Bitfinex

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koloman79 » sobota, 8 grudnia 2018, 15:37

Mam pytanie do użytkowników Finexa - czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek, ze system giełdy sam wykonał za Was transakcje? Mowie o sytuacji, gdzie jesteście pewni, ze nie ustawialiście BID/ASK, a w historii pojawia się transakcja, której nie zlecaliście?

W moim przypadku wyglądało to następująco - wczoraj po wieczornym wybiciu BTC otworzyłem shorta na parze XMR/USD na poziomie 48-49 USD. Pozycje zostawiłem bez SL i TP, z zamiarem jej uśrednienia gdyby jednak kurs dalej wzrastał. Dzisiaj o 13.27 ku mojemu zaskoczeniu short został zamieniony w longa :shock: XMR sprzedane za 46 USD i kupiona taka sama ilość na pozycje długą.

Wiem, brzmi to mało prawdopodobnie :lol: Niemniej jednak jestem przekonany, że nie miałem ustawionego żadnego zlecenia zakupu na tej parze, stąd moje pytanie - czy ktoś miał może podobne doświadczenie na BFX?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » sobota, 9 lutego 2019, 10:00

bitfinex padł, pierwszy raz po przenosinach na nowy serwer.
https://bitfinex.statuspage.io/
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: KryptoBanita » sobota, 9 lutego 2019, 10:21

koloman79 pisze: sobota, 8 grudnia 2018, 15:37Wiem, brzmi to mało prawdopodobnie
Masz dziewczynę?
Był taki temat... Sprzedałam walutę chłopaka :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: socjolog2008 » sobota, 9 lutego 2019, 12:10

Ten ich cold wallet jest najciekawszy. Nie wiele się tam dzieje, rozumiem brak wpłat ale wypłat też nie ma ? Co do wcześniejszych ruchów, życie tam zamarło :evil:
https://bitinfocharts.com/bitcoin/walle ... coldwallet
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: tarpan » środa, 6 marca 2019, 03:52

Jak obecnie z wypłatami z giełdy? Da się wypłacić krypto? ? Da się wypłacić USDT?
Czy osoby które wypłacały fiaty dostały przelewy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: prap0n » środa, 6 marca 2019, 07:02

@tarpan

Z krypto nie ma problemu, nie wiem jak USD. Lepiej wyplacic USD na innej gieldzie niz zastanawiac sie czy nie bedziesz czekal miesiac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 12 marca 2019, 13:44

Da radę w locie pobierać cenę danej waluty bez użycia API? Ewentualnie czy jest dostępne API odnośnie cen bez zakładania konta?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: the_prince » piątek, 26 kwietnia 2019, 00:44

Temat z przed roku dalej aktualny? Polski trop?


Potwierdza sie, ze Ziobro zabokowal Finexowi kase.
Image1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » wtorek, 21 maja 2019, 14:42

W jaki sposób najlepiej ustawiać na noc zamykanie pozycji ? Stop limit będzie najlepszą opcją ?

Czy jest jakis kurs w języku polskim odnośnie korzystania z giełdy, chodzi mi głównie o margin.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Bitfinex

Postautor: majkel_94 » sobota, 29 czerwca 2019, 12:31

Właśnie ktoś usiłował się włamać na moje konto poprzez reset 2FA na maila. Gdyby nie to, że akurat byłem przed kompem i zdążyłem zmienić hasło do poczty oraz kliknąć w linka do zamrożenia konta na finexie, to pewnie bym się nie zorientował, bo maile atakujący po kilku minutach pousuwał.

Ktoś przechodził już przez procedurę odmrażania i odzyskiwania konta? :P

Początkujący
Posty: 259
Rejestracja: 7 grudnia 2016
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: TomaszT » środa, 24 lipca 2019, 22:28

Przy próbie wypłaty:

As it is our mission and commitment to provide better and reliable services for all Bitfinex users, we require our users to update and/or provide Know-Your-Customer information from time to time in order to maintain the level of integrity and compliance required by international anti-money laundering as well as counter terrorist financing policies.

Accordingly, please provide us with the following details:
Reasons for transfers from and to your Bitfinex account;
A clear and detailed explanation your account activity and objectives.
A detailed explanation of the sources of all funds deposited to Bitfinex; provide details on how and where you acquired the funds that were deposited to your account. Make sure to include TXids and addresses that describe the source of the funds deposited to your Bitfinex account.
A proof of source of funds confirming how the deposited funds were originally acquired.
A detailed description of the destination you are sending your funds to from your Bitfinex account
Have you ever opened and used any other account(s) on Bitfinex? If so please provide the user name(s) and email address(es) of any account ever opened. explain why you operated more than one account, if you have.
Please send us this information as soon as possible. We reserve the right to require further particulars and documentation from you.

Thank you for your anticipated co-operation.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ekonokomik » środa, 24 lipca 2019, 23:24

@TomaszT Dzięki za info. Próbowałeś wypłacać fiaty czy krypto? Masz zweryfikowane konto?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: robithc » czwartek, 25 lipca 2019, 08:24

TomaszT pisze: środa, 24 lipca 2019, 22:28Przy próbie wypłaty:
ale masakra, nie widzialem jeszcze zeby tyle danych ktos chcial. Myslicie ze to naprawde KYC bo im sie teraz ostro dobieraja do du** czy maja problem z plynnoscia ?
get rich or die trying

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: prezes » czwartek, 25 lipca 2019, 08:38

robithc pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 08:24nie widzialem jeszcze zeby tyle danych ktos chcial
Bitstamp chce więcej.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » czwartek, 25 lipca 2019, 08:40

Moze w ramach rewanżu za to co zrobił bitfinexowi Ziobro zamrażając im miliony w polskim banku.
Przecież twoje tłumaczenie pochodzenia moze być odzucone lub zaakceptowane uznaniowo i jak chcą to mogą sobie zamrozić.
Trzeba giełdę omijać szerokim łukiem. Szkoda bo to ostatnia duża giełda która zachowywała dyskrecję w blockchain przez to że miała zmienne adresy depozytów.
---

Początkujący
Posty: 259
Rejestracja: 7 grudnia 2016
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: TomaszT » czwartek, 25 lipca 2019, 09:02

@ekonokomik
konto mam kilka lat (2-3). wypłata ETC na ledgera (2000-2100 ETC). co miesiąc był ruch na koncie, ale o połowę mniejszy. wydaje mi się, że konto weryfikowałem - dopiero będę to sprawdzał, coś kojarzę, że wysyłałem to i owo, ale było to dawno.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5157913.0

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitfinex

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 25 lipca 2019, 09:13

TomaszT pisze: środa, 24 lipca 2019, 22:28Przy próbie wypłaty:

As it is our mission and commitment to provide better and reliable services for all Bitfinex users, we require our users to update and/or provide Know-Your-Customer information from time to time in order to maintain the level of integrity and compliance required by international anti-money laundering as well as counter terrorist financing policies.

Accordingly, please provide us with the following details:
Reasons for transfers from and to your Bitfinex account;
A clear and detailed explanation your account activity and objectives.
A detailed explanation of the sources of all funds deposited to Bitfinex; provide details on how and where you acquired the funds that were deposited to your account. Make sure to include TXids and addresses that describe the source of the funds deposited to your Bitfinex account.
A proof of source of funds confirming how the deposited funds were originally acquired.
A detailed description of the destination you are sending your funds to from your Bitfinex account
Have you ever opened and used any other account(s) on Bitfinex? If so please provide the user name(s) and email address(es) of any account ever opened. explain why you operated more than one account, if you have.
Please send us this information as soon as possible. We reserve the right to require further particulars and documentation from you.
Od lat ostrzegam, że Finex to scam.

Na forum od 2017 jest dedykowany do tego temat.

Nie czytasz i nie sprawdzasz, to możesz mieć tylko do siebie pretensje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 259
Rejestracja: 7 grudnia 2016
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: TomaszT » czwartek, 25 lipca 2019, 09:21

Jeszcze jedna informacja, pierwsza wypłata w BTC wyszła - 0,04 BTC, ETC było po kilku h zlecone... BTC na portfel dotarło... pewnie przeszło bo mała kwota.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ekonokomik » czwartek, 25 lipca 2019, 09:22

Te wymogi są w większości przypadków nie do spełnienia, nawet przy całkowitej uczciwości i dobrej woli klienta.

Czyżby finex, jak wiele innych giełd przed nim, upadek poprzedzał wzmożonymi procedurami, weryfikacjami, itp. mającymi uniemożliwić lub utrudnić wycofanie zasobów, szczególnie przez co bardziej majętnych klientów?

Ja już się nawet nie denerwuję. Widziałem upadek tylu giełd i na tylu straciłem środki, że czasem zastanawiam się, czy lepszym biznesem nie byłoby zakładanie się która giełda kryptowalut upadnie następna i kiedy :twisted:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » czwartek, 25 lipca 2019, 10:07

weryfikacje przed upadkiem aby powstrzymac odpływ kryptowalut z giełdy co moze obnażyć że mają rezerwę cząstkową.
---

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości