe » niedziela, 4 lutego 2018, 18:26

ergorg pisze: Jeśli jest niby takie zagrożenie ze strony finexa i tetherów to dziwi mnie to, że Goldmany czy Morgan zainwestowali w BTC. Musieli zrobić wcześniejszy research.
A gdzie jest jakaś informacja, że Goldmany, czy Morgany zainwestowali w BTC?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: radarhd » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:36

Czy w panelu bitfinex'a widzicie opcję wpłaty/wypłaty LTC?

Bo u mnie nie ma a taki adres url mi nie działa http://www.bitfinex.com/deposits/new/litecoin

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 14 lutego 2018, 12:50

Taki news z bitfinexa, rozwijają się i tworzą giełdę Ethfinex z tokenami ;) http://www.ethfinex.com
Earn your stake in Ethfinex with the Nectar Token
February 13, 2018

Ethfinex is a digital asset exchange linked to Bitfinex and built with the Ethereum community in mind. Ethfinex is designed to facilitate learning, discussion, and analysis of ERC20 tokens whilst offering access to a highly liquid and advanced trading platform. In the long term, Ethfinex’s vision is to transition towards an entirely trustless exchange, decentralizing ownership of the platform to its community of users. At the heart of this transition lies the Nectar token - a mechanism through which users of Ethfinex will gain a stake in the long-term direction and success of the platform.

After months of preparation, we are excited to announce that the Ethfinex Market Maker Program went live today, February 13th, 2018, at 12 PM UTC.

The premise of the Nectar token is simple - the more you trade on Ethfinex via the website or API, the more Nectar you will earn. Through Nectar you get a chance to own a stake in the long-term success and direction of Ethfinex. The ownership of Ethfinex will gradually decentralize as trading volume grows, resulting in a community-centric Ethereum exchange where users benefit from smaller spreads, highly liquid markets and the opportunity to participate in the success of the platform.

You can access Ethfinex using your existing Bitfinex credentials and register for Nectar on http://www.ethfinex.com/nectar. Please note your account must be verified to register for the Market Maker Program. Users not yet verified will not be credited with Nectar until verification is complete. We are currently implementing a faster verification process and we thank you for your patience whilst we finalize this.

The deployment of Nectar will bring with it the migration of all ERC20 tokens from Bitfinex to Ethfinex, resulting in two separate hubs each focusing on distinct areas of blockchain development and research.

To learn more about Ethfinex and the Nectar token, please refer to the recent Nectar announcement. Trading on Ethfinex is live.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: nztcaps » środa, 14 lutego 2018, 14:08

Ethfinex już od dawna działa teraz będą robić giełdę eosfinex :)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Kluka » piątek, 16 marca 2018, 16:52

Dziwna sytuacja na bitfinex- wyslalem tam polowe odzyskanych iot zeby wymienic na Bitcoin cash, druga polowe wyslalem na binance, z tej gieldy sa juz na portfelu. Natomiast na finexie pisze ze tranzakcja a w sumie 2 sa zrobiona (od kilku godzin) sa txid ktore - nie wiem skad sa wziete bo wogole nie mozna ich odnalesc w exploratorach. Ani widu ani slychu o jakichkolwiek tranzakcjach z filexa. Na ten sam adres wysylalem z binance i pojawilo sie od razu po wyswietleniu txid :evil: :evil: :evil: na depozyt iota tez czekalem ladne kilka godzin chodz juz dawno byl potwierdzony, ale to to juz przegiecie. Skad oni wzieli te txid skoro nic nie poszlo?! :evil: :evil: :evil:

Dodano po 1 godzinie 33 minutach 49 sekundach:
...poszlo po kilku godzinach
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości