Bitfinex

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 278
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Bitfinex

Postautor: Pan Inwestor » niedziela, 17 grudnia 2017, 19:27

Wysłali drugiego maila, że ta weryfikacja tylko dotyczy użytkowników z USA.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 22:08

Mam intrygujące pytanie. Może ktoś zna odpowiedź na nie, albo też będzie chciał się dowiedzieć, a w przeciwieństwie do mnie ma wolne środki na koncie i sprawdzi to. Mianowicie chodzi mi o taką sytuację:
1. W zakładce Margin zakładamy shorta - dowolna waluta, kwota bez znaczenia, najlepiej jak najmniejsza aby jak najmniej zapłacić za ten eksperyment.
2. W zakładce Exchange kupujemy dokładnie taką samą ilość waluty jaką sprzedaliśmy shortem.
3. Przenosimy zakupioną walutę z Exchange na Margin.
Co się wtedy stanie? Nasz short zostanie zamknięty? Jak będą wyglądać poszczególne sumy USD na obu kontach przed i po operacjach?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: kobol5 » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:56

Siemka mógłbym prosić o zaproszenie na giełde ? potrzebuje do rejestracji "invitation code" mógłby ktoś pomóc ? :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ceerpee » wtorek, 19 grudnia 2017, 16:44

kobol5 pisze:Siemka mógłbym prosić o zaproszenie na giełde ? potrzebuje do rejestracji "invitation code" mógłby ktoś pomóc ? :D
podłączam się pod prośbę ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kielce

Bitfinex

Postautor: cahe » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:23

Witam, również się podłącze jak by ktoś mógł podrzucić invitation code byłbym wdzięczny.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: scibi » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:43

Chyba nikt nie wie gdzie ten invitation code mozna znaleźć, sam szukalem na koncie oraz google, do czasu jak ktos nie znajdzie prosze nie spamowac o nie:)

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: brzydkizdzicho » środa, 20 grudnia 2017, 00:11

Witam.Piąty dzień mam zamrożone konto (tzn nie mogę składać zleceń) z supportu cisza!
Jakieś rady????

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: becometa » środa, 20 grudnia 2017, 16:29

@kobol5, @ceerpee, @cahe

Do wszystkich zainteresowanych rejestracją / zaproszeniem / invite code / kodem afiliacyjnym - mam złe wieści.

Dwóch użytkowników Reddita podzieliło się odpowiedzią, jaką uzyskali od supportu Bitfinex (mnie się nie udało, a dlaczego o tym tutaj)
The Bitfinex referral program has been discontinued. This means that affiliates will no longer be able to sign up new users and receive commission on the fees charged. We are currently working on a new program whereby existing users will be able to invite a limited group of new users to sign-up or the Bitfinex platform. Once this has been finalized then we will notify existing users who qualify with details regarding this program. At this time , and until such a time as the new program is operational we will not be accepting new users to the platform
W skrócie: nikt, kto obecnie posiada konto na Bitfinex nie będzie mógł zaprosić kogokolwiek przez link "z zaproszeniem" / "ref". Planują wznowić system zaproszeń, ale NIE każdy zarejestrowany użytkownik, a tylko wytypowani przez nich użytkownicy dostaną określoną pulę zaproszeń do wysłania.

:arrow: WAŻNE: Nie dajcie się zwieść osobom, które twierdzą, że za 0.001 BTC lub inną wartość są w stanie udostępnić Wam działający kod - to nieprawda i wysoce prawdopodobne jest to, że zechcą Was oszukać!

Dodatkowe potwierdzenie tymczasowego wyłączenia rejestracji znajduje się tutaj - data 12 grudnia.

Zainteresowanych innym rozwiązaniem zapraszam na PW - tak aby publicznie nie namawiać do innych giełd.
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 grudnia 2017, 13:41 przez becometa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: kasza77 » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:30

Panowie,może ktoś wie ile trwa przelew EURO z polskiego banku na finexa?
Orientacyjnie.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: S.O.S » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:35

@becometa, jeden dość istotny szczegół dodałeś tłumacząc to co napisał support. Otóż NIE każdy zarejestrowany użytkownik, a tylko wytypowaniu przez nich użytkownicy dostaną określoną pulę zaproszeń do wysłania.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: kasza77 » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:36

Excray pisze: Mam intrygujące pytanie. Może ktoś zna odpowiedź na nie, albo też będzie chciał się dowiedzieć, a w przeciwieństwie do mnie ma wolne środki na koncie i sprawdzi to. Mianowicie chodzi mi o taką sytuację:
1. W zakładce Margin zakładamy shorta - dowolna waluta, kwota bez znaczenia, najlepiej jak najmniejsza aby jak najmniej zapłacić za ten eksperyment.
2. W zakładce Exchange kupujemy dokładnie taką samą ilość waluty jaką sprzedaliśmy shortem.
3. Przenosimy zakupioną walutę z Exchange na Margin.
Co się wtedy stanie? Nasz short zostanie zamknięty? Jak będą wyglądać poszczególne sumy USD na obu kontach przed i po operacjach?
Jedyne co się stanie,o ile się nie mylę,to zwiększy Ci się kwota zabezpieczenia pozycji,a więc jeżeli kurs pójdzie nie tak jak założyłeś to będziesz miał większy margines do zamknięcia pozycji.
I to czy grasz shorta czy longa nie ma nic do rzeczy,podobnie jak to jaką walutę na margin przelejesz.System ją na bieżąco przeliczy do tej za którą grasz.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:41

@kasza77, Margines zwiększył by mi się gdybym przelał USD. A w tym wypadku przelewam krypto. Więc rodzi się sprzeczna sytuacja. Z jednej strony mam longa na np. -5BTC a z drugiej wchodzi 5BTC. Więc de facto powinny się wyzerować te dwie pozycje a cała kwota pożyczki powinna przejść na moją własność. Jestem ciekaw co się stanie w rzeczywistości. Nie potrzebuję tego w praktyce ale jest to eksperyment pod kątem realizowania flash crasha. Jestem ciekaw czy da się zrobić go "na kredyt" :-)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: becometa » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:42

@S.O.S, racja. Już zmieniłem - a to rzeczywiście dosyć istotne przeoczenie ;)

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: kasza77 » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:57

@Excray
Margines zwiększa się obojętnie co przelejesz.System sobie na bieżąco przelicza waluty.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » czwartek, 21 grudnia 2017, 14:02

Tak się składa, że miałem trochę wolnych baksów i to sprawdziłem. Nie da się przetransferować waluty crypto z Exchange na Margin jeśli mamy tam otwartego shorta w tej walucie. Zamyka to ten wątek.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: wojt5 » czwartek, 21 grudnia 2017, 20:30

Czy jest jakis poradnik na forum jak grac na finexie dzwignia?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: laxon » niedziela, 24 grudnia 2017, 04:43

Przyjmują aktualnie wpłaty w Fiatach?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: GetBitCoin_pl » niedziela, 24 grudnia 2017, 11:42

@laxon, tak, min 10tyś USD lub EUR

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: anty » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 00:45

Widze ze sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ze na finexie gra sie za tethery. wiec radze mieć to jednak na uwadze.
Nie jest to moim zdaniem uczciwa zagrywka z ich strony, skoro nie informuja o tym wprost, tak jak na innych giełdach korzystających z tego wynalazku

Obrazek

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Kristof707 » wtorek, 26 grudnia 2017, 21:06

Czy na Bitfinexie będą rozdawać darmowe coiny Segwit2x? nie mogę się rozczytać w tym co piszą
Jak tak to kiedy będzie zaksięgowana ilość BTC do przeliczenia ilości monet jakie rozdadzą?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości