Bitfinex

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » wtorek, 31 października 2017, 16:40

"Announcements > Infrastructure Maintenance October 31, 2017
We will be undertaking infrastructure maintenance on October 31, 2017 sometime between 11:50 AM UTC and 5:30 PM UTC. These updates are critical for the platform and must be performed. Unfortunately, we cannot give an exact time for the maintenance other than those broad parameters.
Customers should expect a service interruption of approximately 20 minutes while this maintenance is being performed. During that period, the trading and financing platforms might be unavailable and no deposits or withdrawals will be processed.
During the maintenance we will keep our users updated via https://twitter.com/bitfinex and https://bitfinex.statuspage.io
Thank you, The Bitfinex Team"

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: playmaker » sobota, 4 listopada 2017, 21:57

Czy po hard forku Bitfinex będzie automatycznie księgował B2X w ilości posiadanych na giełdzie BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: domator » niedziela, 5 listopada 2017, 19:47

Czy niezweryfikowane konto na finexie ma ograniczenia w wyplatach krypto? Fiatow oczywiscie nigdy nie dotykalem.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 marca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Krakenos » niedziela, 5 listopada 2017, 20:33

@domator, Nie ma żadnych, przynajmniej po wklepaniu withdraw w faq bitfinexa nic nie ma
https://support.bitfinex.com/hc/en-us/s ... y=withdraw

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Szrx » czwartek, 9 listopada 2017, 15:10

Szybkie pytanie. Wie ktoś gdzie w opcjach znajdę czas po jakim mnie wylogowuje z sesji? Bo prawdę mówiąc teraz wylogowuje mnie po minucie bezczynności co jest dosyć wkurzające.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Berylo » czwartek, 9 listopada 2017, 15:24

Dzisiaj coś się bitfinex pieprzy. Nie oblicza ilości, nie mogę zmienić SL

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: wrip » czwartek, 9 listopada 2017, 15:35

Coś jakieś zwiechy chyba tam są. Na wykresie przestoje po kilka minut.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Harey » czwartek, 9 listopada 2017, 17:50

Powinno już być OK. https://twitter.com/bitfinex
Bitfinex is back to normal operations. We had an issue with displaying positions which should be fixed now. Thank you for your patience.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: novymivo » niedziela, 12 listopada 2017, 04:34

ktos ostatnio wysylal btc z bitfinexa- jak dlugo teraz ida ? ile sie czeka na 1 potwierdzenie ?
EDIT : wyslalem grosiki za ponad 400 s za kb I czekam juz 4 godziny na 1 potw... uwaga
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » niedziela, 12 listopada 2017, 11:52

Jako, że dopiero zaczynam z giełdami (na razie miałem wykupione trochę ETH i LTC i po prostu leżały) to mam bardzo banalne pytanie. Czym różni się zamknięcie pozycji od Claim this position ? Niestety mój angielski jest za słaby, żebym to zrozumiał. Dziękuje za wyrozumiałaś, bo pewnie to będzie nie pierwsze i nie ostatnie pytanie.

Obrazek

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » niedziela, 12 listopada 2017, 11:57

altar pisze: Czym różni się zamknięcie pozycji od Claim this position ?
Dobrze, że zadałeś to pytanie bo chciałem skorygować swoją wypowiedź na ten temat. Claim to jest odkupienie BTC na własność. Czyli jak masz longa na 5BTC i klikniesz Claim na 1BTC to pobierze Ci dodatkowe środki z konta i ten 1BTC stanie się Twoją własnością. Będziesz mógł przerzucić go na Exchange, wypłacić na portfel, czy co tam sobie życzysz. A co do giełdy to poczytaj sobie moje wypowiedzi w tym temacie kilka stron temu. Opisałem dokładnie jak wygląda handel na Bitfinexie, jakie są opcje i z grubsza najważniejsze typy zleceń.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » niedziela, 12 listopada 2017, 13:17

@Excray

Dzięki. Link do poradnika na blogspocie z pierwszych postów już nie działa, ale można skorzystać z web archive: https://web.archive.org/web/20170103141 ... ogspot.de/

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Excray » niedziela, 12 listopada 2017, 13:23

altar pisze: Link do poradnika na blogspocie
W tamtym poradniku Claim też jest źle opisane.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » niedziela, 12 listopada 2017, 15:10

KryptoBanita pisze: Spamboy pisze:
Przejdź do cytowanego posta pokuszę się o serię video-tutoriali z kompleksowej obsługi tej platformy.
Temat umarł :)?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: spamboy » niedziela, 12 listopada 2017, 15:50

altar pisze:
KryptoBanita pisze: Spamboy pisze:
Przejdź do cytowanego posta pokuszę się o serię video-tutoriali z kompleksowej obsługi tej platformy.
Temat umarł :)?
Solidne opracowanie tematu wymaga sporej inwestycji czasu i równiez poświęcenia kasy (aby dobrze zobrazować niektóre mechazimy trzeba by ukazać procesy również na stratach).
Jak już kiedyś wspominałem, z racji koncentracji na short-mid, nie poświcam już czasu na DT, co zatem idzie, nie mam jak kręcić materiału z bieżacych poczynań. Trzeba by było przysiaść do tego nie "przy okazji" ale "celowo". Tymczasem na moją prośbę o podrzucanie tematów i pytamnie o chęć ewntualnej pomocy ze strony innych osób - napisała raptem jedna osoba z jednym problemem. Nie sądzisz chyba, że w takich warunkach spieszno mi do relaziacji czegoś czym zainteresowanie jest jak wiedać marginalne.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » niedziela, 12 listopada 2017, 18:50

Ja to za takie filmiki mógłbym nawet zapłacić :) Choć tak jak piszesz dla dwóch osób, to nie ma sensu, więc sam pomału będę musiał dojść do wszystkiego. W każdym bądź razie mój pierwszy long na ETH z 298 idzie do góry :) Już 315 i buźka się cieszy. Czytając to forum nauczyłem się, żeby założyć sobie pewien poziom kursu i od razu realizować zyski. Bo kusi żeby zostawić go dłużej, ale nie chcę się przejechać. Dla kogoś 50 dolców zarobku to pewnie nic.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: spamboy » niedziela, 12 listopada 2017, 22:00

altar pisze: Czytając to forum nauczyłem się...
Spoiler:
Nie chcę Cię demotywować i odbierać ci radości z pierwszych sukcesów ale powiem eufemistycznie: jeśli nie w smak ci być przynętą, która połknęła przynęntę - sięgnij po jakąkolwiek literaturę fachową (znajdziesz listę pozycji w innych tematach).
Nauka i wyciąganie wniosków poprzez forum jest, jakby stwierdzić: "należy mi tytuł naukowy, bo porozmawiałem wczoraj z kilkoma studentami i jakimś profesorem". To raczej nie tędy droga. Gorąco sugeruję złapać podstawy (przeczytać podręcznik) i potem dopiero deliberować o metodach w nim opisanych. Gdy podchodzisz od dupy strony - to będzie Ci ciężko wyciągać poprawne wnioski i okupisz to stratami, których nie będziesz rozumiał.
altar pisze: Ja to za takie filmiki
Spoiler:
Nie mam pewności nawet czy dobrze zrozumiałeś koncept mojego zamysłu. To nie miał być kurs jak używać instrumentów (jak grać), a jedynie jak używać danego narzędzia w tym konkretnym przypadku (w jaki sposób na BFX dany instrument działa). Wydaje sie mało maślane, ale to naprawdę nie jest tożsame - jeśli Ci się to nie klei, to przeczytaj to kilka razy a zaskoczysz w czym różnica.
altar pisze: ...sam pomału będę musiał dojść do wszystkiego...
Wróć do poprzednich postów i innych wątków. Jest tego już sporo - nie ma co narzekać.
altar pisze: W każdym bądź razie mój pierwszy long na ETH z
Spoiler:
Staraj się nie offtopwać. Posty dotyczą konkretnych tematów/działów i powinny być ściśle z nim powiązane. Ktoś kto po Tobie będzie poszukiwał informacj będzie musiał się przedzierać przez gąszcz bezużytecznych postów. Docenisz to sam szukając teraz infomacji jak używać BFX.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Początkujący81 » sobota, 18 listopada 2017, 14:47

Witam, czy na Bitfinexie da się kupić kryptowalutę tether(usdt) czy da się zamienić BTC na usdt tak jak to można zrobić na Bittrexie?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: El Matador » sobota, 18 listopada 2017, 17:48

Witam mam pytanie odnosnie rejestracji konta na Bitinex czy trzeba je weryfikowac czy nie?
Chcialbym zakupic tam IOTE ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrac bo jeszcze jezyk angielski stwarza delikatny problem zwiazany z niepewnoscia.
Ktos moze pomoc?
Z gory dziekuje.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: qwerty91 » sobota, 18 listopada 2017, 18:11

@El Matador
Nie potrzebna jest weryfikacja (nie licząc aktywacji email i aktywowania klucza w Google authenticator).
Również zabieram się za zakup IOT-y.
Pytanie do reszty forumowiczów - jak wpłacić tam pieniądze/btc? Można to zrobić przelewając przez bitbay daną krypto?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości