Bitfinex

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » czwartek, 28 listopada 2019, 13:35

prap0n pisze: czwartek, 28 listopada 2019, 13:27Exit scam bo robia przerwe techniczna?

ogłosili 20h przed zamknieciem czyli przerwa wymuszona sytuacją. Podczas gdy jestem na dźwigni zamykają rynek ot tak, ludzie powinni wiedziec 3dni przed.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: prap0n » czwartek, 28 listopada 2019, 13:40

@koparki

A jak cos sie nagle zepsuje, to tez powinno zepsuc sie 3 dni przed? :)
Powinni ale w IT sa czynniki nieprzewidziane.

Sa stop losy.

Generalnie przerw na bfx bylo wiele i tak naprawde nigdy nie zdarzylo to sie podczas wiekszego ruchu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12824
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ergorg » czwartek, 28 listopada 2019, 13:43

koparki pisze: czwartek, 28 listopada 2019, 12:39Ryzyko exit scam w wypadku tej giełdy jest już spore.
To dlaczego trzymasz akurat tam środki?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » czwartek, 28 listopada 2019, 14:11

juz działa.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: prap0n » środa, 4 grudnia 2019, 11:16



Mozna kupowac bezposrednio z konta na bitfinexie wiele rzeczy.. gift cardy itd. Zerknijcie na filmik.
Dziala to niby natychmiastowo w oparciu o LN.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » piątek, 24 stycznia 2020, 22:29

bitfinex uruchamia parę BTC / XAU₮ , czyli uruchamia instrument reprezentujący na giełdzie złoto (tether gold).

"Bitfinex Adds Tether Gold (XAUt), Bringing Digital Exposure to World's Most Enduring Asset
January 24, 2020

We're pleased to announce that Bitfinex has listed Tether Gold (XAU₮), a stablecoin backed by physical gold. Trading in XAU₮ commenced on 24/01/20 at 2:30 PM UTC. XAU₮ can be traded with U.S. Dollar (XAUt/USD), tether (XAUt/USDt), and bitcoin (XAUt/BTC).

About Tether Gold (XAU₮)
XAU₮ is a digital asset offered by TG Commodities Limited. One XAU₮ token represents one troy fine ounce of gold on a London Good Delivery gold bar.

Holders of XAU₮ obtain the combined benefits of both physical and digital assets. XAUt token holders will be able to enjoy ownership of gold while avoiding drawbacks associated with physical gold, such as high storage costs and limited accessibility.

Today, Tether Gold (XAU₮) is the only product among the competition that offers zero custody fees and has direct control over the physical gold storage, safely held in a Switzerland vault, adopting best in class security and anti-threat measures.

For more information on XAU₮, please visit: gold.tether.to

Important Note
This post is not an offer to sell or the solicitation of an offer to buy XAU₮. TG Commodities Limited will only sell or redeem XAU₮ pursuant to its terms of sale and service available (as at the date of this press release) at gold.tether.to/legal."
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 28 stycznia 2020, 20:28

Wydaje się bardzo ciekawa opcja, można kupić złoto i nie martwić się jego przechowaniem :)

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ekonokomik » wtorek, 28 stycznia 2020, 22:59

@GetBitCoin_pl Zauważ, że piszą "backed by physical gold", które jest przechowywane w skarbcach szwajcarskich itd. bla bla bla, ale nie widzę tu informacji, że Theter Gold będzie wymienialny na fizyczne złoto? Więc kupujesz wirtualny zapis cyfrowy. Ale "XAUt token holders will be able to enjoy ownership of gold ", bo faktycznie możesz się cieszyć, że posiadasz złoto, kto Ci się zabroni się cieszyć? 8-)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » piątek, 31 stycznia 2020, 18:11

para XAUt/BTC zaczęła być dostępna na dźwigni x5 unikat i nowe trendy jesli chodzi o rynek krypto. Do czasu hiperinflacji na dolarze para AU/BTC powinna się spopularyzować i zyskać płynność ;)
---

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » wtorek, 10 marca 2020, 20:09

Czy może kogoś polecić kto rozumiem jak działa cały mechanizm dźwigni w Bitfinex ? Chciałbym zadać kilka pytań, nawet odpłatnie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 11 marca 2020, 14:51

Masz info tutaj, albo po prostu zadaj pytanie.
https://support.bitfinex.com/hc/en-us/a ... in-Trading
Na drugiej stronie wątku również padają pytania o dźwignie, może coś znajdziesz

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » piątek, 6 listopada 2020, 08:18

bitfinex jest tu bardzo mało popularny , widać to po aktywności tego wątku lub po prostu niezawodny. Ja korzystam i do tej pory był dla mnie bezproblemowy.
Niedawno, jakiś czas temu poproszono mnie o weryfikację - wiadomo, fotka z dokumentem w ręku , skan tęczówki, numer buta i dowody-dokumenty skąd masz środki. Jesli ktoś tam operuje a taki monit jeszcze nie przyszedł a nie chce mieć związanych z tym problemów ,takich jak zamrożenie środków, brak dostępu i możliwości zrobienia jakiejkolwiek operacji aż wyjaśnisz a oni twoje wyjaśnienie zaakceptują itp to radzę natychmiast się ewakuować małymi partiami.

Monit jest jeszcze obecnie w takiej formie (It would be great if you can provide us with the following information:...) więc mogę jeszcze wypłacać środki . Przekaz jest wg mnie taki: byłoby miło gdybyś się dostosował, obecnie tylko prosimy ale wkrótce nie będziemy mieli wyjścia i będziemy to egzekwować.
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 363
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2290
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: KubaKoń » sobota, 20 lutego 2021, 16:15

Czy ktoś się orientuje dlaczego Bitfinex ma tak niski founding rates (nawet na minusie) podczas gdy inne giełdy mają znacznie wyższe (a już wgl Binance...)? Nigdy nie korzystałem z Finexa i teraz po tym tweecie naszła mnie taka rozkmina. Z góry dzięki za odp.


Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: altar » wtorek, 16 marca 2021, 07:32

Mnie zastanawia jak można wyjść z fundingu ? Zamykam wszystko z zakładki /funding, ale ciągle pojawia mi się pozycja w taken:using.

Mam crypto na wallecie margin tyle ile otwarta pozycja.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 363
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2290
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: KubaKoń » sobota, 8 stycznia 2022, 10:51

Cześć.

Czy ktoś z Was wypłacał kiedyś z bitfinex $ na swoje konto bankowe? Czy bitfinex robi problemy nawet jak się ma zweryfikowane od dawna konto? Przymierzam się w końcu do wypłaty $ z bitfinex i zastanawiam się czego mogę się spodziewać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » sobota, 8 stycznia 2022, 11:30

@KubaKoń możesz mieć problem w polskim banku , Państwo polskie zabrało bitfinexowi miliardy , była afera ,poszukaj w google.
Co za problem wypłacic kryptowalute a potem zamienić ja w kantorze w PL
---

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: multan » wtorek, 12 kwietnia 2022, 09:36

Pytanie do użytkowników Bitfinexa, według opisu do samego handlu bez dźwigni oraz wpłat/wypłat krypto nie wymagany jest KYC/AML, założyłem konto i niby wszystko zgodnie z opisem, wygląda że nikt na razie nie chce ode mnie skanu dowodu itp. Mam jednak jakieś obawy, że to się może zmienić gdyby przyszło do wypłaty (tak już zostałem zaskoczony kiedyś przez inne giełdy że wpłacać było można, ale przy wypłacie konieczna weryfikacja). Ktoś może potwierdzić, że nie miał z nimi problemu i tego KYC/AML tam rzeczywiście nie ma?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości