Bittrex - giełda altów

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: mstr » środa, 29 listopada 2017, 00:18

KryptoBanita pisze:Skąd wysyłałeś ZEC?
Giełda, portfel, jaki portfel?
Więc tak:
Zcasha trzymałem na Jaxxie i stamtąd próbowałem go wysłać czy to na bittrexa czy to na inny portfel Jaxxa jednak za każdym razem wyskakiwał mi błąd "Invalid transaction". Support Jaxxa odpisał, ze muszę zmienić destynację do której płyną mi moje wypłaty z kopania (był to portfel jaxxa na którym trzmałem zcasha) i nawet jak to zrobiłem to dalej mam "Invalid transaction" za każdym razem jak gdziekolwiek wysyłam tego zcasha.Zsychronizowałem więc zcash4win i za pomocą kluczy prywatnych dobrałem się do swoich środków i wysłałem je z tego zcash4win na bittrexa i ponad już 30h ta transakcja wisi i ma 0 confirmations i nie można jej odnaleźć na block explorerze. Co ciekawe jak wchodzę na portfel Jaxxa i daje odśwież to dalej balance zcashów jest taki, jakby ta transakacja się nie dokonała. Próbowałem instalować każdy z tych protfeli na 2 różnych urzadzeniach i po wyczyszczeniu cachy czy po odpaleniu CC Cleanera i dalej nic. Jutro jadę spróbować do znajomego, gdyż ma światłowód chociaż wątpię żeby to miało jakiekowliek znaczenie :) Wysłany do bittrexa został cały mój kopalniany urobek więc trzymam mocno kciuki że uda mu się tam wylądować i dlatego tez proszę Was szczerze o jakiekolwiek sugestie.Pozdrawiam :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Marthu1990 » środa, 29 listopada 2017, 01:05

Też oczywiście nie przeszedłem tej podstawowej... Mam pytanie do osób które przeszły rozszerzoną weryfikacje. Ktos pisał 2 strony do tyłu, że nie można manipulować przy skanie dowodu. W jakim formacie to wysłać żeby Jumio poprawnie odczytał dane?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » środa, 29 listopada 2017, 10:50

@mstr
Jest temat o Jaxx - odradzamy. Najważniejsze NIE KOPIEMY NA JAXX.
Pisz tutaj https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... xx#p392958

To nie jest wina Bittrexa, ani internetu ( światłowód nic nie da).
Musi wypowiedzieć się ktoś techniczny - tutaj teoretycznie jest problem z urobkiem wysyłanym na Jaxx.
Gdzieś w temacie, który podałem ktoś opisywał taki sam problem z wysyłką ETC, które kopał na Jaxx.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: mstr » środa, 29 listopada 2017, 12:48

KryptoBanita pisze:@mstr
Jest temat o Jaxx - odradzamy. Najważniejsze NIE KOPIEMY NA JAXX.
Pisz tutaj https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... xx#p392958

To nie jest wina Bittrexa, ani internetu ( światłowód nic nie da).
Musi wypowiedzieć się ktoś techniczny - tutaj teoretycznie jest problem z urobkiem wysyłanym na Jaxx.
Gdzieś w temacie, który podałem ktoś opisywał taki sam problem z wysyłką ETC, które kopał na Jaxx.
Ok dzięki wielkie już działam na tamtym temacie . Pozdrawiam :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: hassejo » czwartek, 30 listopada 2017, 08:29

Czy ktoś oprócz mnie po dzisiejszej aktualizacji Bittrex ma problemy z historią ?

raF
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: raF » czwartek, 30 listopada 2017, 09:41

mi od pół godziny nie pojawiają sie zadne bidy i aski cena tez miejscu.. tez tak macie ??


historie mam


juz działa oprócz BCH ktory nie wiem czemu ale wyparował z gieldy ...

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Jvri » sobota, 2 grudnia 2017, 13:05

Pytanie laika. Chciałbym przelać btc z Bitbay na Bittrex. BB pobierze sobie prowizję automatycznie, ale jak to jest z Fee za wysyłkę? Również samoczynnie zostanie to odjęte po drodze (tzn. dostanę mniej btc) czy muszę to jakoś uwzględnić w kwocie (jeśli tak to jak to zrobić?). Kwota jest minimalna bo to pierwszy raz. Czy lepiej przelać sobie np ETH w to miejsce?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: 4ffaris » sobota, 2 grudnia 2017, 17:49

Witam, czy każdy kto wycofuje się z coina do pieniedzy robi to w taki sposób że wysyła bitcoina na bitbaya (lub inna polska giełde) tam sprzedaje i wysyła sobie złotówki ? na bittrexie można sprzedać odrazu bitcoina na dolary tylko nie wiem gdzie one sie depozytują i jak je wyslac na konto żeby pozniej zamienić je na złotówki na cinkciarzu ktoś tak próbował ?

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » sobota, 2 grudnia 2017, 18:12

@4ffaris, na bittrexie nie ma dolarów (USD).

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » sobota, 2 grudnia 2017, 20:39

@Jvri, fee również jest pobierane automatycznie i pomniejsza Twoją kwotę. Przelewając 1lsk giełda najpierw pobierze 0,2lsk jako prowizję a potem zostanie Ci jeszcze odjęte z przelewu 0,1lsk za fee czyli na drugą giełdę dotrze 0,7lsk ;)

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: 4ffaris » niedziela, 3 grudnia 2017, 12:12

No nie wiem jak to wlasnie jest ja wszedłem w zakładke market $ zamiast market B, sprzedałem dla testu jakąś niewielką sumę i myslalem że wleci do wallet B, a ona pokazuje sie tylko w markecie tam na dole zaznaczyłem na czerwono (2) i teraz moge odkupić znowu jakaś krypto ale nie moge wyslac na konto. Obrazek

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Jarek » niedziela, 3 grudnia 2017, 15:55

Gdzieś jest lista rzeczy, którą zmienili podczas aktualizacji?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: pogol00 » niedziela, 3 grudnia 2017, 16:59

Witam, ile można wkońcu wypłacić dziennie bez weryfikacji ?

New/Unverified Accounts: Unverified accounts have a 0 BTC withdrawal limit.
Basic Accounts: Basic accounts can currently withdrawal .4 (or equivalent) BTC per day. This number is configured to be approximately $3000 per day and will periodically change to further align with that target.

Na stronie jest takie info, a gdzieś obiło mi się o uszy, ze nie mozna w ogole wypłacać.

Ktoś wie jak to jest ?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » niedziela, 3 grudnia 2017, 18:06

@pogol00, bez weryfikacji nie wypłacisz nic. Weryfikacja podstawowa (basic) daje możliwość wypłaty 0.4btc na dzień a weryfikacja rozszerzona 100btc na dzień.

@4ffaris, sprzedałeś krypto za tethery (usdT) więc możesz teraz kupić tylko krypto które są sprzedawane za usdT. Stan konta możesz także sprawdzić w zakładce Wallets. Nie pamiętam dokładnie ale dla usdT minimalna kwota jaką można wypłacić wynosiła chyba 10 albo 15usd ;)

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: 4ffaris » niedziela, 3 grudnia 2017, 22:35

@Krzychu K
czyli da sie jakos zrobić żeby besposrednio do siebie wysylać tethery(usdt) i wymieniac to juz na cinkciarzu ?

znalazlem to faktyczie oznaczone jest jako tethery przetestuje czy moge wyslac to na konto fakt faktem ze jest 5 dolców prowizji ale to i tak sie by oplacało przy wiekszych kwotach niz bawic sie w wysylanie na bitbaya skoro kotno np. w MBANKu mozesz otworzyć zadarmo a na cinkciarzu wymienic po dobrym kursie

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: fodo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 00:00

Czy komuś z Was mających ten limit 0,025btc udało się zrobic weryfikacje basic?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:09

@4ffaris, usdT na swój portfel da się wysłać ale nie prześlesz tego na konto bankowe ani nie wymienisz na cinkciarzu na złotówki gdyż usdT to nie jest zwykła waluta usd tylko kryptowaluta a jej ani banki ani cinkciarz nie przyjmuje.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: 4ffaris » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:37

@Krzychu K, w ten sposób ok dzieki już wszystko czaje, a z jakiej giełdy korzystacie zeby wyjśc do PLN poki co korzystam z bitbay, macie jakieś ciekawsze propozycje ?
@fodo a dlaczego nie robisz odrazu Enhanced Ver. ?

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: fodo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:34

4ffaris pisze:
@fodo a dlaczego nie robisz odrazu Enhanced Ver. ?
Po prostu chcę zakończyć zabawę w bittrexie. Powinna być opcja wypłaty do jakiejś kwoty z zamknięciem konta, może regulamin na to zezwala?

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Radoslav » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:57

Panowie, powiedzcie mi jak ustawić żeby średnia krocząca była cały czas na wykresie, bo nie widzi mi się dodawanie za każdym razem jeśli analizuje X rynków.. :D

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości